Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 76

Tema: Gdje i kako proslaviti 8.?

  1. #1
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno Gdje i kako proslaviti 8.?

    evo, nemam uopce ideja. muka mi je od svih igraonica, imam filing da je u zadnjih 4-5g prosla sve od borongaja do spanskog. isto tako mi je glupo da joj ponudim igraonice u kojima je bila dok je isla u vrtic.
    u razredu jos nitko nije slavio 8. i zelim joj dati malo zreliju i veseliju proslavu (jer se s ovih vraca da joj je bilo dosadno).

    jedna od opcija je ZOO, ako ce joj se svidjeti, ali me muci ovo s pratnjama odraslih osoba i varljivog vremena krajem ozujka.

    htjela sam doma, al nemam zivaca, morala bi onda mladju iseliti i onda jos 3 dana spremati i ne znam kako bi ih zabavila :/

    eto, ideje na stol!

  2. #2
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Moje su nedavno bile na rođendanu u Areni na kuglanju. I bilo im je supeeeer.
    Sad ga ima i u Green Goldu pa ćemo vjerojatno tamo slaviti idući rođendan. I proslava u kinu mi se čini ok za tu dob. Druge ideje nemam, kad nećete u igraonicu.
    Posljednje uređivanje od Sek@ : 06.03.2014. at 09:58

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    e baš dođoh da predložim kuglanje
    mi smo bili na dva osma rođendana u kuglani, moja je mlađa ali se ipak super zabavila
    a ostali klinci su BAŠ uživali

  4. #4
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Možeš i doma pozvati animatore. Mi smo npr. pozvali mađioničara, Luku Vidovića, koji je bio genijalan, svi smo se valjali od smijeha, i djeca i odrasli.
    Jedini 'problem' sa Lukom je što njegova predstavica traje oko 45 minuta, pa tko nije kreativan (a ja nisam) ima problem sa zabavljanjem djece ostatak vremena.
    Mi imamo nećakinju koja se inače pomalo bavi animacijom djece, pa je došla pomoći.
    Mnogi naprave rođendan doma i bez neke posebne animacije i zabave.
    Znam da je jedna kolegica forumašica nedavno doma radila znanstveni rođendan (Fora radionice) i da su bili jako zadovoljni.

  5. #5
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da, sad sam vidjela da i GG ima rodjendanski program, sto je super jer je blizu.

    prosle godine je bila u mrak koraku na i-danceu.

    jel netko zna koliko se krecu cijene bowlinga? dok cekam ree od njih, da znam da li da dalje tragam :D

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Koliko sam ja gledala tamo kod CC1 jedna staza košta 500 kuna, a na njoj može biti 6 djece
    Moja je tamo baš nedavno bila na rođendanu, dosta su bezobrazni, mama od curice koja je slavila je bila nezadovoljna.

  7. #7
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    domaje meni fora (iako ne znam sta bi s toliko djece toliko vremena, al snasala bi se) no ako odluci pozvati skoro cijeli razred, pa jos iz boravka, pa jos van skole.... kud cu s toliko djece? samoubila bi se od buke, jedva prezivljavam kad se moje dvije zakace i krenu cviliti :D
    u njenu sobu ne stanu, u dn. boravak mozda na podu, a ne mogu cijelo vrijeme biti na jednom mjestu....
    doma bi do 10 maksimalno djece mogla, a i to je pitanje sad kad su veci.

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko sam ja gledala tamo kod CC1 jedna staza košta 500 kuna, a na njoj može biti 6 djece
    Moja je tamo baš nedavno bila na rođendanu, dosta su bezobrazni, mama od curice koja je slavila je bila nezadovoljna.
    Moj kolega je nedavno isto pričao da to nije bogznakaj + da je opasno jer se djeca mogu ozlijediti. Nemam vlastitog iskustva, to je rekla kazala...

    Što se tiče proslave, mi smo se okanili McDonaldsa kad su djeca krenula u školu. Organizirali smo rođendan u kvartovskoj pizzeriji ili slastičarni, ali to treba s njima prije dogovoriti - ovisno kakav je prostor.

    Kino nije loša ideja - baš u toj dobi. Ispred kina u CC1 east je prostor s dva-tri velika stola gdje se može donijeti torta (ili češće pizza) koju klinci pojedu u 5 minuta. Ni brige, ni pameti. Roditelji ih dovedu i dođu po njih kad film završi. Klincima se ne da dugo sjediti nakon filma i to je super jer je brzo gotovo.

    Igraonice moji nisu voljeli ni u vrtićkoj dobi i vrlo često su se razboljeli nakon toga - razmjena nepoznatih virusa i bakterija + kombinacija divljanja i vanjske temperature = barem prehlada

    Još dolazi u obzir zoo vrt (ali oni nisu badava, kao ni igraonice), ili recimo Muzej suvremene umjetnosti (meni je izvan kvarta - imam loša iskustva s tim jer ljudima se ne da voziti djecu daleko od kuće, ali možda nekome dobro dođe ideja): http://www.msu.hr/#/hr/19460/

  9. #9
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    domaje meni fora (iako ne znam sta bi s toliko djece toliko vremena, al snasala bi se) no ako odluci pozvati skoro cijeli razred, pa jos iz boravka, pa jos van skole.... kud cu s toliko djece? samoubila bi se od buke, jedva prezivljavam kad se moje dvije zakace i krenu cviliti :D
    u njenu sobu ne stanu, u dn. boravak mozda na podu, a ne mogu cijelo vrijeme biti na jednom mjestu....
    doma bi do 10 maksimalno djece mogla, a i to je pitanje sad kad su veci.
    Apsolutno, doma moraš ograničiti broj djece.

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Inače, moji su se okanili većih društava nakon završetka četvrtog razreda. Odahnuli smo. Sad pozovu par prijatelja u kino ili na pizzu ili u posjet muzeju (npr. Prirodoslovni ili Tehnički muzej) i to je to.

  11. #11
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Mi budemo uskoro imali ovo: http://foraradionice.com/znanstveni-rodendani/
    S obzirom da nemamo mjesta doma uzeli smo opciju u igraonici.
    Javim dojmove.
    Prošle godine je 11. slavila na bowlingu kod CC1 i ja isto nisam bila zadovoljna.
    Problem je što šefica nije tamo vikendom i onda nastane njesra.

  12. #12
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    http://www.greengoldbowling.hr/o-nama/cjenik/ to je bez rodjendana.
    mislim, onda mi je jeftinije da sama organiziram ako je staza 500 za rockas.
    zakupim 2-3 staze, ovisno koliko ih je, uzmem par frendica koje znaju kuglati, kupim pice, donesem tortu :D ili pojedemo tortu vani na fontani ako ne smijemo unutra :D

    ocu reci da sumnjam da je u GG 500kn kad im je staza za 6 osoba ujutro za vikend 90kn

    jos cekam da me nazovu i rijese misteriju cijene

  13. #13
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Kad saznaš cijenu, javi. I mene zanima cijena

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.greengoldbowling.hr/o-nama/cjenik/ to je bez rodjendana.
    mislim, onda mi je jeftinije da sama organiziram ako je staza 500 za rockas.
    zakupim 2-3 staze, ovisno koliko ih je, uzmem par frendica koje znaju kuglati, kupim pice, donesem tortu :D ili pojedemo tortu vani na fontani ako ne smijemo unutra :D

    ocu reci da sumnjam da je u GG 500kn kad im je staza za 6 osoba ujutro za vikend 90kn

    jos cekam da me nazovu i rijese misteriju cijene

  14. #14
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Evo ti za bowling kod CC1 http://www.bowling.hr/cjenik/rodendani/

  15. #15
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    katastrofa je koliko su skupo kuglanje. mi smo išli ovih zimskih praznika i bile su im podnošljive cijene prije 16 sati radnim danom.
    za nekih 70 kuna smo mogli proći 1 sat, nas dvoje i mala.
    međutim, kako smo nastavljali ići, tako mi je od cijene bilo sve mučnije. 120 kn, 160 kn... :shock:
    ako netko zna gdje mogu dijete odvesti na kuglanje i platiti neku prihvatljivu cijenu za to, molim neka me prosvijetli!

  16. #16
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    "katastrofa je koliko su skupo kuglanje" - toliko skupo da mucam

  17. #17
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    je katastrofa je!

    GG je pon-pet 390kn
    sub-ned 490kn
    za 6 djece

    plus za tortu preko njih, od 120kn->

    jos sam stiltana.

    MSU je bila prije 1g na rockasu i prije 2 s nama prosla cijelu postavu. bojim se da bi joj bilo dosadno, a da vecina iz razreda nije jos dovoljno "zrela".

  18. #18
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa zar to svejedno nije jeftinije od igraonica?
    Ja sam gledala te neke fancy igraonice po gradi i tu su cijene tipa do 2.000 kuna.

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    je katastrofa je!

    GG je pon-pet 390kn
    sub-ned 490kn
    za 6 djece

    plus za tortu preko njih, od 120kn->

    jos sam stiltana.

    MSU je bila prije 1g na rockasu i prije 2 s nama prosla cijelu postavu. bojim se da bi joj bilo dosadno, a da vecina iz razreda nije jos dovoljno "zrela".
    A kazalište?

    Vjerojatno imaju popust na grupe.

    Ima i manjih zanimljivih kazališta - lutkarsko kazalište Let (Vanda Vilić): https://hr-hr.facebook.com/MaloKazalisteLutakaLet

  20. #20
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    koliko sam ja skužila, leo treba unajmiti jedno 5 staza

  21. #21
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    a to je onda druga stvar, ova curka kod koje je moja bila su bile dvije staze.

    (iskreno - mojoj je to bezveze, ona voli kad je "slobodna igra")

  22. #22
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    evo, nemam uopce ideja. muka mi je od svih igraonica, imam filing da je u zadnjih 4-5g prosla sve od borongaja do spanskog. isto tako mi je glupo da joj ponudim igraonice u kojima je bila dok je isla u vrtic.
    u razredu jos nitko nije slavio 8. i zelim joj dati malo zreliju i veseliju proslavu (jer se s ovih vraca da joj je bilo dosadno).

    jedna od opcija je ZOO, ako ce joj se svidjeti, ali me muci ovo s pratnjama odraslih osoba i varljivog vremena krajem ozujka.

    htjela sam doma, al nemam zivaca, morala bi onda mladju iseliti i onda jos 3 dana spremati i ne znam kako bi ih zabavila :/

    eto, ideje na stol!
    moja je prije dva tjedna bila ovdje
    http://www.djecji-rodendani.com/adre...a-sveigraliste

    curica je baš slavila 8 rođendan, imaju disco, animatoricu i baš su za te godine..
    nećak je svoj 10 rođendan slavio tamo i isto je bio oduševljen

    uglavnom i moja curka je poželjela tamo za svoj 8...

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Moj R. je prošle godine slavio rođendan na kuglanju kod Citya i bili smo oduševljeni. Mi smo uzeli ponudu preko ponude dana i ispale nas dvije staze nešto malo skuplje nego jedna u redovnoj ponudi. Uzeli smo subotu i disco bowling u 20,00 sati i klinci su bili oduševljeni, a bilo ih je u rasponu od 6. do 11. g. Jedino je nastao problem kad su se dijelile medaljice pa su mali počeli plakat pa sam nažicala tetu još 2 medaljice, a ove godine ću otić do Jaruna i kupit medaljice za sve tak da ne bude frke. Ja stvarno nemam nikakvu primjedbu, sve je bilo savršeno odrađeno.

    U cijeni su bile (znači za 1 stazu, za 2 duplo), grickalice, pica velika, i 3 l soka po izboru. Na jednu stazu ide 6 klinaca, s tim da ih je kod nas bilo 13 na 2 staze pa su se mijenajli. Nakon puna mislim 2 sata, nisam više 100% sigurna, je išla torta koju smo mi donijeli, i tek nakon torte su išli doma. Znači nije sve skupa 2 sata, već je bitno da se nakon 2 sata maknu sa staze.

    Još uvijek imaju preko ponude dana, s tim da je nešto skuplje sada, s tim da mi je kolegica rekla da je ona zvala ih pitat da bi uzela preko ponude dana i oni su joj ponudili istu cijenu kao preko ponude dana, jer im je bitno vjerojatno da ne plate proviziju ponudi dana. I zato ih je najbolje nazvat i dogovorit.

  24. #24
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Roko_mama, kod ove curice su im dali jednu umjesto dvije animatorice, 3 umjesto 4 pizze i premalo onih "žirafa" sa sokom.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Mi budemo uskoro imali ovo: http://foraradionice.com/znanstveni-rodendani/
    S obzirom da nemamo mjesta doma uzeli smo opciju u igraonici.
    Javim dojmove.
    nšta se ne otvara na ovom linku, ajde popravi ga da vidimo što je to

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    I kod nas je bila samo jedna animatorica, a zapravo im nije ni trebala, možda samo ovim malima i oko njih je bila više.
    Stvarno mi je žao ako su se tak pokvarili, ali ja da sam bila na mjestu roditelja te curice reagirala bi i tražila da mi daju ono što sam platila.

  27. #27
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zar to svejedno nije jeftinije od igraonica?
    Ja sam gledala te neke fancy igraonice po gradi i tu su cijene tipa do 2.000 kuna.
    najskuplje sam platila 1500kn za 20 djece, ikad :D

    ovo je preko soma kuna za samo 12 djece. :/

    nisam znala da i u CC1E ima kino proslava.
    iako sam cula da je bed kod njih sto ne mozes birati sta ce se gledati.

    kazaliste, zanimljivo!

    ma ja skupljam ideje i cijene, a onda cu joj ponuditi ono sto mi je prihvatljivo kao i broj djece.

    ako ce u igraonicu gdje je paket za 20 djece, super, ali ako ce u kuglanu onda nema 20 djece vec 12.

    a ako mi pukne film reci cu da pozove 10 i djece doma i uzet npr. https://www.ponudadana.hr/Rodjendan-...a-399kn-8925_1

  28. #28
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    nšta se ne otvara na ovom linku, ajde popravi ga da vidimo što je to
    Meni otvori, samo treba scrolati dolje.
    Ili: http://foraradionice.com/

  29. #29
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ima i sad ponuda za 350kn za rockas.
    na akciji.
    al tih 40kn za drugi graj grada mi se bas i ne isplati kad imam pred nosom ovu u GG.

  30. #30
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    najskuplje sam platila 1500kn za 20 djece, ikad :D

    ovo je preko soma kuna za samo 12 djece. :/

    nisam znala da i u CC1E ima kino proslava.
    iako sam cula da je bed kod njih sto ne mozes birati sta ce se gledati.

    kazaliste, zanimljivo!

    ma ja skupljam ideje i cijene, a onda cu joj ponuditi ono sto mi je prihvatljivo kao i broj djece.

    ako ce u igraonicu gdje je paket za 20 djece, super, ali ako ce u kuglanu onda nema 20 djece vec 12.

    a ako mi pukne film reci cu da pozove 10 i djece doma i uzet npr. https://www.ponudadana.hr/Rodjendan-...a-399kn-8925_1
    CC1 east ima kino (Cineplexx). Možeš birati što će se gledati, ali to se zna tek dva-tri dana prije projekcije. Ne možeš puno unaprijed znati što imaju.

    Ostale kino dvorane: Branimir centar, Avenue Mall, Arena centar, Kaptol centar... ne mogu se sjetiti ostalih.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 06.03.2014. at 11:22

  31. #31
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Roko_mama prvotno napisa Vidi poruku
    I kod nas je bila samo jedna animatorica, a zapravo im nije ni trebala, možda samo ovim malima i oko njih je bila više.
    Stvarno mi je žao ako su se tak pokvarili, ali ja da sam bila na mjestu roditelja te curice reagirala bi i tražila da mi daju ono što sam platila.
    Nama su kada smo došli bile otkazane dvije od tri rezervirane staze. Pizza je kasnila više od sat vremena. Bez obzira što se nije od nikuda dovozila.
    Animatorica je pola vremena utjerivala hranu.
    Kada je ispostavljen račun za pizzu i žirafe (odvojeno se plaća hrana a odvojeno kuglanje)bio je za cca. 160 kuna viši od dogovorenog.(Zaračunali su normalne umjesto rođendanskih cijena, ono app.)
    I onda kada sam se žalila, voditeljici šanka je trebalo više od pola sata da prizna grešku i ispostavi novi račun. Nije se niti ispričala na kraju.
    Horror...

  32. #32
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Prijateljica je sama organizirala kino rođendan u Areni. Odabrala film po djetetovoj želji, kupila karte za srijedu kad su još jeftinije. Ne znam gdje su poslije otišli nešto pojesti, ali znam da je ispalo daleko jeftinije nego njihove organizirane proslave.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Meni otvori, samo treba scrolati dolje.
    Ili: http://foraradionice.com/
    ja ništa ne mogu skrolati, samo linkovi na par firmi, dezodorani, inox ..., ništa u vezi foraradionice

  34. #34
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ni meni, krivi je link.

    jel mozda ovo http://foraradionice.wordpress.com/

  35. #35
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ni meni, krivi je link.

    jel mozda ovo http://foraradionice.wordpress.com/
    Je to je to, ali meni i ono otvara isto.
    Kompjutori.

  36. #36
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    nekaj im ne valja sa stranicom jer pisu da su presli na novu foraradionice.com koja te redirekta na ono prvo gdje su samo google addsi.

  37. #37
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    aha, sve mi je jasno
    This domain name expired on Mar 5 2014 12:35:35:000PM

  38. #38

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Moji su bili na gimnastičkom rođendanu u klubu Sokol i bili su oduševljeni, iako im je prostor poznat, jer vježbaju tamo. A 8 god. je super dob za tako nešto. Ima detaljnije na stranicama kluba.

    Također, fora mi se činila proslava na bazenu, u Termama Jezerčica. Ne znam dolazi li to u obzir, zbog prijevoza. Klinci su imali stol s hranom kraj bazena, pa su se malo kupali, malo jeli.

  39. #39
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

  40. #40
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Bila sam prisutna na jednom rodjendanu na kuglanju u Arena centru. majka slavljenika je bila ljuta, bijesna da se sve parilo. Problem je bio broj animatorica, jer je receno da jedna dodje na jednu stazu, a ona je uzela 3. bila je jedna, pa kad je vodila klince na WC niej nikog bilo, na kraju je ispalo da je animatorica bila pratiteljica na WC LOL.
    Bila je neka frka i sa hranom. a vrhunac su bile medalje, koje niko nije spominjao. od 20-tak klinaca dobili su ih troje. pa je bilo placa i svega. BC kaze da tamo vise ne bi isao ni u ludilu, jer oni nisu fer prema djeci (nezadovoljna musterija bi se reklo) .

    Sokol, moji se raduju odlasku na te rodjenadane, samo naglasite roditeljima curica da dodju u tajcama, jer onda djipaju u stramplicama, a u toj dobi im to zna biti neugodno, jer u haljinama nemaju tamo sta raditi.

    ZOO bili su na proslavi kad je kisa padala, ali im je svejedno bilo super.

    ovo su iskustva nas kao gostiju. moji slave doma, jer su ljetnja djeca, a imamo vrt, pa onda ni ne gledam igraonice kao opciju.

  41. #41
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Odlicna ideja za Sokol i mi cemo tamo krajem svibnja, F ionako ide tamo na gimnastiku i obozava tu dvoranu ... Igraonice su joj postale dosadne..

  42. #42
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Ima li netko info iz prve ruke o ovome:
    http://foraradionice.com/

    Vrijedi li tih novaca?

    Također se dvoumimo. Za klasične igraonice mi je prevelika, a i već im je dosadilo. Kino mi je ok opcija, jedino je glupo što tek tri dana unaprijed možeš odabrati film...

  43. #43
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Meni je voditelj Fora radionica bila doma u (omanjem) dnevnom boravku. Bilo je 12 djece - trebaš stol koji se može proširiti da svi sjednu i neki stari stolnjak da ti se baš ne prolijeva po stolu. Više od 2 sata zabave, sjedili su svi cijelo vrijeme, odličan autoritativan voditelj, radio je 5minutne pauzice da klinci nešto popiju i prigrizu s nogu. Kad je taj dio završio i voditelj otišao, stigla je torta, a onda su se ostali su se igrati još sat vremena pod nadzorom (tih sat vremena strukturiraš slijepim mišem, pantomimom, bocom istine i sl. i moliš boga da svi roditelji dođu po njih točno nakon 4 dogovorena sata, a ne kasnije ).

  44. #44
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Zar nema po gradu igraonica koje baš imaju sadržaje zgodne za starije, tip karaoka, disco kugle i sl. Meni se čini da ima, samo baš i nema u mom kvartu, a to je problem.
    Moja curka bi recimo ja htjela slaviti rođendan u zoološkom, ali nisam baš sigurna da mogu računati da bi se svim roditeljima dalo tamo dovesti djecu.

  45. #45
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Mlađa je svoje vrtićke frendove zvala ovdje (nije slavila doma jer je inzistirala na njih 19, zadnja vrtićka godina, svi se međusobno pozivaju)
    http://www.rodjendani-smiley.com/ponuda.html
    Vidim, dobro su opremljeni tehnikalijama pa tko voli karaoke, disco, pjenu, maglu, lasere....

  46. #46
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Moja curka bi recimo ja htjela slaviti rođendan u zoološkom, ali nisam baš sigurna da mogu računati da bi se svim roditeljima dalo tamo dovesti djecu.
    moja je slavila u zoo, slavila je na dotrščini, na ravnicama, u maksimiru.....
    nikada nije bilo problema da roditelji dopelju djecu
    ona je neki dan išla u zaprešić na rođendan, bila je u španskom, trnskom, travnom, laništu.....
    mislim da nema kvarta u kom nije išla na rođendan
    nikada nije bio problem ni da mi negdje odemo ni da se njoj dođe, ako baš netko ne može, dijete povede neki drugi roditelj, npr. to u zaprešić (to je nama fakat preko cijelog grada)
    mi smo vozili frendicu i V, a frendičin tata ih je vratio doma

  47. #47
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Mlađa je svoje vrtićke frendove zvala ovdje (nije slavila doma jer je inzistirala na njih 19, zadnja vrtićka godina, svi se međusobno pozivaju)
    http://www.rodjendani-smiley.com/ponuda.html
    Vidim, dobro su opremljeni tehnikalijama pa tko voli karaoke, disco, pjenu, maglu, lasere....
    ovo mi se čini ok... A i u susjedstvu nam je

    Kakav je prostor? Ovako preko slika me podsjeća malo na jednu podrumsku igraonicu u kojoj smo bili i koja mi je baš ostala onako brr..., ni prozora ni ventilacije...

  48. #48
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    moja je slavila u zoo, slavila je na dotrščini, na ravnicama, u maksimiru.....
    nikada nije bilo problema da roditelji dopelju djecu
    ona je neki dan išla u zaprešić na rođendan, bila je u španskom, trnskom, travnom, laništu.....
    mislim da nema kvarta u kom nije išla na rođendan
    nikada nije bio problem ni da mi negdje odemo ni da se njoj dođe, ako baš netko ne može, dijete povede neki drugi roditelj, npr. to u zaprešić (to je nama fakat preko cijelog grada)
    mi smo vozili frendicu i V, a frendičin tata ih je vratio doma
    Mislim da "naši" roditelji nisu baš tako fleksibilni.

  49. #49
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ti znaš najbolje, mada vjerujem da s većinom ne bi bilo problema
    šteta, ako cura baš želi, da radi toga odustanete

  50. #50
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko info iz prve ruke o ovome:
    http://foraradionice.com/

    Vrijedi li tih novaca?

    Također se dvoumimo. Za klasične igraonice mi je prevelika, a i već im je dosadilo. Kino mi je ok opcija, jedino je glupo što tek tri dana unaprijed možeš odabrati film...
    Mi smo imali Fora znanstveni rođendan ali u igraonici. Koliko čujem jedini problem je bio da su dečki dosađivali teti koja je vodila igraonicu, ono nisu ju fermali i te fore. Ali na to ne možeš utjecati.
    Slavljenica kaže da je bilo zanimljivo, a mama s obzirom da nemamo mjesta doma za 18-20 djece zadovoljna.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •