Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 400

Tema: Kiretaza

  1. #101
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Sve ja to razumijem i svjesna sam da priča na kraju može završiti svakako. Nedostatak opcija je ono što me rastužuje. Da mi je barem takva mogućnost bila ponuđena, ali nije. Pomirila sam se sa situacijom. :/


  2. #102
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Hvala, maxi

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Sve ja to razumijem i svjesna sam da priča na kraju može završiti svakako. Nedostatak opcija je ono što me rastužuje. Da mi je barem takva mogućnost bila ponuđena, ali nije. Pomirila sam se sa situacijom. :/

  4. #104
    sammy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Sve ja to razumijem i svjesna sam da priča na kraju može završiti svakako. Nedostatak opcija je ono što me rastužuje. Da mi je barem takva mogućnost bila ponuđena, ali nije. Pomirila sam se sa situacijom. :/
    Drži se.

  5. #105
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Svima koje su morale proć kiretažu .
    Zanima me zašto se neke kiretaže rade sa a neke bez ikakve anestezije.
    Kod mene je bio slučaj da su mi radili kiretažu bez anestezije i ako sam tražila (pogotovo drugi put - naravno od straha).

    Je li to ima veze sa tjednima trudnoće ili što?

  6. #106

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    61

    Početno

    Mislim da ti to ima veze od bolnice do bolnice i do dok. Ja sam imali spontani u 12. tj trudnoće i kada sam išla na kiretažu, dok u kojega neću imenovati kao ni bolnicu, napravio mi je to pod anestezijom ali mi je u oči rekao da to moram platiti njemu "u đep" ilite koverti . Naravno kod druge trudnoće nisam ni htjela čuti za tu bolnicu i rodila u drugoj. :D

  7. #107
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    ja sam prvi puta bila u 14tj.,a sada u 7 i oba puta su mi kiretažu napravili pod općom anestezijom.

  8. #108
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    elinor

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    99

    Početno

    Citiraj DIJANA S. prvotno napisa
    Mislim da ti to ima veze od bolnice do bolnice i do dok. Ja sam imali spontani u 12. tj trudnoće i kada sam išla na kiretažu, dok u kojega neću imenovati kao ni bolnicu, napravio mi je to pod anestezijom ali mi je u oči rekao da to moram platiti njemu "u đep" ilite koverti . Naravno kod druge trudnoće nisam ni htjela čuti za tu bolnicu i rodila u drugoj. :D
    :shock: Ja sam dobila informaciju da se u EU kiretaža radi pod o.anestezijom, a kod nas je trebaš tražiti, ne smiju te odbiti ako nemaju neki zdravstveni razlog!
    Meni su radili u općoj!

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    99

    Početno



    Otšla bi na produženi vikend (za 5 dana) i sad me full muči kupanje u bazenu i moru, mislim, tad će biti 10 dana od kiretaže...
    Kakva su vam islustva?
    I da odem na UZV prije puta (volila bi vidjeti je li sve očišćeno)?

  11. #111
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Cure, hvala vam na podršci! Mislila sam na vas u bolnici!
    Jučer sam obavila "zahvat" pod općom anestezijom. Jako sam sretna što sam mogla sve prespavati jer osim što nisam željela prolaziti kroz fizičko mučenje, nisam htjela ništa niti vidjeti, niti čuti. Sasvim dovoljno mi je bilo što mi se to uopće događa.
    Prvo mi je bio ponuđen intravenski koktel koji smo odbili. Izričito smo tražili opću, ganjali i ginekologa i šefa anestezije i na kraju dobili, ali žalosno je što to nije praksa i većina žena prođe samo sa malo apaurina.
    Prespavala sam u bolnici jer mi je anest. rekla da ne smijem dojiti 12 sati, pa sam odlučila ostati jer mislim da bi mali vrištao do besvijesti da sam pored njega a ne dam cice. Ovako se samo pola noći igrao sa bakom i dedom i nije bilo suza. Sada se osjećam dobro, ništa me ne boli i slabo krvarim.
    Kako ste se vi osjećale nakon kiretaže?
    Diona, svakako odi na pregled prije puta; mene su naručili na kontrolu 7 dana nakon zahvata. Ali ja se ne bih kupala u bazenu, samo u moru, da ne pokum još kakve bazenske beštije. :/
    Ne desilo se nikom više, pogotovo ne na živo!

  12. #112
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Meni se čini rano, osobito za bazen. Ja sam se počela kupati nakon tri tjedna, ali u izuzetno čistom moru.

    Što se tiče kiretaže, ja sam bila tri puta bez anestezije i mislim da je takva praksa u našoj bolnici bez obzira na tjedne trudnoće. I ide se doma nakon dva sata.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    99

    Početno

    Slažem se, i meni je rano, ali moram ići, obećala sam pa i pod cijenu da cili dan sidim na suncu i patim gledajući njih kako se zabavljaju.
    Tampon me nebi zaštitio?

  14. #114
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Mislim da se ne preporuča ni stajanje na suncu ni tampon. Ipak bi bilo najbolje da pođeš do ginekologa.

  15. #115
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Sid, žao mi je zbog tvog "iskustva".
    Mene stvarno zanima u čemu je "kvaka".
    Koliko sam do sada pratila ovu temu i ono što sam čula od ljudi iskustva su stvarno različita, pa me zanima zašto se kiretaža radi bez anestezije.
    Možda smo bile u istoj bolnici (Split), i ako kao što sam rekla ovde nekima daju anesteziju.
    :? :? :?

  16. #116
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Ne znam ni za jedan slučaj u dubrovačkoj bolnici s općom anestezijom. Čak mi jedna poznanica tvrdi da nije dobila ni lokalnu, ali se meni čini da je moguće da je zaboravila ili nije primijetila jer se dobiva u maternicu pa se u tom cijelom jadu ne primijeti izolirano od zahvata.
    Jedino što mi je palo na pamet je da sam prvi put dobila nešto za opuštanje mišića u venu još u bolničkoj sobi, a druga dva puta ne.
    Budući da se ne mogu požaliti na tretman u bolnici (a nisam čula ni druge supatnice da se žale) pripisujem postupke standardnoj proceduri u trenutnim uvjetima (koji nužno ne ovise o stanju pacijentice).

  17. #117
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Zapravo, postoji bitna razlika između prve kiretaže i ostalih. Uredna trudnoća u međuvremenu.
    Nakon prve kiretaže me je užasno bolilo, muka mi je bila nakon svake, ali sam samo nakon prve povraćala. Nakon prve mi je m. bila strašno bolna, a nakon druge je bila uobičajena. Nakon treće tek očekujem m. a nakon tjedan dana su mi se pojavili dosta jaki bolovi koje pripisujem podizanju djeteta od 15 kg.

  18. #118
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Ja sam očekivala jake bolove jer mi je sestra na odjelu rekla kako trenutno nemaju voltarena, ali da će za mene užicati na odjelu babinjača. Međutim, mene uopće ništa ne boli, a nije mi bilo mučno čak ni nakon anestezije.

  19. #119
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Citiraj sis prvotno napisa
    Ne znam ni za jedan slučaj u dubrovačkoj bolnici s općom anestezijom. .
    evo prvog slučaja
    meni su dali opću na moje traženje, s tim što su me prvo naručili kod anesteziologa za par dana da on odobri pa onda par dana iza na kiretažu
    Mislim, katastrofa
    kao da mi ionako nije bilo užasno
    srce mi se kidalo, a znam da još 7 dana do kiretaže imam u sebi bebu kojoj je srce prestalo raditi
    bešćutni su

  20. #120
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    jedino što sam se cijelo vrijeme nadala da će srce opet početi kucati

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    99

    Početno

    znam...
    Mada sam imala sreće jer me nisu tako vozali...

  22. #122
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Alkemičar, i meni se dogodilo da da su mi npr. u četvrtak rekli da dođem u ponedjeljak. Jer je u četvrtak bila velika gužva.
    A za opću anesteziju je na žalost/sreću procedura nešto složenija jer je to ipak dodatni rizik kojeg anesteziolog treba odobriti.
    Meni najviše smeta što nitko ništa ne govori. Pa uvijek imam osjećaj da su možda nešto zaboravili ili nisu primijetili, ili tko zna što još.

  23. #123
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    S t r a š n o!

  24. #124
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    i to što ništa ne govore me izludilo
    pa kao da svaki dan tako nešto prolazim pa sve znam
    mo'š misliti
    grozno

  25. #125
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Ma imam dosta razumijevanja za njih i ne zamjeram im. U uvjetima kojima rade - super su.
    Ali se grozno naći u bolnici radi kiretaže i sigurno je da smo u posebnom stanju pa je teško sve racionalizirati.

  26. #126
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Neobično mi je što su vas pustili tako dugo čekati kiretažu. Mene su isprepadali da treba to čim prije napraviti, da mogu početi nekontrolirano krvariti, da se mogu razviti ovakve i onakve komplikacije... Ipak, i ja sam bila, ko što kaže sis, u posebnom stanju, i u srijedu navečer sam se u bolnici okrenula i otišla doma, bez obzira na njihova upozorenja. Tek sam u petak bila kolko tolko spremna da to obavim.

  27. #127
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Elinor draga, prepadaju nas nekada i bez veze
    Pa prije ni nije bilo tolike kontrole, UZV-a i svega ostaloga kao danas
    Žene su bile trudne a da to nisu ni znale, pa radile na zemlji, pa i imale spontane pobačaje a da nisu ni znale i opet je sve išlo ok.
    Rizik od komplikacija uvijek postoji, ali nije to tako strašno kako oni to prikažu
    Ja sam npr. ovaj prvi put dočekala kiretažu iako sam zadnja 2-3 dana već krenula pomalo krvariti i sigurno bih prokrvarila skoro ali sam stigla na vrijeme na kiretažu.
    Nakon 6 mjeseci sam opet ostala trudna i prokrvarila taman pred prvi pregled. Bolilo je jače nego inače i krvarenje je bilo jače, ali dok sam došla kod ginekologa, već sam se bila sama očistila i sve prošlo u redu.

  28. #128
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Slažem se s tobom, alkemičar. U današnje vrijeme općenito vlada totalno nepovjerenje prema ženskom tijelu; te nismo sposobne roditi bez dripa i epiziotomije, te se ne možemo same očistiti od neuspjele trudnoće. Zbog malog postotka žena koje to zaista ne uspiju, sve smo podvrgnute raznoraznim neugodnim i nepotrebnim postupcima. Razlog: takvo je pravilo struke :bljuc:.
    A ja totalno vjerujem u snagu prirode i ženskog tijela i zbog toga mi je kiretaža kao opcija A bila toliko neprihvatljiva. Jedino me bilo frka da ne moram ostati duže u bolnici ako se šta zakomplicira jer imam djetešce od 13 mjeseci koje još uvijek dojim. :/

  29. #129

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Joj Bože pa šta sve moramo pretrpiti da bi bile majke? Ponekad me u toj borbi uhvati neopisiva tuga, strah i nemoć.
    No ako želimo bebača, moramo se boriti.
    Imala sam spontani u vrlo ranoj trudnoći. Nisam išla na kiretažu, samo je otišlo. E sad, na sreću ili na žalost nemam pojma, stvarno više ne znam što bi mislila.
    Posebno me rastužuje činjenica da se u svim bolnicama ne postupa isto. Netko dobije anesteziju, a netko ne. Zaštoooo? Zar sam ja kriva što imam prebivalište npr. u Zanzibaru, a ne u npr. Zg? Svi jednako odvajamo za to nesretno zdravstvo i svi bi trebali imati jednaki tretman. No ne! Čini mi se da smo samo pred dragim Bogom svi jednaki. Sve ostalo je šaka jada, uf.

    Uglavnom, svima sa ovim neugodnim iskustvom želim što raniji oporavak.
    Eto, izjadah se malo. Cure sorry.

  30. #130
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Kiretaža ispada neki rutinski postupak kod missed ab. Koliko sam shvatila, jedna od mogućih komplikacija pri čekanju na kompletni pobačaj je i sepsa.
    Zdravorazumski, ja bih čekala da ide samo, radije nego se strugala kiretom i sve što uz to ide (da ne spominjem osjećaj da možda ipak, ipak srce kuca), ali niti jedanput od svoja tri slučaja nisam u bila u stanju čekati. Sad razmišljam u kakvom je stanju moj istrugani endometrij....
    Što se tiće opće anestezije, ja bih je ipak izbjegla (kao da imam izbora) jer opet zdreavorazumski želim izbjeći rizike koje ona nosi.
    Kad bismo imale izbora, bismo li izabrale ono što je najpovoljnije po nas ili po naše buduće dijete? Jesmo li u stanju slomljenih nada, hormoniziranih osjećaja i koječega izabrati najbolje? Ne želim reći da ne treba imati izbor, nego se tješim da i kad bih ga imala, u tom trenutku ne bih izabrala isto što bih izabrala racionalno i smireno.

    Ne želim razmišljati na način što bih idući put jer ne želim da ga bude, ni meni niti ijednoj od nas. Želim razmišljati o izboru pri porodu, cijepljenju, upisu u vrtić...

  31. #131
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    SIS

  32. #132
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno


  33. #133
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Na žalost, i kiretaža kao "rutinski postupak" nosi rizik od trajne nesposobnosti za začeće. Nije to tako bezazleni postupak da bi se radio kome treba i kome ne traba, a upravo takvim se najčešće prikazuje. Uputnicu za kiretažu dobiješ olako kao da te šalju u solarij, a ne na struganje maternice.
    A anestezija bi trebala biti stvar izbora žene, a ne "ima je ili nema u dotičnoj bolnici". Ima da je ima za svaku žena koja želi.

  34. #134
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    poslije poroda na pregledu za odlazak iz bolnice javila se sumnja da su mi ostavili komad posteljice( )
    nakon dva tjedan taj komad necega je jos uvijek postojao(velicine jajeta), pa su se odlucili na kiretazu.
    nalaz mi nisu dali ali su telefonski rekli da u nalazu nema nista, tj da je vjerovatno rijec o hematomu
    sto vi mislite, da li da im vjerujem da je to bio samo hematom ili to moze biti pokusaj prikrivanja cinjenice da su mi ostavili komad posteljice
    radi se o vinogradskoj i operirao me (carski) dr. Ivicevic

  35. #135

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ponekad smo sretni da smo izvukli živu glavu i da je sve dobro prošlo, pa iz tog razloga ne idemo za nalazima i daljnjim kopanjem po nečem što je prošlo. I meni se je znalo dogoditi isto, no kada sam se ohladila i prespavala, obično sam tragala za svim što me je zanimalo. Ja bi tražila nalaz. Pa ako i mora ostati u bolničkom kartnonu ili gdje već, neka mi ga pokažu na uvid i daju kopiju istog.
    Ne znam, tako bi ja, a ti vidi.

  36. #136
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Priznajem da nisam baš upućena po pitanjima hematoma, ali nisam još čula da bi netko išao radi toga na kiretažu. :? Činjenica da se radi o 2 tjedna nakon poroda može izazvat sumnju. Čačkaj, traži nalaze, odi kod drugog dr na UZV...imaš pravo znati.

  37. #137
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Bijah na kontroli i kaže dr da je sve ok i da se mogu kupati u moru kad potpuno prestane iscjedak koji se još uvijek tu i tamo javlja!

  38. #138
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    moje iskustvo: prošle godine u lipnju sam bila na kiretaži jer se plod nije razvio. bila sam u 2. mj. u bolnici sam primila inekciju za opuštanje mišića, odveli me u operacijsku, primila anesteziju i sljedeće čega se sijećam je buđenje u krevetu u sobi. niko me ništa nije pitao, al sam im zahvalna što to nije bilo naživo. nasreću, sve je prošlo ok, i sad čekam moje zlato

  39. #139
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Elinor, koliko vremena nakon kiretaže si bila na kontroli? Samoinicijativno ili su te naručili?

  40. #140
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    Citiraj sis prvotno napisa
    Elinor, koliko vremena nakon kiretaže si bila na kontroli? Samoinicijativno ili su te naručili?
    meni je moj gin rekao da dođem nakon 10 dana,pa mi se nekako nije išlo,pa dobila M,a sada bi već stvarno trebala ići

  41. #141
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Mene nikad nisu naručili, uvijek imam osjećaj da sama forsiram.
    A ovaj put mi ni m. ne dolazi...

  42. #142
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    sad mi je M došla nakon 28 dana,a prvi puta mislim da sam ju dosta duže čekala.

  43. #143
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Znam da varira, meni je dolazila nakon 5 i nakon 4 tjedna, a sad su prošla 43 dana, a ja nestrpljiva...

  44. #144
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Sis naručio me moj ginekolog čim mi je dao uputnicu, da dođem za 10 dana od kiretaže. Sad mi je rekao da se javim ako ne dobijem M za 6 tjedana.

  45. #145
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Sis, što se dešavalo kod tebe u ta 43 dana? Koliko dugo si krvarila i imala iscjedak? Ja sad imam iscjedak koji izgleda kao kad imam plodne dane, poput bjelanjka, a čini mi se nemoguće da bih već mogla imati ovulaciju. Jesi li i ti imala nešto slično?

  46. #146
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Došla je, valjda sam se trebala prije požaliti na forumu.
    Inače nisam imala osjećaj da imam ovulaciju, krvarila sam jako malo, najviše oko sedmog dana od kiretaže kad sam imala i neke jake bolove.

    Elinor, prošli put sam dobila m. 22. dan od kiretaže pa ne znam uklapaju li se ovakvi brojevi u tvoju situaciju. A prvi put, točno 29. dan kao što mi i inače dolazi. Tad sam imala izrazite simptome ovulacije (uključujući pojačanu sluz).

  47. #147
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Da nisam imala kiretažu, zaklela bih se da imam ovulaciju. Al tko zna šta se sad zbiva u tijelu. Po tome bi trebala dobiti M za dva tjedna. :? Bilo kako bilo, nadam se da će doći u nekom razumnom roku i da će brzo sve biti po starom.
    Super što si dobila!

  48. #148
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    Elinor zašto ne bi već bila ovulacija? Pa tijelo mora normalno započeti s ciklusima, a prvo dolazi ovulacija koju slijedi M. Uostalom već sljedeći ciklus nakon kiretaže bio je plodan za neke od cura. Jedino se ipak ne preporuča odmah zatrudnjeti jer je sluznica maternice sva izgrebena. Bar sam si ja tak protumačila, pokazao mi je ginekolog, vidite ovaj ožiljak na maternici od instrumenata... :/
    Sretno, glavno da se dobro osjećaš!

  49. #149
    sammy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    132

    Početno

    Elinor kao što ti je rekla i Tincha kiretaža ti se računa kao prvi dan M tako da poslije dolazi ovulacija. Ja sam poslije kiretaže imala samo jednu M i odma ostala T i rodila svoju prvu curku. A ne vidim razlog zašto ti M nebi došla kao i u normalnom ciklusu, ja sam uvjek (osim jednom) M dobila normalno nakon 28 dana. Pkušaj se malo opustiti .

  50. #150

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    4

    Početno

    Eh i ja sam pretrpila sve te muke... kiretža

    Ujutro sam se probudila sa bolovima u stomaku i hitno me odvezli u bolnicu, doktor je uradio što je morao,a btw u mom malom gradu nema ni porodilišta niti prave gin.ordinacije tako da je ovaj dok.koji je inače stariji čovjek i gin i najbolji u našem gradu uradio što je morao,anestezija nije uspjela djelovati, ja sam vrištala cijela bolnica je ječala, a sestrama sam sve ruke probila noktima dok su me držale tj.ja njih... Nakon toga sma 10 dana ležala pila tablete,kapi ... i na svu sreću bilo je sve ok, jest da je M malo duže trajala ali oporavila sam se... fizički jako brzo a psihički, e to je trajalo... ali mora se dalje

    Drž'te se cure

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •