Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ljetna apoteka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    83

    Početno ljetna apoteka

    Ima li netko tko bi mi mogao recista je potrebno sve ponejti na more za dijete od godinu i cetiri mjeseca?
    mozda je malo prerano to pitati ali ja volim biti spremna...
    naime malena mi ima jako osjetljivu kozu i jos k tome i autopijskli dermatitis...

    molim savjete...

    hvala

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Kreme za sunčanje, neku kremu za ubode insekata, može i kakav sirup za alergije, nešto za skidanje temperature, flasteri, Octeinsept, Rehidromix, ...
    Popis može biti i puno duži i puno krači, po meni je presudno kuda idete, koja pomoč vam je dostupna, da li vam je ljekarna dostupna, da li dijete od nečeg boluje, ili je nečem sklono,... Ali ako je dostupan i dr. i ljekarna, ne treba vam skoro ništa.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Fenistil, antibiotik širokog spektra

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Svakako toplomjer. Ja uz njega odmah uzimam i lupocet čepiće. Treba uzeti i zdrastvenu knjižicu i knjižicu cijepljenja.Isto tako ako se dijete razboli obično se ide u turističku ambulantu ili na hitnu. Sorry ako ti ovo sve zvući glupo, ali to je iz mog zaboravnog iskustva. Prvi put sam sa djetetom otišla u dom zdravlja, pa su se onda tamo zgražali (s obzirom da je to selendra) da kaj ja hoću. Mi nismo njihov pacijent i mi moramo platiti. Ja sam rekla da to nije nikakav problem, ali unatoč tome nisu htjeli dati recept za antibiotik jer recepte čuvaju za SVOJE pacijente. Nakon toga svaki put kada sam trebala doktora išla sam 15 minuta autom na hitnu turističku.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •