Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 62 od 62

Tema: Kako proslaviti 13. rođendan?

  1. #51
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    provjeri jel ima kakav drustveni dom ili mjesna zajednica (postoji li to jos uopce?) - koji bi bili voljni iznajmiti na par sati?
    kod nas (nije ZG) to rade, bas za rodjendane, razne privatne feste isl, i to za neke sitne novce, tipa 100 kuna
    dobije se samo prostor

  2. #52
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Nano moj stav je kao i Cvijetin. Trebala bi ga pustiti i otici kod susjeda koji su koji ulaz dalje.

    Razumijem tvoj strah za novorenovirani stan. Ali dijetetu pokloni povjerenje, reci mu da ukoliko skuzi da ne moze kontrolirati situaciju da vas pozove. Da ocekujes da se stan nakon proslave moze ponovo vratiti u prvobitno stanje.

    Kad smo se mi preselili u nas novi dom, MM je ludio na otiske prstica na zidovima. to ga je toliko nerviralo da je bio u stanju poizbacivati dijecu iz kuce (ali se suzdrzavao i njezno objasnjavao). Na moju izjavui od prije par dana da bi mogli planirati krecenje, jer sad ide 5 godina da smo u prostoru pitao me zasto pa sve je cisto, no ja sad vidim puno stvari za popravak.

  3. #53
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    još ćete me uvjeriti, ali ja nikada neću uvjeriti MMa , a on nije na forumu

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ti najbolje poznaješ svoje dijete ALI i njegovo društvo.

    Što god odlučila - sretno i dojavi nam kako je ispalo!

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    imam mjesec dana fore

  6. #56
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Nano, mi smo to prošli u siječnju ove godine, 12. rođendan je bio u pitanju. Ukupno ih je bilo 8 i dogovor je bio da ćemo ih ostaviti same od 17 do 20h. Mi smo s mlađom djecom otišli na klizanje i kod frendova poslije, nismo dakle bili niti blizu.
    Imali su cugu, naručili su pizzu, torta je bila u frižideru.
    Stan je bio u iznenađujuće dobrom stanju kad smo se vratili, ništa se nije prolilo, pokidalo. Klinci su bili svi oduševljeni i tvrdili da im je to bio naaaaajbolji tulum u životu vjerojatno svima prvi i jedini.

    Mislim da se ne može ništa tako strašno dogoditi ako vjeruješ svom djetetu i njegovom odabiru uzvanika. Osim toga, uvijek vas može nazvati ako osjeti da mu stvari izmiču kontroli.

  7. #57
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    moj je bio na jednom takvom tulumu - roditelji se nisu ništa žalili. početi ću malo preispitivati MMa.

    ma, ovaj forum, zlata vrijedi

  8. #58
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ja se sjecam jednog doceka Nove, kod frendice ciji su roditelji otisli van grada. Bili smo 2-3 srednje nakon i tuluma smo legle mi koje smo dobile dozvolu kod nje prespavati. Oko 5.30nas je sve digla, a zaspale smo valjdao oko 4 i nesto, natjerala da sve sredimo da bude sve Ok kad se njeni vrate. Ljudi doslu tek popodne al smo oribale sve. Skoro generalku napravile. Ja sam glancala slavine
    Eto Nano sta recenica moze i poklanjamo ti povjerenje nadamo se ne zadnji put sve moze napraviti. A nije da nam se cistilo i da smo tako sanjale ideal doceka. Danas to sa smijehom prepicavamo. Jer bilo je jel ih ko vidi, joj jos bar 15 min. Ljude docekala cistija kuca nego su je ostavili.

  9. #59
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    i mi smo tako
    oza sebe ostavljali bolje nego smo zatekli

    moji su se znali vratiti u 5 ujutro, a dečki usisavaju, glancaju podove, cure slažu suđe,,,
    ah, divno je bilo

    ali, ovaj 12. rođendan od prošloga tjedna...
    dvoja vrata su stradala
    i jako puno zidova

    ali, računala sam na to, jer su ti njezini iz razreda baš razigrani i znala sam da se igraju lovice

  10. #60
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Da si ih ostavila s carobnom recenicom ko zna?

  11. #61
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    a nisam ih ostavila
    ja sjedila ispred kuće
    premali su da ostanu sami u kući bez ograde na stepenicama
    pa u tom razredu ima djece koju roditelji još same ni u grad ne puštaju; što bi rekli da ih ostavim same
    Posljednje uređivanje od apricot : 09.10.2014. at 18:40

  12. #62
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Naši su uzvanici dobili pozivnicu na tulum i bilo je jasno naznačeno da neće biti prisutni roditelji. Tko nije želio da djeca budu bez nadzora nije svoje dijete trebao pustiti i gotovo.

    To me sad podsjetilo na situaciju od ljetos kad smo unuke overprotective bake susjede na moru trebali jedno popodne čuvati pa je moj dragi u najboljoj namjeri rekao da ćemo ih paziti kao svoje. Na to sam ja puknula od smijeha jer to "paziti kao svoje" podrazumijeva vrlo širok raspon različitih ponašanja. Npr. mi naše pazimo tako da sami plivaju do udaljenih bovica a mi gledamo s obale, te da skaču sa 5-metarske skakaonice.
    Dobro, tuđe bi ipak malo pozornije pazili.
    Posljednje uređivanje od Barbi : 10.10.2014. at 16:49

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •