Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 62

Tema: Kako proslaviti 13. rođendan?

  1. #1
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno Kako proslaviti 13. rođendan?

    Dosad smo imali one klasične, kućne tulume za rođendane (torta, kolači, sendviči, karaoke..) ali sad mi se to već čini suludo. Ne znam što bi hrpa 13-godišnjaka mogla raditi u kući. Prošle godine sam im dala apartman, da sami sebi rade tulum ali napravili su to da sam ih dvojicu, trojicu potjerala jer su napravili veliko sranje. Sad nas čeka opet rođendan i nemam ideja. Sin misli da možda nebi bilo loše da odvede 4,5 prijatelja u Cinestar, tamo ih počasti s čime god tko želi, pogledaju neki dobar film i da to bude to. ne čini mi se loša ideja. Kako vaši slave rođendane, dajte mi koju ideju? Ja sam mu predlagala da uzme lovu, i odvede nekoliko prijatelja na pizzu, piće..Ali ne želi

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    sta se ja petljam po ovim temama s rodjendanima

    meni ideja tvog sina je super, tako i ja slavim s jednom frendicom rodjendan, no ja ipak imam 27 godina manje

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,737

    Početno

    U našoj školi/kvartu većina klinaca od cca 9 godina nadalje proslavi rodjendan u Cinestaru.
    Krenulo je od ove godine (3. razred)...s time da je bio i na rodjendane starijih prijatelja (12 god.) i većina ih je slavila u kinu (osim izuzetaka, koji su slavili doma ili u pizzeriji). Tako da mislim da ti ideja tvoga sina nije uopće za odbaciti...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Dosad smo imali one klasične, kućne tulume za rođendane (torta, kolači, sendviči, karaoke..) ali sad mi se to već čini suludo. Ne znam što bi hrpa 13-godišnjaka mogla raditi u kući. Prošle godine sam im dala apartman, da sami sebi rade tulum ali napravili su to da sam ih dvojicu, trojicu potjerala jer su napravili veliko sranje. Sad nas čeka opet rođendan i nemam ideja. Sin misli da možda nebi bilo loše da odvede 4,5 prijatelja u Cinestar, tamo ih počasti s čime god tko želi, pogledaju neki dobar film i da to bude to. ne čini mi se loša ideja. Kako vaši slave rođendane, dajte mi koju ideju? Ja sam mu predlagala da uzme lovu, i odvede nekoliko prijatelja na pizzu, piće..Ali ne želi
    To sa Cinestarom je dobro i već je isprobano. Moja kćer je već nekoliko puta išla na (12.) rođendan koji se "slavio" tako. Kupe kokice, sok, pogledaju film koji je njima napet, komentiraju ga poslije, svrate još malo popričati u neki parkić i kući. To je njima prekul.

  5. #5
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku

    meni ideja tvog sina je super, tako i ja slavim s jednom frendicom rodjendan, no ja ipak imam 27 godina manje
    da bar relano lazem o godinama

    naravno mislila sam obrnuto

  6. #6
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I meni se ta ideja s kinom čini super, ali on mi je još nekako neodlučan, traži još ideja od mene. A dobro, ako ode u kino..trebam li imati kući tortu i sve što ide s rođendanom, ili se čitav taj proces preskače?

  7. #7
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ma preskoči tortu za društvo, napravi ju za ukućane.

  8. #8
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ma preskoci, tamo dok kupe sve kokice, grickalice cugu, doce te ko jedna ogromna torta.
    jer onda ih opet imas u kuci na vratu.

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    moj će slaviti ( valjda) s društvom na igralištu škole, zadnj dan škole ili koji dan ranije.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    I meni se ta ideja s kinom čini super, ali on mi je još nekako neodlučan, traži još ideja od mene. A dobro, ako ode u kino..trebam li imati kući tortu i sve što ide s rođendanom, ili se čitav taj proces preskače?
    U tome i jest "čar" za tebe. Imaš ih izvan kuće, a vi tortu jedete doma, bez džumbusa.

  11. #11
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Taj uzrast dečki je meni baš za kino. Preveliki su za dječje igre, a preblesavi za kulturno čavrljanje i druženje

  12. #12
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    I nas to uskoro ceka.
    Kino mu bas nije napeto, svako malo ide sad rustvom nesto gledati.
    Ja sam mu takoder predlagala da odu van na picu i sok, ali nije se ni za to odlucio.
    Meni je takoder dobra ideja da proslavi vani u pakricu, moze pozvati koliko god zeli prijatelja, neka se vani zabavljaju, blizu je doma, pa moze imati i hranu i sokove i tortu.

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Taj uzrast dečki je meni baš za kino. Preveliki su za dječje igre, a preblesavi za kulturno čavrljanje i druženje
    Moj stariji (proljetno dijete) - kino + pizza nakon predstave. Pojeli su i popili sve za 10 min .

    Moj mlađi (ljetno dijete) odabrao je tulum u kvartovskoj slastičarni, gdje smo se prije najavili i pitali da li se to može organizirati. Budući da je bio sam kraj školske godine, moglo se lijepo sjediti vani, jesti pizzu i tortu. Pripremili smo im tombolu sa sitnim darovima. Sjedili su oko sat i pol, igrali "kalodont" i "pokvareni telefon", razgrabili tu tombolu i razišli se zadovoljni.

    Napomena - na oba rođendana bilo je više cura nego dečki.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Spajka

  15. #15

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Moji blizančeki (curka i dečko) proslavili su nedavno 13-ti ročkas
    Curka se odlučila na zabavu u kući uz tri-četiri frendice uz Biebera, a sineka sam vozila u kino sa frendićima.

  16. #16
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Sin misli da možda nebi bilo loše da odvede 4,5 prijatelja u Cinestar, tamo ih počasti s čime god tko želi, pogledaju neki dobar film i da to bude to. ne čini mi se loša ideja.
    Moja je 10. tako proslavila, bio je pun pogodak, svi su se super proveli.
    (s time da smo mi mame popile kavu dok su oni gledali film, a poslije smo svi skupa otisli na pizzu - djeca za jedan stol, roditelji za drugi. Tvoj je vec veci, pa moze sve proci i bez roditelja).
    Posljednje uređivanje od Elly : 18.03.2014. at 11:00

  17. #17
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A dobro, ako ode u kino..trebam li imati kući tortu i sve što ide s rođendanom, ili se čitav taj proces preskače?
    Mi smo kasnije u pizzeriju donijeli tortu (jer ta pizzerija nije nudila tu vrstu slatkog).
    No mislim da tvoga to mozda ne bi zanimalo, ipak je stariji.
    Moja jos vidi car u puhanju svjecica

  18. #18
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ma daj elly, ja imam 40 i još mi rođendan bez svjećica na torti - nije rođendan

  19. #19
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ja glasam za apartman

  20. #20
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj elly, ja imam 40 i još mi rođendan bez svjećica na torti - nije rođendan
    Ja imam 41 i bojim se da ce mi vatrogasci upasti na rodjendan ak' ih upalim

  21. #21
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Za trinaesti je bilo malo miješano društvance, doma na tortu pa u kino.
    Za četrnaesti, hoće kuću praznu do ponoći i da dođe njih 30 . Naći ćemo se negdje na pola ili tri kvarta puta.

  22. #22
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj elly, ja imam 40 i još mi rođendan bez svjećica na torti - nije rođendan
    blago tebi

  23. #23
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    zašto mi se blago apri, zato jer sam mlada?
    a ako je radi svjećica, ovako zamišljam svoj devedeseti rođendan
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 18.03.2014. at 14:41

  24. #24
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ja imam uvijek svjecice, broj ovisi koliko je ostalo od djece u prethodnoj godini, jer slavim prva. na zadnjoj torti sam imala mislim dvije ili tri.

  25. #25
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    zašto mi se blago apri, zato jer sam mlada?
    a ako je radi svjećica, ovako zamišljam svoj devedeseti rođendan
    zato što mi uopće nemamo taj običaj slavljenja rođendana
    kod nas doma se nisu slavili
    kod muža doma se nisu slavili
    nema tradicije

    a što se svijećica tiče...
    jednom su mi ivarica i maja donijele tortu sa... mislim da je bilo 38 svijeća (da, bilo je prvenstvo nogometno)
    i uz to, onaj mali parat za gašenje požara
    buktinja je bila

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Ne znam što bi bez kina... Zimska varijanta je odlazak na klizanje... U ovoj dobi je osipanje broja slavljenika nekako normalno, da bi se valjda za koju godinicu opet povećala.
    Ako je ekipa homogena, odlazak na neku miroljubivu tekmu, npr. košarka...

  27. #27
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Moj će uskoro 14. Planira 3-5 frenda pozvati na bowling i pizzu za ročkas!

  28. #28
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Rođendan je prošao ali od slavlja nije bilo ništa jer smo zakomili svi osim muža, nas pet u visokoj temperaturi..Pa smo kupili malu tortu, svjećice, balone i imali malo interno slavlje, između brufena, toplomjera i kašljanja. Ne želi odgoditi slavlje, kaže da to nije to, i da mu je bilo baš super Skromno i dobro moje dite.

    Inače je bio odlučio pozvati desetak prijatelja i odvesti ih na pizzu i piće. Ovo s kinom bi funkcioniralo do 4,5 djece, a on ima hrpu prijatelja i najbliži su mu tih desetak, nije htio nikoga izostaviti. A da je je odveo 10 djece u Cinestar, u subotu navečer, na 3D film koji je htio gledati, bakrotirali bi

  29. #29
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Rođendan je prošao ali od slavlja nije bilo ništa jer smo zakomili svi osim muža, nas pet u visokoj temperaturi..Pa smo kupili malu tortu, svjećice, balone i imali malo interno slavlje, između brufena, toplomjera i kašljanja. Ne želi odgoditi slavlje, kaže da to nije to, i da mu je bilo baš super Skromno i dobro moje dite.

    Inače je bio odlučio pozvati desetak prijatelja i odvesti ih na pizzu i piće. Ovo s kinom bi funkcioniralo do 4,5 djece, a on ima hrpu prijatelja i najbliži su mu tih desetak, nije htio nikoga izostaviti. A da je je odveo 10 djece u Cinestar, u subotu navečer, na 3D film koji je htio gledati, bakrotirali bi
    Ovo u Cinestaru bi koštalo 500 kuna.
    Misliš da bi pizza i piće koštali manje?

  30. #30
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    500 kn samo ulaznice. A jesti i piti? Da je išao na pizzu, naručio 5,6 pizza, to je cca 200 kn, piće da je i još toliko, opet manje love nego kino.

    Ali nije stvar ni u lovi, koliko je meni glupo dati 500 kn samo za kino ulaznice. Za svaki dječji rođendan nama ode nekih 1000, 1500 kn i to mi je ok, jer to budu pravi tulumi. Za ovo mi je to nekako bezveze

  31. #31
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Dobiju se i kokice i piće za 50 kn po osobi. 40 kn ako nije 3D.

  32. #32
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Molim pomoć - želi slaviti doma. Nedam.
    Mogu negdje iznajmiti prostoriju/stan ili što već tza 15 13godišnjaka - u Zagrebu?

  33. #33
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    nano, ne znam ti pomoći, ali evo, ja imam iskustvo proslave 13. rođendana doma i to je ovako izgledalo. mi smo sve pripremili - sendviče, kolače, torta u frižideru, svjećice u ormaru, sokovi, plastične čaše, tanjuri, vilice. i otišli u pet iz stana. u devet smo se vratili doma.
    kad smo se vratili i parkirali auto ispred zgrade, čujem ja neku muziku, trešti na sav glas, bolje da ne pišem koju. hodam prema stanu i sve si mislim, ma nije iz našeg, ma nije iz našeg.
    ali je bila iz našeg.
    no, kad sam ušla u stan doživjela sam pozitivni šok.
    sve, al baš sve su pospremili, pobacali u vreće, dnevni je izgledao kao kad smo otišli. čak su s močom oprali pod gdje se prolila kola.
    razbili su na balkonu jedan pitar za cvijeće, al taj je već bio puknut.

  34. #34
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Molim pomoć - želi slaviti doma. Nedam.
    Mogu negdje iznajmiti prostoriju/stan ili što već tza 15 13godišnjaka - u Zagrebu?
    Moji su s raznim društvima do prije godinu-dvije znali slaviti ovdje: http://www.tulumulu.hr/

    Ne šaljem te tamo, samo dijelim ideju: nađi NAJBLIŽU igraonicu i pitaj kulike bi to koštalo, samo prostor i eventualno nadzor. Ne treba im animacija (ili možda....)

    Ovi moji kad su bili već stariji (netko je slavio 12. rođendan) u igraonici s gornjeg linka imali su neke igre za malo veće, pantomima i slično...

    Alternativa - kvartovska pizzerija ili slastičarna (i to smo radili, uspješno).

    Ali ako se radi o tome da bi se oni igrali fanta ili tako nešto (nemam pojma - mojima to ne bi palo na pamet, ali curama iz njihovih razreda možda i bi), reci djetetu da je doma stroži nadzor nego u bilo kojoj igraonici i kraj priče!

    Sretno!

  35. #35
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    možda iznajmit rodu?

  36. #36
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ja cu unajmitigraonicu koja ima wii muziku i to. mislim samo prostor. bit cu na kavi i samo svratit pofotkat oko torte. osoba iz igraonice ce bit tamo u jednoj prostoriji ali ih nece zabavljat. menijedrago da je netko tamo cisto zlu ne trebalo a da nisam ja ili tata

  37. #37
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    možda iznajmit rodu?
    misliš, Unajmiti
    teško
    u rodu ne stane 6 djece, koliko je tijesno
    i potencijalno opasno

  38. #38
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    možda iznajmit rodu?
    ???

  39. #39
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    misliš, Unajmiti
    teško
    u rodu ne stane 6 djece, koliko je tijesno
    i potencijalno opasno
    Mhm, ne mislim da se SAD može išta učiniti, ali s druge strane - da stavite u srednjoročni plan tako nešto, SIGURNO bi bilo i prometa i posla da to ima u ponudi - igraonica s potpisom!

  40. #40
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    dajte, taman smo uredili stan - nema šanse doma. Ne trebam niti dječju igraonicu. - ono neki prostor.bez veze. kino i pizza bi meni bili najlakši, ali ne želi. Želi doma, a da mi nismo doma. Ili da pitam na onoj temi za četrnaestogodišnjakinje?

  41. #41
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    pa hoće se i on pohvaliti s uređenim stanom pred društvom
    nisu to više mala djeca, reci im da paze i paziti će.
    ja navijam za doma, bez vas

  42. #42
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    dajte, taman smo uredili stan - nema šanse doma. Ne trebam niti dječju igraonicu. - ono neki prostor.bez veze. kino i pizza bi meni bili najlakši, ali ne želi. Želi doma, a da mi nismo doma. Ili da pitam na onoj temi za četrnaestogodišnjakinje?
    Da.

    Taj topic za četrnaestogodišnjakinje je pravo mjesto. Kod mene je (zbog drugih razloga, bolje da se ne prisjećam) regula da ne mogu dovoditi NIKOGA doma dok nas nema. Dovodili su, pa je bilo svega.... I tako, dok su u osnovnoj školi, nema dovođenja društva doma meni iza leđa. Nema. Amen.

    Ja bih rekla - može, ali mi OSTAJEMO doma jer to je i naš dom. Alternative su: kino i pizza, igraonica ili nešto treće. Pa biraj!

  43. #43
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ma daj, nema šanse. strah me i gotovo. ne toliko zbog stana - mislim si da su premali za samoi doma i tulum.

  44. #44
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    peterlin, na istom smo tragu. Curka slavi doma, i uvijek bude dobro, ali smo mi doma. kaj ja znam, bojim se svega. Još smo i na 3. katu, imamo i mačku - nju bi herz strefil

  45. #45
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj, nema šanse. strah me i gotovo. ne toliko zbog stana - mislim si da su premali za samoi doma i tulum.
    pa budite negdje u blizini - tipa u kvartovskom kaficu, ili kod susjeda
    i da oni znaju da ste blizu

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Čuj, da te uvjerim, ovako - mom mlađem sinu su ukrali ključeve od stana iz našeg doma.

    Ukrali su mu ih (vjerojatno isti) još jednom, godinu dana kasnije, iz garderobe za vrijeme tjelesnog. Ušli nam u stan i ukrali dječje kasice s ne baš zanemarivom lovom (baš me briga, ali zamisli tu razinu drskosti...). Optuživala bih svoje dijete za to da se slučajno nisam našla doma u dopodnevnim satima i ulovila dvojicu kako zvonikaju i provjeravaju koga ima.

    Ne možeš ti to kontrolirati kad ih je više od 3 na istom mjestu, a pogotovo ne kad je rođendan u igri.

    Ja ne bih dozvolila. Na sreću, moji sad više ni ne traže, jer se mlađi baš gadno opekao.... Njegovi tzv. prijatelji su mu lijepo smjestili. NIKAD više. Vjeruj, ne treba ti tako nešto. Prilika čini lopova... A da ne spominjem druge moguće nevolje - dočepaju ti se jedine boce rakije koju imaš za pranje prozora i završe u komi... ufff....

    Ali da te ne strašim - moje klince je život sasvim dovoljno prestrašio, skupa sa mnom. Ni u peti mi nisu bile stvari koje su se dogodile. Tako da možda pretjerujem, ali rado bih da sam i prije, skupa s klincima.

  47. #47
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    mi smo tek u srednjoj mogli slaviti doma sami a i onda su starci bili u blizini tipa kod susjeda tako da je trestala glazba dosli bi ranije. kod mene je valjda i zato sve uvijek bilo ok, alidjecsm se tuluma onih kojima su starci na vixi i cijeli vikendih nema i nema sanse da ce banut.... e tamo je bilo ko ziv ko mrtav.

  48. #48
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    kaj rakija za pranje prozora - pa ja domam ima čitavu kolekciju finih rakija i likera.

    A to za ključeve :8. Mi smo imali pokušaj provale, nakon toga sam neke stvari sakrila i poslije nisam mogla naći - ne trebam niti reći da sam optužila djecu. na kraju sam ipak sve našla i morala se pokriti mokrom krpom po glavi.

    MM mi je pak pričao kak su njegov brat i frendovi sjedili na prozorskoj klupčici - 5. kat. .

  49. #49
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    znam da sam dosadna, al još nešto.
    ako iznajmljuješ prostor i tu se može unijet alkohol ako im je do alkohola. što sumnjam. prije nego doma. ovo što kaže emiliy, blizu si i još im kažeš da možeš svaki čas banut. nek ih je malo strah.
    plus, malo po malo, po meni je dobro malo po malo im davat slobodu. ono, na kapaljku.
    da se naviknu.
    ovo od pikule je isto istina. roditelja nema cijeli vikend, a u stanu raspašoj.
    meni je stvarno bilo toplo oko srca kad sam vidjela taj močo. ko bi rekao da će me močo tako razveseliti. i, kad sam vidjela kako je s kirurškom preciznosti odrezao tortu na jednake kriške. a bila sam u stvari uvjerena da će ju u frižideru zaboraviti.

    naravno, ako sumnjaš u društvo, onda ne. nek idu u kino.

  50. #50
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ne mogu biti kod susjeda - ne nismo posvađani, ali neću to sada objašnjavati. Znači da najbliže mogu biti kod susjeda par ulaza dalje ili u kafiću

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •