Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Dokumentacija koja se dobije prilikom posvajanja

  1. #1
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno Dokumentacija koja se dobije prilikom posvajanja

    Htjela sam otvoriti ovu temu i pitati parove koji su posvojili koju su dokumentaciju dobili, koja se tiče djeteta/djece koju su posvojili, od CZSS ili Domova ili udomiteljskih obitelji?

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Mi smo od CZSS dobili fascikl u kojem je uz rješenje o posvajanju bilo "otpusno" pismo iz doma sa šturim podacima(alergije, cijepljenja) koje je naveo domski pedijatar, liječnička dokumentacija s podacima o porodu i jednoj kasnijoj hospitalizaciji i nekoliko fotografija od rođenja do posvojenja. Domski psiholog nas je s par rečenica i (promašenih)savjeta otpravio u zivot.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    390

    Početno

    Dobili smo zdravstveni karton i nekoliko fotografija do posvojenja.

  4. #4
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Od CZSS smo dobili samo papir o posvajanja sa osnovnim podacima djeteta, od udomitelja sve što su imali; zdravstveni karton, liječnićke papire, slike iz djetinjstva, odjeću, igračke, ...Ako te nešto specifično zanima slobodno me pitaj na pp

  5. #5
    nana74 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    42

    Početno

    Kod nas je bilo kao i kod Špelkice. Od Centra samo rješenje, a od udomitelja zdravstvene kartone, fotografije, odjeću, informacije...

  6. #6
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Nemam posebnih pitanja, ideja mi je bila da se na jednom mjestu vidi koja se dokumentacija dobije kad se posvoji dijete/djeca. Hvala svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •