Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314
Pokazuje rezultate 651 do 659 od 659

Tema: šetnice i nezahtjevni planinarski putovi

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Palcice skokni u Decathlon, oni ce ti sve slozit, svega imaju,a rang cijena sama biras. Imaju precool stvarcica.

Datum pristupanja
    Oct 2004

Početno

Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da je za ovu temu. Naime, moj vilenjak (7) nema želja za rođendane, blagdane pa sam praktična. Zapalio se za ideju da se učlanimo u planinarsko društvo i krenemo na izlete s njima.
    Htjela bih mu možda ispod bora staviti jedan planinarski start paket pa molim savjete iskusnijih što kupiti - planinarske cipele svakako, možda onaj jeftiniji ruksak?....švicarski nožić, bočicu ima..... krenuli bismo poslije zime...
    Ruksak svakako. Decathlon i Intersport imaju dobar izbor cjenovno prihvatljivih dječjih ruksaka. Veličinu biraj prema njegovoj visini, s obzirom na dob, nemoj mu uzeti baš onaj najmanji. 20 L bi mu, čini mi se, bio taman.
    Cipele bolje da kupujete zajedno, jer to ipak mora isprobati. Za dječje cipele nije toliko bitno da su vrhunska ili poznata marka, jer će ih brzo prerasti - važno je da je kvalitetan đon (a takav imaju gotovo sve), da su visoke i da drže gležanj. Također i nekakvu jaknu s kapuljačom i džepovima na cif.
    Ako imate dalekosežnijih planova, možeš mu nabaviti i vreću za spavanje, ako je već nema.

A ovo je pravi mamac za skupljače ali ako nabavljaš dnevnik, nabavi jedan i sebi

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Hvala. Ruksak onda (neki za njegovih 20 kila) i slobodno pišite je li išta zaista potrebno. Planinarske čarape, hm, možda neka šalica - ne bih htjela kupiti nešto što mu realno ne treba. Cipele ćemo skupa, ok, visoke gojzerice. Vidjela sam i dječji dnevnik, fora. Moram vidjeti hoće li ga držati nakon tri vrha u nogama.
    Posljednje uređivanje od palčica : 02.12.2019. at 20:58

Datum pristupanja
    Oct 2004

Početno

Čarape su jako bitna stavka, to mu svakako uzmi. Šalica - pa, to je fora, ali realno zapravo mu nije potrebna, naročito ako ima svoju bocu za vodu iz koje pije (to je važnije onima koji ni na planinarenju ne mogu bez jutarnje kave ). Od dekatlonskih gadgeta nama je jako zgodna bila futrola za bocu s vodom, koja djeluje kao izolator, pa je voda dulje hladna u njoj, a ljeti to puno znači. Taj tobolac koristio je i izvan izleta, npr. za izlaske na bicikl ili nogomet.
    Dječji dnevnik je isto zgodna stvar, ali zapravo kao dnevnik može poslužiti i bilo kakva druga bilježnica sličnog formata. Nekad je HPS imao svoje planinarske dnevnike, sad ih već dugo nema u prodaji.

Ova knjiga je jako zgodna što se tiče ideja za izlete, samo ako ste blizu Slovenije. U Hrvatskoj baš i nema slične literature.

Moram priznati da mi je puno lakše otkako mi je dijete veliko - više se ne ustručavam uvaliti mu stvari da nosi u ruksaku, kad je viši i jači od mene ljetos je na Mosoru bez pardona nosio 2 i pol litre vode i nisam se morala brinuti ima li je dovoljno.

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Pomogla si mi puno! Baš ti hvala! Znači ruksak, čarape, tobolac. Možda neka sklopiva kabančica - šuškavac.

In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007

Početno

Moji decki su ( uz tu obavezno opremu koja je must have) najvise voljeli dalekozor i kompas. Sve Dechatlon. Imali su ( jos imaju) i svako svoj dzepni nozic pa si rade luk i strijele... cipele i oprema su must have, a ovi gadgeti su da djeca zavole planine.

In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007

Početno

I jedan najobicniji blokic za skupljanje pecata, a moze mali u njega i nacrtati, napisati sto mu se najvise svidjelo na planinarenju.

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Hvala! Kompas bi mu svakako bio fora!

Datum pristupanja
    Apr 2006

Početno

Fora ti je i ona lampica za glavu...dobro dođe ak se naiđe na neku spilju ili ako negdje noćite..

Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •