Stranica 9 od 16 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 782

Tema: šetnice i nezahtjevni planinarski putovi

  1. #401
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Vidim da ima poznavatelja Hahlica, trebat cete mi

  2. #402
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ideš na Hahlić trail?

  3. #403
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    mali izvještaj s tuhobića, ova subota :D
    ja isplanirala laganu stazu iz benkovca fužinskog, nekim čudnim putovima završili na strmoj i groznoj stazi, sad gledam, mislim da je to ona koja vodi iz lepenica :D
    ajd, nekako sam se dopentrala do vrha, na rubu života, koji je...spektakl. predivni predivni vidici. vraćali smo se po planiranoj stazi, koja je puno ljepša - prvo po hrptu, uz predivni pogled, a onda kroz šumu, je uspon, ali lagani.
    jedino je dosadan put od oko 5 km, do (od) benkovca fužinskog, kroz nekakvu ružnu šumsku cestu, ravno cijelo vrijeme, uz buku s autoceste.

  4. #404
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mi smo za vikend posjetili Ciovo. Setali se do prekrasne crkvice/samostana Gospe od Prizidnice. Crkvica je usjecena u litice. A pogled je fantastican, na more, Brac, Soltu, Hvar, Veli Drvenik... autom se moze doci na nekih 700 m udaljenosti, a onda dalje pjeske po ok stazi. Sudeci po putokazima, ima dosta tih pjesacko-biciklistickij putova na Ciovu.

  5. #405
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    http://www.kvarnertrails.com/12km---obruc.html

    Ljepotice moje kvarnerske i ostale planinarke,
    moze info ima li hlada na Hahlicima (ako se tako deklinira).Zanima me staza ova, tu je karta.

  6. #406
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.kvarnertrails.com/12km---obruc.html

    Ljepotice moje kvarnerske i ostale planinarke,
    moze info ima li hlada na Hahlicima (ako se tako deklinira).Zanima me staza ova, tu je karta.
    Nisam bila jaaako dugo ali koliko me sjećanje služi, 90% (ako ne i više) puta preko Kolci su windows brežuljci.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  7. #407
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    eryngium na što točno misliš windows brežuljci?

  8. #408
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    oni s windowsa, bez ijednog drveta ??? ajmeeee...planiram tamo početkom lipnja trail, dakle trčanje po prirodi al preferiram hlad of course.

  9. #409
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    oni s windowsa, bez ijednog drveta ??? ajmeeee...planiram tamo početkom lipnja trail, dakle trčanje po prirodi al preferiram hlad of course.
    Da. Gore su samo livadni brežuljci. Ima nešto žbunjića al ništa što bih nazvala hladom.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  10. #410
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Lili, hlada bas i nema. Vidi ovdje fotke http://www.planinarstvo.bloger.index...m/3184028.aspx

  11. #411
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.kvarnertrails.com/12km---obruc.html

    Ljepotice moje kvarnerske i ostale planinarke,ali
    moze info ima li hlada na Hahlicima (ako se tako deklinira).Zanima me staza ova, tu je karta.
    nema hlada
    hahlici su kvarnerski brezuljci s travom
    ljeti je tamo pakleno
    Posljednje uređivanje od magriz : 20.05.2017. at 18:08

  12. #412
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    da, nema hlada. po ovom mi se čini da ni ne idete do doma. jer je premala visinska razlika. piše da je max visina 715 m, a dom hahlić je na 1097 m. znači ne ide se onaj završni uspon preko kolci nego negdje tamo se počinje vraćati. ali ne kužim gdje. :D
    u svakom slučaju, hlad je oskudan :D jedan mali dio se od podkilavca do tih kolci ide kroz šumu i, onaj put pod planinu, isto.

  13. #413
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Cure hvala na feedbacku volim znat unaprijet da se pripremim u glavi na kojojj ce ocito bit silterica
    A ja se veselila sumi, drvecu....no dobro namazat cemo se faktorom 50 i udri.

    Ja nisam nikad bila tako da stazu ne kuzim osim sto znam da se u tih 12km popenjemo visinske razlike nekih 460m tako nekako.
    Ucka mi je bila 900m elevation gaina pa je ovo ok osim nehlada

  14. #414
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Lili, mozda bude kisa. Mislim, ipak je to Rijeka pa je mogucnost toga 99 posto

  15. #415
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Radije kisa nego da przi. A poluoblacno bi bili idealno.

  16. #416
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Jel bio netko na Slemenovoj spici, iz Vrsica? Tanja, Mojca...?
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 10.06.2017. at 11:09

  17. #417

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel bio netko na Slemenovoj spici, iz Vrsica? Tanja, Mojca...?
    Bila sam tamo, ali dosta davno. Ne znam što te zanima - staza nije teška, ali početni uspon s Vršiča je dosta strm. U početku se preklapa s putem za Mojstrovku, a zatim se odvajaju (za Mojstrovku - lijevo, Slemenova špica - desno). Staza vijuga, prilično je uska, ali nema zahtjevnih mjesta u smislu stijena, sajli, klinova, i sl. Pogled sa same špice je čaroban - naročito ako imate sreće pa Jalovec nije zastrt oblakom.
    Ondje nisam bila s djetetom, imali smo u planu s njim taj izlet više puta, ali nikako da ga realiziramo (svaki put zbog nekog glupog razloga - ili zaostalog snijega na stazi, ili povraćanja u autu, ili nečeg trećeg ).

    Evo, ovdje ima opis puta (na slovenskom) i slike sa staze, da malo dočaraju kako to izgleda. Ako idete s Vršiča, preporučujem parkiranje kod Erjavčeve koče, koja je neznatno ispod samog prijevoja, a gdje se parkiranje ne plaća

  18. #418
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Hvala tanja, je, da, zanima me tezina staze, i jel atraktivno, il dosadno :d procitqla sam to, al ta njihova lahka... Iako, ni ti nisi puno pouzdanija sto se tice tezine :d

  19. #419

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ne znam jesi li već planinarila u Sloveniji, no njihova vremena hoda su za trkače a ne za planinare. Pa pripazi na to.
    Posljednje uređivanje od larmama : 10.06.2017. at 15:43

  20. #420
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam jesi li već planinarila u Sloveniji, no njihova vremena hoda su za trkače a ne za planinare. Pa pripazi na to.
    i ne samo to. njihova kategorizacija staza je drugacija od nase
    Posljednje uređivanje od magriz : 10.06.2017. at 15:57

  21. #421
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    e pa zato pitam :D
    tamo piše lahka označena pot, al sta ja znam. i ovdje piše - primereno tudi za otroke, al ti njihovi otroki se i na triglav penju

  22. #422
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e pa zato pitam :D
    tamo piše lahka označena pot, al sta ja znam. i ovdje piše - primereno tudi za otroke, al ti njihovi otroki se i na triglav penju
    a vidi, pise zahtjevnost 1 - tehnicki nezahtjevna. mislim da to mozete bez problema. a i visinska razlika he svega 600tinjak metara

  23. #423

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e pa zato pitam :D
    tamo piše lahka označena pot, al sta ja znam. i ovdje piše - primereno tudi za otroke, al ti njihovi otroki se i na triglav penju
    Lahka označena pot znači da je staza markirana i da nije potrebna upotreba ruku pri usponu.
    Ali uspon na Slemenovu špicu zbilja je lagan, osim početnog dijela, koji je nešto strmiji (ali ništa posebno), zaista nije težak. Bez brige

    (znam ja još otroka koji su se popeli na Triglav, a nisu Slovenci inače, ako malo pratite rasprave na njihovim forumima, dosta su oprezni što se tiče primjerenosti staza za djecu - tako da ako piše da je primerno za otroke, onda je to sigurno tako, ne misli se na otroke koji se penju na Triglav)

  24. #424
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Super, hvala puno na info. Ne, nikad nismo planinarili u sloveniji, slijedeci vikend otvaramo sezonu :d

  25. #425

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    Super, hvala puno na info. Ne, nikad nismo planinarili u sloveniji, slijedeci vikend otvaramo sezonu :d
    Uživajte Što je još u planu, osim Slemenove špice? Idete baš na Vršič, ili negdje u okolicu?
    Imam hrpu preporuka za taj kraj jer sam ga propješačila više puta u različitim životnim fazama - od usporene tinejdžerice bez kondicije, preko višednevnih planinarenja u 20-ma, u punoj kondiciji i spremi, pa ležernih šetnji s trogodišnjakom i četverogodišnjakom, i ambicioznijih uspona sa školarcem punim energije i još ima ciljeva koji nas čekaju, onako obiteljski (nadam se da će nas i dočekati prije nego što mi koljena i kralježnica odu dovraga ).

  26. #426
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    tanja, ovakav je plan - subotu idemo u ljubljanu i biti ćemo u ljubljani, djeca mi još ljubljanu nisu vidjela. predvečer idemo prema kranjskoj gori, tamo spavamo i ujutro idemo na slemenovu špicu. to sam izabrala, ne znam ni ja zašto, činilo mi se po ovim opisima s neta, dovoljno lagano, a opet dovoljno atraktivno za klince. ovo me privuklo -
    Začnemo visoko, pot je enostavna, ne predolga, vseskozi pa nas spremljajo visoke stene ter čudoviti razgledi. Enkraten razgled za vse, ki bi radi z relativno malo truda občutili lepoto in mogočnost naših gora.
    i onda idemo doma :D
    ako misliš da ima nešto bolje u okolici (noćenje sam već rezervirala), napiši, pa ćemo promijeniti slemenovu špicu. a ne možeš sve, ima toliko po sloveniji predivnih izleta, majko moja, dok sam tražila po netu najraže bih 15 dana ostala :D

  27. #427

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Slemenova špica je odličan izbor, baš je onako... reprezentativna.
    Još ako imate sreće pa nema oblaka, fantastičan je pogled na Jalovec (stavljaju tu sliku na sve razglednice ). Parkirajte kod Erjavčeve koče (22. ili 23. serpentina, ne znam točno), tamo se ne plaća parking, a na samom Vršiču se naplaćuje (udaljenost je manja od 10 min hoda, a staza prema Slemenovoj špici ionako počinje bliže Erjavčevoj koči).
    Doma se možete vratiti preko Vršiča na drugu stranu, pa kroz dolinu Soče, na Bovec i Novu Goricu, vama je to ionako usput. I za taj dio imam nekoliko preporuka (izvor Soče, korita Mlinarice, alpski botanički vrt u Trenti... sve kratke šetnje, nije ni pravo planinarenje, ali je prekrasno).

  28. #428
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Cure,

    samo da vam se povratno javim. Na Hahliću je bilo vrućeeee, nije bilo ni oblačka al se nismo dali
    Cvijeto bila si u pravu, naša staza na 12km nije išla do planinarskog doma (al su išli ovi na stazi na 18km, vidjeli su i divlje konje).
    Bilo je nešto hlada na početku ajmo reći više sjene, pogled na vrhu je bio divan al nisam mogla u punini uživat jer sam trčala i morala pazit gdje stajem zbog terena koje je na vrhu fakat zahtjevan. Baš bi trebala otići nekad tamo planinarit.

    Uglavnom jako lijepo iskustvo, tih 12km sam istrčala za 1h34min i završila na postolju kao 3. u kategoriji, ukupno 4. žena u cilju pored svih onih Slovenki i Talijanki kojima je planina drugi dom. Morala sam se i malo pohvalit

    Ono što uvijek zapamtim bez obzira na trail su mirisi, ajme kako je bilje lijepo mirisalo

    Hvala vam puno na svim info.

    Iduće godine bih rado otišla na Velebit ili Biokovo, al o tom potom.

  29. #429
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    cvijeto uživaj u deželi!

  30. #430
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel bio netko na Slemenovoj spici, iz Vrsica? Tanja, Mojca...?
    Kasnim... ali nije ni važno kad nisam bila.
    Ali onaj dio je tako lijep da kud god kreneš nemreš fulat.

  31. #431
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e pa zato pitam :D
    tamo piše lahka označena pot, al sta ja znam. i ovdje piše - primereno tudi za otroke, al ti njihovi otroki se i na triglav penju
    Looool...

  32. #432
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ako vam ostane vremena... ili za zagrijavanje... kad ste već tamo... kratko je i lako dostupno: Koča v Krnici.

    Ne sjećam se koliko... možda oko sat vremena... lijepa šetnja kroz šumu... onako vilenjački ugođaj... dom i oko doma kao iz priče, fina gobova juha... ... pogled na vrhove (iz doline).

  33. #433

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Iduće godine bih rado otišla na Velebit ili Biokovo, al o tom potom.
    Nadam se hodati, a ne trčati - svaki put kad dođem na Velebit, čini mi se svetogrđem trčati onuda , tamo treba hodati i uživati u svakom koraku (i paziti gdje staješ, jer je teren zahtjevan).

  34. #434
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se hodati, a ne trčati - svaki put kad dođem na Velebit, čini mi se svetogrđem trčati onuda , tamo treba hodati i uživati u svakom koraku (i paziti gdje staješ, jer je teren zahtjevan).
    potpis tanja_b

  35. #435
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se hodati, a ne trčati - svaki put kad dođem na Velebit, čini mi se svetogrđem trčati onuda , tamo treba hodati i uživati u svakom koraku (i paziti gdje staješ, jer je teren zahtjevan).
    potpis i od mene

  36. #436
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Potpis pod tanju. Velebit

  37. #437
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    A e znam cure i slazem se al ono puno je veca vjerojatnost da cu otici ako idem na trail nego dok se organiziram s nekim planin.drustvom.
    Ne znam staze, bas me treba netko vodit. A uz sve obveze bas sam lijena za pokrenut se aktivno u vezi neke planin.ture koja zahrijeva put i planiranje unaprijed. Ja bi da sam ko paket prikljucim se nekoj grupi i idem s njima i uzivam

    Al kazem nisam clan nijednog planin.drustva. Ako netko od vas cuje za neko organiz. planinarenje po Velebitu pls nek mi javi. Vi ste sigurno puno vise u tome (ko sto sam ja u utrkama i trailovima).

  38. #438

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Ma ima takvih organiziranih tura koliko hoćeš, pogotovo u ovo doba godine. Ne mogu sad staviti linkove, ali pogledaj stranice HPD Zagreb Matica, Željezničar, Kapela (prvo mi ta društva padaju na pamet).
    Dapače, načula sam da Zagreb Matica ima po novome i obiteljsku sekciju (znam da je ideja o tome postojala još davno), koja pogoduje baš roditeljima s djecom. Mi nismo u njoj, jer imamo vlastito, neformalno društvo za planinarenje, ali da ga nemamo, mislim da bi ovo bila super prilika.
    Slažem se, za prvi put na Velebitu bolje je ići s nekim tko je već ranije bio (doduše, ovisi i o kojem dijelu Velebita se radi - npr. u NP Paklenica ili do doma na Zavižanu zaista nije potreban vodič!). Samo mislim da od trčanja neće biti neke velike koristi - onako, bio si, a kao da i nisi bio A i teren je zaista zahtjevan, naročito u vršnom dijelu ili na primorskoj strani (ma ima kamenja i kroz šumu, stvarno treba jako paziti kud se gazi).
    Trkače (maratonce) po Velebitu sam viđala u više navrata i nisu mi baš djelovali sretno i ispunjeno prije bih rekla suprotno.

  39. #439
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Znam tanja sve znam o zahtjevnosti staze al bas me to privlaci, to mi je izazov a j ja sam tip divokoze.Obozavam kamenje, krs i sl.

    E znas da cu zavirit u ova drustva i poslat im mail ako ne uspijem sama pronaci i jos rezervirat muza za cuvanje djece

    slobodqn mi viken 24. i 25.6.pa bi tako rado negdje spicila u planine.
    ako netko zna za nesto organizirano za taj vikend here I am

  40. #440
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ako se mi, nas 5, nismo izgubili na putu od zavižana do alana, onda znači da se zaista ne može izgubiti

  41. #441
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    planinarskih drustava ima jako puno. jednako tako i samoorganiziranih grupa po fejsbucima. svi oni povremeno imaju i izlete po velebitu.
    dakle, uclanis se u drustvo, pogledas kad su koji izleti i prikljucis se. simple as that.
    ono sto meni ovdje upada u oci jest kljucna razlika izmedu traila i planinarenja. planinarenje je, iz ispenjanu rutu, uzivanje u planini, vidicima i okolisu. dok kod traila toga bas nema
    vise uzivanje u znoju, rezultatu i hvaljenju rezultatom poslije utrke

  42. #442
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    a pa dobro, svakom svoje veselje, trail utrke su jako popularne u zadnje vrijeme. i ultra trail utrke. majko moja, ti pak tri dana trče po brdima
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 13.06.2017. at 09:51

  43. #443
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    apsolutno. svakog nešto veseli. ali to su različite stvari i nemojmo ih miješati :D

  44. #444

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ono sto meni ovdje upada u oci jest kljucna razlika izmedu traila i planinarenja. planinarenje je, iz ispenjanu rutu, uzivanje u planini, vidicima i okolisu. dok kod traila toga bas nema
    vise uzivanje u znoju, rezultatu i hvaljenju rezultatom poslije utrke
    Upravo tako.
    Baš zato što u planinarenju nema rezultata, mjerenja vremena ni uspoređivanja (bar ne u onom mom idealnom univerzumu ), i mogu toliko uživati u planinarenju samom po sebi.
    Vjerujem da i trkači uživaju u trailu na svoj način, ali ne zavidim im nimalo. Naročito nakon jednog tipičnog susreta na izvoru kod Stupačinova (srednji Velebit), kad je čovjek, vidjevši da nas par toči vodu na izvoru, samo odjurio dalje ne želeći pričekati, ma ni ne zaustavivši se da malo udahne zraka i ogleda se oko sebe.
    Dva različita svijeta samo, i opet moram upozoriti na oprez, jer trčanje i žurba mogu na takvim terenima dovesti do nezgodnih situacija. Naročito pritom mislim na Biokovo, na kojem sam bila samo jednom, i još uvijek ga doživljavam sa strahopoštovanjem.

  45. #445
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ako se mi, nas 5, nismo izgubili na putu od zavižana do alana, onda znači da se zaista ne može izgubiti
    jel ti ozbiljno, ak da onda ćemo ipak morati i mi

  46. #446
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    za ovog ne možete reći da ne uživa

    jelena, najozbiljnije :D

  47. #447
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ako se mi, nas 5, nismo izgubili na putu od zavižana do alana, onda znači da se zaista ne može izgubiti
    Ma cvijeto moji su premali za takve ture, a ne ide mi se samoj (u slučaju da muž čuva djecu).

    Pogledat ću na planin.društvima. A vjerujem da bi mi se i tata pridružio, on je dugogodišnji planinar. Planinarila sam cijelo djetinjstvo, itekako dobro znam razliku u odnosu na trail al znam uživat u oboje.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.06.2017. at 13:16

  48. #448
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    za ovog ne možete reći da ne uživa

    jelena, najozbiljnije :D
    Filmić je genijalan i totalno nerealno prikazuje Dinaru. Koja uglavnom nije zelena, nego je siva. Prije malo više od dva tjedna, noć prije tradicionalnog uspona na Sinjalu je bilo 4°C, a bura je puhala 70 kn/h. A onda je izašlo sunce, a na Dinari jako slabo ima hlada... Dakle pećnica ili ledara, nema sredine, nema hlada, a slabo ima i vode. Nije za zajebanciju.

  49. #449
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma cvijeto moji su premali za takve ture, a ne ide mi se samoj (u slučaju da muž čuva djecu).
    premuziceva je lagana. a prolazi najljepsim dijelovima velebita. moje dijete ju je preslo (samo po sjevernom velebitu) s 4 godine

  50. #450
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Hvala za info magriz.

Stranica 9 od 16 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •