Stranica 13 od 15 PrviPrvi ... 31112131415 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 740

Tema: šetnice i nezahtjevni planinarski putovi

  1. #601
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam primijetila da neki modeli jako fulaju za neke uvjete. Recimo dobro će pokriti kišno razdoblje, ali ljetne vrućine užasno loše prognoziraju. Tako da - da, kombinacije modela
    E, meni se za ovo AccuWeather baš loš za temp. pokazao - tipa Split, a njemu je 7-dnevna prognoza ljeti tipa high 22 stupnja par dana - a zam da to ne može u Dalmaciji bit, OK Kvarner neki dijelovi. A dobar za kišu.

  2. #602
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, kad se vratiš, molim te napiši polaznu točku za taj trail ( da ne iščitavam cijelu temu i ne guglam )
    hvala
    Vrijeska,

    tu ti je staza, mi idemo na ovu kratku na 7km.
    http://www.outdoor.hr/zavizan-trail ima i karta. Uopće ne poznajem Velebit, al već dugo želim otići posjetiti ga.

    Što se tiče smještaja u Krasnom, može preporuka jel bolja Šumarska kuća ili Konoba Jure? možda netko bio?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.06.2018. at 13:51

  3. #603

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče smještaja u Krasnom, može preporuka jel bolja Šumarska kuća ili Konoba Jure? možda netko bio?
    Za konobu Jure ne znam ništa (nije bila u ponudi kad smo ondje boravili), ali šumarsku kuću toplo preporučujem, nama je bio izvrstan taj smještaj.

  4. #604

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska,

    tu ti je staza, mi idemo na ovu kratku na 7km.
    http://www.outdoor.hr/zavizan-trail ima i karta. Uopće ne poznajem Velebit, al već dugo želim otići posjetiti ga.
    Odlično!
    Možda i mi dođemo sljedeće godine

  5. #605
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Danas hrt aplikacija daje istu prognozu kao za ned za zavizan-munja je nacrtana.

  6. #606
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    a joooj....

  7. #607
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    a joooj....
    Daj vidi i druge aplikacije pls...

  8. #608
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    ne brini u kontaktu sam i s organizatorima, da je totlano nevrijeme oni bi otkazali trail jer će tamo bit i djece.
    ja prva ne bih dijete vodila po grmljavini 7 km planinom.

  9. #609

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Lili, jeste bili na Velebitu onda za vikend? Kako vam je bilo?

  10. #610
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Tanja-b

    Hvala ti do neba na preporuci za smještaj.Bili u Šumarskoj kući u apartmanu.Sve za 5, pristojno, čisto. Opet bi tamo išla.

    Trail je prošao odlično, ni k od kiše, suho, čas sunce, čas oblaci, fino svježe, ma idealni uvjeti za trailove i planinarenja.

    Šta reći za Velebit, jednostavno je veličanstven,mitska planina, predivna priroda,od šume do stijena i kamenja. Bilo je i veranja četveronoškog,sve što jako volim. A posebno sam sretna što je moja kćerka sve to doživjela,bez problema išla po najvećim uzbrdicama, a bilo je fakat strmo.

    Na kraju je ušla u cilj kao 2.djevojčica (nisam ni znala da prvo troje djece dobiva medalje) pa je bila sva ponosna na postolju na proglašenju a dobila i fine poklone sponzora.

    Ponovit ću Velebit sigurno i to nekz cjelodnevnu planin.turu.

    Velebit je čudo !!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.06.2018. at 23:23

  11. #611

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Drago mi je
    A kud ste točno išli, kojim stazama? Gdje je to bilo penjanje četveronoške, je li onaj spust s Balinovca ili negdje drugdje?

  12. #612
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Bravo !!! I super da je vrijeme poslužilo !

  13. #613

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    I mi smo se jučer vratili s Velebita, ali onog srednjeg dijela, kod Baških Oštarija.
    Putem smo obišli i Zir (to je ono brdo neobičnog oblika koje strši iz Ličkog polja pokraj autoceste A1), staza je jako zgodna i zanimljiva, ali ipak nije za neiskusne ni za manju djecu (ima nešto veranja po stijeni, a ima i jedna sajla, loše učvršćena, pa zapravo od nje i nema velike koristi). Vidici s vrha su fenomenalni.
    Baške Oštarije su možda i najdostupniji predio Velebita, a pružaju i razne mogućnosti smještaja. Tako da je ondje sve više ljudi i izletnika, ali ipak smo na planinarskim stazama bili uglavnom sami (valjda smo birali manje popularne ciljeve). Šumskih jagoda je ove godine jako puno, baš smo ih se najeli.

  14. #614
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Ajme tanja_b neki dan prolazim kraj Zira i opet po ne znam koji put mužu govorim; Hoću se popet na ovo brdo stijenu! Al ne kužim kud bi se trebalo s A1 izaći, svaki put zvjeram al i dalje ne kužim. Djecu mi isto stalno mami taj Zir, glwdamo ga iz vožnje i proučavamo.

    Može uputa kako doći do njega. Hvala

    Super za uživancije po Velebitu!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.06.2018. at 23:39

  15. #615

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme tanja_b neki dan prolazim kraj Zira i opet po ne znam koji put mužu govorim; Hoću se popet na ovo brdo stijenu! Al ne kužim kud bi se trebalo s A1 izaći, svaki put zvjeram al i dalje ne kužim. Djecu mi isto stalno mami taj Zir, glwdamo ga iz vožnje i proučavamo.

    Može uputa kako doći do njega. Hvala

    Super za uživancije po Velebitu!
    Izlaz Gornja Ploča, nakon odmorišta Zir, zatim na prvom odvojku desno, pa opet desno, treba proći ispod autoceste i odmah nakon toga, na račvištu opet desno, za putokazom "Trkulje - Zir", još cca 900 m makadamom do proširenja, gdje ostavljate auto. Dalje vas markacije vode.
    Mi smo planirali ovako, ali na kraju su nas u subotu omele gužve i zastoji na A1, pa smo sišli s autoceste kod Otočca, vozili starom cestom do Gospića i dalje do Metka i sela Raduč. Iza Raduča smo skrenuli na makadam za putokazom "Zir" i vozili još neko vrijeme (ne znam točno, ali nije bilo više od 5-6 km) po tom makadamu do onog gore spomenutog račvišta tik pred A1, gdje iz ovog smjera treba skrenuti oštro lijevo u smjeru "Trkulje - Zir", dalje isto kao gore.
    Makadam je dobar, zapravo, izvrstan (kakvim smo sve već cestama prošli) i nije nikakav problem za auto.
    Samo vas moram upozoriti, stijena nije bezopasna. Uspon traje cca 1 h, od toga je pola sata ugodne šetnje kroz šumu, a dalje se penje preko kamenih ploča koje mogu biti gadno klizave nakon kiše, a završni dio je baš penjanje na stijenu - ništa preteško, ali za neiskusne bi moglo biti neugodno.
    Pogled s vrha je fenomenalan

  16. #616
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    tanja_b,

    Hvala ti puno, to će bit skroz ok za mene i djecu (divokoze nam je drugo ime ), a po opisu muž bi mogao gunđati da je to opasno za djecu

    prebacuje msi uputu na mail da se nađe pri ruci.

  17. #617

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ovdje je dobar opis puta, a ima i prikaz karte (link "Pogledaj na karti"), što je vrlo korisno, jer je Google maps u ovom slučaju bio vrlo neprecizan (bar je meni bilo teško se snaći).

    U svakom slučaju, pazite na vrhu da se djeca ne približavaju rubu stijene, jer bi fakat moglo biti opasno. Inače je vrh dovoljno prostran da ima mjesta i za sjedenje i za fotkanje i za klopu tako da zaista nema potrebe motati se oko ruba.

  18. #618
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Baske Ostarije su divne, ima vidokovac s kojeg puca predivan pogled na more..
    Ima i hostel s dobrom hranom ( strudla od sira je super velika i ukusna a povoljna cijena), malo povise hostela je put za stale u kojima su.konji i za djecu ima mogucnost jahanja)

  19. #619

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Baske Ostarije su divne, ima vidokovac s kojeg puca predivan pogled na more..
    Da, Kubus, to svakako treba obići kad ste u tom kraju, prekrasno mjesto!

  20. #620
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    možda je bilo riječ, ali molim pomoć

    Goršćica kako najlakše stići?

  21. #621

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    možda je bilo riječ, ali molim pomoć

    Goršćica kako najlakše stići?
    Evo s portala Medvednica.info:
    Do Planinarskog doma "Gorščica" se dolazi sa zapada od Hunjke (stazom 23) ili s istoka od Planinarskog doma "Lipa-Rog" (staza 1), zatim se može doći sa zagrebačke strane iz naselja Bidrovec i Vidovca (staze 24 i 25/25A) ili sa zagorske strane iz naselja Slani potok (staze 34 ili 35).
    Do Gorščice se može doći i osobnim automobilom - treba pratiti smjerove od Dubrave prema Gradu mladih (Pionirski grad) i smjer Vidovec. Put po Medvednici do Gorščice nije asfaltiran nego je šumski makadam, a duljina puta tom šumskom cestom iznosi oko 8 km.
    Prilaz autobusom
    Do naselja Bidrovec i Vidovec može se doći s terminala Dubrava autobusnim linijama 205 i 208, a od autobusnih stanica do Gorščice treba oko 2 sata hoda.

  22. #622

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    možda je bilo riječ, ali molim pomoć

    Goršćica kako najlakše stići?
    Iz Vidovca (autobus br. 208) vodi markirana staza, dobro je označena, ne možete zalutati.

  23. #623
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Gdi se može parkirati?

  24. #624

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ako se dobro sjećam, preko puta škole u Vidovcu ima parkiralište. Nije osobito veliko, ali za par auta se uvijek nađe mjesta, pogotovo vikendom.

  25. #625
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Nedelja je

  26. #626

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Možeš parkirati na makadamskoj cesti kojom se ide na gorščicu
    ja uvijek skratim put za cca 1km parkirajući na toj cesti

    Upiši u goggle maps - Miroševečka cesta - Miroševečki Popovec - Vidovec (tu je velika uzbrdica i skrećete lijevo u ul. Površnica (desno je neki dućan) - nakon 50 metara idete desno - vozite se cca 100-200 metara i krenete lijevom cestom. To je cesta Gorščica. Pazi usko je, malo zavojito, ima još nešto malo kuća. Kad dođete do jedne prekrasne drvene kuće (s lijeve strane je), nastavite dalje s autom. Tu je već makadam. Neki tu parkiraju, ali može se još dalje s autom. Barem 1km, onako da je cesta ok. Prvo je cesta uska, onda se širi.

  27. #627
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    vrijeska kolko si ti daleko od toga? ti si u tom kraju negdje kaj ne?
    kolko još ima hodanja od tuda gdi bi ti stala
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.09.2018. at 11:19

  28. #628

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Ima oko 1 sat i 15 minuta, ili ako se parkira niže (bliže samoj ulici Vidovec) onda oko 2 sata.

    To je staza 24. Praktički to je makdamska cesta skroz do vrha, samo zadnjih 5 minuta se skrene u šumu i dođe do doma (može se produžiti i cestom). Neki idu autima gore, oni koji imaju terence ili im nije žao amortizera ...
    http://www.medvednica.info/2010/10/p...-staza-24.html
    tu se vide fotke dolaska na stazu.

  29. #629

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Šteta je ići autom skroz do gore. Staza je zbilja lagana i ugodna za uspon.

  30. #630
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Bit će nekih stvari koje će se nekaj morat dovuć gore,može li se bar stati i parkirati negdje auto na pol puta ili ipak ne?

  31. #631

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Ja sam zadnji put išla u lipnju i preko jedne rupe nisam mogla prijeći. Tj. nije rupa, nego kanal koji je napravila voda koja se slijeva preko ceste.
    Neki drugi auti su prošli, ja nisam htjela riskirati. Od te točke smo hodali cca 1 sat i 10 min.

  32. #632
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    To je bilo prekasno birdovca? Jel si mogla sigurno ostaviti auto onda sa strane?

  33. #633
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Parkirali smo auto cca 200 m od ulaza u šumu,jer nisam dala mužu da vozi auto po kamenju.
    Na cca km od ulaza je bio jedan incident s dolaskom hitne,pa tak i tak ne bi mogli mi dalje s autom i da smo krenuli.trebslo nam gore oko 83 min.
    Gore je bilo lijepo ,klinci se igrali nogsč ,bagminton . Štrudle ok. Imali smo frrnfićinu klopu koja je isto bila ok. Dole malko drugačijim putem malko kraće

  34. #634

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Lijepo!

  35. #635
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    da se malo javim ovdje :D
    ako niste bili, sve preporuke - slovenski sneznik, blizu ilirske bistrice, staza počinje kod planinarskog doma sviščaki. put prvo ide kroz šumu, blagi uspon, a onda ide oštriji uspon, al su vidici prelijepi - do doma na vrhu snežnika.
    za razliku od našeg snežnika, dom je u funkciji. na vrhu spektakl od pogleda, bio je vedar burni dan, sve se vidi, cijeli kvarner, istra, s druge strane alpe - predivno!
    uspon je lagan, cca dva sata.

  36. #636

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    da se malo javim ovdje :D
    ako niste bili, sve preporuke - slovenski sneznik, blizu ilirske bistrice, staza počinje kod planinarskog doma sviščaki. put prvo ide kroz šumu, blagi uspon, a onda ide oštriji uspon, al su vidici prelijepi - do doma na vrhu snežnika.
    za razliku od našeg snežnika, dom je u funkciji. na vrhu spektakl od pogleda, bio je vedar burni dan, sve se vidi, cijeli kvarner, istra, s druge strane alpe - predivno!
    uspon je lagan, cca dva sata.
    Odličan ste cilj odabrali i prekrasan vrh.
    Još bih dodala da je, za one kojima je to malo više vožnje, odlična opcija i spavanje u domu na vrhu (ne na Sviščakima). Dom je dobro sređen i domari su vrlo ljubazni (bar su takvi bili prije par godina).

  37. #637
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Samo da kažem već je pao mrak na putu do glavice hrpa klinaca danas bila

  38. #638
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Bohinjsko jezero prekrasno u jesen
    korito Mostnice, dolina Voje i slap Mostnice...divota
    slap Savica, jednostavan uspon, prelijepa priroda

  39. #639

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa Vidi poruku
    Bohinjsko jezero prekrasno u jesen
    korito Mostnice, dolina Voje i slap Mostnice...divota
    slap Savica, jednostavan uspon, prelijepa priroda
    X

  40. #640

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa Vidi poruku
    Bohinjsko jezero prekrasno u jesen
    korito Mostnice, dolina Voje i slap Mostnice...divota
    slap Savica, jednostavan uspon, prelijepa priroda
    To su mi ostali u sjećanju kao najljepši jesenski izleti. Baš mi je žao da nismo sad tamo.

    Mi smo u fazi kad su stisle školske obaveze do te mjere da ni na pošteno planinarenje ne možemo otići. Danas smo ipak obavili poludnevni posjet Plešivici u Samoborskom gorju - lagan uspon od Poljanica, i lagan silazak (bilo bi još bolje da smo mogli kombinirati uspon i silazak različitim stazama, ali samo s jednim autom to nije izvedivo). Drago mi je bilo vidjeti da se ona ružna smrdljiva birtija na Poljanicama pretvorila u sasvim solidno mjesto gdje se može ručati za umjerenu cijenu

  41. #641

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    tanjab, bilježim si ovo za Plešivicu
    Ja sam već treći vikend za redom u brdima. Najprije kružna staza sedam slapova kod Buzeta, prošli vikend isto kružno Šoićeva kuća - ruševine starog grada Lipovec - Oštrc - Šoićeva kuća i jučer Šoićeva kuća - Japetić.

  42. #642

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    tanjab, bilježim si ovo za Plešivicu
    Ja sam već treći vikend za redom u brdima. Najprije kružna staza sedam slapova kod Buzeta, prošli vikend isto kružno Šoićeva kuća - ruševine starog grada Lipovec - Oštrc - Šoićeva kuća i jučer Šoićeva kuća - Japetić.
    Ako imate cijeli dan na raspolaganju, može se napraviti i ljepša tura - od Okića na vrh Plešivice jednim putem, i onda drugom stazom (preko "Zuba") za silazak. Ili se može na Plešivicu doći od Ruda, preko Manje Vasi i Kotara, spustiti se na Poljanice i odande trasom Seniorskog planinarskog puta natrag za Rude - to je baš lijepa cjelodnevna tura.
    Mi smo išli samo na pola dana pa smo skratili izlet maksimalno, ali bolje išta nego ništa.

  43. #643

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    tanja_b

  44. #644
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Bio tko kod Lujcekove hize u bedekovcini.. kakvih ima tamo staza?

  45. #645
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Spada li i osor u tu kategoriju
    Od kud najbolje krenuti

  46. #646
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Spada li i osor u tu kategoriju
    Od kud najbolje krenuti
    Misliš Mosor ili Osoršćica?
    Ja ne znam za Osor, nego Cres-Lošinj, al to nije brdo. Na Osoršćicu iz Osora, a za Mosor ne znam.

  47. #647
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Osorcica

  48. #648

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Želja je Via Adriatica od Poklona- Halić- Platak -Risnjak( Schlosserov dom)-Lepenica( Dom izviđača). Nekoliko dana, s ruksacima. Jel išao netko? Koliko su duge i zahtjevne dionice? Gdje prenoćiti? Gdje se može jesti? Sve informacije su dobrodošle...

  49. #649

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Išli bi mm i sin(12)

  50. #650
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Palcice skokni u Decathlon, oni ce ti sve slozit, svega imaju,a rang cijena sama biras. Imaju precool stvarcica.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •