Pokazuje rezultate 1 do 50 od 173

Tema: zabrinuta majka- molim savjet

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    ovo je odličan link sa uputama kako raditi sa takvim djetetom....... isprintajte si i krenite..... mi smo radili sve po tim uputama i rezultati su tu...

    http://www.udruga-oko.hr/_images/doc...je_bromley.pdf

  2. #2
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Iva1602
    Slusni test kakav bude...sto se radi sa djetetom.mi imamo sada za tjedan dana.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Iva1602
    Slusni test kakav bude...sto se radi sa djetetom.mi imamo sada za tjedan dana.
    ne znam točno koju pretragu imate? ako je BERA (evocirani slušni potencijali) dijete mora doći umorno i pospano na pregled, dobije čepić za smirenje i mora zaspati, na glavu se stave elektrode kao kod eega i snima se veza mozak - uho.... mi smo dva puta radili na Suvagu. ako je dijete prehlađeno nalaz ne mora biti vjerodostojan nama je prvi nalaz bio koma i već se pričalo o slušnom aparatiću a drugi nalaz dok nije bio prehlađen bio je uredan, normalan nalaz sluha.

  4. #4
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Na uputnici pise orl audiologu.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Na uputnici pise orl audiologu.
    koliko je staro dijete? ima više pretraga. uglavnom kod jako malih idu u sobu u kojoj je sa svake strane tv pa im puštaju crtiće i glasove različite jačine i gledaju da li se dijete okreće na dobru stranu.... dobili ste opčenitu uputnicu tak da ne znam što će audiolog sve raditi

  6. #6
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Aha.mozda je to prvi pregled pa ce mi reci.na upisu za termin su upitali dali cuje ..dali reagira na zvukove.rekla sam da je poceo pricati i da ponavlja za nama ko papiga,plese na glazbu i pjeva.reagira na zvukove.ona je rekla.. Aha onda je ovo protokol koji mora proci jer je kasnio sa govorom.i da ce viditi sa dokt sto ce snjim.
    Eto to jedino znam.sada u cetvrtak dobivamo nalaz od psihologa.
    Logopedica je neki dan rekla da se vidimo tek za mjesec dana jer mu nadolazi prirodni govor.da mu je kora mozga vjerojatno kasnila a ona je za filtraciju govora.jer je skroz drugo dite u ovih 4-5mj.evo i abecedu zna.razlikuje slova i brojeve.

    Psihologici nisam rekla da je prohodao na prstima.zaboravila skroz a ona nije pitala.neki kazu da je to bitno.da aspergerovci na prstima.

  7. #7
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    3god5mj.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •