Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Nosiljke,marame..prosvijetlite me iskusne mame

  1. #1
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno Nosiljke,marame..prosvijetlite me iskusne mame

    Ovakoooo..isprobala sam k'tan nosiljku i super mi je,ali skupa mi je trenutno tako da opcija za sada otpada
    Imam mei tai i prezadovoljna sam,spasilo me,ali...idu toplija vremena a on je predebel tako daaa...
    Trazim nesto na taj princip ali za ljeto
    Sling ne bih, ring sling isto ne bih
    Ima li itko ikakav savjet...
    Razmisljam o wrap marami (jel se tako zove) ili ako netko zna di bi mogla k'tan nabavit povoljnije
    Unaprijed zahvaljujem

  2. #2
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    wrap je pretopla za ljeto, čini mi se i ova Ktan da ima previše materijala koji je uz tijelo i da se u tome baš ne može biti po ljeti. ja sam imala za ljeto Pognae i bila mi je ok.

  3. #3
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Izgleda prakticno ali isto mi se cini hrpa materijala preko bebca,ili san u krivu

    Ja bi najradije mei tai a da nije podstavljen uopce a opet da je bebi udobno,cini mi se da san prezahtjevna


    Sent from my RM-914_eu_croatia_419 using Tapatalk

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Brdo ljudi preporuca Boba Air jer je tanak, ali ne mogu zamisliti kako je ikome ugodno u nosiljci od najlona: http://www.boba.com/store/boba-air/

  5. #5
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Nije na isti princip ali je za ljeto idealno - pouch.

  6. #6
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Kaae ni meni ne izgleda udobno, izgleda ko da bi dobro istopilo masne naslage..nazalost na mom tanasnom bebicu..hahahaaaa

    In love-ako je pouch onaj sto ide samo preko jednog ramena malo me strah da mi ne iskoci klokan iz toga

    Ima jedna nosiljka Podaegi,svida mi se princip ako netko zna dali ima u hrv.kupit uopce

    Mozda jos najbolje bacit se na sivanje,mozda nastane i kakav biznis


    Sent from my RM-914_eu_croatia_419 using Tapatalk

  7. #7
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Da, pouch ide na jednu rame i ne brini, nece ti iskočit, nemoguce (naš najmanji je bio ultra zivo dijete i jedino u pouchu je bilo ok, sve drugo ga je previse stiskalo pa je poludio nakon 2 min)

  8. #8
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Mogla bi pokusat,ako nista drugo pouch mi izgleda predobra stvar za onako nabrzaka po spizu,do vrtica i sl. Gracias In love


    Sent from my RM-914_eu_croatia_419 using Tapatalk

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    177

    Početno

    Drage mame, u dilemi sam koju nosiljku odabrati za bebu koju ocekujem.
    Sling i maramu vec imam, a sad bih nesto jednostavno sto mogu brzo nakaciti na sebe, s obzirom da cu pored bebe imati jos cetvero djece oko kojih moram biti aktivna.
    Dakle da se ne zamaram vezanjem.
    Kod nas na oglasima sam nasla neke koje mi izgledaju fino, mislim da nogice ne vise, no ipak ste vi iskusnije, pa sam dosla po savjet.
    Ja cu nakaciti slicice.
    I da, od navedenih mi je najvise srcu prirasla Ergo, nova je i duplo skuplja od svih ostalih, no da cujem vase misljenje.

    https://www.google.ba/search?q=nosil...66%3B347%3B463

    http://www.pik.ba/artikal/12023518/nosiljka-za-bebe/
    (Ova mi skroz lici na Ergo,ali mi nekako prejeftina,pa sam skepticna. Strah me tog narucivanja iz daleka, nemam nekog iskustva)

    http://www.pik.ba/artikal/9573362/ke...-za-bebe-tomy/

    http://www.pik.ba/artikal/11152200/k...iljka-za-bebe/

    (zadnje dvije su, cini mi se, obicne klokanice, tako da nisam sigurna koliko su ok)

    I evo posljednja, moj favorit, sa umetkom za novorodjence

    http://ekobeba.ba/nosiljke/ , to je ova crna, na akcijskoj ponudi.


  10. #10
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Kod mene je prije par dana došla prijateljica s klokanicom. Došla sam do zaključka da brže ja namontiram mei tai na vezanje nego ona klokanicu. Nemoj da ti to bude glavni uvijet jer tu je razlika u vremenu od 15sec. Na kraju mi se čini da ti je to šta već imaš najbolji izbor.

    Nadam se da će ti se još netko javiti

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    177

    Početno

    Da, mozda mei tai se brze namontira, i htjela sam njega jako,ali sam shvatila vremenom da bih sa ovom nekom nosiljkom dobila sve u jednom, s obzirom da se mei taiju ne moze nositi novorodjence.
    A meni je za wrap maramu trebalo duze vremena, dok smo se sa slingom slabo snalazili.

  12. #12
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Molim pomoc - kupila bih Pognae nosiljku, imam bebu od 4 mjeseca, jel to ok?
    Jel univerzalna velicina? Do koliko kila? Zna li netko?
    na stranici im nis ne pise!

  13. #13
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam imala pognae. Od 4. mjeseca bi trebala biti sasvim ok (ja sam pocela koristiti malo kasnije ali do tad mi je malac bio u slingu u istom polozaju kao i u pognae). Meni je bila jako dobra nosiljka, izvrstan omjer cijene i dobivenog, bas sam bila zadovoljna (a probala sam svasta: klokanicu, sling, elasticnu maramu, pouch).
    Mislim da ide do 20kg tako da ne brini - moj ima 3 godine i jos uvijek ima 13 kg

    Jedino sam ekstra kupila one jastucice za naramenice, jer je moj slinio ko bijesni pas i stalno zvakao naramenice...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 27.12.2014. at 20:20

  14. #14
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    E bas ti hvala, puno si mi pomogla, cine mi se skroz ok!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •