Pokazuje rezultate 1 do 30 od 30

Tema: Preporuka za pedijatra u Zagrebu

  1. #1
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno Preporuka za pedijatra u Zagrebu

    Za desetak dana bismo trebali na prvi pregled. Imate li preporuku za pedijatra na području centra?
    Posljednje uređivanje od sarasvati : 30.03.2014. at 16:37

  2. #2
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    mislim da u runjaninovoj ima mjesta, nije guzva navodno, za razliku od drugdje. ne znam kako se zove pedijatrica, mogu pitati frendicu pa javim.

  3. #3
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Dr. Voskresenski, mi smo presli k njoj jer smo bili nezadovoljni prijasnom. Toplo preporucam. Jako smo zadovoljni, preporodili se.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 30.03.2014. at 17:45

  4. #4
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da u runjaninovoj ima mjesta, nije guzva navodno, za razliku od drugdje. ne znam kako se zove pedijatrica, mogu pitati frendicu pa javim.
    mikka, i meni bi trebala ista informacija ako ćeš ju slati na PP. ako napišeš tu, vidjet ću već. thanks :D

  5. #5
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Pa zove se dr. Voskresenski, napisala je mitovski. Mi smo kod nje, ali ja nisam zadovoljna. Necu nikad prežaliti dr Grobenski koja je otišla u mirovinu

  6. #6
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zove se dr. Voskresenski, napisala je mitovski. Mi smo kod nje, ali ja nisam zadovoljna. Necu nikad prežaliti dr Grobenski koja je otišla u mirovinu
    Aha, nisam shvatila da se mitovski nastavlja na "ne znam kako se zove pedijatrica" od mikke. Mislila sam da je to odvojena preporuka.

    Thanks

  7. #7
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    P.S. Zašto ti nisi zadovoljna?

  8. #8
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Za Runjaninovu sam dobila preporuku za dr. Štrajduhar (nadam se da sam dobro napisala prezime), ali od osobe koja trenutno nema dijete kod nje.
    Mitovski, što ima dobroga kod dr. Voskresenski? LolaMo, što nema dobroga kod dr. Voskresenski?

  9. #9
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Mene je prvo osvojila time da nas je saslušala što imamo reći, odvojila je vrijeme za nas, što kod stare pedijatrice nije bio slučaj. Druga stvar, je da je ona alergolog a nama je to trenutno jako bitno.
    Kratko smo kod nje da bih mogla neke druge informacije imati, ali ono što ja ne volim je kad mi liječnik već s vrata prepiše antibiotik, a ona mi se ne čini kao takav liječnik.
    Inače, dugo godina je radila na Šalati i u Klaićevoj. Jedna moja poznanica, liječnica iz Klaićeve, kaže da je Voskresenski vrhunska liječnica, a naša dermatologica iz Klaićeve je rekla da im je bilo strašno žao kad je neku godinu otišla od njih u primarnu zaštitu, jer su izgubili vrhunskog liječnka.
    Za sada sam jako zadovoljna, dalje ćemo vidjeti. Međutim već sad u ovo kratko vrijeme kad ju usporedim sa starom pedijatricom, to je nebo i zemlja.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 30.03.2014. at 23:44

  10. #10
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ok, ja mozda imam previsoke kriterije..
    Istina je da je doktorica dobar alergolog s puno kliničkog iskustva i topla i draga osoba.. Nisam zadovoljna s nekim drugim stvarima, posaljem ti pp, necu ovako javno

  11. #11
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Hvala
    A dr. Madunić u Laginjinoj? Znali netko nju?

  12. #12
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    dr. Štajduhar sigurno nije za tebe, vjeruj mi

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    i ja glasam za tetu T. od mitovski, ne mogu prežaliti kaj je otišla

  14. #14
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Sarasvati mi smo otišli iz Laginjine, doduše mi smo bili kod Jelčić koja nas je zapala nakon što je naša stara ( predivna) otišla u mirovinu. Ali ni za Madunić nisam baš čula nikakve pohvale, a ova naša je bila katastrofa. Laginjina mi je jedino bila super jer nikad nije bilo gužve, a i moj dr je tamo...al eto sad smo na Krugama kod dr Strizić- super je, samo gužvaaa stalno...

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    sarasvati, a kaj ti je od toga najbliže?

  16. #16
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Jučer sam čula ne baš pohvale za Madunic, a meni je tamo isto doktor opce prakse i soc. ginekoog, pa mi se činilo praktično. Već je sestra moje doktorice htjela ići kod sestre dr. Madunic najaviti Pandu.
    A bliža nam je Runjaninova.

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    onda biraj kaj hoćeš, ali glasam za tetu T.

  18. #18
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nis' ne znam o konkretnim pedijatrima, ali mogu napisati sto je nama bilo bitno. Pretpostavljam da je nemoguce upoznati par doktora prije nego se donese konacna odluka (mi smo mogli... za vel'ke pare)?

    Bilo je bitno da podrzava dojenje, barem toliko da ne moram slusati da je dijete gladno ako nije pojelo par bocica na dan, a i da ne cujem o dohrani uopce prije 4. mjeseca, ako ne do 6., ili kasnije. I da ne daje antibiotik s vrata, vec da pregledava i dijagnosticira prije davanja presude.

    Ono sto mi je bilo nebitno je udaljenost, jer se ionako svima u principu ide autom. Bilo mi je svejedno je li topao covjek, lijep, ruzan, voli li razgovarati ili je ne voli, hoce li me zvati mamica ili tetica... itd. Zapravo je misao vodilja bila da je bitno da zna lijeciti bolesno dijete, a za zdravo da mi, u pravilu, nece trebati savjeti, a najmanje od svega predavanja o tome gdje bi mi dijete trebalo spavati, kakvu dohranu jesti ili tko zna sto.

  19. #19
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    I ja bih rado da podržava dojenje i da ne kljuka tabletama. Ali bih rado da je relativno blizu

  20. #20
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Mi smo sad imali dvije situacije u kojima sam sigurna da bi od stare pedijatrice dobili antibiotik a od ove nismo. Tako da su moji prvi dojmovi da ne kljuka antibiotikom. Za dojenje ne znam jer smo k ovoj presli sad kad J. ima 4g.
    Mi smo imali pedijatra izuzetno nesklonog dojenju ali me opet nije mogao odvratiti od dojenja.

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku

    Ono sto mi je bilo nebitno je udaljenost, jer se ionako svima u principu ide autom. Bilo mi je svejedno je li topao covjek, lijep, ruzan, voli li razgovarati ili je ne voli, hoce li me zvati mamica ili tetica... itd. Zapravo je misao vodilja bila da je bitno da zna lijeciti bolesno dijete, a za zdravo da mi, u pravilu
    kod vas u americi se i ide svugdje autom, a mi smo još uvijek orijentirani na cipelcug i javni prevoz.

    moram li priznati a imala sam 4 pedijatra ( puno se selili, malo ljudi ošli u penziju) i ni jedan mi nije bio neka potpora za dojenje, a dojila sam dugo bez obzira ( mislim da je to sve u našim glavama)

  22. #22
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    I ja bih rado da podržava dojenje i da ne kljuka tabletama. Ali bih rado da je relativno blizu
    ja bih ti ovako reka: što te briga podržava lli dojenje, ako si ti educirana i imaš znanje oko sebe
    tablete i lijekovi... sve ovisi o tvome stavu, rekla sam ti
    nakon što dvaput odvedeš dijete na vađenje krvi prije terapije, treći put će vjerojatno odustati od olakog davanja atb (akoje prije bila "lake ruke")

    zapravo, osim blizine, važna je toplina, dostupnost i pristupačnost
    mnoge stvari, ionako, ovise o roditeljina

  23. #23
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    a najmanje od svega predavanja o tome gdje bi mi dijete trebalo spavati, kakvu dohranu jesti ili tko zna sto.
    ovo se zaustavi jednim jedinim pogledom

  24. #24
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Na kraju krajeva i to je istina...svodi se na to hoću li ja nešto provesti sto mi doktor kaže ili cu reći ne. A zar ne bi bilo lijepo biti sličnog mišljenja s doktorom i vjerovati mu! Ja nisam bas ta od pogleda.
    Recimo na porodu, još u zadnjim trenucima pred potpisivanje, doktor me uvjeravao, plašio (!), što se sve može dogoditi ako ne ostavim mogućnost za epiziotomiju, držala sam se svoga i na kraju je rekao: ovdje možete upisati da odbijate. I nastavili smo dalje na drugu stavku.

  25. #25
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    voskresenskica je za dogovor, uvijek je preispitala sve prije nego je išta radila mojoj djeci ( ona nam je bila specijalka u bolnici), tak da mislim da je dobar dijagnostičar. Zna dat preporuku, nije imala ništ protiv mojeg dugotrajnog dojenja, čak se nije ni protivila kad smo rekli da je mala valjda alergična i na zamjensko mlijeko pa da više nećemo joj to davati, zna poslušati.

  26. #26
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Bili smo kod dr. Voskresensky. Objasnila je sto se sve radi na prvom pregledu. Preporucila nam je Bio gaia kapi za prevenciju. To nam nije bilo na plus strani kad smo je komentirali kasnije. Na drugoj temi pisala sam o potencijalnom sooru. Ona nije uopce komentirala bebin jezik i ja sam je naknadno pitala - rekla je da je od mlijeka. Rekla sam joj sto ja osjećam (bole me bradavice kad se ukrute kao da mi je jaako zima i povremeno me probode), uzvratila je da to mogu biti gljivice i da mi može napisati rojazol i da mažem samo sebe. To mi se isto bas nije uklopilo u ono sto sam do tada pročitala. Ponudila je komunikaciju mejlom. Djelovala je susretljivo. Sestra je simpatična.

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    To će bit onda vasa pedijatrica

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ima li netko iskustva s dr. balazin-vucetic, dz laginjina?

  29. #29
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Evo mene opet ovdje. Nisam bila mudrija s odabirom teme pa pisem ovdje.

    Je li bio netko privatno kod dr. Štajduhar iz Runjaninove?

  30. #30
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ignorirajte me, ona uopće ne radi privatno! :toing:

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •