Stranica 41 od 53 PrviPrvi ... 31394041424351 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,001 do 2,050 od 2608

Tema: bronhiticari, astmasi, sinusasi - kako je? 4. dio

  1. #2001
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Svakako idi do crikvenice, ambulantnim možeš dobit pregled jako brzo. Nisu dali ništ kao antihistamin da smanji sluz?

  2. #2002
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    danas je dobila aerius i nasonex. a već godinu dana ista priča, s tim da je tek pred tj dana na prick testu otkrivena alergija. prije 9 mj na testiranju sve negativno. valjda će s time biti bolje. već par dana joj je i koža na licu jako perutava i gruba, očito ju nešto muči.

  3. #2003
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    samo je tamo koža loša? jede li čokoladu?

  4. #2004
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Joj ako mozes otidi svakako u crikvu, naruci se kod dr buljevica, izvrstan, temeljit. Mi smo vec 10 godina kod njega

  5. #2005
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    a jede čokoladu, ovih dana su bili neki rođendani, pa je pretjerala sa svime... inače pazimo jer je baš loše kad jede gluposti. nadam se da ćemo se moći prebaciti u crikvenicu jer nam konačno ističe uputnica za kantridu koju smo dobili nakon što je bila 7 dana na pulmologiji zbog teškog asmatičnog napada prošle jeseni. od danas ujutro opet ventolin jer kašlje i škripi i jedva diše. za poludit. u 9 mj je bila ukupno 5 dana u vrtiću.

  6. #2006
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kak je s kožom??, smanji ili skroz izbaci čokoladu

  7. #2007
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    ma inače je ok, koža joj je ok već dvije godine, samo ako nešto jako zgriješimo ili ako ju ćopi crijevna viroza, ona bude lošije. doma ne držimo gluposti, ono što pojede vani ili u vrtiću nije previše. sad ju još drži ljeto, more i kupanje, uvijek je po ljeti bolje (kupali smo se do pretprošle nedjelje).

  8. #2008
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kad krene ta sluz i kašalj svakako smanjiti i mlijeko

  9. #2009
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Nama se vraca sve po starom. Bio je mir 2tjedna po povratku sa mora i od onda dvije jace opstrukcije u razmaku niti 2tjedna,jednu proveo u bolnici prosli tjedan, malo na kisiku bio.

  10. #2010
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Ja se moram pohvaliti, a možda nekome dobro dođe ova doza optimizma...

    Na zadnjoj kontroli krajem rujna moj mlađi sin (sada u 16. godini) imao je super nalaze, a dr. mu je smanjio dozu Q-var na polovicu dosadašnje. Avamis je ostao, po potrebi. To je sve.

    Dakle, u njegovom slučaju ispala je točna tvrdnja da će se simptomi povući s pubertetom.

  11. #2011
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    I moja je jucer jedna pocela kasljat. Sigurno vrijeme.
    isla sam gledat od kad kaslje moja z. hm jos to traje . znaci od 17.9.

  12. #2012
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    moja isto kašlje. osjećam se kao da imam malu bebu-svake noći buđenje po dva puta za po pola sata kašljanja.

  13. #2013
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj susmiga prvotno napisa Vidi poruku
    moja isto kašlje. osjećam se kao da imam malu bebu-svake noći buđenje po dva puta za po pola sata kašljanja.
    Zdravoseljački savjeti iz iskustva:
    Dijete treba piti puno tekućine da joj sluznice nosa i usta budu debele i nepropusne. Moj E. je imao taj problem pred jesen. Kad zahladi, dijete ne osjeti žeđ pa premalo pije. Rezultat je noćni kašalj. Često mu je i koža bila suha i perutava, baš zbog dehidracije. Ja sam od muke dozvolila i ledeni čaj i sokove u školi, jer je bilo bolje da pije BILO KAJ nego da ostane na suhom.

    Ako ti dijete ima i kožnih problema, to je mogući uzrok. Nije jedini, ali prva pomoćje jednostavna. Voda. A kad krene sezona grijanja, obavezno treba ovlaživati zrak u stanu, ne pretjerano nego samo staviti isparivače na grijaća tijela, pogotovo ako imate centralno grijanje.

    Ostalo-mi godinama primjenjujemo pravila sa Srebrnjaka za kontrolu okoliša. Posteljinu perem, ne koristi se perje, tepisi su minimalni, zavjese isto, izbjegavamo deke koje nakupljaju prašinu i ispuštaju dlake (jedino su se deke od mikrovlakana pokauzale ok, s tim da ih često perem).

    U sobi je solna lampa koja obično gori u popodnevnim satima.

    Po vlažnom vremenu izbjegavali smo dulji boravak vani.

    Ima toga još, ako te zanima, pretraži ovaj topic, pisala sam ja već te upute sa Srebrnjaka.

  14. #2014
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    kak se zove genericki lijek singulaira ? onaj koji se ne placa ?

  15. #2015
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    kak se zove genericki lijek singulaira ? onaj koji se ne placa ?
    Mislim da je montelukast (ovdje sam to našla:
    http://www.rxlist.com/singulair-drug.htm)

    Nisam 100% sigurna jer moj sin to nije uzimao nikada (on je trenutno na Q-var).

  16. #2016
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    da, motnelukast i melarth su na osnovnoj listi. idem bas dr da mi da , da probam jos s tim taj kasalj obuzdat.

  17. #2017
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    lunahor, da li je tvojim curama dijagnoza samo astma ili imaju još nešto uz to?

    Ja sam se sa svojim E. spasila - od svega je ostala samo alergija na grinje i prašinu, a s tim izlazimo na kraj. Aliiiiii trebalo je dočekati ulazak u 16. godinu života. Ne znam da li je tako i kod djevojčica, ali nadam se da će i vama to uskoro doći kraju. Sretno.

  18. #2018
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Melarth se ne placa. Ali mi nismo placali ni singulair ranije?

  19. #2019
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Možda je singular ko i flixotide badava do određene dobi

  20. #2020
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    lunahor, da li je tvojim curama dijagnoza samo astma ili imaju još nešto uz to?

    Ja sam se sa svojim E. spasila - od svega je ostala samo alergija na grinje i prašinu, a s tim izlazimo na kraj. Aliiiiii trebalo je dočekati ulazak u 16. godinu života. Ne znam da li je tako i kod djevojčica, ali nadam se da će i vama to uskoro doći kraju. Sretno.


    Samo astma.
    Melarth se ne placa, singulair tbl nisu na osnovnoj listi a prah za manje je.
    Uvijek ja provjerim osnovnu listu pa onda trazim dr lijek koji se ne placa. Dojdilo mi vise sve placat a postoje lijekovi koji se ne placaju.

  21. #2021
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    i sad ja u svemu tome ne kužim jel Melarth neka kao inačica kao Flixotide samo u tabletama?

  22. #2022
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    i sad ja u svemu tome ne kužim jel Melarth neka kao inačica kao Flixotide samo u tabletama?
    Ne. Melarth je kao Singulair, ima istu aktivnu tvar (montelukast).

  23. #2023
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Nisam napisala, Flixotide je inhalacijski kortikosteroid, ne znam napamet koji.

  24. #2024
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Ma melarth ti je singulair.

    Sad je pocela i po noci kasljat. Ja cu poludit. Uvela sam i tbl za alergiju a budem i rhinocort za nos. Tek za mj dana idemo na srebrnjak.

  25. #2025
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    Ma melarth ti je singulair.

    Sad je pocela i po noci kasljat. Ja cu poludit. Uvela sam i tbl za alergiju a budem i rhinocort za nos. Tek za mj dana idemo na srebrnjak.

    Imaš Astmaphone i Centar za kašalj pa nazovi Srebrnjak i prije.

    Evo ti linkova:
    Astmaphone - za konzultacije: 2431 311 ( 24 sata dnevno )
    Centar za kašalj - ponedjeljak - četvrtak od 10 do 14h: http://www.bolnica-srebrnjak.hr/inde...ntar-za-kasalj
    Fizioterapija za kašalj (to je moj sin išao sve do ove godine na respifit, a nauče te i tehnike masaže): http://www.bolnica-srebrnjak.hr/inde...erapija-kaslja

    Čemu čekati mjesec dana??? Nemoj se zafrkavati s tolikom količinom lijekova. Djetetu će stradati jetra.

  26. #2026
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Čemu čekati mjesec dana??? Nemoj se zafrkavati s tolikom količinom lijekova. Djetetu će stradati jetra.




    ma nece joj stradati jetra kad joj je to stalna terapija samo na njoj nije bila do sada, pa kako se ne smiruje uvodim ju. jos nisam probla ovlazivac zraka upaliti. mozda je do suhog zraka jer doista najvise kaslje unutra u stanu.

  27. #2027
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    [COLOR=#333330]ma nece joj stradati jetra kad joj je to stalna terapija samo na njoj nije bila do sada, pa kako se ne smiruje uvodim ju. jos nisam probla ovlazivac zraka upaliti. mozda je do suhog zraka jer doista najvise kaslje unutra u stanu.
    Da, treba regulirati vlagu u stanu. Nije dobro ako je vlage premalo, ali ni previše. Kritičan trenutak je početak sezone grijanja. Sve naučiš metodom pokušaja i pogrešaka. Kod nas doma su zakon one upute za kontrolu okoliša - letak nam skoro svaki put uvale na Srebrnjaku.

    Što se terapije tiče, ne bih ti htjela prosipati pamet, ali ne uvodi se trajna terapija kad djetetu bude loše. Mi se toga pridržavamo kao pijan plota. Terapija se uvodi s datumom. Kod mog sina je to početak školske godine. Trajna terapija se uzima kroz cijelu godinu s pauzom (kod nas je to kroz ljetne praznike - tri mjeseca bez terapije). Može se zakasniti koji tjedan s početkom terapije ako je baš super vrijeme u rujnu, ali ako ne počneš s terapijom PRIJE pojave simptoma, treba puno veća količina lijeka da riješiš stvar. To je moje iskustvo. Ako se počne daviti, trajna terapija ostaje (eventualno se u dogovoru s liječnikom poveća doza) a dodaje se ventolin, da raširi sitne dišne puteve.

    Evo, prepisujem kako mom sinu piše u nalazu:
    Qvar 50mikrograma, redovno od počeka škg do ljeta 2x1udah (ujutro i navečer)
    Ventolin Diskus po potrebi 1-4 udaha dnevno u slučaju otežanog disanja
    Fiziološka otopina u nos, obilno
    Eliminacija grinja iz stana

    Prije je na toj listi bio još i Aerius i Avamys, ali sad su mu nalazi super, pa toga nema.

    Ne znam kako je kod vas jer moj sin nikada nije dobivao tablete, njegovo se stanje uvijek moglo riješiti inhalacijskim lijekovima, pa možda to nije isto.

    Isto, razumijem da ti je dojadilo plaćati nadoplate, ali ja bih ipak bila oprezna kod uzimanja generičkih lijekova. Ako nešto djetetu odgovara, onda se toga i pridržavaš, jer "isto" nije uvijek i identično i male razlike mogu puno značiti. Ali to je samo moje mišljenje. Meni obiteljska liječnica nije htjela samostalno mijenjati lijek bez konzultacija sa specijalistom, čak i ako je to bila ista aktivna tvar. Lani je otišla u mirovinu pa imamo novu, ali nju nisam tako nešto ni pitala jer nam nije trebalo.

  28. #2028
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    nasa terapija duohal 2x1 trajno uz ev. pauuzu tokom ljeta
    singulair trajno uz ev. pauzu tijekom ljeta
    xyzal pp
    ventolin pp
    rhinocort pp

  29. #2029
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku


    Isto, razumijem da ti je dojadilo plaćati nadoplate, ali ja bih ipak bila oprezna kod uzimanja generičkih lijekova. Ako nešto djetetu odgovara, onda se toga i pridržavaš, jer "isto" nije uvijek i identično i male razlike mogu puno značiti.

    Imam prijateljicu koja radi u farma industriji i baš piše radove vezano za generičke lijekove. Rekla mi je da uvijek tražim originalni lijek jer da niti jedan generički nije isti originalnom. Objašnjavala mi je šta i kako, ima veze s količinom i vremenom otpuštanja supstance, a ona kaže da je to jako bitno.

  30. #2030
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    da, samo ja ne znam koji je orginal a koji je genericki napisala sam genericki za melarth a ne znam jel on generik i sta je original zapravo, nego sam htjela reci lijek koji je na osnovnoj listi.

  31. #2031
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Singulair ima registrirani zaštitni znak. To je originalni preparat. Ostali su generički.

  32. #2032
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno vavacvita

    Moj je mali pa je na granulama. Stariji terapiju prekidaju na moru, mladi ni tada.
    Posljednje uređivanje od jaffa : 19.10.2016. at 14:19

  33. #2033
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Konacno prestao kasalj. Od cega ne znam, no u isto vrijeme sam dala melarth, inhalacije f.o i ovlazivac upalila. Mislim da je od ovlazivaca.

  34. #2034
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Dobro je, što god bilo.

  35. #2035

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Curke, molim pomoć, dugo nas nije bilo tu jer nas naša dok nije slala na kontrolu na Srebrnjak, ovo proljeće mu bilo koma, pa ga naručila na
    kontrolu i jučer bili pa imam par pitanja. Dobio je Relvar ellipta (valjda sam dobro napisala) koji se nadoplaćuje 60 kuna, a ima ga samo 30 doza, pa jel zna netko
    jel ima nešto zamjenski da ne plaćam svaki mjesec.

    Drugo pitanje dal je netko radio polisomnografiju. Moramo se naručit, pa me zanima kak to izgleda, sam postupak, i što u principu dobivamo time. Nije nam ni rekla
    dr. zašto to traži, sestra je samo nešto spomenula sumnju na apneje. Hvala unaprijed

  36. #2036

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Negdje sam već spominjala da smo mi probali magareće mlijeko kad su krenuli bronhitisi, i evo sad drugi put nakon više od pola godine..opet mu krenuo (inače je na terapiji flix i singulair) jaki kašalj, kako pada noć sve jače..i odmah sam mu uvela dcl magarećeg mlijeka (računam nemam što izgubiti), i nisam mu davala pulmicort i danas treći dan, nije niti zakašljao.
    Zaista treba isprobati, mi smo pacijenti s astmom, alergijama, kravlje mlijeko ne smije niti primirisati, ali ovo sam mu krenula na kapaljku i sad je na decilitru dnevno.

  37. #2037
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj Roko_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, molim pomoć, dugo nas nije bilo tu jer nas naša dok nije slala na kontrolu na Srebrnjak, ovo proljeće mu bilo koma, pa ga naručila na
    kontrolu i jučer bili pa imam par pitanja. Dobio je Relvar ellipta (valjda sam dobro napisala) koji se nadoplaćuje 60 kuna, a ima ga samo 30 doza, pa jel zna netko
    jel ima nešto zamjenski da ne plaćam svaki mjesec.

    Drugo pitanje dal je netko radio polisomnografiju. Moramo se naručit, pa me zanima kak to izgleda, sam postupak, i što u principu dobivamo time. Nije nam ni rekla
    dr. zašto to traži, sestra je samo nešto spomenula sumnju na apneje. Hvala unaprijed
    Imaš stari topic o zastojima disanja u snu: http://forum.roda.hr/threads/73337-polisomnografija

  38. #2038
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj bubica27 prvotno napisa Vidi poruku
    Negdje sam već spominjala da smo mi probali magareće mlijeko kad su krenuli bronhitisi, i evo sad drugi put nakon više od pola godine..opet mu krenuo (inače je na terapiji flix i singulair) jaki kašalj, kako pada noć sve jače..i odmah sam mu uvela dcl magarećeg mlijeka (računam nemam što izgubiti), i nisam mu davala pulmicort i danas treći dan, nije niti zakašljao.
    Zaista treba isprobati, mi smo pacijenti s astmom, alergijama, kravlje mlijeko ne smije niti primirisati, ali ovo sam mu krenula na kapaljku i sad je na decilitru dnevno.
    Osim hrpe novaca?

  39. #2039

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Osim hrpe novaca?
    Baš tako.Moj će ovaj mjesec napuniti 4 godine, vidi se velik pomak kod njega (kuc,kuc da ne ureknem)i to je čisto i samo zbog odrastanja, jer u to vrijeme nisam mu uvodila ništa novo,jer da jesam tvrdila bih da je upravo to čudotvoran lijek. Mislim da se to često poklopi i čovjek više nije siguran jel imunitet sazrio ili je do raznih preparata.

  40. #2040

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Hvala Petrlin, nisam vidjela

  41. #2041

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Baš tako.Moj će ovaj mjesec napuniti 4 godine, vidi se velik pomak kod njega (kuc,kuc da ne ureknem)i to je čisto i samo zbog odrastanja, jer u to vrijeme nisam mu uvodila ništa novo,jer da jesam tvrdila bih da je upravo to čudotvoran lijek. Mislim da se to često poklopi i čovjek više nije siguran jel imunitet sazrio ili je do raznih preparata.
    Hrpa novaca, ali nisam izgubila te novce hahaha. Ja sam napisala što nam pomaže kad se javi kašalj zbog kojeg smo 7 godina završavali na hitnoj injekcijama, a na svakome je kako će odreagirati.
    Svakome na izbor.

  42. #2042
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Na srebrnjaku je opet ludnica cini se. Odgadala sam termin od neki dan i novi su mi ponudili kod moje dr tek u rujnu 2017 ?! Wtf?na kraju sam bila prisiljena uzet termin kod neke druge dr kako bi prije dobila termin za kontrolu :/ bezveze .

  43. #2043
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Kod neke dr jasne čepin bogović, jel ide ko kod nje?

  44. #2044
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    u klaićevu idete? mi smo kod tete (skoro) nasuprot nje

  45. #2045
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Ne, na srebrnjaku je ona. Vidla sam po zivotopisu da je bila u klaicevoj, tj mozda je na dva mjesta ali na srebrnjaku su nas kod nje narucili. Al bas mi je glupomsto sam morala mijenjat dr po stoti put ak sam htjela termin u nekim normalnim okvirima

  46. #2046
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    Kod neke dr jasne čepin bogović, jel ide ko kod nje?
    Starija iskusna gospođa. Bili smo jednom ili dvaput. Žena je ok.

  47. #2047
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Nitko ne pise, nadam se da ste dobro svi?

    Mi standardno, maleni samo nize jedan napad za drugim, cekamo da doraste za seretide.

  48. #2048
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    Mi smo dobro, bez kaslja duze od mj dana. Isto toliko je bilo vedro i toplo bez kise. A vjv je pomoglo i sto smo vec 2 tj doma na praznicima.

  49. #2049
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Mi nismo ok ali se stabiliziramo ili pokušavamo, svi petero smo imali gripu

  50. #2050
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Ajoj

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •