Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 305

Tema: koje ipak odrediste za ljetovanje odabrati?

  1. #1
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno koje ipak odrediste za ljetovanje odabrati?

    evo da pocnem, mi svake godine idemo na drugo mjesto ljetovati, i jos dosad nisam nasla nijedno mjesto koje bi zadovoljilo sve moje uvjete. naravno da ako imas svoju kucu ili rodbinu na moru da neces cjepidlacit, al ako vec placas..
    prije dok nismo imali djecu su mi te neke stvari bile nebitne, al sad vec par godina vidim da nikako ne odaberemo "ono pravo".

    uglavnom, lijepo bi molila mame koje su bile na vise mjesta s djecom, da pomognu u odabiru ako sljedeci opis odgovara upravo njihovom mjestu ljetovanja..

    -znaci, u obzir dolazi prvenstveno apartmanski smjestaj (ne neki preskupi, znaci normalne cijene i normalni apartmani) koji se nalazi u blizini plaze, tako da auto lijepo parkiras i ne diras ga za vrijeme ljetovanja. isto tako da naselje nije na nekom brijegu il uzbrdici (imali smo i toga)

    -plaza- da je ravna, sljuncana, da ima mjesta, da je postepen ulaz u more i da je u plicaku ili pijesak ili sitni sljunak tako da djeca mogu sama ulazit, da mogu sjedit u plicaku i igrat se, puzit, a ne da je neko ostro kamenje, jezinci, alge..
    prirodni hlad po mogucnosti, al nije tako bitno jer imamo suncobrane i satorcic a ionako poslije 11 idemo u apartman na spavanac i slaganje rucka..

    -da u neposrednoj blizini plaze nije marina il vezivanje brodova, tj da je more sto je moguce cisce

    -da je to neko vece mjesto (ne mora nuzno biti grad) tako da imas na raspolaganju vise ducana, trznicu,ljekarnu, da se imas kamo navecer prosetat i vidjet nesto. ili bar da je neki veci grad/mjesto u blizini (5-10 min autom)

    eto ja mislim da nisam prezahtjevna, al te neke stvari jednostavno ne mozes znati dok preko neta/kataloga odabires destinaciju, a preko telefona ce vlasnici apartmana svasta napricat samo da dodes..

    pa lijepo molim vase prijedloge..

    i nadam se da sam otvorila temu na dobrom podforumu..

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    tražiš isto što i svi mi i nije baš da smo uspješni u potrazi

  3. #3
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    pa onda cemo zajedno cekat da nam netko kaze koje je to idealno odrediste
    ne vjerujem da bas nitko nikad nije naisao na takvo koje ja opisujem..pa nije da trazim nemoguce

  4. #4
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    poprilicno nemoguce :D

  5. #5
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Je, je i ja stojim u redu za to mjesto i imam još jedan zeznuti uvjet, da mogu doči oko 23, a ne klasika u 9 ili u 13, jer nemam drugog načina, nego krenuti kad je vrijeme za spavanje.

  6. #6
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Kak nemoguće, ja imam odgovor, Brela!
    Najvažnije prirodan hlad, prekrasno more, u plićaku se može puziti, ima smještaj i u prvom redu do mora, tamo je dućan, restorani, manje je mjesto, Baška voda sa tržnicom pet minuta autom... to je to

    Šalim se malo, ali svugdje sam bila i tamo se uvjek vraćam i zadovoljni smo!

  7. #7
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    eto meni je takav Cres,al ne bit u centru neg krajnji dio Melina.

  8. #8
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Evitta prvotno napisa Vidi poruku
    pa onda cemo zajedno cekat da nam netko kaze koje je to idealno odrediste
    ne vjerujem da bas nitko nikad nije naisao na takvo koje ja opisujem..pa nije da trazim nemoguce
    prošla sam cieli Jadran, od Kopra do Boke Kotorske.
    i nisam pronašla mjesto koje bi bilo dovoljno child friendly, a da zadovoljava i moje želje.
    dok sam bila bez djece, bilo ih je sijaset, ali sada mi nigdje nije dovoljno dobro.

    ako su more i plaža onakvi kakve želim (tipa, južna strana Brača ili Hvara), onda je smještaj loš, a i treba cijeli dan da se stigne.
    ako je blizu i child friendly (kao Solaris), onda su sobe u hotelu premalene, a plaža poslijepodne preprljava, sa plutajućim korama od banane i čašama od jogurta po moru...
    ako je predivno more i odličan smještaj, sa tržnicom i restoranima, onda su na plaži kamene ploče...

    i tako...
    nigdje mi nije idealno, a ja sam jako zahtjevan turist.

  9. #9
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Kak nemoguće, ja imam odgovor, Brela!
    Najvažnije prirodan hlad, prekrasno more, u plićaku se može puziti, ima smještaj i u prvom redu do mora, tamo je dućan, restorani, manje je mjesto, Baška voda sa tržnicom pet minuta autom... to je to

    Šalim se malo, ali svugdje sam bila i tamo se uvjek vraćam i zadovoljni smo!
    Ovako je i kod mene
    Di god da smo išli, nakon tjedan dana smo selili u Brelu jer nigdje nije tako lijepo. I ove godine smo prvo u blizini Primoštena i sve mi se čini da ljeto neće proći bez Brele. Ja se tamo osjećam kao doma, a za djecu je raj na zemlji. Samo ne treba ići u špici sezone da se izbjegne gužva.

  10. #10
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

    Početno

    Ja bas necu pomoci ovim, mi smo se sad vratili iz Grcke- Stavrosa, bilo je predivno.
    10 dana- 4-krevetni studio-soba sa kuhinjom 128 eura.
    Ogromne plaze-pescane, svuda su parkovi za decu i pored plaze i na plazama, plicak- 50m do kolena, voda cista, topla.
    Za 2,5 eura i lezaljka i suncobran i kafa i voda. Nije bila guzva pa smo mi uzimali koliko lezaljki volis za te pare.
    Ima doktora, prosavnica, primorsko mesto u kom se zivi.
    Preporuka mada je za vas dosta daleko, za mene je 8 sati kolima.
    Hrvatsko primorje obozavam, i sigurna sam da cu jednog dana doci ponovo, nije bitno gde . Nigde nema lepseg mora i lepsih gradova.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    3

    Početno

    Mene isto zanima, gdje ljetovati, bebač 2 godine, po preporuci prijatelja vjerojatno ćemo u Omiš, da li je netko bio i kakva su iskustva? Kažu da je grad prekrasan, brda, cetina, kanjon, more, velik izbor plaža, velika pješčana... hvala na odgovoru i kakve su cijene ove sezone, je li išta povoljnije?

  12. #12
    ana123 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    31

    Početno

    Meni ti je Cres takav... Imaš plaže sa svakakvim ulazima, šljunak, ulaz za skakanje, beton, hlada dosta.... ne znam točno za apartmane nešto za preporučit, ali potez između centra Cresa i Kampa Kovačine je super

  13. #13
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    brela su zakon. omis bi izbjegla...

  14. #14
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    da, svi spominju ta brela da su prekrasna i da takvog mjesta nigdje nema..
    a neznam, ako se okurazimo da idemo tako juzno, mozda se i zaletimo tamo..
    slike brela su mi predivne

  15. #15
    Blitva avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    22

    Početno

    Cijela makarska rivijera je predivna. Brela su skuplja od ostatka m.rivijere, ali su stvarno zakon.

  16. #16
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Brela su sigurno prekrasna, a meni je i Čiovo prekrasno i idealno za ljetovanje s djecom!

  17. #17
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj ivananeda prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bas necu pomoci ovim, mi smo se sad vratili iz Grcke- Stavrosa, bilo je predivno.
    10 dana- 4-krevetni studio-soba sa kuhinjom 128 eura.
    Ogromne plaze-pescane, svuda su parkovi za decu i pored plaze i na plazama, plicak- 50m do kolena, voda cista, topla.
    Za 2,5 eura i lezaljka i suncobran i kafa i voda. Nije bila guzva pa smo mi uzimali koliko lezaljki volis za te pare.
    Ima doktora, prosavnica, primorsko mesto u kom se zivi.
    Preporuka mada je za vas dosta daleko, za mene je 8 sati kolima.
    Hrvatsko primorje obozavam, i sigurna sam da cu jednog dana doci ponovo, nije bitno gde . Nigde nema lepseg mora i lepsih gradova.
    Za tu cijenu sigurno nisi išla preko hrvatskih agencija

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    možda fali nula ili je cijena po osobi....pa za 10 dana toliko potrošiš struje i vode

  19. #19
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Grebaštica. Malo mjesto, imaš brdo apartmana prvi red do mora. NIje gužva, parkiraš auto i sve ti je na par koraka, ako trebaš nešto više, Šibenik je 5 minuta vožnje. Glavna plaža je sitan šljunak,imaš i razne male "uvalice" skoro ispred svake kuće.
    Nama se jako dopalo jer ti je sve ispred apartmana ili bar na par koraka od njega. Auti ne jure i poprilično je mirno.

    Ili makarska rivijera, ako podnosiš stravične gužve, a osobito vikendom...

  20. #20
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    možda fali nula ili je cijena po osobi....pa za 10 dana toliko potrošiš struje i vode
    ne fali nula, nije išla preko naših agencija...ili preko neke iz srbije ili direkt tamo...Šokiraš se kad po netu isčačkaš šta i za koje pare nude agencije iz okolnih zemalja

  21. #21
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa Vidi poruku
    Grebaštica. Malo mjesto, imaš brdo apartmana prvi red do mora. NIje gužva, parkiraš auto i sve ti je na par koraka, ako trebaš nešto više, Šibenik je 5 minuta vožnje. Glavna plaža je sitan šljunak,imaš i razne male "uvalice" skoro ispred svake kuće.
    Nama se jako dopalo jer ti je sve ispred apartmana ili bar na par koraka od njega. Auti ne jure i poprilično je mirno.

    Ili makarska rivijera, ako podnosiš stravične gužve, a osobito vikendom...
    Hej, ovo mi je drago čuti jer mi smo ove godine prvi put u Grebaštici

  22. #22
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

    Početno

    Ne fali nula -cirka 128 eura za 4 osobe za 10 dana. Predsezona je u pitanju .Aparman ok - 4 kreveta, kuhinjica, kupatilo, terasa.
    Ne preko hr agencije , preko beogradske i cena je manje-vise slicana za taj period .

  23. #23
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ima i na makarskoj rivijeri neotkrivenih bisera bez gužve. npr, bratuš. korak do makarske, malo mjesto, savršena plaža, nema gužve, ma divota.

    http://www.flickr.com/photos/ruedi/2...n/photostream/

    (pregledajte gornji photostream)

  24. #24
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

    Početno

    Eto, iduce godine mogu da vam bukiram, jedino sto vam je put malo duzi.
    Usput, ceste su odlicne.

  25. #25
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    bratuš..preeedivnooo
    ajme, prekrasna plaza..znaci definitivno makarska rivijera..
    a kolko ima od bratuša do brela? mislim ako budemo vec isli na m. rivijeru, bar da vidimo ta cuvena brela

  26. #26
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    brela su ti ispred bratusa kad dolazis iz splita

    idu brela..... bratus....makarska

    sve skupa ti je oko 15ak kilometara od brela do makarske. bratus je na par km od makarske.

    jedino sto bratus ne zadovoljava ovaj zahtjev veceg mjesta, ali makarska je blizu...

    a sto se tice uzbrdica, ima tamo kuca i koje nisu i koje jesu na nekoj uzbrdici. mozda da nazoves pa se raspitas. marine nema, plaza je cista i uredna, sljunak, postepeno se ulazi u more, prirodan je hlad, ima jedan kafić, jedan restoran i jedna trgovina. minimalizam. more smaragdno zeleno. parkirate ispod borova, parking se barem lani nije placao...

  27. #27

  28. #28
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    da, bitno je u cijeloj toj prici i naci pogodan apartman...ajde, bar otprilike destinaciju znam

  29. #29
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Pinky, hvala na info, zaista su prekrasna mjesta.

  30. #30
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Mi smo ove godine odlučili (načelno) nekamo u okolicu Pule, tako da djeci pokažemo arenu i drugo... Već su dovoljno veliki da ih ne privlači isključivo namakanje u moru (ni nas). Imamo na raspolaganju samo tjedan dana početkom kolovoza.

    Imate li kakvu ideju? Fažana? Valbandon?

    Preporuke???

  31. #31
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    uf sad mi je frka, sta ako vam se ne svidi lol

  32. #32
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo ove godine odlučili (načelno) nekamo u okolicu Pule, tako da djeci pokažemo arenu i drugo... Već su dovoljno veliki da ih ne privlači isključivo namakanje u moru (ni nas). Imamo na raspolaganju samo tjedan dana početkom kolovoza.

    Imate li kakvu ideju? Fažana? Valbandon?

    Preporuke???
    Nama je na Verudeli bilo savršeno.Smještaj fantastičan, u šumi, apartmani novi i čisti, veliki balkoni, služba održavanja 24 sata...
    Plaža je lijepa, ali pregužvovita tako da smo se kupali na stijenama ili išli na Kamenjak. More nevjerojatno čisto, sve plaže su sa plavim zastavicama. Hlada kao u priči.

    Za svaku preporuku!

    (Mi čekamo da malo dijete poraste pa da opet idemo).

  33. #33
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ovo je plaža koja je 15 m od apartmana
    http://www.arcobaleno-istra.com/imag...dela-plaza.jpg

    a u tih 15 m je borova šuma po kojoj stalno skaču vjeverice

  34. #34
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Verudela je lijepo turističko naselje, ima i sportskih sadržaja i sadržaja za djecu, bazena,
    a šetnica je prekrasna,

    a za one koji ne žele u turističko naselje, preporučam Fažanu, naročito apartmane u Aleji maslina, pored plaže i parka u borovoj šumi, pogled na Brijune...

  35. #35
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,633

    Početno

    a kad dodjete u brela vodim vas na kavu
    Posljednje uređivanje od malena beba : 25.06.2010. at 13:49

  36. #36
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,633

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Je, je i ja stojim u redu za to mjesto i imam još jedan zeznuti uvjet, da mogu doči oko 23, a ne klasika u 9 ili u 13, jer nemam drugog načina, nego krenuti kad je vrijeme za spavanje.
    zasto je ovo problem anemona? mislim da to nijednom stanodavcu nebi bio problem ukoliko ti placas taj dan. njemu je onda svejedno dosla ti u 9 ujutro ili u ponoc.

  37. #37
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo ove godine odlučili (načelno) nekamo u okolicu Pule, tako da djeci pokažemo arenu i drugo... Već su dovoljno veliki da ih ne privlači isključivo namakanje u moru (ni nas). Imamo na raspolaganju samo tjedan dana početkom kolovoza.

    Imate li kakvu ideju? Fažana? Valbandon?

    Preporuke???
    Nikako na onu stranu, tamo mi je more, IMHO, bezveze. Takodjer preskocite Medulin.

    Moj glas: Premantura. Onda si na korak do Kamenjaka, gdje su plaze prekrasne.
    Posljednje uređivanje od Elly : 25.06.2010. at 15:49 Razlog: dodano u post

  38. #38
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    a kad dodjete u brela vodim vas na kavu
    ako si igdi blizu uvale jakiruše eto me! hehe
    zalutala sam prije 2 mjeseca u tu predivnu valu i popila kavu kod jednog dida koji drzi kafic. koja nirvana!

  39. #39
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Prijedlog na originalni topik: Postira na Bracu, uvala Mala Lozna, ima apartmana po kucama prvi red do mora.
    Plaza sljuncana, postepeno se ulazi, nije daleko od centra (Postira je malo mjesto, ali Supetar je blizu), a blizu je i cuvena pjescana plaza Lovrecina, ako ipak zelite promijeniti plazu.
    Ducan, trznica, ljekarna, mislim i turisticka ambulanta, navecer par kafica i restorana s muzikom - bas lijepo mjesto za opustajuci odmor.

    U Porecu, npr., apartmani hotela "Zagreb" - plaza je sljuncana, postepeni ulaz, nedaleko od centra do kojeg vozi i turisticki vlakic, a Porec je naravno vece mjesto i ima sve sto ti treba. Jedino izbjegavati kolovoz, radi guzve.

    Ako zelis u inozemstvo, mogu ti preporuciti par prekrasnih mjesta na Sardiniji ili Siciliji... Mi smo ove godine opet na Siciliji.

  40. #40
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,633

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ako si igdi blizu uvale jakiruše eto me! hehe
    zalutala sam prije 2 mjeseca u tu predivnu valu i popila kavu kod jednog dida koji drzi kafic. koja nirvana!
    ja sam u centru
    drugi put zovi da ne zalutas pa ces vidit da je i u centru lipo

  41. #41
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo ove godine odlučili (načelno) nekamo u okolicu Pule, tako da djeci pokažemo arenu i drugo... Već su dovoljno veliki da ih ne privlači isključivo namakanje u moru (ni nas). Imamo na raspolaganju samo tjedan dana početkom kolovoza.

    Imate li kakvu ideju? Fažana? Valbandon?

    Preporuke???
    Mi smo jedne godine bili u Valbandonu, nije me se dojmio. To je bilo jedini put da se s mora vratimo nakon 3 dana, a rezervirali smo 10.
    mada to je vjerojatno bio trenutni dojam, a i plaža koje je mene užasno nervirala, sad bi mi odgovarala za dijete.
    Jedni poznanici godinama ljetuju u Valbandonu, mislim da u onom apartmanskom naselju prema Fažani i jako su zadovoljni.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    417

    Početno

    Ja uvijek preporučam Punat na Krku, plaže, šetnica, ne moraš koristiti auto, predivni parkovi, fantazija.

    Fažanu nikako ne preporučam, bili jednom, strašna gužva, more nekakvo mutno jer su bili tek napravili tu plažu, hlada ni za lijek. Možda jednostavno nismo naišli na pravu plažu, ali nam se nikako nije svidjelo.
    Posljednje uređivanje od sanja77 : 26.06.2010. at 08:39

  43. #43
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    peterlin, ako idete u istru, nemojte propustiti bar jedan dan po unutrašnjosti
    ja ne volim istrijansko more, a bogami ni svoje na kvarneru, ali kontinentalna istra je raj

    što se mora i plaža tiče - ovo ljeto sam opet u telašćici i na saharunu
    i nema plaža ni ljetovališta koje po meni može parirati mom dugom otoku :subjektivna_lokalpatriota:

  44. #44
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Istru nikada ne bih odabrala kao mjesto gdje ću se kupati i uživati. Većina plaža je stjenovita, more hladno i svakakvih živina u njemu , a ono malo lijepih plaža što ima prenapučeno je turistima. Za lješkarenje na plaži i kupanje uvijek odabirem Dalmaciju. Po svemu drugome Istra mi je daleko ispred Dalmacije - po usluzi, ponudi smještaja, kulture, doživljaja, po hrani, po zabavi, po ljepoti i krajoliku... Po svemu!!
    Motovun pogotovo

  45. #45
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    a moram se malo ugurati,ja opet more kvarnera nebi mjenjala za niš naj čistije je a uvijek si možeš nači neki intimni kutak gdije ti neče gaziti po nogama,nečeš dobiti loptu u glavu,a kad odeš u more skupa sa obitelji nemoraš gledati svako malo na stvari a hoče li kakav lopov naić(i jer vjeruj te ima i toga).Malo sam subjektivna ali pjesak ne podnosim,meni su stijene zakon(valjda jer sam se rodila dolje i dugoo živjela dolje),gdije god sam bila do sada uspoređujem sa svojim Lošinjom,i nitko mu nije ravan.

  46. #46
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nije isto more na kvarnerskim otocima (mada tu lošinj nekako ne ubrajam) i na kopnu
    nema plaže od crikvenice do mošćeničke na kojoj bi se s guštom okupala

  47. #47
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    peterlin, ako idete u istru, nemojte propustiti bar jedan dan po unutrašnjosti
    Da, Peterlin, ako te zanima, napisem ti itinerer na PP.
    Posljednje uređivanje od Elly : 26.06.2010. at 15:32 Razlog: dodano u post

  48. #48
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    zasto je ovo problem anemona? mislim da to nijednom stanodavcu nebi bio problem ukoliko ti placas taj dan. njemu je onda svejedno dosla ti u 9 ujutro ili u ponoc.
    Baš sam i ja ovo htjela napisati.
    Kod mene se dolazi od podne nadalje. A ljudi dođu kako tko može. Najčešće traže odmah ujutro, 7,8 sati jer putuju jako rano zbog djece. Ti ionako plaćaš taj dan, odnosno plaćaju se noćenja pa ti se više isplati doći ranije da iskoristiš sve što si platila

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Kod mene nije problem doći u bilo koji sat , ako je apartman prazan možeš doći ranom zorom... ali najčešće je apartman popunjen
    i oni koji su unutra moraju izići do 10 sati , treba mi 2 sata da očistim i promjenim posteljinu , dakle oko podne se može unutra .
    Klasika je da bi svi došli na dan dolaska što ranije , a akd idu doma da bi ostali što duže , ja to omogućim izvan sezone , ali kad je
    u sezoni razmjena , jednostavno fizički nije moguće .

  50. #50
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Identično i kod mene. Ako mi gosti ne odlaze isti taj dan onda mi je svejedno kad će drugi doći. Ako jedni odlaze a drugi dolaze, isto do 10 moraju izaći a oko podne drugi ulaze.

Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •