Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 203

Tema: Ljetni dječji kampovi

  1. #101
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,975

    Početno

    A dobro, ne moraju djeca imati svi u koferu 10 vrećica Rehidromiksa, a ni jedna šalica čaja isto nije dovoljna. Ako je situacija da dijete sjedi 24h na WCu, a ti mu ne možeš organizirati skrb da je netko uz njega stalno i da kontrolira pije li dovoljno i nekakav Rehidromiks, onda se isti čas moraju zvati roditelji da ga pokupe.

  2. #102
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Uh, moje dijete je jednom na moru pobralo crijevnu virozu .
    Jedva sam ga ja spasila od infuzije. Da smo bili u zagrebu isla bih s njim na Zaraznu, ovako sam pokusavala sve i svasta samo da ne dehidrira do kraja. To su ozbiljne situacije kad se treba nadzor 24 sata .

  3. #103
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mislim da moja djeca ne bi imala pojma sta se jede i radi ako imas crijevnu virozu, iz jednostavnog razloga sto nikad nemaju crijevne viroze.
    Eto, treba dozvoliti da postoje dvanaestogodisnjaci koji ne znaju sto je probiotik, rehidromiks, a bogami ni Aquamaris...

  4. #104
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da moja djeca ne bi imala pojma sta se jede i radi ako imas crijevnu virozu, iz jednostavnog razloga sto nikad nemaju crijevne viroze.
    Eto, treba dozvoliti da postoje dvanaestogodisnjaci koji ne znaju sto je probiotik, rehidromiks, a bogami ni Aquamaris...
    Nisam sigurna da bi to znalo bilo cije dijete.
    Masu puta su me vrlo odrasli zvali i pitali sto i kako da rade.

  5. #105
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    I svejedno nisu radili tocno po uputama.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,128

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da moja djeca ne bi imala pojma sta se jede i radi ako imas crijevnu virozu, iz jednostavnog razloga sto nikad nemaju crijevne viroze.
    Eto, treba dozvoliti da postoje dvanaestogodisnjaci koji ne znaju sto je probiotik, rehidromiks, a bogami ni Aquamaris...
    Baš sam i ja htjela slično napisati.
    Ok, moj zna hendlati hunjavicu (pa zna i što je Aquamaris, odnosno Sterimar), ali ni ne sjećam se kad je zadnji put imao crijevnu virozu.

  7. #107
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Moja djeca veze namaju o lijekovima, iako neke konzumiraju.
    Nego, Euroclub (onaj na Šolti) je inače meni isto bio vrlo neozbiljna firma i ja ih, ako su ista, isto ne bi preporučila.

  8. #108
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da moja djeca ne bi imala pojma sta se jede i radi ako imas crijevnu virozu, iz jednostavnog razloga sto nikad nemaju crijevne viroze.
    Eto, treba dozvoliti da postoje dvanaestogodisnjaci koji ne znaju sto je probiotik, rehidromiks, a bogami ni Aquamaris...
    Isto i kod nas
    s 12 godina nisu imali pojma, definitivno

  9. #109
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da imaju pauzu. Tahograf je obavezan dio opreme autobusa.
    Nije fora u tahografu, već u digitalnoj kartici vozača.
    Ako se vozač- profesionalac ne pridržava pauza propisanih zakonom, kartica blokira autobus i on ne može dalje.

  10. #110
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ljetna škola u Kraljevici u centru tehničke kulture obavezno imaju liječnika.
    Kad je moja Rea imala grand mal, prvu pomoć joj je pružila dr koja je bila s njima i igrom slučaja neuropedijatrica s Goljaka (sad je ravnateljiva Goljaka)
    Diiiivna i prestručna doktorica.
    Zahvaljujući njoj moja kći nema uništeno lice jer je pala direktno licem na beton.
    I ogulila cijelu facu.
    Užas!
    Doktorica je brinula o tim ranama, stavljala dijabetičke flastere i neke specijalne kreme na to i mala nema nikakvih vidljivih posljedica.
    A čim se napad dogodio zvala je hitnu i s njom otišla do riječke bolnice te mene kontaktirala.
    Budući da mala nije htjela natrag doma, doktorica i ja smo se čule na dnevnoj bazi više puta i ja sam joj neizmjerno zahvalna.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    267

    Početno

    "Mali sportaši" organiziraju ljetni kamp sljedeći tjedan na Šalati.

    Ima li netko iskustva s njima?

    Hvala

  12. #112

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,128

    Početno

    Citiraj Anamorci prvotno napisa Vidi poruku
    "Mali sportaši" organiziraju ljetni kamp sljedeći tjedan na Šalati.

    Ima li netko iskustva s njima?

    Hvala
    Moj sin je četiri godine išao na te ljetne kampove na Šalatu kod "Malih sportaša", a išao bi i dulje da ih nije prerastao po dobnoj skupini.
    Za njih imam same riječi pohvale, od aktivnosti, opće atmosfere, trenera... svakako preporučujem!
    Čak je i plivati naučio na tom njihovom kampu, iako to nije škola plivanja. Ali opća atmosfera i pristup trenera bio je takav da se čak i moj introvertirani tvrdoglavac oslobodio svojih strahova i ušao u bazen
    Jedan dan idu na izlet na Sljeme, to im je isto doživljaj.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je četiri godine išao na te ljetne kampove na Šalatu kod "Malih sportaša", a išao bi i dulje da ih nije prerastao po dobnoj skupini.
    Za njih imam same riječi pohvale, od aktivnosti, opće atmosfere, trenera... svakako preporučujem!
    Čak je i plivati naučio na tom njihovom kampu, iako to nije škola plivanja. Ali opća atmosfera i pristup trenera bio je takav da se čak i moj introvertirani tvrdoglavac oslobodio svojih strahova i ušao u bazen
    Jedan dan idu na izlet na Sljeme, to im je isto doživljaj.
    tanja_b puno hvala
    poslala bih svoju kćer (7 god) a ne znam nikoga tko je tamo bio...
    vidjela sam da imaju dosta ponuđenih aktivnosti - kad odaberu što žele po tome im se radi raspored, ili?
    i da, u srijedu je Sljeme

  14. #114
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,642

    Početno

    I moji su išli na Male sportaše, kroz cijeli vrtić, i na ljetni kamp. Oni su stvarno za preporuku.

  15. #115

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,128

    Početno

    Citiraj Anamorci prvotno napisa Vidi poruku
    vidjela sam da imaju dosta ponuđenih aktivnosti - kad odaberu što žele po tome im se radi raspored, ili?
    i da, u srijedu je Sljeme
    Ne, prema odabranim aktivnostima se slože manje grupe koje vode pojedini treneri. Svi zajedno idu na bazen i na Sljeme, i obroci su im zajednički.
    Moj sin je na tim kampovima "otkrio" rukomet i stolni tenis, u čemu je zbilja uživao.
    Ma, da postoji tako nešto za tinejdžere, i još s takvim trenerima, išao bi on i sad k njima, ali fakat je prevelik...

  16. #116

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    I moji su išli na Male sportaše, kroz cijeli vrtić, i na ljetni kamp. Oni su stvarno za preporuku.
    Hvala

  17. #117
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Moja je 3 godine u sportskoj školi Sporti i bila je ljetos u kampu, prezadovoljni smo. I ona i mi.

  18. #118
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,300

    Početno

    Osim Malih sportaša imate što preporuciti jos u Zg? Kako se krecu cijene uopce i koliko traju programi 7,10 dana?

  19. #119
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Osim Malih sportaša imate što preporuciti jos u Zg? Kako se krecu cijene uopce i koliko traju programi 7,10 dana?
    Večina što sam ja vidjela na FB-u je 5.
    https://form.jotformeu.com/912727356...da8rQdmaeLm9Vs
    http://www.play2day.hr/usluge/#kampovi

  20. #120
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Osim Malih sportaša imate što preporuciti jos u Zg? Kako se krecu cijene uopce i koliko traju programi 7,10 dana?
    Prije nego potrošiš lovu, vidi što se nudi od besplatnih programa. Domovi kulture tj.kulturni centri znaju to imati, likovne radionice, literarne, sportske....moji su jedne godine učili žonglirati i mađioničarske trikove. Provjerit ću je li to jos dostupno, pa staviti link.

  21. #121

  22. #122
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Moja je prošle godine bila u kampu u Waldorfskoj školi. Bili smo zadovoljni, vode ih i na bazen 3 sata. Mojoj je najbitnije da ima nekog poznatog a 4 prijatelja idu tamo pa smo tako i mi. Samo što imaju zadnja 2 u šestom i prva 2 u sedmom.

  23. #123
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Evo još podataka o besplatnim ljetnim radionicama. Ja sam na Peščenici, pa stavljam podatke za Centar KNAP (nekada Kulturni centar Peščenica):

    Za mlađu djecu: http://www.knap.hr/centar/radionice_tecaji.asp?id=42

    Za tinejdžere: http://www.knap.hr/centar/radionice_tecaji.asp?id=61

    Moji sinovi su na to išli nekoliko sezona i bilo im je odlično.

    Ima to i po drugim centrima kulture - na primjer, ovdje su podaci za Trešnjevku: https://www.cekate.hr/program/bespla...osnovnoskolce/

  24. #124

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,730

    Početno

    Jedan od ljetnih kampova je i onaj na Mladosti, cca 400-500kn. Traje tjedan dana, imaju organizirane sportske aktivnosti na Mladosti i na Jarunu.
    http://www.hapk-mladost.hr/ljetni-kamp/

    Moji nisu isli jer su na moru cim skola zavrsi al znam da smo gledali za kumce koje je islo i bilo zadovoljno.

    Na ove besplatne programe smo isli u centar za kuturu Travno preko zimskih praznika. Nismo bas mogli birati jer je bila prilicna navala i moralo se dosta ranije zapisati (broj djece po grupama je ogranicen).

  25. #125
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,300

    Početno

    Hvala puno! Ovo na Mladosti mi se cini super ali je od 8 do 16h. Mi prije 8h moramo biti na poslu a ne bi stigli ga pokupiti prije 16.30 i totalno nam ne odgovara...

  26. #126
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno! Ovo na Mladosti mi se cini super ali je od 8 do 16h. Mi prije 8h moramo biti na poslu a ne bi stigli ga pokupiti prije 16.30 i totalno nam ne odgovara...
    Pogledaj ovo, ima dvije lokacije: https://www.facebook.com/pg/sportski...39929069460320

  27. #127
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,300

    Početno

    Super! I od 7.30 je hvala

  28. #128
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Super! I od 7.30 je hvala

  29. #129
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno! Ovo na Mladosti mi se cini super ali je od 8 do 16h. Mi prije 8h moramo biti na poslu a ne bi stigli ga pokupiti prije 16.30 i totalno nam ne odgovara...
    Na žalost većina je tako. Kad je J. u Waldorfskoj od 8 ja kasnim 2 tjedna na posao.. sva sreća pa imam šefa koji to tolerira, a i odradim ja to u drugom periodu, ali da vrlo nezgodno.

  30. #130
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    to je i mene jako nerviralo s tim kampovima.
    na selu imamo odlican kamp koji traje od 9-14. nit ih mogu ostaviti nit pokupiti. na taj su isli kad su bili sposobni sami otici doma.

    tako da sam ja na preporuku tanje_b dala ih u male sportase koji su mi na 5 min od posla. pa sam tako uspjevala ostaviti ih i pokupiti ih.

  31. #131
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Imate li friskih preporuka za djecje kampove? Da po mogucnosti nisu sportski?
    Prosle godine je mali isao u laboratorij zabave i bilo mu je super, ali su mi malo skupi, a ove godine su jos poskupjeli...
    Fora mi je u arheoloskom muzeju http://www.amz.hr/, ali smo zakasnili na upis...
    Ne vidim da ima po drugim muzejima...
    Ima i divlje ljeto u zoo, ali traje do 14h (?), sto mi je opet nezgodno.

  32. #132
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Imate li friskih preporuka za djecje kampove? Da po mogucnosti nisu sportski?
    Prosle godine je mali isao u laboratorij zabave i bilo mu je super, ali su mi malo skupi, a ove godine su jos poskupjeli...
    Fora mi je u arheoloskom muzeju http://www.amz.hr/, ali smo zakasnili na upis...
    Ne vidim da ima po drugim muzejima...
    Ima i divlje ljeto u zoo, ali traje do 14h (?), sto mi je opet nezgodno.
    U Zagrebu ili izvan Zagreba?

  33. #133
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Izvan Zagreba - evo škole stranih jezika u Jagnjedovcu kod Koprivnice: https://www.sunnyvillage.hello.hr/

    U Zagrebu u Varšavskoj imaš ljetne tečajeve: http://www.novavarsavska.hr/arhiva/l...savska-zagreb/

    Što se kampova tiče, odavno nemam djecu osnovnoškolske dobi, ali dok su moji dečki bili tih godina, upisivali smo ih u kamp na Šalati (nije samo sportski, ima i robotike): http://www.malisportasi.hr/programi/...portasi-zagreb

    Još radionica robotike: https://www.robokacija.hr/

  34. #134
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    sve preporuke za Frooom

  35. #135
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Zaboravila sam napisati, mjesto je zg.
    Prijavila sam se za kamp robotike kod malih sportasa i cekam odgovor imali mjesta.
    Magriz, hvala za froom, zvuci super, bas za mog klinca!

  36. #136
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Molim preporuku za neki likovni kamp, za stariju djecu?
    15-16 godina
    Znači ne radionice, nego baš kamp nam treba..

  37. #137
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Molim preporuku za neki likovni kamp, za stariju djecu?
    15-16 godina
    Znači ne radionice, nego baš kamp nam treba..
    Šolta? Idem tražiti kako se to zove...

  38. #138
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Daklem, ovdje imaš listu raznih kampova, ne samo na Šolti: http://www.wishmama.hr/roditeljstvo/...di-ove-godine/

    Ja sam mislila na Euroclub, jer smo o tome raspravljali na ovom starom topicu: http://forum.roda.hr/threads/32249-E...0olta-iskustva

    Sad vidim da ima i nešto u Brodarici: https://etw.hr/putovanje/ljetni-kamp...kog-brodarica/

    Sad je već prilično malo manevarskog prostora. Prijave za ljetne radionice su obično u travnju ili svibnju. Prekasno je da se prijavi na Višnjan (radionice astronomije i znanosti za srednjoškolce), Kraljevicu i slično... aliii sjećam se da je marta jedne godine rekla da ovi kampovi na Šolti i Brodarici znaju imati popuste ako se prijaviš zadnji čas, uz uvjet da ima mjesta.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Molim preporuku za neki likovni kamp, za stariju djecu?
    15-16 godina
    Znači ne radionice, nego baš kamp nam treba..
    imaš ovo, no ne znam cijene
    http://galerijavivoda.hr/galerija-ak...djecu-u-istri/

  40. #140
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Tnx
    tu Vivodu sam gledala zimus, čini mi se da je bilo samo za mlađu djecu
    Odoh proučiti!

  41. #141
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Ima nešto u MSU dođe 800 kuna ali ne znam za koji uzrast.

  42. #142
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    negdje do 10

  43. #143
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Primili su nas iduci tjedan na kamp robotike, a tjedan iza na froom
    Klinac se bas veseli, javit cu dojmove

  44. #144
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Je li netko slao dijete u Waldorfski ljetni kamp?

  45. #145
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Moja je bila prošle godine 2 tjedna i od slijedećeg tjedna kreće isto 2 tjedna. Prijatelji su joj krenuli danas.

  46. #146
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Zadovoljni ste?

  47. #147
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Čeka nas dugo, vruće ljeto u gradu.
    Ima li tko saznanja kako funkcioniraju ljetni kampovi u Zagrebu s obzirom na epidemiolosku situaciju i nudi li se što?
    Moram priznati da sam tek jutros išla guglati nakon što me dijete(8g) jučer pitalo da što će on raditi 2 mjeseca u Zagrebu.
    Jučer se vratili sa mora,bili par dana a i u kolovozu ćemo otići par dana..ali što raditi s ostatkom vremena a da ne sjedimo previse pred konzolom ?
    Guglala sam nogometne kampove.
    Imate li kakve preporuke?

  48. #148
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Čeka nas dugo, vruće ljeto u gradu.
    Ima li tko saznanja kako funkcioniraju ljetni kampovi u Zagrebu s obzirom na epidemiolosku situaciju i nudi li se što?
    Moram priznati da sam tek jutros išla guglati nakon što me dijete(8g) jučer pitalo da što će on raditi 2 mjeseca u Zagrebu.
    Jučer se vratili sa mora,bili par dana a i u kolovozu ćemo otići par dana..ali što raditi s ostatkom vremena a da ne sjedimo previse pred konzolom ?
    Guglala sam nogometne kampove.
    Imate li kakve preporuke?
    Moji sinovi su već veliki, ali u ovoj dobi slali smo ih u ljetni sportski kamp Medo: https://www.olimpici.net/ljetni-kamp...BoCoqkQAvD_BwE
    Sportske aktivnosti - Zagreb (to se plaća): https://www.olimpici.net/ljetni-kamp-zagreb-2020/

    Osim toga, ljetne radionice za nula kuna postojale su i po kvartovskim centrima kulture, ali nemam pojma kako je ove godine (korona i poremećena škg). Ovo je od prošle godine: https://www.mojmaksimir.com/content/...radionice-krap
    Na web stranici Centra za kulturu Maksimir ima ovo: https://www.mojmaksimir.com/radionic...2B28%2B30%2B61
    Kad uđeš na pojedine linkove - dobiješ ovo: https://www.mojmaksimir.com/content/...bene-radionice

    Takve programe ima većina centara za kulturu u Zagrebu. Znaju imati likovne i glazbene radionice, dramske, žongliranje, sport... svašta. Vidi što imaš u blizini i raspitaj se kakva je popunjenost, jer se za besplatne radionice često treba prijaviti dosta unaprijed. Sretno u potrazi.

    Ako niste u Zagrebu - u Splitu recimo ima odličan program ljetnih radionica robotike: http://udruga-inovatic.hr/ljetne-rad...robotike-2020/

  49. #149

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,128

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Čeka nas dugo, vruće ljeto u gradu.
    Ima li tko saznanja kako funkcioniraju ljetni kampovi u Zagrebu s obzirom na epidemiolosku situaciju i nudi li se što?
    Moram priznati da sam tek jutros išla guglati nakon što me dijete(8g) jučer pitalo da što će on raditi 2 mjeseca u Zagrebu.
    Jučer se vratili sa mora,bili par dana a i u kolovozu ćemo otići par dana..ali što raditi s ostatkom vremena a da ne sjedimo previse pred konzolom ?
    Guglala sam nogometne kampove.
    Imate li kakve preporuke?
    Evo, gledam stranicu Malih sportaša (još uvijek mi šalju svoje reklame iako smo već dugo izvan tog filma), oni će, čini se, održavati svoje kampove na Šalati:

    https://www.malisportasi.hr/programi...povi-u-zagrebu

    Pisala sam već ranije na ovoj temi o njima, bili smo oduševljeni organizacijom, ekipom koja to vodi, okruženjem... jako sadržajno i poticajno baš za uzrast djece nižih razreda OŠ. Puno su na zraku, aktivni su, treneri imaju krasan pristup toj djeci. Ako vam lokacija odgovara, svakako preporučujem!

  50. #150
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    mi smo na tanjinu preporuku jedno ljeto sklice dali u Male sportase. i mogu potvrditi sve njene rijeci.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •