Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 53

Tema: Roditelji anđela preminulih nakon zloćudne bolesti-priča o Lauri

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno Roditelji anđela preminulih nakon zloćudne bolesti-priča o Lauri

    Drage mame anđela,
    I sama sam majka jednog malog anđela, moje princezice Laure, koja nas je napustila u studenom prošle godine, sa samo 7 mjeseci starosti. Laura je moje prvo djete, ono što sam svim srcem željela i za čim sam žudila. Unatoč zdravstvenim tegobama, bez jednog jajnika sa bolesnom štitnjačom, začela sam iz prve. Liječnici su se čudili kako je to moguće, sjećam se kada sam došla u rodilište da je jedna dr.bila uvjerena kako sam začela umjetnom oplodnjom. No, Bog je učinio svoje. Podario mi je moje malo čudo. Trudnoća je tekla uredno, sve do 6 mjeseca kada sam dobila zapetljaj crijea, zahvaljujući svojoj prethodnoj operaciji crijeva sa sumnjomo na tumor (4 godine prije trudnoće). Unatoč svim izgledima da je izgubim, i da beba ne preživi operaicju trbuha koja je trajala 3 sata, moj anđeo je ipak preživio i ostao uz svoju mamu. Borile smo se 7 dana na intezivnoj, ona me svaki dan lupkala kao da mi želi reći mama izdrži još koji mjesec pa ćemo zauvijek biti skupa. I došao je dan poroda koji je prošao carskim rezom i naš prvi susret. Nestvaran, čudesan...neopisiv. Sve je bilo kao u snu. Da li je moguća ovolika sreća? Često sam se znala upitati. Savršeno zdrava beba (apgar test 10), isključivo dojena, napreduje savršeno, pedijatrica je hvali kao školski primjer zdrave bebe!. 3 mjeseca s mojom malom princezom meni i suprugu prolazi kao u snu. Dan i noć Laura je uvijek bila djete s osmijehom na licu, koje nije zaplakalo više od 10 puta u svo to vrijeme. Beba kakvu možeš poželjeti. Ja bih rekla anđeo od samog početka. Vjerujem u sudbinu. Vjerujem da je Bog svakome odredio njegov put. Pa tako i da je moja Laura bila poslana od Boga da obogati život svih nas, posebno svoje mame i tate... Nakon 3 mjeseca nekih 10 dana prije redovitog pregleda Lauri je počeo rasti trbuh i imala je zelene stolice. Isprva sam pomislila da sam nešto pojela (s obzirom na isključivo dojenje) pa da je zbgo toga zelena, onda je stolica drugi dan postala žuta, pa žuto zelena pa opet zelena. Trbuh sve napuhnutiji. Grčići? Nazvala sam ordinaciju sva zabrinuta, da bi mi sestra telefonom poručila da su to sigurno grčići da će proći i da dođemo za tjedan dana na redoviti pregled kako je i zakazano, a da ja kao majka idem na dijetu, jer sam sigurno nešto pojela što je djetetu naškodilo. Svi oko mene ponavljali su isto, svoje primjere o grčićima i napuhnutosti trbuha djeteta. Laura je i dalje cijelu noć spavala, uredno jela...no došao je i dan pregleda. Obukli smo joj prekrasnu bijelu haljinicu,....uvijek sam se veselila pregledima pedijatra...da vidim koliko je moja malena narasla koliko je dobila na kilaži. Kad tamo šok. Nakon što smo je skinuli, sestra je komentirala kako je to velik trbuh i da nešto nije u redu. Minutu kasnije je dr. ušla u ordinaiciju i samo pogledavši Lauru rekla kako je naše dijete vitalno ugroženo, da je to tumor i da mora hitno na hitni dječji rpijem. Poslala nas je po najvećoj vrućini autom, s takvom dijagnozom (koju je postavila bez pregleda). Šok nevjerica, krikovi. Sanjam, to se nama ne događa. Sve dalje....preteško mi je igovoriti. Taj dan sam umrla...ne onaj kada je moje dijete umiralo pred mojim očima u bolnici u Klaićevoj već onaj dan kada sam saznala dijagnozu svog anđela. Kada sam je vidjela prikopčanu na aparate na intezivnoj...a samo par sati prije sam uživala s njom u maženju, dojenju...i držala je na svojim rukama. Borili smo se kao lavovi, i ona s nama. Molili, pjevali, pričali...a ona unatoč respiratoru, unatoč sondicama is vim aparatima, je plazila jezičić, smijala se, slušala nas, kao da želi upiti svaku sekundu koju provodi s nama...i kao da zna da će nas ipak napustiti. Toliko sam puta od doktorice čula da će umrijeti, no nisam se predavala. U mojoj podsvjesti je kao zlokobna prijetnja ležala i ta mogućnost....no po prirodi sam borac...i uvijek idem dalje. Ne predajem se...
    Noć prije nego što je umrla, ništa nije dalo naslutiti da će se to dogoditi. No ipak, nisam se mogla od nje odvojiti. Sto puta sam se vratil njenom krevetiću da je poljubim. A ona je bila mrina cijelu večer, slušajući pozorno sve moje pjesmice...koje sam joj pjevala. Slijedeći dan je donio oproštaj. Gledajući kako njeni otkucaji srca se neumoljivo smanjuju...i njeno malo tijelo popušta pod napadima strašnog zmaja, moje srce je odlučilo je pustiti. Znala sam da je njenoj borbi došao kraj...da su nam i ta tri mjeseca koliko smo se borili poklonjena od boga jer nije imala nikakve šanse...već prvog dana su nam rekli da će za 2 sata umrijeti. Zahvalna sam bogu što mi je dao priliku da budemo što duže uz našeg malog anđela...i iako smo se nadali najboljem jer sve je išlo u tom smjeru,....Bog je ipak odlučio drukčije. Nikad ne postavljam pitanje: Zašto? Znam da taj odgovor ne mogu dobiti, dok ne dođem pred njegovo lice. Do tada svako jutro počinjem s krunicom....zahvaljujući Bogu što mi je dao razum da prihvatim odlazak svog anđela i da hodim praivm putem kako bih jednog dana opet svog anđela držala u naručju. Do tada nadam se jednom malom biću koje će ostati s nama na zemlji uz našeg anđela koji će čuvati bracu ili seku s nebesa. Jer samo novi život pobjeđuje smrt. Teško je...no što je alternativa tome? Nema je, svoje anđele ne možemo vratiti...a ne prihvaćujući njihov odlazak...ne dopuštamo našim anđelima da u miru počivaju...i uništavamo svoju obitelj i budućnost. Stoga hrabro naprijed sve mame anđela...sadašnjost ne možemo mijenjati ali nam ostaje budućnost.

  2. #2
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Slava i hvala Bogu što vam je podario jaku vjeru i snagu. Hvala ti što si podjelila vašu priču.




    Sent from my RM-914_eu_croatia_419 using Tapatalk

  3. #3
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Laura
    Divim se tvojoj hrabrosti i razboritosti. Želim ti da što prije dobijete anđela na zemlji!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Hvala jer vjerujem da cu samo kroz novo djete naci novi smisao uporiste i snagu...bas kao i sve mame andjela!Zeljela sam svojom pricom dati snagu i poticaj i onom majkama koje ne znaju kako dalhe...u sto vjerovati cemu se nadati...u cemu naci uporiste!15 dana nakon sprovoda krenula sam na posao uhvatila se u kostac s izazovima,svi se cude odakle mi snaga...ja im kazem Bog!Jedina snaga uporiste...nada!Mislim da je gubitak djeteta najveci ispit u svacijem odnosu s bogom Nsjgora tragedija sto e covjeku moze dogoditi!Ili cete ga zanijekati i odreci ga se ili mu se pribliziti!Ovo prvo vodi u.propast...no ovaj put zblizavanja s bogom daje snagu!Ne mislim pritom na vjerski fanatizam...vec na prihvacanje njegove volje i milosti!

  5. #5
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno


  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno


  7. #7
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno


  8. #8
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno


  9. #9
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Naklon do poda hrabroj mami, tvoja anđelica ima sreće što ima tako divne roditelje i stvarno posebnu, hrabru mamu
    Nadam se da vas čuva i gleda odozgo i da vam ubrzo šalje utjehu

  10. #10
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno


  11. #11
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno


  12. #12
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Uf... ovako tužne priče ne smijem čitati dok sam na poslu...

    Laura, divim se na koji način pokušavaš biti jaka i preživjeti ovako grozan događaj. Neka tebi i tvom suprugu Bog i dalje da snage i nagradi Vas. Mali anđeo je u Njegovom krilu, bez bolova, bez patnji i veselo skakuće po oblacima...

  13. #13
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj kismet prvotno napisa Vidi poruku
    Naklon do poda hrabroj mami, tvoja anđelica ima sreće što ima tako divne roditelje i stvarno posebnu, hrabru mamu
    Nadam se da vas čuva i gleda odozgo i da vam ubrzo šalje utjehu
    potpisujem od n do u
    <3

  14. #14
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno


  15. #15
    naniluc avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Prigorje
    Postovi
    381

    Početno


  16. #16
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno


  17. #17
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Laura, vi ste posebni roditelji koji ste imali blagoslov osjetiti toliku ljubav prema svojoj djevojčici i njezinu prema vama.

  18. #18
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    ajme sto sam se isplakala...zao mi je i divim se tvojoj hrabrosti...

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Laura draga,bas si me radplakala...kad bih ja bar imala takvu vjeru....sto puta sam pitala Boga zasto,i bila ljuta na Njega,psovala Mu...i onda mi bude tesko,kajem se...pa kad padnem,opet po istom.
    Hvala ti sto si podijelila svoju pricu i dala i nama snagu...posebno me dojmila tvoja trudnoca iz prve,a bez jajnika si jednog....buduci sam u MPO vodama,itekako sam svjesna koliko je cudo bila tvoja trudnoca,posebno jer je iz prvog pokusaja Zelim ti od srca jos jednu trudnocu uskoro

  20. #20
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Mury nemogu reci da znam kako vam je jer tu bol nisam dozivjela. Zato mislim da svi vi koji jeste ste hrabri samim time sto i dalje imate snage udisati zrak. Padovi i usponi u zivotu su normalni,u vjeri pogotovo. Bog u kojeg vjerujem ti ne zamjera,milostiv je. S obzirom na bol koju ste prozivjele nije neobicna ni takva reakcija. Zelim ti da pronades snagu i utjehu. Nemam rijeci kojima bi izrazila sto vam moje srce zeli

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno


  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    Laura draga,bas si me radplakala...kad bih ja bar imala takvu vjeru....sto puta sam pitala Boga zasto,i bila ljuta na Njega,psovala Mu...i onda mi bude tesko,kajem se...pa kad padnem,opet po istom.
    Hvala ti sto si podijelila svoju pricu i dala i nama snagu...posebno me dojmila tvoja trudnoca iz prve,a bez jajnika si jednog....buduci sam u MPO vodama,itekako sam svjesna koliko je cudo bila tvoja trudnoca,posebno jer je iz prvog pokusaja Zelim ti od srca jos jednu trudnocu uskoro
    Draga Mury,
    Hvala na lipim željama. I tvoja reakcija je jasna...puno puta sam se u životu susrela s ljudima koji su na takvu bol tako reagirali prema Bogu. No kako je još jedna majka rekla, Bog ne kažnjava. Bog je milostiv...on zna što tvom srcu treba i kakvu bol prolazi. Zna da to što u tom trenutku progovaraš nije pravi odraz tvog mišljenja već stanja u kojem se nalaziš. I ja se iskreno nadam jednom plusiću za tjedan dana-....ako ne ovaj ma biti će drugi...vjerujem u Božju pomoć. Ii istina da se bojim slijedeće trudnoće što će mi donijeti odnosno da li će sve biti u redu s djetetom, no opet zaista moja vjera u Boga i prepuštanje njegovoj volji imilosti je ipak jače od toga. Ja jesam po prirodi borac i iz puno stvari sam se izvukla no ipak da mi Bog nije dao razum i snagu da nastavim...sigurna sam da bih puno teže kročila naprijed. Istina da nije svaki dan isti...ja bih to kao dalmatinka opisala ovako: kao da sam u moru i zapljuskivaju me valovi...ponekad kada me val poklopi vrlo brzo isplivam na površinu (zahvaljujući mužu, obitelji, Bogu, poslu koji jako volim) no ponekad je taj val pretežak..i treba mi malo duže da isplivam ususret svjetlu i suncu. No ipak isplivam. Svi me uvijek pitaju kako uspijevaš raditi, smijati se, boriti se, disati...kažu ja bih umro/umrla da se meni to dogodi...a ja kažem ne bist eumrli, Bog ne daje veći križ od onog kojeg možete podnijeti...no i ja sam bila poput njih...kada se moj laura rodila i bila je na tv-u djevojčica nora, znam da sam rekla suprugu sva potresena..bože da se mojoj lauri što dogodi umrla bih! Kada se razbolila i kada sam saznala dijagnozu nakon šoka moj moto je bio: samo da je živa, sve drugo ću podnijeti, boriti ćemo se. Sve je moguće dok je živa. Onaj dan kad je umrla shvatila sam da je čovjek najveće "životinja"odnosno da može podnijeti i ono što mu je bilo nezamislov. Zašto? Jer mu Bog daje snagu i razum. I tu je bitna sebičnost. Da, i meni se neda svako jutro dignuti iz kreveta, pitam se čemu se truditi, zašto ustati! No onda me kao maleni anđeo upozori: Zbog tvoje Laure. Zbog supruga. Zbog obitelji. Jer ako se predam, svi će patiti oko mene. A Lauru vratiti neću. Zar to želim svojim najmilijima? Da li mogu za njom u grob? Ne. Čovjek može oduzeti sebi život...no što onda? Opet neće doći kod svog anđela. Mislim da je razlika u podnošenju gubitka svog malenog anđela u tome da li ste sposobni prihvatiti stvarnost ili ne. Ako prihvatitie stvarnost, onda vidite da nemate puno izbora. Da možete samo ići naprijed, naći veselje u svemu lijepom što vas okružuje. I nadati se jednog dana da ćete sa svojim anđelom letjeti iznad zelenih livada, i uživati ljubeći njihove obrašćiće. Prvu noć nakon smrti moje princeze nisam spavala niti pola sata sva očajna u suzama. Drugu noć, ležeći u krevetu, očekujući dan pokopa svog anđela, gledajući ispred sebe u crnu tminu sobe, širom otvorenih očiju, zazvala sam svog malenog anđela da pokaže maminom srcu znak da je dobro.
    I vidila sam ogromnu svjetlost ispred sebe. Djete kako izlazi iz lijesa i Gospu kako ga diže u naručje. Tada je moje srce znalo da je moj anđeo u krilu Božjem. Sprovod sam podnijela s ogromnom snagom i hrabrošću bez tableta bez ičega. Svjedočanstvo prošle večeri me vodilo kroz taj dan...i vodi me i danas. I s Gospinom krunicom nastaviti ću čekati da me Bog pozvoe k sebi i moliti se da budem dostojna doći ispred njega i da mi moja princeza otvori rajska vrata.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Laura,tvoji postovi su melem za dusu
    Ja inace puno sanjam,po cijele noci,al svoje andele sam usnila samo dva puta....pitam se zasto mi ne dolaze u snove,mozda pate jer sam ja po cijele dane tuzna i depresivna,pa im je tesko? ....

  24. #24
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Laura ti si stvarno majka hrabrost. Svaka ti čast....kad bi meni bar došlo pola tvoje snage

  25. #25
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Laura, divno je čitati kolika je tvoja vjera u Boga

  26. #26
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj s_iva prvotno napisa Vidi poruku
    Laura
    Divim se tvojoj hrabrosti i razboritosti. Želim ti da što prije dobijete anđela na zemlji!
    Potpisujem, a suza suzu stize!

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    Laura,tvoji postovi su melem za dusu
    Ja inace puno sanjam,po cijele noci,al svoje andele sam usnila samo dva puta....pitam se zasto mi ne dolaze u snove,mozda pate jer sam ja po cijele dane tuzna i depresivna,pa im je tesko? ....
    Draga Mury to ne treba nista znaciti i meni moja laura nije dosla u san vec 2mjesec ....no svakako budi hrabra zbog svojih andjela!Sjecam se jednd pjesmice iz naroda koju mi je moja svekrva rekla na dan sprovoda mog andjela:majka place otac cvili otvori se grobak milii!grobak se otvorio sinak.majci govotio:Ne plac'mila majko moja teza mi je suza tvoja nego crna zemlja ova! I zaista u tome kao sto sam rekla i treba lezati dio nase snage poticaja da budemo hrabri i nastavimo pravim putem!Jedan mudar covjek s uzasnom zivotnom tragedijom gorom od nase mi je na dan usmrti mog andjela rekao;:imas pravo pasti ali se i moras dignuti i nastaviti dalje jer kad jednog dana zakzcas na bozja vrata i kazes ja hocu k svojoj lauri a bog te upita jesi li hrabro prigrlio svoj kriz i nosio ga zkroz zivot sto ces mu reci!Svi zelimo zasluziti foci kod nasih andjela no moramo to i zasluziti!Stoga trebamo hrabro nositi svoj.kriz....i ziviti zivot koji nam je bog darovao...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Laura, mila moja, ti si najbolji psiholog , e to su riječi koje nam svima trebaju. Hvala ti draga na tako prekrasnim riječima, to kroz tebe progovara sam Bog i tvoj mali anđeo, jer takve riječi ne mogu doći samo od čovjeka
    Posljednje uređivanje od Mury : 26.04.2014. at 11:28

  29. #29
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Suosjećam jer sam prošla slično. I iznenadnu dijagnozu, i borbu i smrt, i gubitak vjere, ali i pomirenje. Jer da nije bilo moje L., ne bih spoznala Gospodina. Povremeno mi se pojavi nemir u duši, ali pogledam svoju djecu i znam da imam sve. I vjera je hrana za moju dušu.
    Želim ti sve najbolje dalje i da te opet zagrle malene ručice.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Suosjećam jer sam prošla slično. I iznenadnu dijagnozu, i borbu i smrt, i gubitak vjere, ali i pomirenje. Jer da nije bilo moje L., ne bih spoznala Gospodina. Povremeno mi se pojavi nemir u duši, ali pogledam svoju djecu i znam da imam sve. I vjera je hrana za moju dušu.
    Želim ti sve najbolje dalje i da te opet zagrle malene ručice.
    Hvala i istina je da sam zahvaljujući svemu što se dogodilo i ja spoznala gospodina. Do tada je moja vjera bila površna, no kroz borbu i smrt moje princeze, približila sam se Bogu i zaista nikada ga nisam tako srcem osjećala kao od tada. I kada sam u svojim razmišljanjiima i razgovoru s jednim svećenikom komentirala kako je možda Bog odlučio da prođem kroz sve to kako bi me približio sebi i 2obratio me, te pripremio za vječni život, svećenik se začudio i rekla bih ugodno iznenadio i rekao kako je moja vjera golema kad tako razmišljam te da još nikoga nije upoznao tko unatoč svemu što mu se dogodilo može tako razmišljati i na taj način se boriti i živjeti. Zapravo nisam to smatrala ničim posebnim, vjera je preintimna stvar a meni je taj razgovor bila svojevrsna ispovijed i moje otvaranje duše Božjem poslaniku.
    Zaista želim svim mamama anđela da i njima vjera bude hrana za dušu i da svih njih opet grle malene ručice, a one koje već imaju "zemaljske anđele kraj sebe da u njima nađu snagu za borbu i nošenje svog križa.
    Znam da nije lako, nije ni meni svaki dan jednak, no treba se truditi isplivati i održati se n ovom olujnom moru života. Svojoj maloj princezi koja je umirala na mojim rukama i pod mojim poljupicma sam obećala da ćemo se opet igrati i pjevati i maziti. I učiniti ću sve da moja duša zasluži dolazak pred njegovo presveto lice i da ispunim obećanje koje sam dala svom anđelu.

  31. #31
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno


  32. #32

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    41

    Početno

    Koliko vjere, optimizma i hrabrosti prolazi iz tebe... zaista si primjer vjernice koja je svoju bol svu dala Bogu, cijeli svoj život....

    Nadam se da vas je Bog nagradio plusićem

  33. #33
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    sad čitam ovaj topic...

    divim se tvojoj hrabrosti, vjeri i ljubavi. i iskreno se nadam da će u vaš život uči još barem jedno dijete.

  34. #34
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno


  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Ljubavi mamina,andjelice moja hvala ti sto si svojoj mami i tati poslala najljepsu mogucu utjehu!gledam tvoje slike o pitam se kako ce braco/seka izgledat oce li biti nasmijano cudo kao ti,imat tvoj prcasti nosic, biti tatina mala kopija kao ti, biti hrabrica kao tiDala si svojoj mami i tati novi smisao ....veselimo se kuci punoj smijeha i gugutanja...tvoja njihalica i hodalica i hranilica sve ono sto nisi stigla probati ceka ovo malo cudo!Samo te molim andjele cuvaj ovo malo cudo kao najbolji anfjeo cuvar i kao prava seka!Daj mami i tati snage za sve sto nas ceka kroz zivot da zasluzimo doci u tvoj nebeski dom i da mama ispuni obecanje koje sam ti dala!Volim te fusomamina..svaka moja misao si ti,svaki treptaj moje duse,svaki otkucaj mog srca svaki atom svog bica!

  36. #36
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Cestike.
    mirnu trudnocu zelim.

  37. #37
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Drago maleno djetešce, usreći mamu i tatu!
    Laura, čuvaj bracu

  38. #38
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sretno draga sve ce bit dobro. Drzi se!
    Laura vas cuva.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Ljubavi mamina proslo je 7 mjeseci od kada je mama ugledala plusic i saznala da nam saljes malenu utjehu....sekicu Lorenu Puno je borbe vec iza mame i seke i jos 2 mjeseca pred nama al tvojim zagovorom kod dragog Boga uvijek iznova pobjedjujemo strasnog zmaja!Gledam sliku s ultazvuka isti nosic usta kao ti...Boze jeli moguce?Ispunila si mami i tata najvecu zelju...Cuvaj andjelice nasa svoju sekicu daj da mama i seka izdrze jos ova 2 mjeseca i zauvik ostanemo skupa u zdravlju! Volim vas mrvice moje..vas dvi ste cili moj svit!Moja andjelica i neumorna lupkalica! L&L...moje alfa i omega...moje sve!

  40. #40
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    <3

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Laura draga, tek sada vidim da čekate bebicu, jako, jako mi je drago...unatoč svim vašim dijagnozama, vaša Anđelica vam je kod Boga izmolila čudo i najljepšu utjehu ....Vjerujem da ćete izdržati do kraja i da će vaša bebica ostati sa vama cijeli ovozemljski život, zdrava, sretna, vesela... Ma vaša vjera vam je uz Anđelicinu molitvu donjela to čudo, zaista je Bog veliki!!!!!!
    Posljednje uređivanje od Mury : 14.06.2015. at 10:49

  42. #42

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    Laura draga, tek sada vidim da čekate bebicu, jako, jako mi je drago...unatoč svim vašim dijagnozama, vaša Anđelica vam je kod Boga izmolila čudo i najljepšu utjehu ....Vjerujem da ćete izdržati do kraja i da će vaša bebica ostati sa vama cijeli ovozemljski život, zdrava, sretna, vesela... Ma vaša vjera vam je uz Anđelicinu molitvu donjela to čudo, zaista je Bog veliki!!!!!!
    hvala draga Mury nadam se da i ti uzivas u svojoj bebi i zelim vam svu srecu ovog svita i Bozji blagoslov

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Da draga Laura, uživam punom parom i već se potajno nadamo još jednom malom čudu, ovaj put možda malenoj Riti ...i javi nam kada rodiš to maleno čudo da popijem jednu čašicu u to ime

  44. #44
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Cestitke od srca.
    Tek sad vidim ovu pricu i divim se toj snazi i hrabrosti.

  45. #45
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno


  46. #46

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno Nasa andjelica je pislala sekicu

    Nasa andjelica je jutros poslala mami i tati utjehu malenu seku Lorena ...koja izgleda kao njena mala kopija!Nemogu prestat plakat od srece...



    Citiraj Laura19 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljubavi mamina proslo je 7 mjeseci od kada je mama ugledala plusic i saznala da nam saljes malenu utjehu....sekicu Lorenu Puno je borbe vec iza mame i seke i jos 2 mjeseca pred nama al tvojim zagovorom kod dragog Boga uvijek iznova pobjedjujemo strasnog zmaja!Gledam sliku s ultazvuka isti nosic usta kao ti...Boze jeli moguce?Ispunila si mami i tata najvecu zelju...Cuvaj andjelice nasa svoju sekicu daj da mama i seka izdrze jos ova 2 mjeseca i zauvik ostanemo skupa u zdravlju! Volim vas mrvice moje..vas dvi ste cili moj svit!Moja andjelica i neumorna lupkalica! L&L...moje alfa i omega...moje sve!

  47. #47
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Sve najbolje želim Loreni i tebi i tati joj.
    Znam kako je izgubiti bebu i znam kako je dobiti dijete (tj.djecu) nakon toga. Malo, pomalo, sve će biti super. Nema ljepšega od bebe u naručju. <3

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Laura19 prvotno napisa Vidi poruku
    Nasa andjelica je jutros poslala mami i tati utjehu malenu seku Lorena ...koja izgleda kao njena mala kopija!Nemogu prestat plakat od srece...
    Čestitam od !

  49. #49
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Čestitam vam <3
    Tako zatreperim od srece, dobrodosla Lorena!

  50. #50
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Čestitam od srca ,našoj imenjakinji Loreni dobrodošlica

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •