Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Aktivnosti preko praznika

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno Aktivnosti preko praznika

    Praznici se približavaju i trebi mi inspiracije. A vjerujem i drugima

    Zanimaju me kazališne radionice-u smislu scenskog izražavanja-ima li ljeti i koje preporučate?

    Isto tako, tečajevi njemačkog jezika preko ljeta-preporučate li koji?

    I bilo koje druge ideje, za klince koji dobar dio ljeta provedu u ZG, su dobrodošle!

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Biti će u Zoo vrtu sigurno nešto.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    U zoološkom vrtu ima ono "Divlje ljeto", i to cijelog ljeta, od završetka škole do početka nove školske godine. Samo što je gužva, naročito za ove rubne termine (lipanj i kraj kolovoza). Sredinom ljeta nije takva navala.
    Taj program je namijenjen djeci od završenog 2. do 6. razreda OŠ, i, iako primaju i mlađu djecu, tematski i pristupom je program zaista i namijenjen toj dobnoj skupini. Sin mi je bio dvaput, nakon 1. i nakon 2. razreda, i razlika u njegovom doživljaju cijelog programa bila je ogromna.

    Također, postoje razni sportski "kampovi" (u Zagrebu, i u radno vrijeme roditelja), nama se to pokazalo kao idealno rješenje, jer se dijete fizički istroši, a to je ono što mu tijekom školske godine najviše fali.
    Pogledaj malo i web-stranice centara za kulturu (Ribnjak, Trešnjevka, Dubrava, to mi sad pada na pamet), često imaju razne prigodne radionice.

  4. #4
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Uf! Već se nerviram. Kako vam zavidim! Kod nas je ponuda taaaako slaba.
    L. je lani išao u neku sportsku školu koja mi se baš i nije naročito svidjela (njemu je bilo super). Obzirom da nema izbora, vjerojatno ćemo ju ponoviti i ove godine.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •