Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 450

Tema: Neznam kako da vise zivim...

  1. #201
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,091

    Početno

    Adrianova mamice, napiši tu priču s poroda.

    To vrijeme koje ste imali skupa nitko ti ne može oduzeti. Sigurno želiš sve pamtiti, i to što ga više nema, ne znači da ga nije nikad ni bilo i da nije bio tvoj svijet. On je zauvijek tvoje dijete i vi ste zauvijek obitelj i nema razloga da ne podijeliš to o porodu što si htjela podijeliti.
    Ti si i dalje njegova mama.

    Jako sam tužna zbog vas.

  2. #202
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Adrianova mamice, napiši tu priču s poroda.

    To vrijeme koje ste imali skupa nitko ti ne može oduzeti. Sigurno želiš sve pamtiti, i to što ga više nema, ne znači da ga nije nikad ni bilo i da nije bio tvoj svijet. On je zauvijek tvoje dijete i vi ste zauvijek obitelj i nema razloga da ne podijeliš to o porodu što si htjela podijeliti.
    Ti si i dalje njegova mama.

  3. #203
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno


  4. #204
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    slažem se s Juranom napiši priču s poroda!

  5. #205
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Tek sam sada vidjela ovu temu, pročitala sve postove AdrianoveMamice i suze samo teku ...prestrašno je to....moja najdublja sućut, neka vam Bog da snagu da se znate nositi sa ovom preteškom boli ti i tm.

    I meni nije jasno kako se to moglo desiti tako iznenada i preko noći jednoj zdravoj bebi, koja je lijepo napredovala i bilo sve u redu. Mislim da bi doktori trebali dati objašnjenje i reći istinu.

  6. #206
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Moja sućut ...

  7. #207
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Mislim na tebe, draga Adrianovamamice

  8. #208
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Drage mame, hvala vam, i ja vas grlim napisala sam svoju pricu s poroda... I danas sam ucinila nesto sto mi je bilo tesko.. Bila sam sa prijateljicom koja je rodila kad i ja i ima curicu koja je stara koliko bi i Adrian sad imao.. Kad sam ju vidjela tako sicusnu kako spava, ja sam ju pomazila, srce mi se slomilo, oci mi se zamaglile od suza, jer i Adrian je trebao tako spavati, biti dobro i sa mnom.. ali njega nema, otisao mi je zauvijek Primila sam tu curicu u narucje, poljubila ju, nosila i igrala se s njom, a koliko dugo ja svoju bebu nisam sebi privila na prsa Druzenje danas sa tom curicom ispunilo mi je srce malo radoscu.. No Adrian mi je cjelo vrijeme bio i JE u srcu i mislima, i da je sad tu i s njim bi se tako igrala.. Fali mi previse, previse je to za moje srce

  9. #209
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno


  10. #210

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Stalno si mi u mislima,draga AdrianovaMamice..
    Ogromna tuga i bol..zelim.ti svu snagu ovog svijeta da se nosite sa tolikom boli..
    Hvala na prici s poroda..mis mali,ljepota mala,nek te cuva s neba..

  11. #211
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #212
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno


  13. #213
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    neka te čuva tvoj anđeo i da ti snagu za dalje.

  14. #214
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Trrebalo je puno snage za to ali ti si jedna snazna zena a tvoja mala ljubav je stalno uz tebe,sigurno...

  15. #215

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    41

    Početno

    Uf...nama je teško ovo čitati...ja sam dugo, dugo prije nego sam se ulogirala čitala Vaše postove, razmišljanja, priče s poroda, priče roditelja anđela, priče sa potpomognute...i ne jednom sam isplakala potoke suza kad bi pročitala što majke anđela pišu. Moja jedna prijateljica i kuma su ostale bez svojih beba...jedna netom prije poroda, drugoj je dijete bilo 9 godina staro. Nema utjehe...boli mene dok ih gledam, boli me dok čitam što ti Adrianova mamice pišeš...kako je tek onda vama... ali, hrabre ste vi žene i ostanite takve. Anđeli su uvijek sa vama...Adrian je tu...u tvom srcu, u našim srcima...ne možeš ga dotaknuti, zagrliti, poljubiti, ali ga možeš voljeti iz dana u dan sve više, možeš pisati o njemu, o svojim osjećajima...nadam se da ćeš u nečemu pronaći mir koji ti je potreban...

  16. #216
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj AdrianovaMamica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage mame, hvala vam, i ja vas grlim napisala sam svoju pricu s poroda... I danas sam ucinila nesto sto mi je bilo tesko.. Bila sam sa prijateljicom koja je rodila kad i ja i ima curicu koja je stara koliko bi i Adrian sad imao.. Kad sam ju vidjela tako sicusnu kako spava, ja sam ju pomazila, srce mi se slomilo, oci mi se zamaglile od suza, jer i Adrian je trebao tako spavati, biti dobro i sa mnom.. ali njega nema, otisao mi je zauvijek Primila sam tu curicu u narucje, poljubila ju, nosila i igrala se s njom, a koliko dugo ja svoju bebu nisam sebi privila na prsa Druzenje danas sa tom curicom ispunilo mi je srce malo radoscu.. No Adrian mi je cjelo vrijeme bio i JE u srcu i mislima, i da je sad tu i s njim bi se tako igrala.. Fali mi previse, previse je to za moje srce

    mislim da je to previse za srce svake majke
    Adrianova mamice, probaj (ako zelis) potraziti strucnu pomoc
    mislim da ce to ipak barem malo pomoci tvom slomljenom srcu

  17. #217
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno


  18. #218
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Da mi je dotaknuti rukice mog sina dok on slatko spava...

  19. #219
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno


    često svratim na ovu temu. i dalje mi nije jasno kako i zašto.
    jako jako tužno

  20. #220
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


    u mislima ste mi svaki dan

  21. #221
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Adrainovamamice, s tobom sam u mislima. Srce mi se steze na svako tvoje slovo. Bol koju osjecas je ogromna.... da ti barem mozemo kako pomoci, osim da smo virtualno potpora i rame za plakanje. :hug:

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  22. #222
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    <3

  23. #223
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Jos jedan dan i jedna noc i bit ce mjesec dana kako moje zlato vise nije u mom narucju. Mjesec dana od kad me je zadnji put pogledao svojim prekrasnim okicama. Bile su tamnoplave. Najljepse koje sam u zivotu vidjela. Zasto vise ne gledaju....? Osjecam da mi se srce lomi nekoliko puta dnevno, a ne zarasta. Budim se dvaput svake noci provjeravam da li njegova svijeca gori, a do prije mjesec dana budila sam se da ga uzmem kraj sebe i nahranim. Osjecam kao da se netko ruzno poigrao s mojim zivotom, zar su moguce takve strasne sudbine, pa to je protuprirodno da majka mora sahranjivat svoje djete od 2 mj.. da moram gledat kako mi pred ocima umire i da nista nemogu ucinit, da moram gledat kako njegov lijes spustaju u zemlju, da moram otic da ga pokopaju... da na grobu gledam njegov kriz, i placem jer ja nisam rodila taj kriz, ja sam rodila prekrasnog sina, pa nemoguce da tu lezi, njemu je mjesto pored svoje mame, u mom narucju. Razmisljam da li su mi zeznuli porod, 8 sati na dripu, on se ritao u meni, a njegovo srce na ctg je nekoliko puta dosezalo i do 250 otkucaja, palilo se crveno svjetlo i pistao alarm, kad sam pitala sestru sto to znaci, ona meni kaze ma nista, ali ja se sad pitam da li je stvarno nista, dali su ga muci, jeli ga boljelo i dali su mu tad ostetili srce tim dripom, mozda nije u redu da se to pitam, ali ne mogu da se ne pitam u meni je stotine pitanja, a bez odgovora.. ljutim se kako se to vrijeme usuduje da prolazi bez mog sina, ali ono ide, nemilosrdno je, ne pita dal me boli ili ne. Bez mog prekrasnog andela ovo je postalo moje najtuznije proljece...

  24. #224
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    draga majko Adrianova...

  25. #225
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno




  26. #226

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Samo kad pogledam tvoj avatar,kida mi se srce u milijon komada..a jos kad procitam.tvoja slova..tuga ogromna
    Uzasno mi je zao i jednostavno ne mogu vjerovat da se tako sta moze dogoditi..
    Grlim te najjace..

  27. #227

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno






  28. #228
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno


  29. #229
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno


  30. #230
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    milijon zagrljaja ti šaljem!

  31. #231
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    AdrianovaMamica, ako sam dobro pročitala u tvojoj priči s poroda, Adrian ima seku?

  32. #232
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Ima, ona ce sad napuniti 7 godina..

  33. #233
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Onda ti nisi samo Adrianova mamica. I tvoja djevojčica treba svoju mamu! Neka ona bude tvoje svijetlo i tvoja snaga za dalje <3

  34. #234
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kako je seka prihvatila da malenog nema?

  35. #235
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Pa sad samo nju i imam, ali dusa preboli, potreban mi je i on... brinem o njoj, volim ju, pricamo i ljubim ju, ali moje srce place za njim. Nisam potpuna bez njega, osjecam kao da promatram neki tudi zivot, neku losu nemogucu sudbinu, kao da zivim u nocnoj mori.. i cekam da prode, a ne zelim da prode ni da ikad bude zaboravljen.. kako da zivim normalno dalje kad on nije vise tu..kad mi je srce rastrgano..

  36. #236
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Jako tesko, govorila da je trebao ozdraviti, da to ne moze biti istina, da Bog to nije trebao uciniti, da ona ne zeli da je andeo nego da je ziv... stalno je jaukala braco... nije mogla pogledat u njegovu sliku a da ne place... bilo mi je tesko gledati je kako pati, da sam bar mogla preuzet njenu tugu da bar nju ne boli... sad je bolje, ona je djete, zaigra se pa ne misli...i neka, ne zelim da pati..

  37. #237
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    O sunce drago. Grli je i mazi. Mi smo tu za tebe koliko možemo biti,pogotovo mame koje su slično preživjele. I znam da je to slaba utjeha i nema tih riječi. Moraš s nekim razgovarati,kod psihologa možda. Tvoja te djevojčica treba sada.

  38. #238
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,391

    Početno

    Adrianova mamica , da li si dobila odgovor zasto se sve dogodilo.
    Da li su ti objasnili? Vidim da razbijas glavu da li si ti kriva zbog poroda ...
    to nema smisla. To sto je bilo na porodu nema veze sa operacijom.
    ovo sto sam procitala , dogodila se izuzetno rijetka reakcija na anesteziju , ako nije bilo drugih propusta.
    Morate znati sto se tocno dogodilo, nece vam to vratiti dijete, ali ce mozda donjeti barem malo mira.

  39. #239

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    , prestrasno je citati, a kako je tek tebi... budi jaka, trebaju te svi tvoji živi, Adrijan te sigurno nije želio odvojiti od njih, jača si ti od te tuge i boli...

  40. #240
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Slažem se sa Sirius trebaš znat pravi razlog znam da ti ga to neće vratit al bit ćeš mirnija!

  41. #241

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    41

    Početno

    za Anđela i još za seku i tebe

  42. #242

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno


  43. #243
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Imas jos razloga za zivot, a to je tvoja djevojcica...Iako je "velika" naspram malenoga i ona je jos malena i treba vas, roditelje jos dugo, dugo. Pokusaj u tome naci snagu da dalje zivis unatoc velikoj boli koja je zarobila tvoje srce. Nismo vecina nas u tvojoj situaciji i ne znamo kako je, samo kad si zamislimo, prodje nas jeza...Svi ovdje navijamo za tebe da s vremenom naucis kako dalje...Grlim te puno...

  44. #244
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Draga, žao mi je i osjećam težinu koju nosiš. Slažem se da je bitno da utvrdite koliko je to moguće uzrok i dobijete službeno mišljenje crno na bjelo i da bi to moglo pomoći kasnije u lakšem nošenju.
    Važno je i da potražiš stručnu pomoć nekog psihoterepeuta bilo preko zdravstva bilo privatno... to je važno zbog tebe, tvoje obitelji i male djevojčice koja sve što ti osjećaš osjeća preko tebe iako je dijete i zaigra se.
    Želim ti puno snage i da te mali princ čuva i da ti snagu za dalje. Žao mi je. Uzmi si vrijeme za tugu, jer to je velika i teška životna trauma.

    Ono što mi cijelo vrijeme pada na pamet je tvoja curica... danas u radu s odraslim ljudima vidim koliko je važno da roditelj uspije zadržati ulogu majke ili oca i da dijete ne živi u sjeni ovog teškog i bolnog događaja, a to je moguće samo ako si dozvoliš da proradiš i prihvatiš ... šaljem veliki zagrljaj

  45. #245
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Danas je mjesec dana... uskoro ce sat kad sam ga zadnji put drzala, kad me je zadnji put pogledao, kako je prva suza pala kad su mi ga odveli... mjesec dana da mog andela vise nema... sve bih dala da se vrati, da smo opet zajedno.. da ga ljubi mama njegova.....

  46. #246
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    znam, draga, znam
    ali probaj se ne prepuštati tuzi, molim te!

  47. #247
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Slažem se sa sirius. Traži odgovore, bit ćeš mirnija. Ne mirna, nego mirnija.
    A kako pomoći tugujućem djetetu - pogledaj ovdje http://www.poliklinika-djeca.hr/publ...jucem-djetetu/
    Ili svi skupa potražite stručnu pomoć.

  48. #248
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Zagrljaj tebi, tati i malenoj sestri

  49. #249
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


    rijeci su suvisne...srce puca...

  50. #250
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Draga Adrianova mamice, ovo pišem zbog tvoje curice. Bila sam tugujuće dijete tugujućih roditelja. Iako sam bila puno starija nego tvoja curica sada, još sam bila dijete, prestrašena i tužna. Bilo je grozno suočiti se sa smrću jednog od najvoljenijih bića na svijetu, a poslije i sa tugom ostalih voljenih, pogotovo roditelja. Mi tada nismo imali nikakvu stručnu psihološku pomoć, snalazili smo se kako smo znali, pomagali su prijatelji, rodbina. Ali tuga je strašna stvar. Uvuče se u sve dijelove i duše i tijela i nekad je neumorna.

    Ja sam svoju tugu bila zakopala, jer mi je bilo teško živjeti s njome. Oplaka sam kasnije. Željela sam da se u naš dom što prije vrati smijeh. Smijeh na lica mame i tate.

    Vratio se radi nas koji smo ostali

    Ako možete, potražite stručnu pomoć. Svima vam je teško, morate proći proces žalovanja i pomoći curici da odtuguje smrt brata i opet dobije roditelje sa osmijehom na licu

Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •