Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: 'mišja groznica' i odlazak u Grad mladih

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    147

    Početno 'mišja groznica' i odlazak u Grad mladih

    http://www.tportal.hr/vijesti/znanos...o-uciniti.html


    Idući tjedan vrtićka grupa moje kćeri ide u Grad mladih na pet dana.
    Obzirom na najave da se rasplamsavanje epidemije mišje groznice tek očekuje, i to baš krajem svibnja, moram priznati da mi nije svejedno.

    Jel paničarim bezveze?

  2. #2
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Da znaš da meni nije baš svejedno.. Živim ispod sljemena i ne pijemo vodu iz pipe nego iz izvora.. Sad ne znam šta bi, nije baš zafrkancija..

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Ja čitala da to ne napada djecu mlađu od 15. Mogu se zaraziti, ali prođe kao obična prehlada. Ne znam jel istina.

  4. #4
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    I moja treba ići u grad mladih u svibnju. Baš sam se sad zabrinula? Pitat ću tete u ponedjeljak što misle o tome.

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    vodu će imati gradsku, to bi trebalo bit ok, ako je i nama ok.

    sad treba je uputiti da ne stavlja ruke po licu i ustima, da pere ruke.

    sretno

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Moj sin ide u školu u prirodi na Sljeme. Isprva sam bila malo zabrinuta zbog mišje groznice, ali sam došla do zaključka da su novinari malo prenapuhali cijelu priču, osim toga, navodno virus koji je ove godine aktualan je manje opasna varijanta i ne ostavlja posljedice.
    Već danima mu ispirem mozak da mora prati ruke, prati ruke i prati ruke, na roditeljskom smo dogovorili s učiteljicom da se i na to pripazi, jedino što me brine je njegova navika da grize nokte, ali nadam se da će se uspjeti nekako kontrolirati.

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    su ošli?

  8. #8
    vitika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    moj sin se vratio sa sljemena (skola u prirodi) prosli tjedan. uciteljice su zvale zavod za javno zdravstvo i dobile upute od njih kako se ponasati gore na sljemenu (pripaziti na higijenu ruku). nisu nista jeli vani kao sto to inace rade kad idu okolo po sljemenu i nisu se zadrzavali na livadama. puno su prali ruke i mislim da ce sve biti ok. novinari su kao i obicno dignuli paniku, kod nas su neke mame bile jako zabrinute prije polaska. uciteljice su nas molile da djeca imaju vlazne maramice kod sebe ali kako nisu nista jeli vani kao sto je prvo bio plan (grickalice eventualno) onda ih nisu ni koristili.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    147

    Početno

    jelena.O, otišli su jučer.
    Danas im pada kiša pa će dan uglavnom provesti u zatvorenom (a prognoza je takva za cijeli tjedan), valjda je samim time i vjerojatnost da nekaj pokupe barem minimalno umanjena...
    Mislim, žao mi je da im je ružno vrijeme, al što manje landraju po šumi, to je i opasnost valjda manja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •