Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 104 od 104

Tema: Kad jedan od partnera želi odustati od MPO

  1. #101
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    drži se lucija85

  2. #102

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    185

    Početno

    lucija,
    uh, baš mi je žao, drži se.

  3. #103
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Citiraj lucija85 prvotno napisa Vidi poruku
    Devojke moje, upravo ovo rasprava koja se desava na forumu desava se i u mojoj glavi!!!! Samo jacim intenzitetom...
    Kakav bracni savetnik! Od toga nema nista.... Upravo ce to i reci, da mu nije potrebno!
    A najveci problem i jeste taj sto Vrijeska pise da kod mene ima sebicnosti i nezrelosti! To je ono sto mi ne da da se okrenem i odem, sta ako to i jeste tako!?!?
    Ali sa druge strane, jos uvek ne moze da se kaze da NEMOZE da ima svoju biolosku decu, jer je od svega sto je uradio to je bila punkcija...
    A i da sve uradimo i da rezultat bude negativan, zar ne bi trebao da i tada ima zelju da imamo nesto zajednicko, da imamo dete. Ali za njega to dete od sperme donatora ne bi nikada bilo njegovo, to mi je rekao!

    I pored toga nema njegovog zanimanja za sve to, sve sama istrazujem... Trazim i gubim se!!!

    Naravno da cu potraziti posao i posvetiti se sebi, i volela bih da imam petlju i da se okrenem, ali me boli i osecam se bas to sto Vrujeska kaze...
    Nije me dugo bilo na ovoj temi, ali sam ipak malo skicnula da vidim razvoj dogadaja. Ono sto sam odmah primijetila na pocetku je da odnos izmedju tebe i tvog supruga ne stima. Kao da se ti sama gubis u tom odnosu. Ja sam jedna od onih koje brak smatraju zajedno u dobru i zlu, ali problem je to sto vi niste zajedno ni u cemu. Ako se ti trebas trgati oko odnosa, moliti ga da pristane na bracnog savjetnika onda vi niste skupa. Niste ZAJEDNO.
    Vrijeska je rekla da kod tebe ima sebicnosti i nezrelosti. Ima toga kod svakoga. Premda vjerujem da sebicnost nije dobra osobina kad je ima u prevelikim kolicinama, mislim da je tvoje vrijeme da ipak budes napokon malo sebicna. Misli na sebe i sto je dobro za tebe, jer nitko drugi (pogotovo tvoj suprug) nece.

  4. #104
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Procitala sam sad do kraja. Eto, drago mi je da je suprug ipak odlucio nesto promijeniti po tom pitanju. Zao mi je radi tumora. Prvo se za to porinite i izlijecite, a onda razmisljajte o bebici. Nadam se da ce terapija biti uspjesna i da ce se dobro i brzo oporaviti.
    Sretno!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •