Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 294

Tema: Pomoc za poplavljenu Slavoniju

  1. #101
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Moji su svi u Gunji. Zapravo sada više ne.
    Baku, 90 godina su spašavali ronioci u amfibijama u zandji tren. A ona je bila jedna od onih koja JE željela otići. Teta joj je spasila samo 1 paket pelena za odrasle. Kuća od vodom. Druga tete živjela je pored Save, kraj granice, troje djece, ništa više nemaju. Tetak je ostao među zadnjih 40 ljudi u selu, spašavao je starije.
    Dakle što treba (sada): analgetici, voda, izosan, kapice za djecu (sunce je sada a djeca su vai, ne po dvoranama stalno), repelent protiv komaraca, higijenske potrepštine, pelene za djecu i odrasle, deke (ovo mi javlja bratić iz Županje, on je tamo profesor u Elektro školi i danima već krpa s učenicima nasip)
    Kasnije još izosana, vode, gumene čizme, rukavice, alat.

  2. #102
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    može li se spakirat imam otvorenog kvasca da se napravi repelent za komarce?

  3. #103
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    e kape - imam gomilu šilterica. ma kako je dobro čitati ovaj forum

  4. #104
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Javlja kolegica s terena da im fali praška za rublje, donjeg rublja svih uzrasta i higijenskih potrepština.

  5. #105
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    gdje je bio onaj popis stvari za "idealan paket"? ne mogu naci nikako a hitno mi je.

  6. #106

  7. #107
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ne znam da li je idealno, ali mi smo isprintali ovaj popis:

    BEBE I DJECA: kašice za bebe, pelene, vlažne maramice, mlijeko za dohranu, kozmetika za bebe i djecu.

    HRANA: Sve što može duže stajati -konzervirano (paštete, razni namazi, mesni doručak, i dr.), flaširano, u tetrapaku, suhomesnato s dugim rokom trajanja, hrana za šećerne bolesnike. Voda!
    Hrana koja se može ODMAH konzumirati bez termičke obrade. Ne kupujte grickalice, mislite o količini.

    HIGIJENA: Gel za suho pranje ruku, vlažne maramice, prva pomoć, asepsol, toalet papir, ulošci, tamponi, sapuni, lijekovi protiv bolova.
    Dodatak: neofen ili slično, aktivni ugljen, izosan

    Treba odvojiti - hranu posebno, sredstva za dezinfekciju i čišćenje posebno, robu posebno po veličini i namjeni

    Budući da mi je poznanica rekla da nedostaje donjeg rublja, jučer sam pokupila sve dječje stvari koje su prerasli - majice, gaće, čarape...

    Nažalost, trebat će pomoć još dugo. Što zaboravimo danas, šaljemo sutra ili drugi tjedan.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 20.05.2014. at 16:00

  8. #108
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

  9. #109
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Čudno mi je ovo iz dućana, što će ljudi u sportskoj dvorani sa rižom i uljem. Možda su već organizirane nekakve kuhinje, ne znam.

  10. #110
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ma svakakvih info ima. ja nisam ta ulja ni brašna nego kašice za bebe i konzerve.

  11. #111
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Suho voće ne spominju nigdje, meni se čini korisno ili griješim?

  12. #112
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Vjerojatno je kvarljivo, toplo je i tko zna gdje će te stvari stajati i koliko. Premda - vidjela sam da ljudi šalju i mlijeko.

  13. #113
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Javlja kolegica s terena da im fali praška za rublje, donjeg rublja svih uzrasta i higijenskih potrepština.
    Je li ok dati nošeno rublje (nije poderano)?

  14. #114
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno je kvarljivo, toplo je i tko zna gdje će te stvari stajati i koliko. Premda - vidjela sam da ljudi šalju i mlijeko.
    Trajno mlijeko sam i našla na nekom spisku, na drugome hranu u tetrapaku generalno...

  15. #115
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja sam poslala hrpu suhoga voća
    ako nije za poplavljene, odličan je energent za dečke na nasipu koji mole da se donose gotovi sendviči a ne konzerve, oni nemaju vremena za otvaranje

    organizirane su kuhinje, da, zato mogu i namirnice koje trebaju termičku obradu
    a i nemojte zaboraviti da su to ljudi sa sela: dvije cigle i ispod vatra

  16. #116
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Hvala, apri!

  17. #117
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Samo se nadam da stvari stižu na mjesta na kojima se mogu iskoristiti.

  18. #118
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    bez brige, ljudi na terenu raspoređuju prema potrebama

    ali, ima nažalost i ovoga (nemojte, ako ste osjetljivi, ja nisam izdržala do kraja)
    https://www.youtube.com/watch?v=wIjc...e_gdata_player

  19. #119
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Nisu svi u prihvatnim centrima. Neki su udomljeni u obiteljima ili su dobili neki stambeni objekt na koristenje. Svima njima treba pomoc. Nista nije pogresno poslati. Pa svi ti dobrovoljci i vojnici koji pomazu.
    Jucer kada sam predala donaciju volonter mi se zahvalio; e pa dragi volonteri HVALA VAMA

  20. #120

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    124

    Početno

    nosila sam u nedjelju u savsku i danas na velesajam..stvari kupljene u ducanu (par paketa pelena i vl. maramica, vodu)..nista nisam obilježila sa H, sada to tek vidim na forumu i grizem se sada k'o pas ....s jedne strane ne mogu vjerovati da se to radi....a s druge, ljuta sam na samu sebe...zar je moguće da će to završiti natrag u nekom dućanu, a ne kod ljudi kojima treba i kojima je namijenjeno?!?....pa ako je u organizaciji ministarstva (punkt na velesajmu npr), zar nema neke kontrole....?

  21. #121
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    inače kad se kupuje izosan treba dat svoje podatke u apoteci

  22. #122

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    124

    Početno

    [QUOTE=crnkica;2622461 ponavljam ono što se već zna na svaku konzervu ili slično napišite markerom veliko slovo H što znači humanitarno jer će samo tako doista biti i donirano[/QUOTE]

    pa ne zna se baš, hvala za info... ja sam sad proslijedila mailom info frendicama i nitko nije znao...

    zar je moguće da samo tako doista biti i donirano..? što nema neoznačene robe među donacijama?

    mislim, evo sad znam.....slažem se s Peterlin, pomoć će još dugo trebati, znat ćemo za ubuduće....ali ovi paketi što su otišli....uhhh

  23. #123
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma dajte molim vas, označite ako se tako bolje osjećate, ali nemojte se gristi ako niste.
    Ja nisam ništa označila i neću, sutra šaljem još jedan paket.

    Btw. pohvala mom Pet shopu Šapa - za donacije su dali 10% popusta.

  24. #124
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Volonteri oznacavaju.

  25. #125
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    I u školi su označavali

  26. #126
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ok, onda se grizite koji nisu označili.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    124

    Početno

    pa naravno da se grizem ako volonterka iz S.Broda kaze da ce jedino doista biti donirano samo ako je označeno...quotala sam ju u prethodnom mailu...uhhh....a što je tu je, čovjek uči dok je živ..

  28. #128
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    zika naravno da nije tako, zašto bi jedino označeno bilo donirano?
    Ljudi označavaju stvari zato da pokušaju onemogućiti da se ta roba vrati natrag u dućane, to ne znači da će neoznačene stvari sigurno završiti na nekakvom crnom tržištu.
    Uvijek ima ljudi koji će pokušati zloupotrijebiti ovakva vremena (takve neće niti oznaka H spriječiti), ali kao što je Optimist lijepo rekla - ne mogu lopovi pokrasti koliko dobri ljudi mogu dati. Eto, nemoj se gristi.

  29. #129
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Kopiram jedan status:


    "Danas je prijateljica s ekipicomorganizirala prikupljanje pomoci za slavoniju na črnomercu na parkiralistu konzuma. Poslovodje konzuma su ih potjerali (makar su rekli da ce samo 2h biti) jer to steti njihovoj akciji prikupljanja za potrebite. Prijateljica im je rekla : pa skupljamo u istu svrhu! U cemu je problem? No oni su ustrajali u tome da se oni maknu i skupljaju negdje drugdje jer to steti njihovoj akciji koja je ista... Apsolutno mi je nejasan ljudski um u ovoj situaciji , i razlig vise za bojkot konzuma."

  30. #130

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    124

    Početno

    ma je, Mima....pravo zboriš i hvala, bolje se osjećam od tvojih riječi....

    ma znaš, šalješ taj svoj paket, daš novčano koliko možeš i tu su i tvoje emocije, i briga i strah i ljubav....a nekome je to just money....i to mi je ono

    ali opet, otišlo je s dobrom željom, s nadom da je nekome bar malo pomoglo ...valjda će i dobre vibre malo doprinijeti...a svatko nek radi po svojoj savjesti....

    thanks, neću o tome više

    ali sljedeći paket, kad bude već išao od mene bit će markiran

  31. #131
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    U Novom Zg se skuplja i u I gimnaziji do sutra u 20 h, pa ako je kome blizu...

  32. #132
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    A jel se stvari kupljene u sparu ostave kod njih ? I jel odmah oni stave drugi proizvod ili kako ?

    Proizvodi koje kupiš idu u kutiju i oni i trebali sve sto se nalazi u toj kutiji udvostručiti prilikom predaje donacije.
    Sent from my LG-E440 using Tapatalk
    Označavaju volonteri, kod mene u školi se skuplja i označava se kad se slažu paketi.

    Netko je pitao za nošeno rublje... čisto i nepoderano - vrlo korisno, naravno!

  33. #133
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Mislim da je sad potrebnija pomoć u naravi - voda, hrana, odjeća - a da će poslije biti potrebnija novčana pomoć. Zamislite samo koliko će trebati novih madraca, frižidera, pegli, televizora.... Strašno
    Tako da mjerkati sad tko je kako pomogao, zaista nema smisla i voljela bih da to nitko ne poteže...

  34. #134
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    sad vidim za detergent, a sinoc gledala da li da ga stavim ili ne, jer mi se cinilo za prvu ruku da je glupo. a nista misalim da ce to sve ici jos dugo dugo, pa stignem jos staviti i to.
    sto se tice oznake H ja je stavljala, ali kad na gelu za tusiranje stavis oznaku H preko barkoda ona se moze i sama obrisati, pa sam od oznacavanje za takvu amabalazu odustala, a stavljala samo na ono sto se ne moze skinuti, pa mi je bilo opet bedasto. sve u svemu ako neko i uzme i pokrade nek je na njegovu dusu.

  35. #135
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj vikki prvotno napisa Vidi poruku
    Je li ok dati nošeno rublje (nije poderano)?
    Naravno da je ok... Ja sam ogulila kompletnu zalihu dječjeg rublja koja mi je čekala da mlađi sin doraste, pa mi puno puta ostane u ormaru jer zaboravim na to, a dijete preraste. Sad je sve otišlo za bolju svrhu + hrpa mojih stvari, trenirke, obuća.... Da obuku te gaće ili donji dio trenirke samo jednom pa bace ako nemaju gdje prati, opet je dobro.

  36. #136

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    da, trebat će još svega i dugo vremena kasnije, nadam se da će ljudi toga ostati svjesni i nastaviti pomagati. kad se sjetim koliko će se alkohola popiti uz praćenje svjetskog nogometnog prvenstva, slabo mi dođe. hoće li tada ljudi zaokupljeni tim "najvažnijim" događajem, zaboraviti na ugrožene, nadam se da neće.

  37. #137
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    spajalice, izosan ima rok trajanja, ali u svrhu čišćenja valjda je svaki dobar.

  38. #138
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    jelena znam da ima rok trajanja, samo sam napisala da je otvoren, a ne da mu je istekao rok trajanja, jer mi se cinilo jednostavnijim uzeti ovaj ako ih nema u ljekarnama, pa nadoknaditi isti nakon nekog vremena. no kupljen je u ljekarni, jutros.

  39. #139
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    može li se spakirat imam otvorenog kvasca da se napravi repelent za komarce?
    Mislim da je bitno poslati praktične stvari, vjerojatno nemaju mogućnosti sami nešto kemijati.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    147

    Početno

    Imi skupljamo.. ali za zivotinje

    Dakle konjicki klub Varazdin'95 skuplja donacije za zivotinje. Za konje i ostale.. takoder imamo i kutiju za donacije u Zoo city ducanu u Supernova shopping centru... u petak saljemo kombi sa donacijama..

    Ako netko zeli pomoci a nije u mogucnosti do nas ili zoo citya mogu mu poslati i ziro racun kluba.

    Adresa konjickog kluba je Sajmisna 68, Biskupec, Varazdin

  41. #141

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    za Novi Zagreb, zapad - pomoć se skuplja i u mjesnom odboru Trnsko (izviđači), u vrtiću Siget, na Velesajmu (paviljon 1), u Crvenom križu u Superandriji (Siget 18a)

  42. #142
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Dragi svi, prenosimo obavijest:
    HITNA HUMANITARNA AKCIJA: "I JEDNA JE PELENA DOBRODOŠLA!" Udružimo snage i hitno pomozimo 100-njak djece smještene u domu i školskoj dvorani u Podvinju kraj Slavonskog broda. Zbog kaosa u organizaciji prijevoza humanitarne pomoći ništa im nije dostavljeno!!! Kamioni Crvenog križa su ih jednostavno zaobišli!!! GLADNO JE I GOLO 13 NOVOROĐENČADI, 28 DJECE U DOBI DO 1 GODINE I JOŠ OSAMDESETAK DJECE U DOBI OD 1 DO 6 GODINA. HITNO SU POTREBNE: pelene i bočice za bebe, adaptirano mlijeko, dekice, vlažne maramice, higijenske potrepštine: šamponi, gelovi za tuširanje, sapuni, higijenski ulošci), dječja hrana, kašice. Hitno se traže kolica za bebe! Apel za pomoć objavila je gđa Magdalena Krajinić Tolić na Otvorenom radiju, koja se maksimalno angažirala oko prikupljanja i prijevoza pomoći iz okolnih mjesta.
    PRIKLJUČIT ĆEMO SE AKCIJI I DONACIJE ZAJEDNO SA SUS (Slavonska udruga studenata) poslati tu gdje su najpotrebnije. DANAS OPET OD 15 SATI MOŽETE DOSTAVITI SVOJE DONACIJE U CENTAR SLAVONSKA AVENIJA 3, ZG!

  43. #143
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    E pa ovo mene muči, pa to je stvarno katastrofa !! toliko se skuplja, a da nekome ništa ne stigne!
    Evo ja ne znam nikoga tko nije poslao nešto za djecu, ja sam se i u prvom paketu orijentirala uglavnom na stvari za bebe i djecu, i danas sam opet u školu po kćeri poslala higijenskih potrepština za bebe, i danas mi baš kolegice koje su friške mame pričaju da su poslale puno robice.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Dragi svi, prenosimo obavijest:
    HITNA HUMANITARNA AKCIJA: "I JEDNA JE PELENA DOBRODOŠLA!" Udružimo snage i hitno pomozimo 100-njak djece smještene u domu i školskoj dvorani u Podvinju kraj Slavonskog broda. Zbog kaosa u organizaciji prijevoza humanitarne pomoći ništa im nije dostavljeno!!! Kamioni Crvenog križa su ih jednostavno zaobišli!!! GLADNO JE I GOLO 13 NOVOROĐENČADI, 28 DJECE U DOBI DO 1 GODINE I JOŠ OSAMDESETAK DJECE U DOBI OD 1 DO 6 GODINA. HITNO SU POTREBNE: pelene i bočice za bebe, adaptirano mlijeko, dekice, vlažne maramice, higijenske potrepštine: šamponi, gelovi za tuširanje, sapuni, higijenski ulošci), dječja hrana, kašice. Hitno se traže kolica za bebe! Apel za pomoć objavila je gđa Magdalena Krajinić Tolić na Otvorenom radiju, koja se maksimalno angažirala oko prikupljanja i prijevoza pomoći iz okolnih mjesta.
    PRIKLJUČIT ĆEMO SE AKCIJI I DONACIJE ZAJEDNO SA SUS (Slavonska udruga studenata) poslati tu gdje su najpotrebnije. DANAS OPET OD 15 SATI MOŽETE DOSTAVITI SVOJE DONACIJE U CENTAR SLAVONSKA AVENIJA 3, ZG!
    Ovo je demantirano od ljudi iz Podvinja.
    Dotična gospođa je (ne znam iz kojeg razloga) tu dezinformaciju plasirala na više mjesta.

  45. #145
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Ja isto ne vjerujem. Toliko je stvari poslano i novca uplaćeno da nemože biti moguće. Djeca moraju biti prioritet i prije bih povjrovala da će i odrasli jesti kašice za bebe nego da će djeca ostati gladna. Većina je ja mislim prvenstveno razmišljala o bebama i djeci. Sigurno ima propusta u organizaciji,ali opet ovoliko i na ovakav način....ne želim vjerovat

  46. #146
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ajme kako se samo šire te lažne vijesti (i još puno gore od ove)

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Evo kopiram jedan komentar s fb:
    Ovako, ovo je gadna dezinformacija.Večeras sam razgovarala sa predsjednicom mjesnog odbora Podvinje, gospođom Romanom, sa predsjednikom crvenog kriza gospodinom Daliborom. Oni u domu imaju 180 djece koja su zbrinuta, okupana, nahranjena, napojena, imaju igračke, spavaju na madracima! Prije pola sata su istovarili sleper od 10-tak tona. Djeca imaju voća, slatkiša, svega. Veceras su za veceru imali griz sa čokoladom koji su kuhale žene po svojim kućama.
    Tako da toj dragoj gospođi koja je to objavila, svaka čast, želim joj svako dobro, i hvala joj na strci koju je digla! Usput, danas je bila HRT-ova ekipa koja je to sve tamo snimila!

    Tko ima fb može i sam pogledati komentare:
    https://www.facebook.com/permalink.p...794332&fref=nf

  48. #148

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Kod nas je užasan haos lažnih vesti u opticaju...Ja sam odustala od deljenja bilo kakvih vesti bilo gde, jednostavno više ništa nema kredibilitet .
    Što je užasno jer je možda neko uskraćen za pravu pomoć tako, a opet, ako je apel lažan, dalje širenje samo umnožava haos .

  49. #149
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je demantirano od ljudi iz Podvinja.
    Dotična gospođa je (ne znam iz kojeg razloga) tu dezinformaciju plasirala na više mjesta.
    Je li ovo potvrđeno? Mislim, ta info kruži facebookom i znam da se u ZD skupljalo baš za to.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj linolina prvotno napisa Vidi poruku
    Je li ovo potvrđeno? Mislim, ta info kruži facebookom i znam da se u ZD skupljalo baš za to.
    Pa nije nitko službeno demantirao, demantirali su ljudi od tamo na fb u komentarima.

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •