Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 294 od 294

Tema: Pomoc za poplavljenu Slavoniju

  1. #251
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    "prvenstveno vodite brigu o dostojanstvu ljudi pogođenih ovom elementarnom nepogodom – nemojte im slati stvari kojih se želite riješiti i koje vi više ne nosite radi njihove starosti i neispravnosti"

    ovo je jako jako vazno
    ja ne znam kako to jasnije napisati, da se ne uvrijedi donatore, ali donosi se svasta

    najbolji je savjet po meni - daj samo ono sto bi i ti u ovom trenutku nosio, koristio
    nista losije od tog

    a ne govorim to bezveze

    1991. smo sestra i ja bile u zg, a nasi roditelji u blokiranom gradu, bez ikakvih primanja i oni i mi, trajalo je to mjesecima
    sestra nije, za razliku od mene, vec zivjela u zg, dosla je doslovno s par komada robe
    napravile smo ono sto su svi u to vrijeme, posle po iskaznicu za pomoc pa u caritas i crveni kriz
    nije se tad mogao naci nikakav posao, zivjele smo na hrani iz menze, gledale besplatno filmove u kinoteci na iskaznicu, gazdarica nam je prastala neplacanje do boljeg vremena
    isle smo u slovensku po robu za nju, u caritas po hranu
    i sad se mogu sjetiti tog vrtloga osjecaja, dok sjedimo na krevetu i jedemo na zlicicu one kuglice napitka benko od banane iz donacije, jedino slatko sto smo imale - ta mogucnost da odemo gledati filmove u kinoteci je bilo jedino sto nam je vracalo dostojanstvo

    roba koju smo mogle birati u slovenskoj i u ck bila je, a fakat smo bile skromne, takva da bi radije isle u istoj majici i hlacama pa ih svaki dan prale
    to su ljudi po europi izvadili iz svojih podruma gdje im je stajalo 20-30 godina
    (ok, pricalo se dosta i da je netko sve prebrao prije, dok bi mi stigle na red)

    ja svoju robu rado poklanjam, osim one koju prodajem LOOL
    ali nikad nikad necu pokloniti dalje nesto u cemu ne bi ove sekunde i ja izasla vani, odma me vrati u devedesete

    ako ne mogu ja nositi, ne treba ni netko drugi
    neka ide u reciklazu

  2. #252
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    I bas je bilo lijepo vidjeti fotku (na fb-u); karton red bulla, ispod folije zataknut crtež s muškarcima koji rade na nasipu uz poruku: za dečke na nasipu. Fotkali su se i netko je stavio na fb. Došlo je u ruke onima kojima je bilo namijenjeno

    Nista se nije potpisivalo.
    Ovo je genijalno

  3. #253
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    I bas je bilo lijepo vidjeti fotku (na fb-u); karton red bulla, ispod folije zataknut crtež s muškarcima koji rade na nasipu uz poruku: za dečke na nasipu. Fotkali su se i netko je stavio na fb. Došlo je u ruke onima kojima je bilo namijenjeno

    Nista se nije potpisivalo.

    <3
    svaka cast
    na volontere isto treba misliti ovih dana

  4. #254
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Apricot, a gdje se kuha na fejsbuku?

    Donacije koje se skupljaju u školi koju sam već navela bile su raznolike (još uvijek se skupljaju), a neki od kolega i učenika pisali su poruke, učenici crtali i to se zataknulo. Recimo, sladak crtež ili priča uz dječju dekicu.
    na razlicitim fb grupama
    zena zeni
    dijete djetetu
    fbhumanitarci

    vazno je biti u grupama ako oces do info
    Posljednje uređivanje od ivarica : 23.05.2014. at 17:38

  5. #255
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    " Jedan kubični metar vode ili ti 1000 litara vode iznosi oko desetak kuna,.Jedna litra flaširane vode u Konzuma dođe 5 kuna.Ljudi kupuju vodu žrtvama kao da smo u Zimbabveu i nemamo pitke vode,a crveni križ danas upućuje poziv građanima da nedostaje vode žrtvama i da toga više šalju............Hrvatska je među top 3 države u Europi po zalihama pitke vode i nitko iz vlade ne šalje cisterne sa vodom ugroženima zbog toga što je bolje da Hrvati plate konzumu 5000kuna za 1000 litara vode umjesto da cisternama dovezu kubik po 10 kn...............glasine kruže da su trgovački centri dobro podmazali određene ljude jer se flaširana voda kupuje kao luda pa nek zarada teče dok se netko ne sjeti zapitati gdje su cisterne sa vodom............ps.do prije 5 godina mi i Bosanci smo jedini na svitu čistili ulice ne tehničkom već pitkom vodom,kad ima nek se baca. 30 000 evakuiranih ljudi ako dnevo popiju 1.3 litre to iznosi 1 000 kubika (1 000 000 l) vode u 3 dana. Iz vodovoda ona košta 100 000 kuna ,a u konzuma 5 miliona kuna.Znači za mjesec dana ćemo mi Hrvati kozumu dati 50 miliona umjesto da vlada vodovodu da jedan milion."

  6. #256
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma je, sve je to tako
    ali kako da cisterna obilazi poplavljene krajeve?
    da vozi po šamcu u kojem je 3 metra vode i šiba crijevom ljudima na 4. kat?

    ovako stave u čamac bocu, ljudi sa balkona spuste košaru ili vrećicu i ovi im popnu
    ili bacaju dečkima na nasipu

    ne može cisterna po blatu i vodi, propala bi

    ljudi koji tako pišu nisu bili na terenu

  7. #257
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Cure, molim vas još jednom: pliz, dajte napišite koji su humanitarni telefoni za BIH i Srbiju!

    (Za Slavoniju smo već par puta zvali, dali vodu, pelene, WC papir, složit ćemo "žensku torbicu"...)

    Hvala !

  8. #258
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    evo teice
    Za BiH i Srbiju

    Za stanovnike Bosne i Hercegovine te Srbije prikuplja se isključivo novčana pomoć, a donacije se mogu uputiti:

    - za pomoć stanovnicima u Bosni i Hercegovini na broj računa IBAN: HR 6923400091511555516 poziv na broj 05 (primjer internet uplate i opće uplatnice)*

    - za pomoć stanovnicima u Srbiji na broj računa IBAN: HR 6923400091511555516 poziv na broj 07 (primjer internet uplate i opće uplatnice)*

  9. #259
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Pa da,za ljude koji su ostali kod kuće može voda u boci,al isto mislim da su mogli poslati cisterne pa puniti te boce. Ma ti ljudi nesretni će se godinama oporavljati od ove štete i jedino je važno da su siti,odjeveni i zdravi al ako je nešto pametnije treba reći iskreno. A nije pametno rasipati novac. To je ogromna razlika koja itekako može još mnogo pomoći u budućnosti tim ljudima. A i Bih..i Srbiji. I da je sreće da ostane i viška kad svi ti ljudi stanu na noge i vrate sve što su imali pa da se pomogne i drugima kojima je potrebno.

    Dali trebamo razmišljati o kupaćim kostimima,jer u dvoranama su kupaone grupne,a nije svakome možda ni ugodno tuširanje u grupama. Da se netko raspita tko može doći do takve informacije. Voljela bih da se osjećaju kao ljudi,da im to nesretno prihvatilište bude koliko je moguće ugodnije.

  10. #260
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    AdioMare, ​hvala ti !

  11. #261

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    Lee Loo, gdje skupljate?
    Zoo city supernova varazdin i u nasem klubu..

    Skuplja se i za konje naravno

  12. #262
    Leelee avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Agram
    Postovi
    228

    Početno

    veli mi mm da je jutros pročitao crveni križ više ne skuplja ništa osim novaca
    gdje odnijeti hranu za djecu i pelene, higijenske potrepštine, posteljinu?

  13. #263
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    caritas, ili od ponedeljka do 6.6 u neku končarevu firmu http://www.privredni.hr/vijesti/674-...nim-podrucjima

    ak te zanima konkretno koji i kad mogu u ponedjeljak poslati jel ne znam točno.

  14. #264
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Leelee prvotno napisa Vidi poruku
    veli mi mm da je jutros pročitao crveni križ više ne skuplja ništa osim novaca
    gdje odnijeti hranu za djecu i pelene, higijenske potrepštine, posteljinu?
    Nemoj bez najave, ali možeš pitati u Udruzi studenata Slavonije. Kontakt telefon 091/739 95 35. MM je nosio u Heinzelovu (klub studenata Veterinarskog fakulteta), ali imaju i druge lokacije, pa pitaj čovjeka da vidiš što im treba i koja lokacija ti je najbliže.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 24.05.2014. at 21:22

  15. #265
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    caritas, ili od ponedeljka do 6.6 u neku končarevu firmu http://www.privredni.hr/vijesti/674-...nim-podrucjima

    ak te zanima konkretno koji i kad mogu u ponedjeljak poslati jel ne znam točno.
    Evo, stavili su na matičnu web stranicu, ali još nema rasporeda s kontaktima po lokacijama, bit će vjerojatno u ponedjeljak: http://www.koncar.hr/Novosti?year=20...h=5&newsId=295

  16. #266
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Leelee, u ŠPUD-u, kod HNK-a se skuplja preko Udruge studenata Slavonije. Zasad je jedan kombi otišao. Kolege i učenici su do sad skupljali, pitala sam može li donijeti bilo tko - naravno! Može se javiti meni ili na porti škole.

  17. #267
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, stavili su na matičnu web stranicu, ali još nema rasporeda s kontaktima po lokacijama, bit će vjerojatno u ponedjeljak: http://www.koncar.hr/Novosti?year=20...h=5&newsId=295
    imam ja to u firmi pa ću linkati sve je točno napisano

  18. #268
    Leelee avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Agram
    Postovi
    228

    Početno

    hvala na info!

  19. #269
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

  20. #270
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    U petak navečer sam saznala za grupu Žena ženi, na FB. Odmah subotu ujutro sam složila paket, veličine kutije za cipele. Doma uvijek imam novih knjiga, kozmetike, čarapa, četkica... Jedan novčanik. I Ritter čokoladice, tek kasnije vidjevši da možda bolje ne, ali stavila sam ih u najlon vrećicu, pa tek onda u paket. Kažu da bi im dobro došao konac za heklanje , kukica, igle, vuna...Lako ću ja još jedan paket sutra pripremiti Stavila sam poruku: Veliki pozdrav iz....i moj potpis.

    Odnijela sam na poštu. Bez problema je službenica primila, stavila kod, ništa nisam platila, baš je sa smješkom odradila taj prijem paketa za Vukovar, sa natpisom Žena ženi i velikim H.

  21. #271
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    se skuplja jos negdje u puli ili okolici?

  22. #272
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    danas navečer u župi sv.Barbare na G. Vrapću koncert Kiće i skupljanje dobrovoljnih priloga za pomoć Slavoniji, početak oko 21 h.

  23. #273
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Znate li možda mogu li se još uvijek odnijeti negdje stvari? Zapravo se radi o televizoru koji bih poklonila.

  24. #274
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Mene isto zanima skuplja li netko još uvijek pomoć. Imam nekakvu hranu za bebe / malu djecu koju bih rado dala nekom kome će to zbilja koristiti.

    Čula sam da je CK oročio novac koji su skupili pa imam malo pomiješane osjećaje glede toga. Kako vi gledate na tu činjenicu?

  25. #275
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Znate li možda mogu li se još uvijek odnijeti negdje stvari? Zapravo se radi o televizoru koji bih poklonila.
    mislim da će to ipak malo pričekati

  26. #276
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    U končarevim firmama još uvijek sakupljanje do 13.6.

  27. #277
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Čula sam da je CK oročio novac koji su skupili pa imam malo pomiješane osjećaje glede toga. Kako vi gledate na tu činjenicu?
    imam povjerenje u Crveni Kriz
    puno vise nego u razne spontane incijative za skupljanje novaca (ne u smislu lose namjere, vec u smislu gospodarenja tom lovom)

  28. #278
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    Skuplja li se još negdje dječja odjeća?

    imam vreću ljetne odjeće i vreću zimske

    imam i par stvari za odrasle...

    mogu to odnijeti u kontejner CK-a?

  29. #279
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    U CK mozes cijelu godinu donositi donacije, oni rasporedjuju po potrebi

    osim ako pitas bas za poplavljene, taj odgovor ne znam

  30. #280
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    kaj mislite, bi njima trebala šivaća mašina?

  31. #281
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    kaj mislite, bi njima trebala šivaća mašina?
    Sigurno da. Dobra je ideja!

  32. #282
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Sigurno da. Dobra je ideja!
    koga da zovem? Mislim da su rekli kako su ljudi davali staru kramu. Mislim da ova moja mašina radi - problem je kaj ja ne znam šivati pa ne mogu provjeriti

  33. #283
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ako netko može, Agronomski fakultet (Zagreb) i Crveni križ iz Županje organiziraju jednodnevno volontiranje u Slavoniji.
    ponedjeljak, 16. lipnja :: polazak u 6:00 - povratak u večernjim satima

    http://www.agr.unizg.hr/hr/article/8...je_u_slavoniji

    Molim vas podijelite ovu info ako možete. Hvala.

  34. #284

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam iz poplavljenog podrucja i strasno je sta se sve dogadja

  35. #285

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    2

    Početno poplavljena slavonija

    Ja sam iz poplavljenog podrucja to je strasno sta sve prolazimo sada

  36. #286
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Jel se još negdje može odnjeti dječja roba?

  37. #287

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Jel se još negdje može odnjeti dječja roba?
    isto pitanje, samo mi imamo hrpetinu igračaka

  38. #288
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Crveni križevi i Caritasi uvijek primaju šta im ljudi donesu, jer onih koji trebaju ima tijekom cijele godine, u svim dijelovima Hrvatske.

    Slavonci (oni koji su bili potopljeni) sad obnavljaju domove, pa im treba građevinskog materijala, namještaja, tehnike. Imate i dosta facebook grupa koje prikupljaju ovakve stvari, pa onda šalju.
    Mi (Dugo Selo) se trenutno bavimo namještajem i školskim torbama i priborom, a i nadalje je dobrodošla hrana i higijena, pa tko je blizu (oni koji me znaju ) mogu donijeti.
    Trenutno tamo još ima dovoljno odjeće i obuće, dok će sa školskim stvarima ići i igračke.

  39. #289

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    ne želim nositi u CK I Caritas, nažalost njima niš ne vjerujem. htjela bi ciljano odnjeti nekome, za koga znam da će sigurno to dostaviti djeci kojoj su stvarno potrebne igračke.
    pitala sam i na Fejsu, tamo su me otkantali.

  40. #290
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    umiljata - ti imaš pravo vjerovati kome želiš. Samo na faceu ćeš naići na više lažnjaka nego u bilo kojoj organiziranoj udruzi.

    Drage moje Rode (one koje me znaju od ranije), nisam se do sada javljala na ovu temu, jer sam radila po 15 sati i nisam stigla na net, osim vezano uz posao. Sad me Cathy nešto priupitala, pa sam htjela biti od pomoći.
    Bolje da nisam jer sam odmah dobila pljusku. A to boli.....

    Bolje da se držim po strani. Tko me treba, može u inbox.

  41. #291

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Oprosti Anna-y, moj post nije išao tebe osobno (pretpostavljam da radiš u CK ili Caritasu, je l' tak?), jednostavno bi mi bilo puno draže dati nekome za koga osobno znam da će to dostaviti onima kojima je to potrebno.

    Ako si ti ta osoba, sa zadovoljstvom ću ti dostaviti igračke gdje god treba.

  42. #292
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Ma znam draga da se nije ticalo mene osobno. Ovdje sam pod nickom i već neko vrijeme nisam aktivna, pa samo one starije Rode znaju gdje radim ( CK Dugo Selo).
    Samo kao ljudsko biće nisam mogla ne prokomentirati.
    Nas profesionalce je strašno pogodila ta hajka koju smo doživjeli ni krivi ni dužni. Dapače, ODRINTALI smo lavovski posao (kao i mnoge druge službe, naravno), a na kraju bili popljuvani i obješeni na stup srama. Sada nas svaki ovakav komentar zaboli.

    Voljela bih samo da su ljudi malo pronicljiviji i manje naivni kad su mediji u pitanju.

    Ako misliš da mi možeš vjerovati i ako ti je usput, slobodno donesi šta imaš. Ovo šta sada prikupljamo doista ide direktno u Rajevo Selo i Gunju, a kako su naša djeca uz pakete i torbe priložili i pismo sa svojim podacima, slobodno i ti napravi tako, pa će ti se onaj koji to dobije moći javiti.

  43. #293

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj anna-y prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam draga da se nije ticalo mene osobno. Ovdje sam pod nickom i već neko vrijeme nisam aktivna, pa samo one starije Rode znaju gdje radim ( CK Dugo Selo).
    Samo kao ljudsko biće nisam mogla ne prokomentirati.
    Nas profesionalce je strašno pogodila ta hajka koju smo doživjeli ni krivi ni dužni. Dapače, ODRINTALI smo lavovski posao (kao i mnoge druge službe, naravno), a na kraju bili popljuvani i obješeni na stup srama. Sada nas svaki ovakav komentar zaboli.

    Voljela bih samo da su ljudi malo pronicljiviji i manje naivni kad su mediji u pitanju.

    Ako misliš da mi možeš vjerovati i ako ti je usput, slobodno donesi šta imaš. Ovo šta sada prikupljamo doista ide direktno u Rajevo Selo i Gunju, a kako su naša djeca uz pakete i torbe priložili i pismo sa svojim podacima, slobodno i ti napravi tako, pa će ti se onaj koji to dobije moći javiti.
    sve je OK, žao mi je.
    čak se i nisam referirala na ovo zadnje kaj je bilo, nažalost imali smo davno neugodno iskustvo u CK i valjda od onda pušem i na hladno.

    ja bi svakako donjela te stvari, cure su se dobrovoljno odrekle viša igračaka i bilo bi mi drago da to dobije netko tko nema.
    molim te napiši mi adresu gdje da dođem i svakako ću to napraviti sljedeći tjedan (mogu već i u ponedjeljak nakon posla).

  44. #294
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Adresa Ck Dugo Selo je Osječka 3, pa svi koji žele, a kojima je blizu, mogu donijeti ono što žele donirati. O detaljima naše akcije možete pročitati ovdje:
    http://dugoselo.hr/humanitarna-akcij...ci-vrsnjacima/

    Ovo je prilog o akciji u DV Dugo Selo:
    http://dugoselo.hr/humanitarna-akcij...enih-podrucja/

    Ovo je facebook stranica preko koje se također prikupljaju stvari i s kojima ćemo surađivati:
    https://www.facebook.com/groups/2787...group_activity

    Oš Gunja ima oko 350 učenika. Po riječima ravnatelja, djeci će biti osigurane knjige i nešto bilježnica. Torbe nisu u planu, a da li će još nešto biti ravnatelj ne zna. Škola se trenutno obnavlja i ova naša donacija ići će vjerojatno od 15.-20. 8., jer trenutno je zbog manjka prostora problem i zaprimiti ovakvu donaciju.

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •