Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 191

Tema: polozaji u marami-novorodjencad

  1. #51
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    joj...juce smo konacno kupili maramu, donjela sam sestrinu lutku koju cuva kod staraca u garazi (velicina dvomjesecne bebe), buljim u one upute koje sam dobila u kamarisu, vezem, vjezbam, ali nekako mi ne ide....ne samo da izgleda traljavo, nego JE traljavo. sva sreca sto je to lutka pa je mogu vuc za nogu dok je guram unutra ali fakat ne znam kako cu
    rekli su mi u kamarisu da ce bit sredinom svibnja tecaj, uzela je br. moba da mi javi ali i da mogu doc do ducana s Leom pa ce nam pokazat...
    odoh se dalje bedirat...

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    leonisa, probaj ovaj vez
    super jednostavan
    ja samo taj vežem

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Mi smo se nosili u duplom križnom pa mi je tinar pokazala ovaj http://echarpes.ouvaton.org/frames.html (desno ispod gdje piše Mes modes de portage préférés - croix enveloppé, sličan je duplom križnom samo se počinje odnapred. Bolji mi je.

  3. #53
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    ja sam uvijek točno ovako vezala http://www.hugabub.com/flex/tying_the_hugabub/89/1
    čini mi se da je to onaj Nikin "enveklope" ili nešto jako slično.
    a za dojenje bi sve malo olabavila, tako da mi beba samo klizne niže...da bih tek nedavno na vhs-u skužila da se treba samo lijepo sjesti i jednu naramenicu spustiti i sve 5.

  4. #54
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    bdw, meni se hug-a-bub osim po izgledu sviđa jako i zbog toga što se tkanina sužava prema rubovima, pa je nekako lakše s njom baratati i vezati.
    plus što ima džep po sredini (za dodatnu potporu) , pa odmah znaš gdje je sredina, ne trebaš mjerit.
    uskoro će biti kod Felix u upotrebi .

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    bdw, meni se hug-a-bub osim po izgledu sviđa jako i zbog toga što se tkanina sužava prema rubovima, pa je nekako lakše s njom baratati i vezati.
    plus što ima džep po sredini (za dodatnu potporu) , pa odmah znaš gdje je sredina, ne trebaš mjerit.
    uskoro će biti kod Felix u upotrebi .
    Baš sam te htjela pitati prodaješ li je, sad vidim da je Felix bila brža...Divna mi je ta tvoja marama, nikad neću zaboraviti kad si s H. došla s njom na rasprodaju.

    Meni definitivno treba neki sling ili nešto praktičnije od obične marame, u to sam sad sigurna. Jednostavno sam trapava - uspijem je zvezati doma (i to samo u dupli križni), no kad treba dojiti moram je skroz razvezati i onda ako netko nije sa mnom, nema šanse da jednom rukom držim Kaleba, a drugom slažem maramu. To mi je postao veliki problem kad smo vani.

  6. #56
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Tkaninu je uvijek dobro na rubovima malo uvrnuti prema unutra tako ju je lakse zavezati i oblikovati..

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    jel bulje u vas kad nosite djecu u marami? ko u čudo, a?
    Ne samo da bulje, nego dobacuju i jako ružne komentare. Iz mog iskustva, marama je kontroverznija nego dojenje u javnosti.

  8. #58
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Kod nas u Hrvatskoj povezuju nosenje u marami uvijek s cigankama koje mole...a projekcije u tudim glavama ne mozes tek tako izbrisati...medutim zato je grad grad...svak o svom poslu...

  9. #59
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Citiraj Mamita prvotno napisa
    jel bulje u vas kad nosite djecu u marami? ko u čudo, a?
    Ne samo da bulje, nego dobacuju i jako ružne komentare. Iz mog iskustva, marama je kontroverznija nego dojenje u javnosti.
    ma nemoj me zezati?!
    mi smo za sada kupili čuđenja u stilu što je to ispod ili pozitivna smješkanja. joj što su ljudi ponekad

  10. #60
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    leonisa, probaj ovaj vez
    super jednostavan
    ja samo taj vežem

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Mi smo se nosili u duplom križnom pa mi je tinar pokazala ovaj http://echarpes.ouvaton.org/frames.html (desno ispod gdje piše Mes modes de portage préférés - croix enveloppé, sličan je duplom križnom samo se počinje odnapred. Bolji mi je.
    jel trebaju noge virit van ili nemoraju?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj samaritanka prvotno napisa
    Kod nas u Hrvatskoj povezuju nosenje u marami uvijek s cigankama koje mole...
    Upravo tako.
    Dakle, komentari su sljedeći:

    "Pa dobro, ženo, daj djetetu da vidi malo sunca!"
    "Ugušit ćeš ga!"
    "Tako mala bebica, uništit ćeš joj kičmu!"
    "Cigani!!"
    ......

    Među blaže komentare računam došaptavanja i hihotanje (uvijek kad prolaze napirlitane tinejdžerke) i okretanje očima.

    Jedini pozitivni komentari dolaze isključivo od teta na kiosku i u dućanu - one uvijek vele "Vidi bebice kako uživa stisnuta uz mamu i sluša mamino srce"

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    leonisa, probaj ovaj vez
    super jednostavan
    ja samo taj vežem

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Mi smo se nosili u duplom križnom pa mi je tinar pokazala ovaj http://echarpes.ouvaton.org/frames.html (desno ispod gdje piše Mes modes de portage préférés - croix enveloppé, sličan je duplom križnom samo se počinje odnapred. Bolji mi je.
    jel trebaju noge virit van ili nemoraju?
    kod nas vire
    pa moraju viriti ... ne znam gdje da ih strpam ako ne trebaju viriti ...

  13. #63
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    ja vezem kao na onom vrijeskinom linku ali ovaj vez:
    croix devant



    http://echarpes.ouvaton.org/frames.html

  14. #64
    india avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Citiraj Mamita prvotno napisa
    jel bulje u vas kad nosite djecu u marami? ko u čudo, a?
    Ne samo da bulje, nego dobacuju i jako ružne komentare. Iz mog iskustva, marama je kontroverznija nego dojenje u javnosti.
    nakon 1. nošenja u javnosti nisam se mogla načuditi takvom naletu buljenja i čuđenja. pogotovo čuđenja roditelja s malim bebicama... najidiotskiji komentar koji nam je bio upućen "vidi ima para za nosit dieselice a nema za kolica". đizus :shock:

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    india, ovo s dieselicama je super. A još da znaju koliko marama košta :loool: .
    Mi baš nismo doživjeli nekih ružnih komentara, ali me je jako puno ljudi oduševljeno pitalo kako to vežem i da li sam to sama napravila.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Nije bila stvar u meni, nego u prekrutoj marami - probala sam elastičniju maramu i genijalna mi je, mogu i dojiti u njoj. Naručila sam istu takvu. :D

  17. #67
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    a majko mila komentara

    mene su prekjučer na placu pitali: koliko još? misleći da sam još trudna. samo sam pokazala noge koje vire. ajme tip otkinuo od zbunjenosti.


    mm kaže da svi bulje li bulje. meni je to nekako normalno vidjeti bebu u marami al očito je to kod nas još "novo" (presmješno mi uopće napisati obzirom na druge krajeve svijeta gdje se bebe tako nosaju stoljećima).

  18. #68
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Luna, koju maramu si narucila?

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Home-made, vrlo sličnu Didymosovoj.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Home-made, vrlo sličnu Didymosovoj.
    Imaš kakav link? I meni treba jedna kratka, a Didymos mi je zakon.

  21. #71
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Home-made, vrlo sličnu Didymosovoj.
    Hm, misliš po boji

    ovak izgleda http://www.hugabub.com/

  22. #72
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    samo da se malo zalim, Vida uglavnom nosim u slingu, polozaj kolijevke.
    nikako ne zeli biti uspravno i okrenut prema meni. zapravo to je polozaj koji mu se nikako ne svidja iako bi se trebao svidjati svim bebama.

    jos u rodilistu nikako nije htio, znate ono, na rame za podrigivanje.
    konkretno, on u tom polozaju stalno trazi siku. i kako ju naravno ne moze naci, onda "kljuca"... nece nasloniti glavicu.

    kokos moja mala....

    pa mi je malo bad, ja bih ga nosikala, a ne da mu se stalno lezati... :/

  23. #73

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    a majko mila komentara

    mene su prekjučer na placu pitali: koliko još? misleći da sam još trudna. samo sam pokazala noge koje vire. ajme tip otkinuo od zbunjenosti.


    mm kaže da svi bulje li bulje. meni je to nekako normalno vidjeti bebu u marami al očito je to kod nas još "novo" (presmješno mi uopće napisati obzirom na druge krajeve svijeta gdje se bebe tako nosaju stoljećima).
    A moš mislit kak to izgleda u Vrbovcu koji je neusporedivo manji od Zg-a

  24. #74
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Svi spominjete križni vez - može li i neki link?

  25. #75
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Marta pokusaj ujutro krizni kad se naspavao i dobre je volje.

  26. #76
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Samaritanka, probala sam i maramu i sling, razne kombinacije. I uvijek ujutro. Okrenut prema meni izdrzi ravno 5 sekundi, u rukama, u marami, u slingu....

    A ako ga okrenem od sebe, nasloni glavu na moj vrat i opusti se ko tijesto. Samo ga na zalost ne mogu u tom polozaju utrpat u sling, a ni u maramu.

    Pokusavam ja tu i tamo u nadi da ce se predat, medjutim decko je uporan vec tri mjeseca. Imas kakav trik u rukavu?

    Vidjela sam na Mayawrap da se moze klince ubaciti okrenute prema naprijed u sling, tako da su im nogice prekrizene u turskom sjedu. Neki to zovu buda polozaj ili klokan polozaj. Znaci nisu im pritisnuta jajca, al nisam uopce skuzila koliko malo/veliko dijete moze u taj polozaj.

  27. #77
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    jupiiiiiiiiii, videk je otkrio svoju ruku, pa sad vise ne kljuca trazesi sisu i mozemo se normalno nositi. tanam na vrijeme. vec je poceo ispadati. :D

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    he, bas sam ti mislila reci da se to moze promijeniti. imao je i jakov moj neku fazu netrpeljivosti prema marami. ja naravno nisam htjela priznati da je to zato sto mi je skoro ispao kad sam ga jednom stavljala i u pokusaju da ga zadrzim sam ga lijepo mlatnula po ustima

  29. #79
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ma ja sam iskreno vjerovala da ce se predati jer inace voli sling, samo nije taj polozaj nikako uspijevao
    a iz polozaja kolijevke je poceo curiti na sv strane jer je dugacak onoliko koliko je sling sirok...

    bas smo se danas fino nosali.

  30. #80
    smehek

    Početno

    mene muci dal nije u kriznom tezina na guzi, zbog kraljeznice? dok ga nosim mi tako djeluje? imamo amazonas-ev carryme sling.

  31. #81
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Nije bila stvar u meni, nego u prekrutoj marami - probala sam elastičniju maramu i genijalna mi je, mogu i dojiti u njoj. Naručila sam istu takvu. :D
    i moja je prekruta! nis mi ne uspijeva! Nika, ti si dala sivat, di si kupila materijal? ja imam kome dati da mi sasije, samo ne znam kakav treba biti materijal? ocu vec jednom pocet nosit u marami!!

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    A ja muku mucim sa slingom. Jucer sam ga uspjela staviti u polozaj kolijevke, bila sam odusevljena i presretna!

    Danas, cijeeeli dan, nekoliko puta pokusavam i ne uspjeva! Jednostavno mu ne pase unutra, a i nekako ga nespretno stavim, ne kao jucer. Jako je spigan unutra i jucer bio kad mu je pasalo, pa ne znam ni da li je to ok, ali sad nikako da uspijem. Smrc.... Sad vise ne kuzim u cemu je stvar. Zasto mi je jucer uspjelo, a danas ne.

    Inace, mi cekamo hoppediz maramu... A sling je ovo onaj sa ringom, od josie. Super mi je lijep i cvrst materijal.. ali ne kuzim zasto mi ne uspjeva.

    Za cure koje imate takav sling, dajte molim vas uputite me na sto trebam pripaziti i u cemu je fora. Postoji li kakav trik da mi uspije.. imam maya wrap dvd ali ne pomaze puno. Nekad mi se ne da lako povuci sav materijal da ga podignem vise, nekad da. Na tome takoder trebam poraditi.

    Danas sam ga tako jadnog mucila, unutra, van.. da je moj muz poceo glumiti glas u pozadini: "Mama, ne u sling opet, bit cu dobar...".. Dijete je presretno lezalo u kolicima nakon tog navlacenja. Mislim.. nece mi valjda sling za to sluziti.. da dijete bude sretno kad ga izvadimo iz njega.

  33. #83
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    Anita, stavis bebu u polozaj kao za podrigivanje, na rame na kojem ti nisu oni krugovi i pazi kad je stavljas da ti guza bebe upadne u sredinu slinga (sredina po sirini). Dalje beba upada unutra sama od sebe, bar je meni tako bilo.

  34. #84
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    smehek, nemam pojma kakav je to krizni polozaj za sling, valjda za maramu? Inace kod slinga i kod marame nema naslanjanja samo na kukove, jer materijal ide preko ledja tako da podupire ledja, barem se meni tako cini.

  35. #85
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Fora je da se dijete ne naslanja na kukove nego ima vise tocaka na koje se naslanja. To su hokeri ili sjedne kosti i koljene aksile tj jame, a na kukove se ne naslanja osim u baby bjornu i drugim nosilicama gdje noge vise. Sva sreca da su noge lagane inace ne bi bilo dobro za kukove. Mislim to da vise u zraku.
    Kicma je podprta krizno postavljenim krilima marame i nema frke. Mozete i poprecnim krilom dodatno poduprijeti, ali nije potrebno.

    Alternativa sirokom povijanju je bas ovo podupiranje kao sto sam rekla i dodatno nema bojazni za kicmu, ako ste ispravno postavile nogice i maramu u aksile. Zafrcite rubove maramu prema unutra kad je vezete tako da tako zafrkani rubovi dodu u aksile. Tako je maramu lakse kontrolirati da ne isklizne iz aksila i zarola se prema kukovima.

  36. #86
    smehek

    Početno

    Citiraj NatasaM... prvotno napisa
    smehek, nemam pojma kakav je to krizni polozaj za sling, valjda za maramu? Inace kod slinga i kod marame nema naslanjanja samo na kukove, jer materijal ide preko ledja tako da podupire ledja, barem se meni tako cini.
    ma to je nesto izmedju marame i slinga, ne veze se, u dva dijela je, samo se podesi duzina.
    sad smo se vec naucili nositi,beba mi se super ravno drzi i uziva uz svoju mamu

  37. #87

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ajde, nadovezat ću se na ovu temu iako Dora nije novorođenče...

    Zanima me kada ste počele nositi bebe onak na leđima? Ja bih htjela probati i tako, ali nisam sigurna smijem li?

  38. #88

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Na didymos stranici piše od trećeg mjeseca....

    Nego, koji vez koristite za dojenje? Ivor neće ležati osim kada doji, a za ovaj klasični mi se čini da bi beba morala biti jako nisko :?

  39. #89

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Vidim da sam se gore zalila, pa da sad kazem da su se stvari promjenile.

    Odustala sam od polozaja kolijevke u slingu za koji mi se Liam jednostavno cini prevelik (predugacak) ili ga ja iz nekog razloga ne uspjevam staviti ispravno unutra.
    No, u onom uspravnom polozaju je odlicno! Uziva u njemu, a ja sam uspjela toliko toga obaviti s njim sto inace ne bi.. Bila sam na baletnoj predstavi svoje kcerkice (1.5h) a on mirno spavao na meni, duge mirne setnje... pa smo neki dan doruckovali, on cicu, ja musle.. Ma super!

    Pomogao mi je tip od buby da onaj rep od slinga jos provucem izmedju nogu pa opet kroz ringove. To mi nekako daje dodatnu sigurnost tako da sam sad potpuno zadovoljna.

    Sad mogu u potpunosti preporuciti JOSIE-ine slingove!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Citiraj Janoccka prvotno napisa
    Nego, koji vez koristite za dojenje?

  41. #91
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    luna, bas mi je zao da si naisla na takve komentare na maramu. mi smo dosad naisli iskljucivo na pozitivne reakcije, da ne velim odusevljene. i mladi i stari, svima je to super. bili smo glavna atrakcija u konzumu (8 navecer, krcat kupcima) kad smo sa 8 dana izasli u shopping
    nadam se da ce i dalje ostati tako.

    imam pitanje. da li je opasno za malu glavicu da se nakrivi na stranu dok spava u marami? imam juanitinu hugabub maramu koja se veze samo na ... krizni... nacin (onaj koji izgleda kao x sa - od naprijed ako me kuzite). podrzim glavicu dijelom marame ali uvijek padne prakticki na rame. stavljam tetra pelenu izmedju pa je malo bolje. ali da li je to lose npr za vratne misice ili tako nesto?

    kupujem sling i jedva cekam usporedbu marame i slinga.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    A ja sam jucer dobila svoju hoppediz maramu! Jako je njezan materijal, a opet cvrst i ne pretanak. Nisam jos isprobala.. jedva cekam!

    Sling definitivno ima prednost sto se s njim brze barata.... stavis ga, pa bebu unutra i to je to.. s maramom je mozda nezgodnodnije... ali isprobat cu to pa cu onda reci.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    nezgodnodnije = nezgodnije

  44. #94
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ja sam jucer svoj sling koji je sasila josie doniejla na posao. jedna trudnica se vec zapalila, tako su joj oci ispadale na njega i dogovorile smo da cu joj jedan donijeti kad se vratim nakon porodaja. ona je nazalost praznovjerna i ne zeli nista nabaviti prije nego se beba rodi, ali mislim da joj je jucer trebalo dosta samokontrole da ne pukne i naruci odmah jedan (ili bar otme ovaj moj )

  45. #95
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    mi smo danas u KC-u svečano promovirali novi sling od josie, prepreprepredivan je!!!
    :D
    beba je isto super zadovoljna, odmah joj se svidilo, premda se ja još malo bojim da joj je previše opterećenja na guzi -šta mislite??

  46. #96
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    ninni, ne vidim zasto bi joj bilo previse opterecenja. pocnes polako i u prvim danima nemoj ju duze drzati od sat vremena. bebicama je i teze obavljati nuzdu u tom polozaju. no, taj polozaj je dobar za kicmu jer im je kicma u "C" polozaju.

  47. #97
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Ako je u kriznom vezu glava se moze premjestati s jedne na drugu stranu i podupijeti s jednim krilom marame, zato nema opterecenja za vratne misice.

    Bebe u kriznom polozaju nisu poduprte u guznom djelu nego i u koljenim aksilama pa je kilaza razvnomjerno rasporedena na 4 tocke. Bebe su jako lake pa nema problema dodatno.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Samaritanka... a sto ucinti da olaksam sebi sto se vratnih misica tice? Stvarno me relativno brzo pocne boliti.. bez obzira da li se radi o slingu (pa boli samo ta strana gdje je tkanina na ramenu) ili marami (pa bole obje)...

    Definitivno bas i nisam u formi, a i inace sam osjetljiva na te predjele.. ali mozda ipak postoji nesto sa cime si mogu pomoci.., jer zelim ga sto vise nositi u marami...

  49. #99
    katajina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    463

    Početno

    Mene počne boliti ako mi se tkanina nabora na ramenu, onda je samo malo više raširim tako da pada preko ramena i uslijedi olakšanje!

  50. #100

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Samaritanka... a sto ucinti da olaksam sebi sto se vratnih misica tice? Stvarno me relativno brzo pocne boliti.. bez obzira da li se radi o slingu (pa boli samo ta strana gdje je tkanina na ramenu) ili marami (pa bole obje)...

    Definitivno bas i nisam u formi, a i inace sam osjetljiva na te predjele.. ali mozda ipak postoji nesto sa cime si mogu pomoci.., jer zelim ga sto vise nositi u marami...
    meni se najbolje pokazalo duplo krizno vezanje koje se i preporucuje za teze bebe

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •