Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: krađa pelena sa štrika

  1. #1
    modra galica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    12

    Početno krađa pelena sa štrika

    Čini mi se da slične teme nema - ispričavam se ako sam predvidjela neku sličnu temu ukoliko je već otvorena...

    Eto - kao što sam naslov kaže, netko mi je maznuo šest platnenih pelena dok su se sušile na štriku
    Živim u prizemlju, i sušim ih na štriku koji je rastegnut ispred prozora dnevnog boravka, na oko metar i pol visine od tla. Najčešće mašinu upalim u rano jutro i pustim veš da se suši tokom dana, i jednog krasnog dana primjetim da mi fale pelenice! I kontam si - mora da sam luda -ali kad sam ih pobrojala, jer se dio uvijek suši, dio je prljav a dio držim u torbi za van, skužim da mi ih definitivno fali šest komada!
    Kako imamao ustaljen ritam, perem ih svaki drugi dan, a moja bebolina dosta piški, onolko kolko sam ih imala mi je bilo taman od mašine do mašine, a sad mi naravno tih 6 fali!
    Neznam što da mislim tko god ih je uzeo se neće sa 6 usrećiti a meni definitivno fale! Ok - naručiti ću drugih 6, ali opet postoji mogućnost da mi nestanu!
    Znam da za ovo ne postoji neka solucija ali mi je lakše to podijeliti sa vama...
    Mi od platnenih ne odustajemo - naprotiv! Moj štrik sa prekrasnim pelenicama je vidljiv cijelom bloku zgrada i više me susjeda pitalo o čemu se radi i da im objasnim, i mislim da je to super način za populariziranje platnenih pelenica! Žalosti me što je neko na tako ružan način upao u našu intimu

    Tolko o tome...

  2. #2
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Strašno,strašno!!

  3. #3
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Pa nemreš vjerovat...možda se neki klinci poigrali pa skinuli pelene sa štrika i bris
    Ili je neka od onih koje su pitale kaj se to suši,poželjele sprobati..
    Kak god,da poludiš..

  4. #4
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    A joj!

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Meni su mami 60-tih tako jednom skinuli šos sa štrika. Poslije je uhvatila žensku da se prešetava u njemu.
    Nije bio kupljen u Hrvatskoj tako da ga je lako prepoznala u ono doba.

  6. #6
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Ah ljudi moji....mi smo selili nekoliko puta i uvijek smo u prizemlju. Jel triban šta dodat. Zadnje šta je netragom nestalo su traperice. Bljak

  7. #7
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Meni su prije par godina pokupili gaćice sa štrika

    Tada mi nije bilo smiješno, em mi je bilo žao gaća em sam premrla od straha, jer mi je netko ušao u dvorište.

  8. #8
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    prati par sljedećih dana Njuškalo - možda ih budeš mogla povoljno otkupiti (kao jedan moj prijatelj svoj radio iz auta )

    sorry, znam da ti je muka...ali sasvim moguće da ih je netko maznuo za preprodaju

  9. #9
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    https://www.facebook.com/RodinaPusa/...type=1&theater

    Podsjetilo me na ovaj topic dok sam vidla sliku.

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Joooj... fuj....

    Podsjetilo me na mladost (moji roditelji imaju prizemni stan) i vječite krađe veša sa štrika, cvijeća u teglima i sličnih stvari...

    A da unesem malo humora u mračnu temu - sjećate se teme o urocima i priče da se ne smije dječji veš sušiti noću vani? Evo ZATO se ne smije sušiti, da se nekom ne zalijepi za prste. A nije baš da je lako nadomjestivo.

  11. #11
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Joj da nije žalosno ,bilo bi smiješno bome...
    Dok sam radila na moru u sezoni,sušili bi ispred prozora u prizemlju,kute,košulje i ostalu radnu odječu..i redovno bi nekom nestajalo sa štrika.Mislim,kaj će kome moja kuta?

    Al,ako kradu cvijeće sa groblja (svekrva uredno kupuje i sadi i opet i opet..),ne čudi me kaj kradu pelene.

  12. #12
    modra galica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Joooj... fuj....

    Podsjetilo me na mladost (moji roditelji imaju prizemni stan) i vječite krađe veša sa štrika, cvijeća u teglima i sličnih stvari...

    A da unesem malo humora u mračnu temu - sjećate se teme o urocima i priče da se ne smije dječji veš sušiti noću vani? Evo ZATO se ne smije sušiti, da se nekom ne zalijepi za prste. A nije baš da je lako nadomjestivo.

    Ma spooky mi je puštat preko noći veš na prizemlju vani tako da to radim po danu! I svejedno nestalo!
    Strašno - svašta ljudima nestaje, za ne vjerovati!

  13. #13
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    mislim da se uz ovo dječji veš nije sušio izvan pogleda jer tko bi znao da je maca spavala na njemu, pa miš, pa tko zna što se još prešetavalo a bebica je ipak bebica

  14. #14
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Ovo je bas jako ruzno. Nekome ukrasti pelene za bebu.

  15. #15
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Prijavljujem još jedan komad odjeće. Ovo je 2komad u dva mjeseca. Do kad će ovo trajati,do kad. Baš mi se okreće želudac.

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Stražari!
    Stavi kameru da snima..
    ljepilo kao za miševe..
    neku poruku "vidim te"..

  17. #17
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    U stanju sam,da ne dojim,provesti noć pred kućom...skrivena,pa kad čujem tu lopinu zabosti mu kandže u leđa. Bjesna sam ko ris.

    Ma briga me,zaboravit ću,al osjećam se nesigurno kako ću dalje. Nalijepit ću sigurno neku poruku. Posljednjih godinu dana sa štrika mi je nestala roba u vrijednosti 800kn. Fuj

  18. #18
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Al dobro,zato su me danas ugodno iznanadile dvi pošiljke robice to je karma,zapravo sam na kraju baš hepiiii

  19. #19
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Carmina406 prvotno napisa Vidi poruku
    Posljednjih godinu dana sa štrika mi je nestala roba u vrijednosti 800kn.
    Butik štrik. Nekome.

  20. #20
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Napisat ću poruku za štrik "ako vam ne smetaju buhe i svrab...slobodno se poslužite"

  21. #21
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Na moru smo rikavali od smjeha jednom uličnom prodavaču knjiga…kad bi ga uhvatila fjaka, otišao bi malo u hladovinu popit nešto i odmorit pa bi ostavio bi porukicu na knjigama, totalno otkačenu i smješnu, nikom ne bi palo na pamet nešto ukrasti, a nema šanse da se točnog teksta poruke sjetim.

  22. #22
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Ovdje kod mene u kvartu je izgleda to uobičajeno. Više je žrtava bilo. Moje toliko i ne žalim jer je sve jeftino,žalim rebe mm od sto evra(nove i najdraže i još me optužio da mi se sigurno nisu sviđale pa da sam ih "likvidirala") i žalim da mi se nekakva spodoba noću približava robi moje djece. Moran se sad ulizivati susjedima da mi ustupe mjesto za štrik,kod njih je sigurno

  23. #23
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    ajme, jel možeš vjerovati da sam neki dan sanjala da mi je netko maznuo pelene sa štrika

    baš mi je žao što si ostala bez pelena
    Posljednje uređivanje od rahela : 26.05.2014. at 00:12 Razlog: tipfeler

  24. #24
    modra galica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    12

    Početno

    a da nastavimo - nestale mi 2 tetre!
    tetre, alo!!! kao da ti kuhinjsku krpu netko mazne!
    osjecam se kao neka ludara kad ovo pricam, znate one price ludih baba kojima kradu secer i ulje iz kredenca (no offence!)!
    stvarno kontam staviti kameru i neki natpis, tipa "molimo nepostene sugradane da prestanu krasti..."
    da mi je netko pricao ne bi vjerovala!

    Carmina406 zao mi je za tvoju robu, ne mogu ti dati utjehe nikakve ali ti mogu reci da te skroz razumijem... netko si je rijesio samoposluzivanje

  25. #25
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Sve ono što ne želim da mi ukradu sušim kod susjede luda sam. Evo i sada je 20ak bodića na mračini jer ovi moji ne kradu dječju robicu,za sad majku im,imaju li dušu. Imaš li ti opciju B?

  26. #26
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Nama ukralo štipalice i kuhinjske krpe sa štrika gostima. Sramota me bila pred ljudima da u tako malom selu moraju paziti na dugoprstiće

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •