Pokazuje rezultate 1 do 42 od 42

Tema: Stomatolog za najmlađe - Zagreb

  1. #1
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno Stomatolog za najmlađe - Zagreb

    Potpuno sam smetnula s uma da dijete trebam upisati i kod stomatologa.
    Trebam preporuke za nekoga u Zagrebu - širi centar, jug, eventualno Gorica.

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    nikad nije kasno, zakaj si tak začuđena.

    mojeg najmanjeg sam upisala s 2 godine, a bio je kod zubara samo 2-3 puta u preostalih skoro 2

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    ako trazis "socijalca" - preporučuje dr. Damira Papeža u Sigetu (Superandrija, Siget 18a), do nedavno je još primao nove.
    Moji (i još neki klinci iz zgrade) su kod njega, prezadovoljna sam, baš zna s djecom.

  4. #4
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    jelena, to nije odgovor na moje pitanje.
    Posljednje uređivanje od mishekica : 23.05.2014. at 13:50

  5. #5
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    ako trazis "socijalca" - preporučuje dr. Damira Papeža u Sigetu (Superandrija, Siget 18a), do nedavno je još primao nove.
    Moji (i još neki klinci iz zgrade) su kod njega, prezadovoljna sam, baš zna s djecom.
    E to bi nam baš moglo odgovarati. Hvala!

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    jelena, to nije odgovor na moje pitanje.
    nije, ali ja sam ti izvan tvog područja, ali

    nije kasno

  7. #7
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Aha, znači vrijeme je za zubara? Kako izgleda taj pregled?

  8. #8
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Imamo problem sa stomatologom.
    J. se pojavio karijes prije godinu dana i stomatologica nije htjela popravljati već joj je samo premazivala zube. J. ne želi surađivati i to je navodila kao glavni problem.
    Njen pristup djetetu i nije neki, ustvari nema ga.
    Stomatologica je u Sigetu i jedino nas je ona tamo htjela primiti, svi su puni. Naravno karijes je samo išao dalje i sad je zahvatio i drugi zub i sad je to već problem. Zadnji put kad sam ju zvala da taj karijes samo ide, rekla je da ako peremo elmexom da nemoramo dolaziti ni na premazivanje a popravljati neće jer to nema smisla.
    Sutra ju MM vodi kod svog privatnog stomatologa. Ljuta sam i razočarana jer taj karijes sada više nije mali. Ljuta sam i razočarana jer dijete ima pravo na besplatne popravke zubi preko HZZO-a a sada ćemo morati plaćati.
    Imate li preporuku nekog stomatologa preko HZZO-a koji ima dobar pristup s djecom a da prima pacijente?

  9. #9
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    I nama je stomatologica rekla da puno stomatologa ne dira te karijese, ali se ne sjecam zasto.
    Nasa popravlja, ali ti to nista ne pomaze jer nisam u Zg.

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa Vidi poruku
    I nama je stomatologica rekla da puno stomatologa ne dira te karijese, ali se ne sjecam zasto.
    Nasa popravlja, ali ti to nista ne pomaze jer nisam u Zg.
    Istina.

    Mi smo se odselili iz doma zdravlja baš zbog toga, našli privatnicu koja ima ugovor sa hzzo (u kvartu) ali isto - nismo ti baš blizu ako si do sad bila u Sigetu.

    Nadam se da će se javiti netko iz južnog dijela grada.

  11. #11
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo problem sa stomatologom.
    J. se pojavio karijes prije godinu dana i stomatologica nije htjela popravljati već joj je samo premazivala zube. J. ne želi surađivati i to je navodila kao glavni problem.
    Njen pristup djetetu i nije neki, ustvari nema ga.
    Stomatologica je u Sigetu i jedino nas je ona tamo htjela primiti, svi su puni. Naravno karijes je samo išao dalje i sad je zahvatio i drugi zub i sad je to već problem. Zadnji put kad sam ju zvala da taj karijes samo ide, rekla je da ako peremo elmexom da nemoramo dolaziti ni na premazivanje a popravljati neće jer to nema smisla.
    Sutra ju MM vodi kod svog privatnog stomatologa. Ljuta sam i razočarana jer taj karijes sada više nije mali. Ljuta sam i razočarana jer dijete ima pravo na besplatne popravke zubi preko HZZO-a a sada ćemo morati plaćati.
    Imate li preporuku nekog stomatologa preko HZZO-a koji ima dobar pristup s djecom a da prima pacijente?
    odlični su na Stomatološkom faxu, samo trebaš uputnicu od socijalnog ali mi idemo kod jedne određene doktorice (mogu ti na pp ime).
    priča o nepopravljanju zuba mi je grrrrrrr i sad će dijete bolit više nego da je prije popravljeno.

    Moja djeca imaju kvarljive zube jer imaju duboke fisure i hrana se duže zadržava, preporodlili smo se otkako smo na faxu, dr. je divna s djecom. Moji sami ulaze i s veseljem sjedaju na stolac, maleni je krenuo s nepune 3 god a L. nakon traumatičnog popravljanaj zuba kod drugih. Prezadovoljni smo svi. Oni VOLE ići kod naše zubarice a svaki put ima nešto za popravit ili zapečatit bar kod nekog od njih dvoje.

    Naš socijalni je inače ok al ne stavlja plombe na prednje zubiće pod izlikom da ionako stalno ispadaju. Pa nema veze neka ispadnu pa stavit ćemo ponovno a ne da mi dijete lijepog lica okolo hoda s crnom rupom među jedinicama hellooo??!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.07.2015. at 12:02

  12. #12
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Cure uopće mi nije bitno u kojem je dijelu grada.

    Meni nije jasno kako ne žele popravljati zube. Prvo što bi puno lakše bilo da se popravilo kad je to bila mala rupica a ne sad rupetina i još je zahvatilo i drugi zub. Druga stvar što sad kad pere zube svaki drugi, treći put joj curi krv iz tog zuba. Ma katastrofa, baš sam ljuta i na stomatologicu i na nas da nismo prije otišli nekom drugom.

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Cure uopće mi nije bitno u kojem je dijelu grada.

    Meni nije jasno kako ne žele popravljati zube. Prvo što bi puno lakše bilo da se popravilo kad je to bila mala rupica a ne sad rupetina i još je zahvatilo i drugi zub. Druga stvar što sad kad pere zube svaki drugi, treći put joj curi krv iz tog zuba. Ma katastrofa, baš sam ljuta i na stomatologicu i na nas da nismo prije otišli nekom drugom.
    Poslušaj Lili 75 i idi s djetetom na faks. To je definitivno najbolje.

    A ako te zanima kamo idu moja djeca - u ovu ordinaciju, ali ne šefici/vlasnici (iako je isto dobra) nego odličnoj dr. Vesni Radić, koja ima nježnu ruku i puno strpljenja za dječicu:
    http://drjagodic.com/index.php?cont=4#

  14. #14
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Poslušaj Lili 75 i idi s djetetom na faks. To je definitivno najbolje.
    To je u Gundulićevoj? Tamo smo otišli prije mora prošle godine kad smo primjetili karijes i nismo imali gdje pa su nam rekli da nije strašno nego da se javimo našem stomatologu poslije mora, nije nam nitko rekao da možemo i tamo dolaziti. Znači, trebam uputnicu njezine stomatologice?

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    naša popravlja a li mislim da nema mjesta špansko, moj klinac bio miran ko bubia kad mu je pred 2 mjeseca vadila karijes

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    To je u Gundulićevoj? Tamo smo otišli prije mora prošle godine kad smo primjetili karijes i nismo imali gdje pa su nam rekli da nije strašno nego da se javimo našem stomatologu poslije mora, nije nam nitko rekao da možemo i tamo dolaziti. Znači, trebam uputnicu njezine stomatologice?
    Ne znam ti točno - nazovi ih i pitaj, možda i ne treba uputnica. Možda se nekako možeš k njima uvaliti kao kod običnog stomatologa.

    Ja sam svog sina vodila u Gundulićevu samo na kirurgiju, uz uputnicu stomatologa kad su mu vadili zdrave zube po uputi ortodonta. Tebi treba dječja i preventivna - to je ovo: https://www.sfzg.unizg.hr/zds
    Ne znam kako se tamo dolazi, ali rekla je Lili da će ti dati kontakte na pp. Sretno!
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 14.07.2015. at 12:38

  17. #17
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    mitovski samo ti prvi put treba uputnica i onda ti ona vrijedi za sve daljnje posjete.
    Zaboravila sam točno jel crvena ili plava, na tvom mjestu bih ih zovnula direktno i pitala koja uputnica tako da znaš reći svojo stomatologici da ne pogriješi.
    N mam uz sebe njihov broj telefona, doma mi je. pošaljem ti ga sutra.

    Ja bih na tvom mjestu tražila kod narudžbi docenticu Gorseta. Bitno da je ona na početku "omekša" a poslije i ako joj neki student bude nešto radio ne trebaš brinut jer je to uz strogi nadzor zubarice. Tamo su baš specijalizirani za rad s djecom i imaju baš ono nešto što treba da se dijete može opustit. Netko od prve, netko od druge, netko od treće,...al ide, djeca izlaze iz ordinacije najnormalnije raspoložena
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.07.2015. at 12:58

  18. #18
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mislim da ti je Peterlin dala dobar kontakt nazovi na taj broj između 12 i 13h pa pitaj za uputnicu.
    Sad ti je malo nezgodno doba godine i ako je zubić jako hitan otišla bih ga privatno rješiti i ne razvlačit dulje da ne ode karijes još dublje, a na jesen bih krenula na fax. Onda ti oni postanu kao tvoj "socijalni".

    Ja osim što sam prezadovoljna uslugom, ne mogu vjerovat da sam uspjela nešto ostvarit i preko socijalnog, a ne da uvijek moram ići privatno plaćat.

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sad vidim da mi je nejasan post prije: kad budeš naručivala dijete, naruči je kod docentice Goršeta. Ona je zubarica a ne ona teta koja radi na narudžbama. sretno!!!

  20. #20
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Hvala puno cure! Sutra idemo privatniku a za dalje cemo probati preko faksa.

  21. #21
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ja sam maloga stavila na listu cekanja u ordinaciji dr. Štimac-Jagodic jer ima ugovor s HZZO. Ceka se 1,5-2 godine, a do tada moze u tu ordinaciju ici privatno. Mi isto necemo ici vlasnici, nego njihovom djecjem stomatologu. Jos nismo bili jer za sada nemamo problema.

  22. #22
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    U Sigetu imas privatnu zubaricu, mi idemo kod nje, jako ima lijei pristup, prvi pregled se ne placa a inace popravci nisu skupi. Moj obozava ici kod nje. I meni su govorili da se ne popravlja karijes, al ona popravlja i ako ispadne plomba ne naplati ponovno...koga intwresira nek mi pise poruku.

  23. #23
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Mi idemo privatno. Ali smo dobili odlicne preporuke za faks.

  24. #24
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam maloga stavila na listu cekanja u ordinaciji dr. Štimac-Jagodic jer ima ugovor s HZZO. Ceka se 1,5-2 godine, a do tada moze u tu ordinaciju ici privatno. Mi isto necemo ici vlasnici, nego njihovom djecjem stomatologu. Jos nismo bili jer za sada nemamo problema.

    Idnom s djecom se i ide zubaru upravo dok su još zubići zdravi da im se "razbije" strah i da se naviknu sjediti i otvarati usta, obično dobiju i neku malu nagradu. Nemoj čekati da se pojavi nešto pa tek onda ići. To će ti reći svaki stomatolog.

  25. #25
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Rekli su mi da prije trece godine ne treba na kontrole ako nema nekih problema, a moj jos toliko nema. Ja sam ga nakon drugog rodjendana prijavila na listu cekanja da sto prije "udje" u sustav, a ako cemo trebati prije ici cemo privatno.

  26. #26
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    To je ok.ja bih krenula na pregledecoko 3. Vjeruj mi sto ranije krenu brze se i lakse naviknu.

  27. #27
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Cure uopće mi nije bitno u kojem je dijelu grada.

    Meni nije jasno kako ne žele popravljati zube. Prvo što bi puno lakše bilo da se popravilo kad je to bila mala rupica a ne sad rupetina i još je zahvatilo i drugi zub. Druga stvar što sad kad pere zube svaki drugi, treći put joj curi krv iz tog zuba. Ma katastrofa, baš sam ljuta i na stomatologicu i na nas da nismo prije otišli nekom drugom.

    Dr. Astrid Azinović, DZ Trešnjevka, 01 3694630. Odlična zubarica, ima strpljenja sa djecom, radi preko HZZO-a. Moj mali (imamo zubara u familiji, ali moj mali neće otvoriti usta) je s njom surađivao bez problema, a inače je s njim prava muka, prošli smo 4 zubara s njim.

  28. #28
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Dr. Astrid Azinović, DZ Trešnjevka, 01 3694630. Odlična zubarica, ima strpljenja sa djecom, radi preko HZZO-a. Moj mali (imamo zubara u familiji, ali moj mali neće otvoriti usta) je s njom surađivao bez problema, a inače je s njim prava muka, prošli smo 4 zubara s njim.

    Joj baš mi je drago zbog vas Deaedi da ste našli nekog odgovarajućeg.

  29. #29
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Joj baš mi je drago zbog vas Deaedi da ste našli nekog odgovarajućeg.
    Ma da, mučili smo se jako s malim oko zubara. Obišli smo 3 privatna i jednog privat+HZZO, od kojih dvojci nije htio zinuti i napravio je strašnu scenu, ovaj koji je i preko HZZO-a se meni nije svidio, jer je zahtijevao da malog upiše preko HZZO-a nakon što mu privat popravi zube!!! i tvrdio da ionako djeca nemaju "baš puno" besplatnog preko HZZO-a. U Valdentu su nam za 4 karijesa uzeli 1600kn za ozon, koji nije napravio baš ništa, čista pljačka.

  30. #30
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    da, nama s djecom koja imaju kvarljive zube, imat dobrog zubara kojeg djeva vole i s kojim suradjuju je ravno jack potu

    a da ih tražiš naknadu štete, ipak se radi o 1600 kn.

  31. #31
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    i naravno djetetovim zubima.

  32. #32
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Razmišljala sam o tome, ali to bi značilo da mali mora sigurno još 2,3 x otvarati zube da ga netko pogleda...a on osjeti nervozu i neprijateljsku atmosferu i ne želim da da tako nešto osjeti sada kada smo konačno nekako uspjeli da surađuje.

  33. #33
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kužim te. A jel bi mogao tvoj sadašnji zubar napisati nešto o stanju tih zubića požigat i potpisat pa s tim papirom do njih.
    Reći da ne želiš da dijete ponovo prolazi traumu s njiam i da zato nosiš potvrdu drugog stomatologa.

    i naglasit im da ako ti ne daju neku naknadu da ćeš se potrudit proširit loš glas o njima naokolo, to ih najviše boli a i zaslužili su ako su ti uzeli 1600 kn kao za liječenje karijesa a zubići nisu izliječeni nego su se još više pokvarili. To je čista prijevara.

  34. #34
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kužim te. A jel bi mogao tvoj sadašnji zubar napisati nešto o stanju tih zubića požigat i potpisat pa s tim papirom do njih.
    Reći da ne želiš da dijete ponovo prolazi traumu s njiam i da zato nosiš potvrdu drugog stomatologa.

    i naglasit im da ako ti ne daju neku naknadu da ćeš se potrudit proširit loš glas o njima naokolo, to ih najviše boli a i zaslužili su ako su ti uzeli 1600 kn kao za liječenje karijesa a zubići nisu izliječeni nego su se još više pokvarili. To je čista prijevara.
    A možda da sam to na vrijeme napravila. To je bilo prošlo ljeto u 7mj. Kod Azinovićke smo došli u 10mj i tada nam je rekla kakvo je stanje i svoje mišljenje o tom ozonu. Sada je već kasno, ti su zubi sada popravljeni, karijes je skinut, ima plombice...

  35. #35
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    A jel mogu promijeniti zubara unutar godine dana?

  36. #36
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Možeš.
    Ovo zadnje k'o da je holivudski razvod, nepremostive razlike u karakterima.

    http://www.hzzo.hr/zdravstveni-susta...ca-beneficija/
    Liječnika birate na godinu dana, a unutar tog razdoblja promijeniti ga možete samo iz određenih razloga kao što su preseljenje ili poremećaj međusobnih odnosa.
    Izabranog liječnika možete redovitim putem promijeniti nakon isteka godine dana od zadnjeg postupka izbora. Unutar tog roka pravo na promjenu liječnika imate samo iz sljedećih razloga:
    • ako ste promijenili mjesto stanovanja
    • ako namjeravate izbivati dulje od tri mjeseca iz mjesta stanovanja
    • ako je vaš liječnik prestao s radom, promijenio sjedište ordinacije ili prestao biti ugovorni liječnik Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (HZZO)
    • ako vaš izabrani doktor u skrbi ima više pacijenata od propisanog maksimuma
    • ako je između vas i liječnika nastao poremećaj međusobnih odnosa koji onemogućuje daljnje liječenje
    Posljednje uređivanje od Dalm@ : 16.07.2015. at 08:32

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Mojoj nisu izašli kutnjaci, ali učinilo mi se da joj je prednja čeljust više prema naprijed, odnosno donja više prema unutra (kao što je meni bilo pa sam nosila aparatić) pa bih htjela da joj zubar pogleda, a i da ona izvidi tko i što je zubar. Kada je optimalno odvesti dijete zubaru? S godinu i pol?

    Može i preporuke za Zg istok.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 19.06.2016. at 17:54

  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    s godinu i pol je ok vrijeme da se krene, tad je samo upoznavanje s doktorom

    ništa se neće vidjeti do 9-11 godine, dok ne uzrastu trajni zubi.

  39. #39
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Vidim da je tu bilo nesuradljive djece... Kako to ide jednom kad se dode na stomatoloski faks il gdje vec?

    Moj skoro petogodisnjak je nakon 3 popravka razvio strah, ali ne od samog zubara nego od popravka. Tj.brusilice. sve on da napraviti, prica sa dr, zeza se, pokaze zube, ma sve naj, al kad vidi da treba to, ne da. Kaze da mu je strasno

    Idemo u Ledikdent, tamo je sve popravio do ove promjene. Probali smo kod jos jedne druge zubarke,al ni tamo nista.

    Sad ima jedan mali karijes bas izmedu dva zuba, i u 4 pokusaja nista od popravka. Dr rekla da nek napravimo pauzu od mjesec dva pa dodemo opet probati. Ali vidim da mu se taj karijes usprkos pranju zuba povecao sad mi muka sto ako se jos poveca,ako ga krene boljeti-a ni bez boli ne da popraviti

    Nema jos hzzo zubara,prijavit cemo ga kod nas u mjestu jer mi se ne da vise voziti ga uokolo po zg uzalud. Samo ako ce ici na uputnicu na faks ili gdje bi vec nesto uspjeli napraviti. Al on je tako tvrdoglav da ne znam kako ga uvjeriti,probali smo i mi

    Isprike na traktatu,al to me tako jako muci. Ja sam imala losu zubarku i strah kojeg sam se tek s 30 rijesila. A imam lose zube. Ne zelim njemu takve probleme
    Posljednje uređivanje od Vrci : 08.12.2018. at 00:01

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    A da mu proba dati malo anestezije?tek toliko da mu malo utrne

  41. #41
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ne znam kako bi reagirao na ideju injekcije. Ne znam tocno cega ga je strah, boli mislim ne moze biti jer su svi karijesi bili tako povrsni da ga nije imalo sto boljeti

    Znam da je frka krenula od kad je rekao da je jedan njegov vrticki frend rekao da se boji zubara i da zubar nije dobar. Tu su mi roditelji zakazali, ja ne dam da se plasi doktorima i o njima govori lose,nikako

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Moj ima 9 godina i jako rano smo krenuli kod zubara, nije bilo nekog prevelikog straha, ali isto tako kad bi vidio brusilicu nije mu bilo svejedno i isto je uz nagovaranje morao otvorit usta, njemu je zubarica znala namazati sa nekim gelom od kojeg utrne i onda malo pikne sa inekcijom, ali mi imamo stvarno divnu i strpljivu zubaricu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •