Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 116 od 116

Tema: dnevno spavanje beba od 10 mjeseci

  1. #101
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Joj sto mi fali to uspavljivanje na sisi s 3,4 mjeseca. Ovo je pokora. Mora past s nogu od umora da zaspe.

  2. #102
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    O, moja se do dvije godine valjda tako uspavljivala :D

  3. #103
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    O, moja se do dvije godine valjda tako uspavljivala :D
    Pa i moja se uspava na sisi, i onda kada ju spustim u krevetić, odmah na noge i šiza.

  4. #104
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Nama su dva dnevna uspavljivanja ok - narocito prvo jutarnje koje ide kad se vratimo s plaze. Al vecernje uspavljivanje traje li ga traje, doji, nosi, doji, nosi... i tako i do sat vremena.

  5. #105
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Kod moje je to jos o.k. Navecer oko 8 i po je kupamo, pa sisanje, pa malko mazenja na krevetu, malo mi kopa nos ili uho i zaspe oko 9. Nema nosanja, pjevanja, ninanja..... Samo lezimo skupa dok ne zaspe. Onda u nje krevet pa imamo koju uru za sebe. Samo sam i ja u krevetu do 11....

  6. #106
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Nama su dva dnevna uspavljivanja ok - narocito prvo jutarnje koje ide kad se vratimo s plaze. Al vecernje uspavljivanje traje li ga traje, doji, nosi, doji, nosi... i tako i do sat vremena.
    Ovako je meni bilo sa starijim, ali brzo sam morala prestati zbog druge (rizične) trudnoće. Ono što nas je spasilo bila je tješilica - plišana igračka. Istina, nudili smo razne, a prihvatio je na kraju jednu plišanu žabu, ne veliku, taman da ju može držati u rukama. I mlađi je imao tješilicu - krpenog psa. Bome, kad se kretalo u vrtić, također su nas spasili krpeni ljubimci, jer to je bio komadić doma. Probaj ponuditi djetetu nešto takvo, držite ga dok se nosite, a onda spusti klinca i tješilicu u krevet. Mora mu biti po volji...ali ako uspije, spasila si se.

    Da kažem ili da prešutim da omiljene igračke moje djece još uvijek postoje? Starijem se originalna žaba izgubila, ali smo imali zamjensku i još jednog plišanog boksera koji sjedi u uglu kreveta i danas. Mlađi svog originalnog pesa nije izgubio, ali ga je tako pohabao da sam mu nabavila drugi primjerak i sad ima oba (staroga od milja zove "šuga-peso" a noviji je "buha-peso" ili buhljivec - ovakav: http://thumbs.ebaystatic.com/images/...n2Y/s-l225.jpg). Prala sam ih n+k puta, olinjali su do bola, dečki se odavno ne igraju više s njima, ali nema teorije ni da ih odnesem u podrum, a kamo li bacim - to su im ljubimci.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 31.07.2017. at 12:37

  7. #107
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Plisanac je odletio u velikom luku na pod tijekom nosenja

  8. #108
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Imam problem i trebam savjet.
    Imamo drveni kinderbet sa rešetkama. Do sada, dok nije hodala nije bio problem da spava u vreći za spavanje. Ali sada se bojim da se ne razbije ako počne hodati u vreći.
    Djeca do sada mi nisu koristila vreću pa nemam iskustva što napraviti.
    A do sada je to bila super opcija jer se ako ju pokrijem stalno otkriva.

  9. #109
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Imam problem i trebam savjet.
    Imamo drveni kinderbet sa rešetkama. Do sada, dok nije hodala nije bio problem da spava u vreći za spavanje. Ali sada se bojim da se ne razbije ako počne hodati u vreći.
    Djeca do sada mi nisu koristila vreću pa nemam iskustva što napraviti.
    A do sada je to bila super opcija jer se ako ju pokrijem stalno otkriva.
    Kaj nitko ne koristi vreću kog hodaća?

  10. #110
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ja sam prestala čim je počela borit se s njom. Čak i sada ako vidim da se bore s poplunom ostavim ih da im bude kak im paše, dakle otkriveno, sve dok su tabani i ruke topli.

  11. #111
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prestala čim je počela borit se s njom. Čak i sada ako vidim da se bore s poplunom ostavim ih da im bude kak im paše, dakle otkriveno, sve dok su tabani i ruke topli.
    Moja spava u odjelcu sa zatvorenim nogama ali leđa joj budu hladna jer spava na boku. Sada sam vidjela u F&F zgodna plišana odjelca pa ju možda slojevito obučem. Možda onda bude bolje. Nije problem toliko kada je centralo nego sada dok ga ne upalimo.

  12. #112
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mi imamo takva neka plisana odjelca, al jos ih ne oblacimo. Na jugu je jos poprilicno toplo. Inace spava s nama pa mu ja svako toliko pokrijem nozice, al zacas ih opet otkrije. A jesi vidila kako sad reagira kad se probudi u vreci? Jel odma oce hodat il place? Mozda imas vremena doc do nje? Moj recimo kad se probudi sam, dopuze do ruba kreveta pa pocne plakat. Srecom stane tamo. Makar sam ja uglavnom jako blizu pa cim susne idem provjerit jel se probudio.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 15.09.2017. at 08:14

  13. #113
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nitko ne koristi vreću kog hodaća?
    moji su spavali u vrećama do druge godine tj. dok god im je bila dobra
    kad su se počeli dizati, skužili su da ne mogu hodati u njoj pa su samo đipali po kindaču...
    tu i tamo bi posrnuli, ali ništa strašno (napominjem da nismo imali spuštenu stranicu kindača)
    dok nisu skužili kako se otvara vreća...

  14. #114
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo takva neka plisana odjelca, al jos ih ne oblacimo. Na jugu je jos poprilicno toplo. Inace spava s nama pa mu ja svako toliko pokrijem nozice, al zacas ih opet otkrije. A jesi vidila kako sad reagira kad se probudi u vreci? Jel odma oce hodat il place? Mozda imas vremena doc do nje? Moj recimo kad se probudi sam, dopuze do ruba kreveta pa pocne plakat. Srecom stane tamo. Makar sam ja uglavnom jako blizu pa cim susne idem provjerit jel se probudio.
    Nisam ju koristila jer se bojim da ne padne i razbije zube. Koristili smo prije ljeta ali onda nije još hodala.
    Budem ju probala staviti u vreću dok je budna pa vidjeti kako se ponaša.

  15. #115
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    moje cure su naucile izaci iz kinderbeta u vreci i onda tako hodati do nas
    kako - ne znam, ali znam da nije bilo nekih ozljeda i padova

  16. #116
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Budemo probali onda kada je odmorna, vidjeti kako se ponaša u vreći.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •