molim vas pomoć oko tri praktična pitanja, nisam naišla na odgovor, pa ako netko ima slično konkretno iskustvo ili savjet:

- ako idemo na CZSS s dogovorom radi raskida braka, koliko egzaktno moramo reći koliko/kada će se otac viđati s djecom i da li onda to što smo rekli vrijedi uvijek i zauvijek ili se to može mijenjati / kako (npr. ako kažemo tjedan dana kod njega, tjedan dana kod mene, je li to tako mora biti sljedećih 'ne znam koliko' godina, nema mrdanja oko toga ili moramo prolaziti ne znam kakvu dugotrajnu proceduru ako to želimo mijenjati; one američke sheme - praznici, blagdani - je li se to isto mora unaprijed sve reći i tome slično)

- imovina: ako isto tako za CSSS/sud kažemo da je naš dogovor da meni u vlasništvo ide kuća i novi auto, a on ide u podstanare i imat će stari auto, može li sud reći da to tako ne može i raspodijeliti imovinu drugačije; pretpostavljam da, ako sud odredi da to je moja imovina, moram onda dalje odraditi neke druge procedure preformulacije vlasništva (gruntovnica i tome slično)

- alimentacija: shvatila sam da tu nema izbora želim li ja / on da se nešto plaća, to se mora; možemo li isto tako odmah dogovorno reći koliki će taj iznos biti i da to sud prihvati, pretpostavljam da mora biti barem onaj minimum

hvala puno!