Pozz drage moje mame andjela....i ja sam mama jednog predivnog borca koji nas je nazalost nakon 3 tjedna borbe i boli napustio...moj patrik je bio jako bolestan imao je sindrom hipoplasticnog ljevog srca,heterotaksiju,ductus botalli ali i jos 16 dijagnoza...nakon poroda bio je prebacen na rebro.odakle je trebao i za njemacku na prvu operaciju srca od njih cetri...nakon 5 dana sve je biko spremno za operaciju izvadili smo putovnicu dobili odobrenje iz njemackr i trebao je na operaciju no njemu se taj dan pogorsalo bubrezi su mu poceli otkazivat,vode se skupljalo u trbuhu,aritmiju imao dobip 4 puta elektosokove taj dan je uspio prezivjet ali kako su dani isli njemu je bilo sve gore bio je na hemodijalizi koja mu nazalost nije pomogla nego samo.odmogla...nije mogao mokrit niti se vise budio...2.500 kg je dobio od te vode...uff nakon 3 tj.borbe vise nije mogao.izdrzat te su mu otkazali svi organi i dobio je sepsu i preminuo...uff nikad necu zaboravit taj dan i taj poziv di mi govore da moga borca vise nema...svaki dan mi je sve tezi i sve bolniji iako je proslo 11 mj.bol je jos uvjek ista kao.i prvog dana... :'( :'( :'( :'(