Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Još jedna mama divnog anđela

  1. #1
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno Još jedna mama divnog anđela

    Drage cure...

    Dugo nisam svraćala na forum. Jednostavno me životne obveze zaokupile, velika obitelj, posao, hobiji i tako, svašta po malo.

    Vratih se kako bih pročitala Vasa iskustva s nošenjem s ovom vrstom gubitka, nakon gubitka svog djeteta
    Posljednje uređivanje od Amandica : 29.05.2021. at 00:13

  2. #2
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Drage cure...

    Dugo nisam svraćala na forum. Jednostavno me životne obveze zaokupile, velika obitelj, posao, hobiji i tako, svašta po malo.

    Vratih se kako bih pročitala Vasa iskustva s nošenjem s ovom vrstom gubitka, nakon gubitka svog djeteta

  3. #3
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Drage cure...Dugo nisam svraćala na forum. Jednostavno me životne obveze zaokupile, velika obitelj, posao, hobiji i tako, svašta po malo.Vratih se kako bih pročitala Vasa iskustva s nošenjem s ovom vrstom gubitka, nakon gubitka svog djeteta Naime, prije mjesec dana postala sam mama anđela. Izgubili smo svog dečkića u 21.tjednu trudnoće. Iznenada, potpuno neočekivano.Trudnoća je do tog trenutka bila savršena. Bebica morfološki uredne grade, svi brisevi i nalazi uredni. Na redovitoj kontroli utvrđeno je da malo srce vise ne kuca Ne moram pisati sto sam sve prošla-od fizičke i psihičke patnje do tugovanja s kojim se (čini mi se) dobro nosim. Mi smo svoga anđela uspjeli i sahraniti, pa sam od tog trenutka nekako mirnija i sigurna da je sada na nekom ljepšem mjestu i da će nam se duše jednog dana ipak zagrliti Zanima me dali je normalno da imam toliku žudnju za novom trudnoćom. Ne mogu to opisati. A rečeno mi je da svakako pričekamo 6 mj, idealno godinu dana (nakon poroda bila je i kiretazu, jer posteljica je ostala u cijelosti). Koliko dugo ste vi čekale do ponovnog pokušaja? Bojim se da će me poslije biti strah...kako ste se nosile sa strahovima u trudnoći koja je uslijedila nakon gubitka? Dali je sve dobro prošlo? Hvala na svakom podjeljenom iskustvu

  4. #4
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Drage cure...Dugo nisam svraćala na forum. Jednostavno me životne obveze zaokupile, velika obitelj, posao, hobiji i tako, svašta po malo.Vratih se kako bih pročitala Vasa iskustva s nošenjem s ovom vrstom gubitka, nakon gubitka svog djeteta.

    Naime, prije mjesec dana postala sam mama anđela. Izgubili smo svog dečkića u 21.tjednu trudnoće. Iznenada, potpuno neočekivano.Trudnoća je do tog trenutka bila savršena. Bebica morfološki uredne grade, svi brisevi i nalazi uredni. Na redovitoj kontroli utvrđeno je da malo srce vise ne kuca.



    Ne moram pisati sto sam sve prošla-od fizičke i psihičke patnje do tugovanja s kojim se (čini mi se) dobro nosim. Mi smo svoga anđela uspjeli i sahraniti, pa sam od tog trenutka nekako mirnija i sigurna da je sada na nekom ljepšem mjestu i da će nam se duše jednog dana ipak zagrliti.


    Zanima me dali je normalno da imam toliku žudnju za novom trudnoćom. Ne mogu to opisati. A rečeno mi je da svakako pričekamo 6 mj, idealno godinu dana (nakon poroda bila je i kiretazu, jer posteljica je ostala u cijelosti). Koliko dugo ste vj čekale do ponovnog pokušaja? Bojim se da će me poslije biti strah...kako ste se nosile sa strahovima u trudnoći koja je uslijedila nakon gubitka? Dali je sve dobro prošlo? Hvala na svakom podjeljenom iskustvu.


  5. #5
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Draga Amandice, jako mi je zao

    Ja sam imala spontani al u ranijoj trudnoci, isto i kiretazu.

    Meni su rekli 6mj da se obnovi endometrij, tako da smo cekali tih 6mj i iz prvog pokusaja odmah zatrudnila. Rodila svoje 2.dijete sina.

  6. #6
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Hvala Lili75 na tvom iskustvu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •