Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ljetni kamp Euroclub

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    1

    Početno Ljetni kamp Euroclub

    Ima li netko kakva novija iskustva s dječjim ljetnim kampom Euroclub na Šolti?
    Vidjeli smo letak na školi, informacije s interneta http://www.euroclub.hr/hr/ djeluju suvislo, ali su sve javno dostupne reference i preporuke dostupne na internetu vrlo stare.
    Hvala na bilo kojoj informaciji

  2. #2
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    To jos postoji? Wow

    Ja sam bila u osnovnoj skoli...negdje u 6.,7.razredu,znaci negdje 1997.,nisam sigurna

    Tad je bilo super,ucili smo engleski od izvornog govornika jer sam bila najnaprednija grupa. Ujutro tjelovjezba,popodne hobi aktivnost (ja bila u fotografskoj). Svaku vecer zabave,cesto s nekom temom .
    E da,kupanje kad je bilo slobodno, uvijek uz nadzor...

    Hrana bila dobra (tad sam jos bila izbirljiva :D), smjestaj cist i uredan.

    Meni ostalo u super sjecanju. A sad,koliko se promijenilo...daavno je to bilo
    Posljednje uređivanje od Vrci : 06.07.2014. at 23:23

  3. #3
    pantich avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    13

    Početno

    Mislim da nećeš pogriješiti ! Svi koji su bili tamo (doduše njihova djeca) su imali dobre dojmove. Uostalom i nije baš da postoji neki izbor ovakvih kampova u Hrvatskoj ...

  4. #4
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    moj bio ovo ljeto, zadovoljan...još i više sada jer održava poznanstva koja je dolje stekao

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    395

    Početno

    Pratim
    Molim aktivirajte pred slijedeće ljeto temu

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    254

    Početno

    Moj je imao 7,5 godina kad je tamo bio, dakle završio 2. razred. Možda je bio premalen, ali tamo je bilo koma, tako da sam ga morala vaditi van. Nitko o toj djeci ne vodi računa pa ako su mala kao moj, nije baš ok. Uredno bi preskočio ručak ili neku vježbu zato jer ga nitko nebi zvao i podsjetio na istu, a on je bio još mali da sam pazi na raspored itd...nisu bili korektni ni kad sam zvala voditeljicu - nije se javljala na telefon...sve u svemu ako su djeca veća možda da, ali inače...ne znam baš.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •