prije 2 tjedna mi se dogada svaki put kad jedem bude mi muka dok se ne smirim jer imam psihzu f23 i ne uzimam terapije..
prije 4 dana sam iso na pizzu s prijateljem, kad smo je pojeli nakon 2 sata osjetili smo oba dvojica jaku mucninu trajala je 2 sata
odma sutra dan ujutro na prazan zeludac sam krenio popit mal cokoladnog mljeka i onda me opet jaka mucnina uhvatila, a prijatelja su uhvatili grcevi u stomaku.. par dana nisam nista jeo pa su mi u hitni dali metropan pola sata prije dorucka/rucka/vecere i to mi je bas puno pomoglo i sad je sve oke samo nekad osjetim da mi se stomak stisne kad jedem il pijem.. doktorica mi je rekla da idem na djetu da krenem lagano jest i da popijem tablete ako mi bude malo lose i rekla je ako me nastavi tako mucnina i bolovi il nes slicno da cu morat na gastrokopiju a sto nebi iso na.. kad bi mi to stavili u usta polomio bi im ruke nevolim povracat ni da mi mucnina bude

i evo oznacio s crvenom bojom na slici sam kad ne popijem tabletu nekad me zna tupa lagana bol uhvatit : http://postimg.org/image/x9uun60i7/