Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Cipele za široka stopala

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno Cipele za široka stopala

    Dakle, curica mi ima široka stopala,visok rist. E pa čije dijete također ima, koje cipele kupujete? Zasad kupujemo Frodo,neke Ciciban,skechers... Frodo i ciciban samo par modela pašu i onda smo sretni i nam pašupa niti gledamo cijene.
    Ok,sadpo ljeti.veći je izbor al patike, čizme, e to je lutrija kupiti.
    Gledam po netu pa se pitam jesu li cipele poput Umi, Pediped, Preschoolians za takve nožice.
    Livie&luca su mi odgovorili za neke modele koji bi odgovarali.
    Našla sam par zgodnih web uk stranica,salju u hr pa su sad i sniženja a ja bi tako rado nešto udobno i ljepo curici kupila.

    Molim iskustvat i preporuke.:

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Sad nosi broj 29 ili 30

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    imam ti i ja tih problema. Kupujem mu u deichmannu, uglavnom 1 broj veći nego što nosi ili mu kupujemo tenisice s čičkom koje se mogu regulirati zbog visokog rista.. Za šlape u vrtiću ima kroksice

  4. #4
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Jel ima koja stranica koja salje Pediped u RH?

    Inace, nama su za visoki rist odgovarale Naturino, ali ih vise nema u Zagrebu.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Našla sam dvijd web stranice,uk, šalju i nama pediped a i imaju i još drugih firmi predivnih cipela. Pišem s moba pa ne mogu sad kopirat linkove al probaj u gongle ukucat: the childrens shoe company i happy litlle soles

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Ljeti sandale Birkenstock.
    Zimi tenisice Nike i to ovakvi, široki modeli :
    http://www.njuskalo.hr/image-bigger/...a-36420803.jpg
    Čizmice Ciciban (one što izgledaju kao Timberland čizme), papuče Frodo.
    Ni mi ne gledamo na cijene, budući da ništa drugo ne mogu obuti. Kupujemo iste modele istih marki svake godine.
    Posljednje uređivanje od rehab : 25.07.2014. at 22:40

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    I mi kupujemo iste modele ove nike su podstavljene, to vam je dobro? Nama ništ podstavljeno ne prolazi. Frodo papuče nosimo i van. E sad ove birkenstok sam gledala na netu,vidim da su kvalitetne a i široke, samo kaj su sve japanke ili sam kaj propustila?
    I jel su tvrde? Gdi ih kupuješ? Zapravo su slične frodovom modelu japanki ili se varam?

    Ste probali kaj od ovih umi,pediped,livie&luca,preschoolians?

  8. #8
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja kupujem Stride Rite, najsiru velicinu, a i pediped je ok. (Kupovala sam do broja 23 za sad, a djetetova stopala su uzasno debela tj. visok je rist, sam taban nije nesto posebno sirok.)

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj miffy34 prvotno napisa Vidi poruku
    I mi kupujemo iste modele ove nike su podstavljene, to vam je dobro? Nama ništ podstavljeno ne prolazi. Frodo papuče nosimo i van. E sad ove birkenstok sam gledala na netu,vidim da su kvalitetne a i široke, samo kaj su sve japanke ili sam kaj propustila?
    I jel su tvrde? Gdi ih kupuješ? Zapravo su slične frodovom modelu japanki ili se varam?

    Ste probali kaj od ovih umi,pediped,livie&luca,preschoolians?
    Kako misliš podstavljene, misliš na onaj uložak unutra ? On nije ortopedski, a može se i izvaditi (vadim kad perem).
    Ja Birkenstock osobno ne nosim, ali to su bile prve sandale koje nisu skidali, dapače. Totalno su im ugodne i odgovaraju im (Frodo su non stop skidali). Nisu sve japanke, imaju i papuče i sandale. Samo, moram te upozoriti da se ne smiju prati vodom, inače donji, drveni dio pušta boju i boji stopala. Mi ih kupujemo samo za prigode kad se sređuju.
    Za igru smo ove godine kupili sandalice Rider, ne znam kako sam ih zaboravila spomenuti ! Odlične su, izrađene su od mekane gume, pa mogu slobodno s njima u pijesak, vodu, blato, bilo gdje. Navečer ih samo operem sapunom u sudoperu, prebrišem ručnikom i to je to, čas posla. Mogu se kupiti u spotskim dućanima, vidjela sam da ih prodaju uz Ipanema obuću.
    Ove marke koje si nabrojala, nismo probali.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    http://www.djaksport.com/image.aspx?...=67979&max=150

    Evo ženske Rider sandalice, mi imamo ovakve muške. Sve je gumeno, nema kožnih i platnenih dijelova, jako su mekane i ugodne.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Zgodne su te rider,sad imamo ciciban takav model.
    Gledam neke zatvorenih prstiju.
    Kaee, i nama su do tog nekog broja mnoge odgovarale,vremenski pronalaska postajao sve veći. Pedipf me jako zanima. je problem

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    118

    Početno

    I mi imami visok rist. Pediped su nam bile odlicne. Posebno jos ako su i kozne unutra. No, problem ih je nabaviti. Salju u EU, ali ne u HR, salju u Bosnu, Srbiju...ali postarina puno skuplja.

    Mi smo ih kupili kad smo bili u Slo. Inace smo u deichmanu cesto kupovali elefanten, ali do 25, jer nemaju bas neki izbor vecih brojeva

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    118

    Početno

    Imami visok rist i malo siru nogicu. Zadovoljni smo s pedipedom. Jedino nam je problem doci di njih. Kupili smo ih u Slo, al tamo idemo 1 godisnje. Pokusali smo narucit preko neta, dostavljaju u EU, ali ne u Hr. Dostavljaju u BH, Srb, ali je postarina dosta skuplja.

    U Deichmanu imaju jako dobre Elefanten, ali nakn br 25 im je mal izbor. Mekane su i odlicne.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Sorry za dupli post!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Koje pediped ste probali? Nisu sve za šira stopala

  16. #16
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Vidjela sam pediped u baby centru cini mi se.. Ali za ne hodace...

  17. #17

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    118

    Početno

    Mi smo probali Jamie Pediped. Visok rist, malo sire stopalo, skroz iznutra kozne. Kupili u Bebe centru.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    16

    Početno

    Pogledaj na http://bebuska.shoppingcentar.com.hr/ Oni imaju jako lijepih šuza.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Dakle, nakon silnih potraga, čitanja po netu itd, preporučujem isprobane predivne cipele, sandale i čizmice Livie&Luca , imaju i u UK, šalju u Hr, brzo, isplati se kupiti kad su snižene , i to čak 50% .
    I trenutno imaju rasprodaju al su veličine probrane.


    Uglavnom ,cipele su eko kožne, savitljive,udobne ma savršene... Jel se vidi koliko sam zadovljna?
    Posljednje uređivanje od miffy34 : 20.10.2014. at 00:58

  20. #20
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    I mi imamo široku nogu i visoki rist.
    Isto kupujemo froddo u koje nam ide nožica. A za jesen zimu kupujemo cicban model gležnjača. Odlične su nam. i izdrže da ne puknu i ne budu razgažene.
    U ljeti nismo mogli kupiti ni froddo ni bambi sandale jer mu noga nije išla unutra, a one sa dva čička na njegovoj nozi su izgledale smiješno jer je čičak bio prekratak.

    Dobre su nam Fila patike iz Deichmana.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •