Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Ciscenje tepiha

  1. #1
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno Ciscenje tepiha

    Zna li netko provjeren servis za ciscenje tepiha? Imam veliki bijeli vuneni tepih pa mi je bitno da je servis provjeren, da mi ga ne uniste. Mozda onaj clean express?

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ne znam, ali i meni treba

  3. #3
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Nitko? Muz mi zapakirao tepih i sad tako stoji u hodniku... a nije mali. Uglavnom clean exprws nema kemijsko ciscenje tepiha nego ih peru. To mi se nikako ne svidja. Lemia ima kem ciscenje i jeftiniji prijevoz i jeftinije ciscenje i jos je ekoloska.... tako da ako se nitko ne javi s boljom idejom, zovem lemiju.

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Mi upravo imamo majstore (parket, pločice) i kad idući tjedan završe, naši tepisi idu na čišćenje u Taski. Već su nam ih čistili i zadovoljni smo (vuneni i sintetički). Ne znam da li imaju kemijsko čišćenje, nama su ih prali i to je bilo sasvim ok. Imaju i čišćenje namještaja i zavjesa. Namještaj su nam očistili odlično, za zavjese nemam pojma.

    bella77 - evo kontakta (oni su na Ferenčici, blizu Lidla i Superkonzuma na Sveticama - meni je to u susjedstvu, pa mi je i zbog toga zgodno):http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Ferens...mjestaja-12146
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 25.07.2014. at 10:20

  5. #5
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Nama je Lemia prije dvije godine oprala jedan vuneni i drugi lijepi artespina tepih i nikad vise. Nisu bili niti nesto cisti ni svjezi , a najmanje mi se dopao kemijski miris koji je isparavao predugo... Ugl pratim vas jer trebam nekog dobrog za vuneni s time da bi ja bas pranje...

  6. #6
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Evo da dam svoje iskustvo obzirom da sam danas dobila tepihe natrag iz clean expresa. Na kraju sam se odlucula ipak na pranje jer sam procitala na vise mjesta da kemijsko ostavlja miris. Imala sam dva tepiha: jedan poliester i jedan od nepalske vune prosaran korom banane. I za ovaj drugi ne bilo frka kako ce ga oprati jer je jako debel, rucni rad i kostao je... previse.
    Ugl. zadovoljna sam rezultatom (vec sam zaboravila originalne nijanse tepiha, stvarno su sve ocistili), ali sam totalno nezadovoljna odnosom prema kupcu.
    Rekli su da ciscenje traje do 10 dana, nisu me nazvali niti nakon tri tjedna da bi rekli da ce kasniti. Kad sam ja njih zvala, prvo ih nisu mogli naci (ispalo je da su vuneni prali dva puta pa se jos susio), onda su me 5 dana zavlacili s isporukom. Danas su stigli i to zato jer sam im rekla da cu ih prijaviti policiji za kradju ako mi ih ne vrate. U jednom trenu sam zaista pomislila da ih vise necu vidjeti.
    Vjerojatno bih opet tamo dala na ciscenje, ali samo zato jer su stvarno dobro oprali.
    Tepisi imaju neki miris, nadam se da se nece dugo vuci.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    podižem temu
    trebam pranje jednog starog tepiha, imate li novijih iskustava, preporuka?

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Ja sam zadovoljna sa "Čisto" ma Črnomercu, brzi i profesionalni. Ali moji su tepisi jeftini i nis posebno pa ne znam jesam li mjerilo :-?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    na kraju sam dala ovima http://erna.ciscenje.com/pranje-namjestaja.htm
    dobila preporuku od nekoliko susjeda s kvarta
    bili su ok, došli po tepih, vratili u roku koji su obečali, sve korektno

  10. #10

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    514

    Početno

    Podižem temu i molim preporuku.
    Tražim servis koji dolazi na kućnu adresu i na licu mjesta očisti tepih.
    Imate li iskustva sa takvim vidom usluge te koga biste preporučili (u Zagrebu)?

  11. #11
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Evo još jedno podizanje teme, da ne otvaram novu. Bila bi mi jako korisna novija preporuka servisa za čišćenje tepiha (sintetičkih; i možda madraca) na području Zagreba. Malo sam pretraživala internet i našla Tepih (u Mlinarskoj), Hallo Tepih, Erna, Tajfun, Kiki.

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Baš danas osvanuo letak 0992137877
    Aqua Niteo nude i besplatnu dostavu ali do zgrade
    Ak te zanima letak pošalji broj telefona

  13. #13
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Hvala jelena.O! Imaju i ovi drugi besplatnu dostavu - više me zanima kvaliteta usluge ako netko ima iskustva...

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Nemam tepihe p ne znam

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •