Stranica 30 od 34 PrviPrvi ... 202829303132 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,451 do 1,500 od 1659

Tema: Ikea

  1. #1451
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Kod nas je bila prazna soba.

  2. #1452
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi već godinama sastavljamo namještaj, ovaj od Ikee spada medju lakše sklopive i dosta dobro opisane. Aku sarafilica je svakako preporucena Pax ormare (visoke) smo složili bez problema samo treba pažljivo proučiti sto piše koja je minimalna visina sobe i kako ih uspraviti. A dobro dodju i manje ljestve.

  3. #1453
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Ima netko ikeinu ogradu za krevet Vikare? Kupila bi je djetetu za krevet, ali nisam sigurna je li ona dovoljno dobra tj. visoka za krevet na kat. Pise na netu da joj je visina 7 cm, a to mi se cini nekak premalo..

  4. #1454

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    kolika je visina madraca?
    meni se ne čini baš sigurno za krevet na kat

  5. #1455
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Visoka je 14 cm. Nama je to prenisko jer mi madrac viri tocno tih 14cm iznad ruba, pa sam kupila dvije i montirala jednu na drugu. Sluzi nam kao ograda na donjem krevetu, gornji kreveti obicno imaju svoju ogradu. Dovoljno je cvrsta, bez brige, te se lako skida i stavlja.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  6. #1456
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Imam pitanje za redovne posjetiteljice sobe za prematanje beba i dojenje: je li ona fotelja Poang ili Pello?

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #1457
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ima li netko doma Friheten kauč? Kako vam se sviđa, odnosno što vam se sviđa kod njega?
    Piše da se može mijenjati L, znam da prilikom kupnje biram stranu L-a, ali n3kako je opisano da me navelo da pomislim da ga kod kuće mogu zamijeniti strane kad poželim.

  8. #1458
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj V&NMama prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko ikeinu ogradu za krevet Vikare? Kupila bi je djetetu za krevet, ali nisam sigurna je li ona dovoljno dobra tj. visoka za krevet na kat. Pise na netu da joj je visina 7 cm, a to mi se cini nekak premalo..
    Imam i ja. Nije krevet na kat, al mali nikad nije pao. Nije da ne bi nikako mogao, ali bi se malo morao potruditi. Vjerojatno ovisi o tome kakav krevet imaš. (Znaš da možeš vratiti za 365 dana)

  9. #1459
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko doma Friheten kauč? Kako vam se sviđa, odnosno što vam se sviđa kod njega?
    Piše da se može mijenjati L, znam da prilikom kupnje biram stranu L-a, ali n3kako je opisano da me navelo da pomislim da ga kod kuće mogu zamijeniti strane kad poželim.
    Imamo mi ovaj:

    https://www.ikea.com/us/en/images/pr...E386785_S4.JPG

    Ne koristimo ga za spavanje, pa ne znamn kakav je za to, iako mi se čini dosta udoban.

    Zamjerka je što se raspao šav na jednom dijelu, pa ne izgleda baš lijepo, ali srećom ionako koristimo prekrivač zbog pasa, pa se ne vidi. (Htjeli smo ga zakrpati sa nekim zakrpama za šator iz Decathlona, međutim ih više nije bilo u prodaji kad smo ih došli kupiti. )

    Nisam sigurna može li se preslagivati, pitat ću MM-a.

  10. #1460
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Da, taj friheten nema dva rukohvata i to je meni njegov minus. Cini mi se tvrđi na prvi sjed , je li tako i nadalje? Bilo bi mi drago da jest. A sav je na vidljivom mjestu?, kao nije bas ta tkanina kvalitetna? Mislim, cijena mu je super sad.

  11. #1461
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko doma Friheten kauč? Kako vam se sviđa, odnosno što vam se sviđa kod njega?
    Piše da se može mijenjati L, znam da prilikom kupnje biram stranu L-a, ali n3kako je opisano da me navelo da pomislim da ga kod kuće mogu zamijeniti strane kad poželim.
    Ne bi ga ja kupovala, izgleda da je kod njega problem sa šavovima, pogledaj ovdje:
    http://forum.roda.hr/threads/14853-P...hlight=tapetar
    post 115.

  12. #1462
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Da, taj friheten nema dva rukohvata i to je meni njegov minus. Cini mi se tvrđi na prvi sjed , je li tako i nadalje? Bilo bi mi drago da jest. A sav je na vidljivom mjestu?, kao nije bas ta tkanina kvalitetna? Mislim, cijena mu je super sad.
    On je meni na nekim mjestima tvrđi, a na nekima mekši, nemam pojma kako.

    Šav koji je pukao je nažalost na gornjem dijelu, blizu sredine kauča.

    Kaže MM da misli da se ne može pretumbavati, ali nije siguran.

  13. #1463
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

  14. #1464
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Možda su ovi od prave tkanine bolji, ova umjetna koža od koje je naš očito ne drži dobro šavove.

  15. #1465
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Sad sam shvatila, nakon pročitane i Cathyne poruke, da kauč o kojem razmisljam nije isti. Jest model, ali nije tkanina. E sad... je li to mijenja što... ovaj je još i jeftiniji
    https://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/spr/39216754/
    Posljednje uređivanje od sarasvati : 13.12.2018. at 00:13 Razlog: .

  16. #1466
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko doma Friheten kauč? Kako vam se sviđa, odnosno što vam se sviđa kod njega?
    Piše da se može mijenjati L, znam da prilikom kupnje biram stranu L-a, ali n3kako je opisano da me navelo da pomislim da ga kod kuće mogu zamijeniti strane kad poželim.
    https://www.ikea.com/us/en/catalog/products/S69216757/

    Ne. Pogledaj reviews. A i izgleda kao ono crveno na razvlacenje tamo dolje na moru, sto je sve samo ne udobno jer su savovi na nemogucim mjestima dok spavas. Plus, s obzirom da se spava na samom kaucu (na presvlakama), vjerojatno moras koristiti nekakvu nepropusnu podlogu koja ce ga stititi.

  17. #1467
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Možda su ovi od prave tkanine bolji, ova umjetna koža od koje je naš očito ne drži dobro šavove.
    X

    malo mi je lakse kad vidim da i drugi imaju isti problem s "koznim" Frihetenom, ipak nisu moja djeca divljaci kriva za sve

  18. #1468
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.ikea.com/us/en/catalog/products/S69216757/

    Ne. Pogledaj reviews. A i izgleda kao ono crveno na razvlacenje tamo dolje na moru, sto je sve samo ne udobno jer su savovi na nemogucim mjestima dok spavas. Plus, s obzirom da se spava na samom kaucu (na presvlakama), vjerojatno moras koristiti nekakvu nepropusnu podlogu koja ce ga stititi.
    Većina je kao ono crveno na moru, na to ne mogu sad utjecati. To je tako kako jest. sad sam malo zbunjena jer jedine komentare)na američkoj stranici) koje sam pronašla su zapravo dobri?!

  19. #1469
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja se zapravo dvoumim između Frihetena i Jyiskovog kauča. Ima li netko iskustva s Jyiskom?
    Ovaj: https://jysk.hr/dnevni-boravak/kauci...vils-tamnosiva
    A kad čitam komentare, tamo pak neki vijci nisu baš najbolji.

  20. #1470
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ovi su u Ikei totalna banana. Naplaćuju 300 kn rukovanje i dostavu jednog ormara.

  21. #1471
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ovi su u Ikei totalna banana. Naplaćuju 300 kn rukovanje i dostavu jednog ormara.
    Nemam iskustva, pa možda mlatim praznu slamu, ali daj vidi da li tu uslugu možeš drugdje naći za manje para...vidi u oglasniku ili na internetu, ljudi se svačim bave.

    Idem baš vidjeti što se nudi.

    Evo - ovo je prvo izletjelo: https://monterko.com/ - nađeš 2 ili 3 i pošalješ upit, pa uzmeš najjeftinijeg.

  22. #1472
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ispadnu 100 kn manje. Svejedno je to 200 kn. Pokušat ću izabrati nešto što je ukupno ispod 30 kg. Ne dam toliko za par panela, i to još nemontiranih.

  23. #1473
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    A kaj znači rukovanje? Dostava znam kaj je i u većini normalnih dućana je badava do ulaza,neki naplaćuju po katovima

  24. #1474
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ispadnu 100 kn manje. Svejedno je to 200 kn. Pokušat ću izabrati nešto što je ukupno ispod 30 kg. Ne dam toliko za par panela, i to još nemontiranih.
    A da pitaš koga od susjeda da ti to napravi? Ili tu na forumskoj burzi - možda ima nečiji muž ili sin volje zaraditi 100 kn. Može biti i žensko, ali iz iskustva - ja izbjegavam tegliti stvari, imam za to svoje muške, hehehe...

  25. #1475
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    jelena, oni naplaćuju valjda i taj dio dok izaberu proizvod sa svojih polica i spreme ga i kompletno to dostave, jer inače onaj tko ide u Ikeu sam sve uprti i samo plati na kasi i vozi doma.

    Peterlin, sasvim ti je to ok ideja, ali praktičnije mi je da izaberem manju stvar i platim njihovu jeftiniju dostavu. Ali ono, razlika je točno na kojih kilogram dva između 60 i 300 kn.

    Imam izbor
    1. tip regala, samo bijela, cijena srednja, dimenzije ne odgovaraju, izgled osrednji, cijena dostave ok,
    2. tip regala: ima uži izbor boja, cijena viša, dimenzije odlične, izgled ok, cijena dostave ok,
    3. tip regala: širi izbor boje, cijena srednja, dimenzije ok, izgled odličan, cijena dostave bljak

    Kako mijenjam dimenzije ili nešto tako nešto fali. Ne mogu naći savršenu kombinaciju i to me ždere.

  26. #1476
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    a zakaj mora biti savršeno, važmnoda stane u gabarite, ili da je manje

  27. #1477
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Prostor je mali, pa bih rado da je usko, šareno, i ne košta puno. Tražim previše.

  28. #1478
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Šareno lako napraviš i sa folijama ili daš deci da ukrase

  29. #1479

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Ima li tko ove tanjure https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/10392012/

    Geldam ih vec neko vrijeme pa me zanima jeli se lome brzo ili je ok kvaliteta?

    I ako netko zna na kojem topiku se ne tako davno pisalo o tanjurima bila bi zahvalna nemogu naci

  30. #1480
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    kupili smo jedan tanjur iz te serije. nije se proslavio bas. nakon par mjeseci su se vidjele sitne špure a za cca godinu dana je pukao.

  31. #1481

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    395

    Početno

    Mi smo već nekoliko puta kupili iz te serije. Čini mi se da su nekad bili kvalitetnij. Zadnja serija se otkrhava i lomi nenormalno.
    Ali za peri- deri varijantu su ok, obzirom na cijenu. Samo disciplinirano svaki otkrhnuti treba baciti u smeće, što ja ne napravim, pa stol izgleda ne baš lijepo
    Posljednje uređivanje od paklenica : 01.03.2019. at 18:03

  32. #1482

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala vam iako ne zvuci bas najbolje, vidjet cu sto se jos nudi

  33. #1483
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Imaš slične, ali tanje, ljepse i izdržljivije u Momaxu.

  34. #1484

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala al Zagreb mi daleko

  35. #1485
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    apropos Ikea tanjura, od 1.-10.3. imaju 15% popusta na sve tanjure

  36. #1486
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Meni se puno izdržljivije pokazalo ono mat posuđe od IKEe. Al ne znam je l ti se to sviđa. Meni su glupe dimenzije njihovih dubokih tanjura jer su preveliki i za serviranje variva i za suđericu.

  37. #1487
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Već sam pisala, kupila sam neki set Ikea tanjura, nije ovaj sa linka, i nije uopće bio jeftin, kvaliteta je bila užasna, završio je u smeću za manje od godinu dana.

  38. #1488

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko ove tanjure https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/10392012/

    Geldam ih vec neko vrijeme pa me zanima jeli se lome brzo ili je ok kvaliteta?

    I ako netko zna na kojem topiku se ne tako davno pisalo o tanjurima bila bi zahvalna nemogu naci
    Imam ja, već duže vrijeme.
    Niti jedan mi se nije otkrhnuo niti slomio, a nije da baš nešto ludilo pazim.

  39. #1489
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Kupujemo ormar prvorođenom. Već sam složila pax i sada vidim da je i stuva na akciji. Stuva mi je nešto ljepša i malo povoljnija što ne igra značajnu ulogu. Za pax sam sa više strana čula pohvale, a stuvu nitko od mojih poznanika nema.
    ima li itko stuva ormare,kakve su kvalitete?

  40. #1490
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    kolegica ima djeciji krevet u skolopu kojeg ima i ormar od stuve. jako je zadovoljna.

  41. #1491
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Kupujemo ormar prvorođenom. Već sam složila pax i sada vidim da je i stuva na akciji. Stuva mi je nešto ljepša i malo povoljnija što ne igra značajnu ulogu. Za pax sam sa više strana čula pohvale, a stuvu nitko od mojih poznanika nema.
    ima li itko stuva ormare,kakve su kvalitete?
    A da li si ih vidjela uživo? Meni je Stuva mala u odnosu na Pax.

  42. #1492
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi imamo Stuva regalčiće, ali ormar je bio mali

  43. #1493
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    A da li si ih vidjela uživo? Meni je Stuva mala u odnosu na Pax.
    Nisam vidjela. zato i pitam. Djeluje malo manje. Mislili smo dva ormara od 196 cm visine uzeti, no zasada je ipak pax na prvom mjestu.

  44. #1494
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Prednost Paxa je i to što ima odlične opcije za unutarnje uređenje, ne znam što Stuva ima od toga.

  45. #1495
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Stuva ne, tako kako je ali je ok raspored. https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S09279663/ ovaj sanduk me osvojio, idealan za patike s treninga, ruksake i još kojesta nečisto.
    No mogu mu s vremenom kupiti neki sanduk za takve stvari.

  46. #1496
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    odličan je ovaj sanduk, to nisam uopće vidjela. Pa vidim da možeš staviti i košaru. Onda drugi ormar možete uzeti s ladicama (ako voliš ladice kao ja) i imaš sve.

  47. #1497
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    nikako ne mogu skužiti dimenzije tog prvog ormara. Ta i https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/p...12/#/S79266049
    al pax je ipak malo veći, mogla bi mu posteljinu na gornju policu i vakum vreću s jaknama i sl staviti...
    Kjarcu, deset dana smo slagali idealan ormar i sad ta stuva se odjednom pojavi.
    A Ikea mi nikako nije usput, moram preko neta naručiti.

  48. #1498
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa vjerojatno su iste dimenzije kao i taj drugi ormar. Pax ti je i dublji 10 cm (dubina je 60).

  49. #1499
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    odličan je ovaj sanduk, to nisam uopće vidjela. Pa vidim da možeš staviti i košaru. Onda drugi ormar možete uzeti s ladicama (ako voliš ladice kao ja) i imaš sve.
    Meni se čini izrazito mali.(https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S09279663/ )
    Dimenzije blagajne su: širina 18, duljina 19, visina 11cm.(https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/p...ka%2C+blagajna )

  50. #1500
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ovo sa sandukom ti je zapravo sastavljeno od dva okvira

    https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/00128621/

    https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/00386988/


    znači visoko je 64+128=192, kao i drugi ormar

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •