Stranica 31 od 34 PrviPrvi ... 212930313233 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,501 do 1,550 od 1659

Tema: Ikea

  1. #1501

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Mi imamo i Pax i Stuvu.
    Stvari od djece su u Stuvi, naše su u Paxu. Pax je puno dublji i stane puno više stvari, ladice su veće i dublje.

  2. #1502
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Dublji je 10 cm, a i viši je. STUVE su, s druge strane, šire (2x60). Pax je stvarno prostran, mi imamo tri ladice + košaru i dio za vješanje, i ima stvarno puno prostora + na toj gornjoj polici imamo kutije za mijenjanje ljetno/zimsko.

    Ali nije niti Stuva loša, imamo dva regalčića sa po tri ladice, i puno stvari stane u te ladice. Ovaj sanduk koji je stvarno fora se btw može kupiti i odvojeno, to je posebni element.

  3. #1503
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Hvala cure!

  4. #1504
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Mi imamo plitki pax, sto znaci 38 dubine.
    https://m2.ikea.com/hr/hr/p/pax-orma...ela-s99119463/

  5. #1505
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Jeste li zadovoljni sa stolom Micke? Uzela bih vilenjaku, treba nam neki do 120 cm dužine. I imate li preporuku za stolicu? Kakva je Jules? Treba mi onda neki jastučić za nju, hm. Mada će vjerojatno raditi zadaće za kuhinjskim stolom. Hvala!
    Posljednje uređivanje od palčica : 26.04.2019. at 13:48

  6. #1506
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Moj ima Micke stol sa tom plocom gore i ladicar. Ok je, peru godinu dura, a mislila sam da nece.
    Rijetko pise zadacu za svojim stolom , no dobro je spremiste . Momezaboravku je ploca super, magneticima si kaci rasporede i podsjetnike.

  7. #1507
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala, nisam ni vidjela da ima opcija ploče. I nama će, slutim, više služiti kao spremište za knjige i pribor.

  8. #1508
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Jesu nedjeljom guzve u Ikei? Za Rugvicu pitam...hvala

  9. #1509

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Pitanje oko ugradbene ikeine nape.
    Ako ju koristim kao recirkulirajuću, trebam li ju spajati na dimnjak/odvod zraka ili ju mogu montirati na bilo koje mjesto u kuhinji?
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 19.08.2019. at 14:27

  10. #1510
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje oko ugradbene ikeine nape.
    Ako ju koristim kao recirkulirajuću, trebam li ju spajati na dimnjak/odvod zraka ili ju mogu montirati na bilo koje mjesto u kuhinji?
    Recirkulirajuce mape su rjesenje kad ne postoji mogucnost odvoda zraka. Nuzno zlo.
    Ako imas odvod, uzmi pravu napu.

  11. #1511
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    takvu mapu ima moja svekrva. nedavno sam radila rizoto od kozica. miris se osjetio danima jos.
    ona je slabo koristi jer uglavnom kuha na balkonu.
    zivi u kuci da ne bude brige za susjede u zgradi
    Posljednje uređivanje od spajalica : 20.08.2019. at 08:31

  12. #1512
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mi smo u zgradi svi ljeti kuhali na balkonu.

  13. #1513
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje oko ugradbene ikeine nape.
    Ako ju koristim kao recirkulirajuću, trebam li ju spajati na dimnjak/odvod zraka ili ju mogu montirati na bilo koje mjesto u kuhinji?
    Bez odvoda će ti samo miješati smrad. Ako imaš mogućnost, spoji je na odvod. To je jedino pravo rješenje.

  14. #1514
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Kakva su vam iskustva sa Ikeinom dostavom? Rokovima?

  15. #1515
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Znaju stavit jedan datum pa dostavit drugog datuma bez da najave. Tako da sam morala sama silazit po teške pakete pet katova bez lifta.

  16. #1516
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ako narucim sutra robu i platim i u pon.bih ju pokupila jel to moguce tako brzo? Ne mogu naci na webu neke rokove.

    Hvala

  17. #1517
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    I kako ste zadovoljni ručnicima iz Ikee?

  18. #1518

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva su vam iskustva sa Ikeinom dostavom? Rokovima?
    Ikea je do prije nekoliko mjeseci imala na fejsu opciju osvrta. Komentari na dostavu su bili grozni. Valjda su zato i maknuli osvrte.

  19. #1519
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ide frendica ja cu naruciti preko weba da pokupi.

  20. #1520

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Je li netko koristio onu Ikeinu ponudu za doniranje namještaja?
    Poslali smo sliku, opis i dimenzije police koje se pokušavamo riješiti prije 8 dana, i još ništa, nikakvog odgovora, pa čak ni negativnog

  21. #1521
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    I kako ste zadovoljni ručnicima iz Ikee?
    Vjerojatno kasno ali imam ih već 8g i zadovoljna sam. Malkice su izblijedeli, malkice ogrubili ali i dalje su debeli i dobro upijaju. S tim da ih susim u susilici redovito.

  22. #1522
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko koristio onu Ikeinu ponudu za doniranje namještaja?
    Poslali smo sliku, opis i dimenzije police koje se pokušavamo riješiti prije 8 dana, i još ništa, nikakvog odgovora, pa čak ni negativnog

    Nisi na fejsu? Tam ima grupa Sharing is caring - ja se spremam počet fotkat svoje viškove. Koliko sam pratila, sve ode vrlo brzo

  23. #1523

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Trebala bih preporuku za trosjed. Imate neki od Ikeinih modela i kako ste zadovoljni?
    Posljednje uređivanje od buba klara : 28.10.2019. at 17:16

  24. #1524

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Nisi na fejsu? Tam ima grupa Sharing is caring - ja se spremam počet fotkat svoje viškove. Koliko sam pratila, sve ode vrlo brzo
    Nisam

    Ali - baš danas mi MM kaže da mu se javila neka bakica na oglas iz Njuškala, tako da nas Ikeino recikliranje više ne zanima.

  25. #1525
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko koristio onu Ikeinu ponudu za doniranje namještaja?
    Poslali smo sliku, opis i dimenzije police koje se pokušavamo riješiti prije 8 dana, i još ništa, nikakvog odgovora, pa čak ni negativnog
    Ma njima to treba samo za company profile - lijepo izgleda na web stranici, a na kraj pameti im ne pada da se time stvarno bave...

  26. #1526

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ma njima to treba samo za company profile - lijepo izgleda na web stranici, a na kraj pameti im ne pada da se time stvarno bave...
    Izgleda da si u pravu
    Kao i ono da svakih par mjeseci povuku neki proizvod iz prodaje "iz sigurnosnih razloga" i obavještavaju kupce neka ga vrate i dobit će povrat novca

  27. #1527
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    kakve su ikeine termosice za hranu?

  28. #1528
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Meni je sve od Ikee super.

    Imam njihovu posudu za hranu i onu torbicu, nista ne curi.

    Kolegica s posla ima tu termosicu za juhe i variva i zadovoljna je.

  29. #1529
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

  30. #1530

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto nedavno uzela tu i odlična mi je

  31. #1531

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Imam dvije i stalno su u uporabi. Odlične su!

  32. #1532
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Te termosice, ne vidim na stranici dali su svi dijelovi perivi u perilici? Dali ima neke odvojive gumice, utore ili neke rupice nezgodne za pranje i da se mogu skupljati bakterije

  33. #1533

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    U uputama piše da se pere na ruke
    https://www.ikea.com/hr/hr/manuals/e...6787-1_pub.pdf
    Ja sam ju par puta koristila i jednostavno se pere. Može se odvojiti guma.

    A recimo imala sam i ovakvu https://m2.ikea.com/hr/hr/p/haelsa-c...vena-40450821/ samo druge boje. I koma mi je bila zbog tih utora i vrlo brzo sam ju bacila.
    Sad za napitke imam jednu iz Decathlona i mrak mi je. Jako jednostavna za pranje i ćišćenje i drži se već godinama.
    Posljednje uređivanje od larmama : 01.11.2019. at 15:47

  34. #1534

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Te termosice, ne vidim na stranici dali su svi dijelovi perivi u perilici? Dali ima neke odvojive gumice, utore ili neke rupice nezgodne za pranje i da se mogu skupljati bakterije
    Na posudi ali ima znak za suđericu...

  35. #1535
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Hvala. Ima i u bioroot zgodnih, nesto skupljih

  36. #1536
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Onaj Jysk je takvo smeće. Sad razumijem zašto je većini ljudi Ikea prvi izbor.
    Ikea ne stavlja u ponudu s*nje proizvode.
    Otirač je došao svinut i napukao. Ormarić su natrpali u hrpu stiropora, pa je ipak zavareni metalni dio na koji se stavlja polica bio svinut.
    Zračnim madracima su spustili cijenu za 200 kn jer ih nitko neće. Osim mene. Ikea ih ni nema u ponudi. Nije mi bilo jasno zašto.

  37. #1537

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    zar nema više mjesečne ponude u IKEI?

  38. #1538
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Ima u Jysku dobrih stvari, ali nisu badava. Jeftine su obično lošije kvalitete. Nije taj dućan po tome nikakva iznimka. Za Ikeu ne bih znala, nikad ništa tamo nisam kupila.

  39. #1539
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Joj da ja napišem sra**a s namještajem iz ikee. Ali svejedno ponešto kupimo, nezgodno je jednom kad kreneš onda trebaš iduće nešto pa ti treba da bojom i stilom ide uz prethodno i tako se niz nastavlja Oni bar imaju istu liniju par godina (ako je hit) a ne kao kod nekih kupiš nešto i za par mjeseci više nema toga u ponudi.

    Kupujem tamo preko 20g i smanjila se kvaliteta, povećale cijene, “nakotilo” brdo gluposti kojih prije nije bilo (1000 vrsta svijeća i sl) no još uvijek se zna naći ok stvari za ok cijenu. Jedino su im upute stvarno ok, nagledala sam se uistinu groznih uputa drugih proizvođača dok smo nedavno opremali kuću.

  40. #1540
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Al nisu niti sve Ikee iste. Kod nas ima puno tih sitnica, a manje kvalitetne robe. Pretpostavljam da je to vezano uz potražnju. Jer kvalitetnije stvari koštaju.

    Isto tako cijene nisu jednake u svim državama pa kad se kupuje nešto skupo, a nekamo se putuje, ima smisla provjeriti je li u toj zemlji jeftinije.

    Nisu ni katalozi svi isti, pa da se samo mijenjaju cijene u ovisnosti o valuti.

  41. #1541
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Meni je Ikea the best value for money. I obozavam je :zaljubljen; dogodine cemo je dosta trebati i jedvaaa cekam to razdoblje.

  42. #1542
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Onaj Jysk je takvo smeće. Sad razumijem zašto je većini ljudi Ikea prvi izbor.
    Ikea ne stavlja u ponudu s*nje proizvode.
    Otirač je došao svinut i napukao. Ormarić su natrpali u hrpu stiropora, pa je ipak zavareni metalni dio na koji se stavlja polica bio svinut.
    Zračnim madracima su spustili cijenu za 200 kn jer ih nitko neće. Osim mene. Ikea ih ni nema u ponudi. Nije mi bilo jasno zašto.
    Apsolutno potpis.
    Jysk ne moze niti blizu konkurirati Ikei, ni kvalitetom, ni dizajnom,ni prakticnoscu, ni uslugom, ma nicime.

    Toliko je sve jednostavno, trgovac ti bez problema nacrta ormar, kuhinju, sve ti sloze sta te volja, iako je toliko jednoatavno s tim modularnim elementima...ja ne trebam tudje usluge te vrste jer mi je to muzeva profesija.

    Takodjer reklamacije ili sl.vrhunska usluga, cak znaju nesto dat I besplatno nakoniateka reklamacije.

    Mi smo ljetni apartman opremili Ikeom,prezadovoljna sam. I obozavam njihove upute,to moze svako dijete slozit ormarice, komodu ma bilo sta.

    I.super mi je sto uvijek ima raspon cijena u odnosu na kvalitetu,imaju takodjer super pipe s dugogodisnjom garancijom. Provjereno.

    Obozavam Ikeu!

  43. #1543
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Pipa za kuhinju - crkla nakon 4g, srećom garancija na 10g i imali smo racun
    Malm ladicar - oštećena boja na ladici, naravno nakon što složis pol ormarica neda ti se opet rastavljati, pa smo uspjeli sloziti da se ne vidi
    Pax ormar - očajan izbor fronti za niski ormar, na kraju smo kupili za visoki i dali ga kod stolara skratiti.

    Opet neke stvari su ispale ok, kallax, mickie, mamut,... Vrlo često stvar sreće. Ali da tražim nešto baš dugo izdrzljivo i kvalitetno ne bi išla u ikeu...

  44. #1544
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Pipa savrsena jos uvijek.
    Ladicar, komoda I ormari svi I dalje ko novi.
    Kalax, mamut, lampe sve I dalje super.

    Sofa na moru isto, al nju se ipak koristi 2,5mj godisnje pa je tesko procijenit.

  45. #1545
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Moram ipak pohvaliti Jysk što su vratili pare u gotovini kad sam im došla vratiti stvar, neotpakiranu.

  46. #1546
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ne razumijem sta ti mogu ne vratit?! Pa to je normalno.

    Ikea vraca i kada je otpakirano.

  47. #1547
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ne vjerujem da bi vratili nekaj kaj je uništeno mojom krivnjom.

  48. #1548
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ikea ima dosta losiju kvalitetu nego prije npr 15 godina. A ni tada im kvaliteta iverice nije bila neka. Namjestaj od drveta je neunistiv. Al komadi od iverice se raspadnu nakon nekog vremena.
    Pax ormari recimo. I djecji ladicari iz neke serije, sve ladice su se poraspadale. Jedva sam nabavila nove vodilice za te ladice jer ih naravno oni ne drze nakon sto prestanu proizvoditi seriju.
    Danas bude vrlo cesto krivih rupa koje se ne poklapaju ili su izbusene ukoso i slicnih gresaka. Meni se ne da to ponovo rastavljati pa zapakiravati pa slati, ili izbusim nove rupe il zasarafim nekako drugacije. Kolega je nedavno kupio kauc. Pocivaljka se nije mogla namontirati uopce, ostala bi visiti u zraku nekako. Vratio ga je, al to je trajalo danima.

  49. #1549
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi smo namještaj za boravak kupili u emmezeti.
    Stvarno sam se iznenadila, očekivala sam nekako da je tamo "srot" a kupili stvarno lijep udoban čvrst trosjed i jako čvrste i masivne komodu i tv ormaric. Da ne razmišljam oce li puknuti pod akvarijem od 100l. I još su me znali gosti pitati odakle pa su se svaki put iznenadili i oni

    D da pax ormari, kad god otvaram ladice čuje se neki grozan "pling". To na prijašnjem ormaru nije bilo - Ali tamo je jedan mehanizam ladice koštao ko cijeli pax ormar
    Posljednje uređivanje od sillyme : 07.12.2019. at 08:29

  50. #1550
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Čisto sumnjam da u zemlji otkud Ikea potječe (Švedska?) tako traljavo obavljaju posao. Daj dobru ideju našim lijenčinama i nesposobnjakovićima i eto ga.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •