Stranica 20 od 34 PrviPrvi ... 10181920212230 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 1669

Tema: Ikea

  1. #951
    Ejla-S avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    koristim ove
    http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/90232840/

    i jako ih volimo
    već godinama su u svakodnevnoj upotrebi (dva komada imamo) i u super stanju
    Zbilja je lipa. I teška.

    Ja sam kupila tj, kupili su mi, komplet 365+. Četiri posude za cijenu ove tvoje.
    Bit će valjda dobre za kuhanje manistre.

  2. #952

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Ja sam nedavno kupila ovaj 5 l lonac i nakon prve upotrebe ostetilo mu se dno. Povrsinski sloj se ogulio u obliku manjih mrlja, a djelomicno izgleda kao da je zardjalo. :/

    Poslije sam u uputama citala da se sol ne smije stavljati u hladnu vodu, nego tek kada voda zakuha. U suprotnom se valjda to moze desiti.

    Namjeravam reklamirati taj lonac i uzela bih novi isti takav, jer mi je izgledom jako lijep, a to sto je od 5 l savrseno mi odgovara.

    Osim toga uzela sam i ovaj teflonski. Zabunom, jer sam zapravo mislila uzeti ovakav isti, ali ne teflonski, a kako su lonci zapakirani s poklopcem nisam obracala paznju da na pakovanju posebno pise, ako je lonac od teflona.

    U glavnom sad mi ta tefonska posuda odlicno sluzi iako se teflon vec ogulio sa ovih vijaka sto se vide na zadnjoj slici sa gornjeg linka. :/

    Uzela sam naknadno i onu drugu ne neflonsku posudu sa ruckom i sa njom sam za sada zadovoljna u potpunosti.

    Ovakve stvari ne bih tolerirala drugim ducanima/markama, ali prema Ikei imam drugacije kriterije
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 23.09.2014. at 20:00

  3. #953

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ivarice, imam pitanje u vezi ovih lonaca Ja ih isto imam samo su moji izvana plavi.
    Jel tebi iznutra dno još uvijek crno ? Meni je kod tave na nekim mjestima bakreno, a na loncu sivkaste fleke. Zbog toga sam tavu prestala koristiti jer ne znam jel to oštećeno ili tako treba biti.

  4. #954

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    A ovo cijedilo mi je trenutno najbolja stvar u kuhinji. Iznimno prakticno.

  5. #955
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Nije vise crno, sivo je (moj je isto plavi izvana).

  6. #956

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    a onda je kao što sam i mislila, tava se uništila ;( jer probija bakreno, a lonac je u redu, siv je. Hvala ivarice

  7. #957
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Podizem...priblizava mi se datum odlaska u Ikeu pa sam u procesu trazenja nacina dostave za Du...

    Ideja paletnog slanja koju je netko naveo je otpala jer su europalete dimenzija 120x80 i max 185cm visine sto je nedovoljno,ormar,madrac i krevet ce bit oko 180-200cm....

    Uvrstila sam manje vise sve sto sam mislila kupit u popis kupovine,sve ce teziti max 150kg, ma i manje nego eto da zaokruzim na vise...
    Overseas me za paketnu dostavu pita dimenzije paketa,a biti će ih toliko da ću im 10min samo diktirati mjere....dakle,ne mogu mi ništa reći dok sve ne kupim...

    Spominjali ste neku firmu koja za tebe kupi i vozi po Hrv za neku proviziju,morala bi onda istrazit i tu mogućnost,možda to bude jeftinije nego dostava...

    S kojim još da dostavnim firmama pokušam?

  8. #958
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem...priblizava mi se datum odlaska u Ikeu pa sam u procesu trazenja nacina dostave za Du...

    Ideja paletnog slanja koju je netko naveo je otpala jer su europalete dimenzija 120x80 i max 185cm visine sto je nedovoljno,ormar,madrac i krevet ce bit oko 180-200cm....

    Uvrstila sam manje vise sve sto sam mislila kupit u popis kupovine,sve ce teziti max 150kg, ma i manje nego eto da zaokruzim na vise...
    Overseas me za paketnu dostavu pita dimenzije paketa,a biti će ih toliko da ću im 10min samo diktirati mjere....dakle,ne mogu mi ništa reći dok sve ne kupim...

    Spominjali ste neku firmu koja za tebe kupi i vozi po Hrv za neku proviziju,morala bi onda istrazit i tu mogućnost,možda to bude jeftinije nego dostava...

    S kojim još da dostavnim firmama pokušam?
    Pa pogledaj na Njuškalo, ako upišeš Ikea u tražilicu izbaci hrpu prijevoznika.

  9. #959
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/79103-i...rvatsku-Zagreb

    možda tu nešto nađeš

    A imaš na FB stranici Dubrovnik Ikea dostava.

  10. #960
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Pitati cu ja frendicu kako je rijesila transport do Zadra. Pa ti javim

  11. #961
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    A bus?
    Možda se može tako dogovorit.
    Paketi iz Ikee jesu dugački ako je ormar i krevet unutra, ali su plosnati i zapravo ne zauzimaju puno mjesta, a madraci su većina vakumirani.
    Mislim da bi to bez problema išlo u gepek i još bi ostalo mjesta ko u priči.
    Moj muž je vozio u Golfu, krevet duljine 210 cm, a s kutijom je paket još duži i dva madraca i to ne vakumirana, spustio je pola naslona od zadnje klupei suvozački sic i bez problema je sve stavio unutra i najnormalnije zatvorio stražnja vrata.
    Još je i kći sjedila iza njega. Ja ne, nisam stala
    Tako da mislim da tri damižonke zauzmu daleko više mjesta u busu nego tri-četri plosnate kutije iz Ikee, a stalno viđam da ljudi busevima šalju svašta pa zašto ne bi krevet putovao?
    Posljednje uređivanje od Tanči : 02.10.2014. at 22:17

  12. #962
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ma treba cijela soba;krevet,ormar,madrac,trofast storage,zavjese,stol i stolice,posteljina i dosta sitnih stvari...ima tu toga...mi dolazimo sa avionom tako da moram direkt iz IKEE organizirat prevoz...

    neki sa njuskala su me otpepali,ne voze do Du...ova sa FB za DU je prilicno skupa i to izgleda po komentarima i da ne idu bas cesto,ostaje mi jos viditi sa par firmi....

  13. #963
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    ma treba cijela soba;krevet,ormar,madrac,trofast storage,zavjese,stol i stolice,posteljina i dosta sitnih stvari...ima tu toga...mi dolazimo sa avionom tako da moram direkt iz IKEE organizirat prevoz...

    neki sa njuskala su me otpepali,ne voze do Du...ova sa FB za DU je prilicno skupa i to izgleda po komentarima i da ne idu bas cesto,ostaje mi jos viditi sa par firmi....
    A jel imate od koga posuditi kombi ili pick-up?

  14. #964
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    ma treba cijela soba;krevet,ormar,madrac,trofast storage,zavjese,stol i stolice,posteljina i dosta sitnih stvari...ima tu toga...mi dolazimo sa avionom tako da moram direkt iz IKEE organizirat prevoz...

    neki sa njuskala su me otpepali,ne voze do Du...ova sa FB za DU je prilicno skupa i to izgleda po komentarima i da ne idu bas cesto,ostaje mi jos viditi sa par firmi....
    ja se nadam da već niste kupili kartu
    jer je bolje da prvo pronađeš prijevoz, a onda vidiš ima li uopće smisla dolaziti
    ako zbog toga dolazite

    jesi li pitala mravca?

  15. #965
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    jesmo,ali IKEA je samo jedan od razloga,idemo na produljeni vikend a ni na karte nismo puno potrosili ( MMu firma a mi dio miles&more)

    ne svidja mi se princip ovih sa FB, 15% od iznosa racuna,imam dosta i sitnica pa cu onda radije ponjet extra kufer i sve sto stanje u njega potrpat a samo namjestaj onda preko njih.... (a i nije da oni kupuju za mene,već će im moje bit sve plaćeno i izdvojeno)

    nisam te ,firma se zove bas mravac,ne nalazim na netu (odnosno to sigurno nije bosanski nogometas)?
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 03.10.2014. at 08:07

  16. #966
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    jesmo,ali IKEA je samo jedan od razloga,idemo na produljeni vikend a ni na karte nismo puno potrosili ( MMu firma a mi dio miles&more)

    ne svidja mi se princip ovih sa FB, 15% od iznosa racuna,imam dosta i sitnica pa cu onda radije ponjet extra kufer i sve sto stanje u njega potrpat a samo namjestaj onda preko njih.... (a i nije da oni kupuju za mene,već će im moje bit sve plaćeno i izdvojeno)

    nisam te ,firma se zove bas mravac,ne nalazim na netu?
    http://www.mrav.hr/index.php

  17. #967
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Možda neki prijevoznik, kamionom ili kombijem vozi za zg a vraća se u du prazan pa vam preveze uz naknadu?

  18. #968
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    paleta dostave overseasom je 280 kn a na nju stane puuuno. a da unajmite ikein kombi i s tim prebacite stvari do stana do cete bit smjesteni u zg. a onda od tu upakirate u kutije lijepo sve i saljete kutirskom sluzbom u dbk?

  19. #969
    mašenka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    jedna šuma u istri ;)
    Postovi
    523

    Početno

    Možda ste već pisali, ima li u Ikei zahodskih školjki ? Radimo kupaonu i fora su mi lavandini, ali ne vidim nigdje po katalozima školjke, a vidim da imaju daske...

  20. #970
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nema

  21. #971
    mašenka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    jedna šuma u istri ;)
    Postovi
    523

    Početno

    hvala

  22. #972

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Na netu ne vidim Ikea family program za listopad(i studeni?),nego onaj koji je u ponudi bio do 30.tog rujna. Krivo gledqm, ili ?

  23. #973
    Mia and me avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    236

    Početno

    Citiraj Sony prvotno napisa Vidi poruku
    Na netu ne vidim Ikea family program za listopad(i studeni?),nego onaj koji je u ponudi bio do 30.tog rujna. Krivo gledqm, ili ?
    meni normalno otvara ponudu do 31.10. evo ti link http://www.ikea.com/ms/hr_HR/ikea_fa...er/index2.html

  24. #974

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Hvala M@m!
    Tvoj link radi,uopce ne kuzim kako je meni 10x otvorio staru ponudu.
    Dobro da sam pitala.

  25. #975
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    paleta dostave overseasom je 280 kn a na nju stane puuuno. a da unajmite ikein kombi i s tim prebacite stvari do stana do cete bit smjesteni u zg. a onda od tu upakirate u kutije lijepo sve i saljete kutirskom sluzbom u dbk?
    da stane, ali puno kockastih kutija a ne plosnatih a dugih ko Ikeine,dimenzije europalete su 120x80,dakle na nju ne moze nijedan komad namjestaja stat...

    ugl,svekar rijesio prevoz vrlo povoljno! zivio DTS-transport!

    sad jos samo da budemo srece i pronadjemo sve sto smo zamislili....

  26. #976
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Bok Ikeasice
    ima li tko ideju zasto nikako u nasoj zgb ikei nema jules stolaca za djecu? Onaj za radni stol. Kao narucuju stalno ali tko to toliko kupuje? Imate li neki trik kako kupiti dva komada, samo toliko trebam za svoje đake, ne 20 niti 200...

  27. #977
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    prodali se s micke stolom

    ne znam, ja sam uvjerena da sam ih vidjela, ali davno je to bilo.

  28. #978
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa Vidi poruku
    Bok Ikeasice
    ima li tko ideju zasto nikako u nasoj zgb ikei nema jules stolaca za djecu? Onaj za radni stol. Kao narucuju stalno ali tko to toliko kupuje? Imate li neki trik kako kupiti dva komada, samo toliko trebam za svoje đake, ne 20 niti 200...
    Pa piše za obje boje da ih je 20 na zalihi.Trenutno

  29. #979
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    i ja se čudim
    julesa je svaki put kad sam bila (a bila sam 22 puta, hvala na pitanju) bilo dovoljno
    sve složene jedna u drugu, dolje u skladištu, po sredini
    blizu izloženog klippana

  30. #980

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Meni su ti stolci grozni za sjedit.
    Ne znam jel stvar u veličini (moje pozadine) pa su djeci udobniji...

  31. #981
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Ja se veselim četvrtku i shoppingu....ima dovoljnih kolicina svega sto sam odabrala,namucila sam se oko izbora ormara, jeli moguće da pola Stuvinih elemenata nemaju? Jedno 3-4 verzije koje bi odabrala nisu bile raspolozive pa sam odustala od Stuve...

    Po meni im je veliki minus sto se nijedan ormar on-line ne moze vidit kako izgleda unutra...uopce nemam predodzbu koliko u njih stane,meni te dimenzije puno ne znace....

  32. #982
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    stuva ti je... za malu djecu
    jako malu
    ništa unutra ne stane
    ne treba ti unutarnji izgled da bi to vidjela, pa pogledaj dimenzije

  33. #983
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    oho,sad se ova pojavila....
    http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S49001263/
    pa zar odi npr ne stane poprilicno?

  34. #984
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ormar je širok 60 cm... to su ti dva A4 papira
    dubina je samo 50 cm
    a visina visećeg dijela - 128

    uostalom, doći ćeš i vidjeti
    i nećeš žaliti što ga nema

    ok je za djecu do 4 godine, ali nismo toliko bogati, jel

    stuvine su super one klupe/sanduci na koje se stavi jastuk pa se gore sjedi, a dolje trpaju igračke

  35. #985
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    hm,a jos je ovaj gore sto sam linkala medju vecima,oni iz serija sto prate krevete su jos manji...
    mada kad promislim,sada joj sva odjeca koju ima stane u onaj ladicar na vrhu kojeg je prematalica....
    vec vidim da cu se 101 put predomislit na licu mjesta....

  36. #986
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nemoj gledati dimenzije cijele konstrikcije već svaki element zasebno
    šta imaš od skupnih dimenzija?

  37. #987
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    kako mislis? nisam mislila nego uzet ovaj linkani ormar ili busunge (linije kao istoimeni krevet) + kredenca sa 2 ladice isto busunge...
    to je sve od ormara, jos ide trofast sa 12 kutija,sto plicih sto dubljih ali to je naravno za igracke i djindje-mindje....
    ne znam,ne bi voljela vise natrpavat prostor....nije da ima ful robe...

  38. #988
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa nemoj reći kako je onaj što si stavila link - najveći
    gledaj koliki je ormar, on je važan
    i mali

  39. #989
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Skulirana ja sam tako kupovala ormare plitke i ne prevelike jel eto nemaju puno robe i sve im je skupa stalo u komodicu i još neku vitrinu. Međutim narasli su brzinom munje i volumen njihove odjeće se promijenio, sad mi na policu gdje mi je stala cijela garderoba stanu samo hlače i trenerke, a gdje su majice koje nosi u slobodno vrijeme, majice za tjelesni, majice za po doma, dresovi pa piđame, pa još hrpa nekih stvari...
    Ako joj misliš kupovati trajan ormar kupi neki "normalnih" dimenzija. Ako ćeš ga promijeniti ili proslijediti, dokupiti neki drugi kupi koji ti se sviđa i kakav ti sada treba.
    Ja sam pored ne malog ormara i njihovog dijela plakara u kojem držimo jakne, ski odjela i sl. morala i dokupiti jedan manji ormar.
    A majke mi nemaju puno odjeće.

  40. #990
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su ti stolci grozni za sjedit.
    Ne znam jel stvar u veličini (moje pozadine) pa su djeci udobniji...

    Ima za kupiti jastučić koji dođe uz to i poboljšava udobnost sjedenja - šareni i crni.

  41. #991

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Ah, osjetila sam da fali nešto ispod riti :D.

  42. #992
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    zovi
    net laže
    Koji broj zovete, call center za kupce je nemoguće dobiti?

  43. #993
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Pitanjce u vezi Trofast kutija.
    Na hr stranicama vidim da plitkih ima zelenih, crvene i roze mi ne igraju, a plave ne vidim nigdje?
    Kako funkcioniraju te boje kutija? Nije valjda da ću morat kupiti zelene i bijele?
    Ima li kakvih alternativnih rješenja?

  44. #994
    ivez051 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    205

    Početno

    Da li netko ima ovakvu STUVA kombinaciju? Uzeli bi za dječju sobicu, pa me zanima kolika je nosivost ovog kreveta i općenito kako ste zadovoljni. Pisala sam službi za kupce, trebalo im je 4 dana da mi odgovore da krevet nema deklariranu nosivost, nego da je testiran na težini prosječnog čovjeka. Nisam mogla vjerovati kakav glup i neprofesionalan odgovor. Što njima znači težina prosječnog čovjeka? Voljela bih da mogu npr. zavući se s malom u krevet i pročitati joj priču prije spavanja, a sad se bojim da to s ovim krevetom neće biti moguće? Dijete mi zasad ima oko 22 kg,a ja malo teža kategorija 72.
    http://www.ikea.com/PIAimages/0275958_PE414043_S3.JPG
    Posljednje uređivanje od puntica : 11.10.2014. at 14:38 Razlog: uklonjena slika iz posta

  45. #995

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Pa ne znam kaj da ti kažem ali to je krevet veličine za odrasle, znači da mora izdržati bar 100 kg spavača.
    Ovo baš i nije zgodno rješenje za zavlačenje u krevet prije spavanja, iako mislim da krevet neće popustiti od vas dvije bar dok ne dođete do 150 kg skupa i ne počnete skakati po njemu.
    To je krevet za one koji sami čitaju priču prije spavanja .
    Meni se taj krevet iznad stola učinio zgodnim jer isto imamo malu sobu za curku, ali kad sam si pokušala predočit to u sobi skužila sam da će to više ličiti na neki sanduk i da će zauzeti pola sobe, i u širinu i u visinu.
    Odustala sam, ne da mi se mijenjat posteljinu na visokom krevetu.

  46. #996

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanjce u vezi Trofast kutija.
    Na hr stranicama vidim da plitkih ima zelenih, crvene i roze mi ne igraju, a plave ne vidim nigdje?
    Kako funkcioniraju te boje kutija? Nije valjda da ću morat kupiti zelene i bijele?
    Ima li kakvih alternativnih rješenja?
    u vezi kutija za trofast - bila sam prije 3 dana i doista nema plavih, moja sestra je kupovala - uzela je bijele i zelene (a htjela je plave)

  47. #997
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja sam ih davno kupovala, ali imam te plitke samo bijele i zelene. s obzirom da zelenu ne volim ne cini mi se da nebi radje uzela neku drugu boju.

  48. #998
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Joj da li nam je skulirana opustosila Ikeu, ne javlja se

  49. #999

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ne znam kaj da ti kažem ali to je krevet veličine za odrasle, znači da mora izdržati bar 100 kg spavača.
    Ovo baš i nije zgodno rješenje za zavlačenje u krevet prije spavanja, iako mislim da krevet neće popustiti od vas dvije bar dok ne dođete do 150 kg skupa i ne počnete skakati po njemu.
    To je krevet za one koji sami čitaju priču prije spavanja .
    Meni se taj krevet iznad stola učinio zgodnim jer isto imamo malu sobu za curku, ali kad sam si pokušala predočit to u sobi skužila sam da će to više ličiti na neki sanduk i da će zauzeti pola sobe, i u širinu i u visinu.
    Odustala sam, ne da mi se mijenjat posteljinu na visokom krevetu.
    Bas je ovako zakljucila i moja sestra vrlo brzo nakon kupnje:da zgodno nije za uspavljivanje klinaca niti promjenu posteljine te da je neugodno sjediti za radnim stolom ispod te kutije.
    Ona je doduse tako nesto kupila u Emmezeti,ali vrlo cvsto i kvalitetno napravljeno. Kada je iz tog stana odselila,ostqvila je taj namjestaj bez trazenja naknade...

  50. #1000
    ivez051 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    205

    Početno

    I meni se cini jako neprakticno za mijenjati posteljinu, bojim se da nam je krevet na kat jedina opcija obzirom na dimenzije sobice 2x3 m

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •