Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Sex i dojenje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    7

    Početno Sex i dojenje

    Mislim da mi je potrebna vasa pomoc, ponovo. Moj sin doji vec skoro dvije godine. I cini se da nema namjeru da prestane. Doji na zahtjev, danju nocu, kad god zeli. Nemamo ni jedan problem u vezi sa tim sem moju potpunu nezainteresovanost za sex. Nemam ama bas nikakvu potrebu. GinekOlogica mi je rekla da je to zbog visokog prolaktina koji se jos zove hormonom celibata. Postoji li nacin da povratim libido i nastavim dojenje? Jesam li usamljen slucaj? Da li smem da uzimam prah mace, koji pouzdano pomaze, a da ne poremetim kvalitet i kolicinu mlijeka?

  2. #2
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno

    hehe draga anaaqua, cini mi se da nas onda jako puno treba pomoc! taj cudovisni prolaktin meni uskracuje menstruaciju i libido vec 16 mjeseci, ali moram ti priznati da se ne uzbudjujem nesto previse oko toga. srecom imam razumnog covjeka, a u mene i volje za kompromisom i ustupcima ne manjka. (ne mislim da kod tebe nije tako!!) svakako da manjak libida cini sex kao se bez x, ali proci ce… doci ce..
    e sad, ako bas mislis dojiti dok malac ne bude isao u skolu, onda se informiraj o maci sito i reseto. ako u dogledno vrijeme mislis prestati dojiti, mozda da ne brzas sa tim biljcicama za koje (ispravite me ako sam u krivu) nisu provedene godine ispitivanja o dugorocnom utjecaju na organizam.
    ne kazem da moze stetiti organizmu odraslog covjeka, ali ovdje mislimo na absorpciju mace u mlijeko.
    mozda je to bitnije od kvalitete i kolicine mlijeka..
    ali opet, ako ti to bas stvara veliki problem, a maca se pokaze kao ne bas sigurno rjesenje, mozda bi mladi gospodincic mogao kroz koji mjesec nauciti da cica nana i da ju se nikako ne smije probuditi. :D

  3. #3
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    nemam ni ja neki libido, ali mu dopustim da me nagovori, jest da mi treba duže do svršavanja, ali on je reka da nema veze

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    7

    Početno

    Bekan ce za mjesec dana krenuti u jaslice. Mislim da mu je dojenje dragocjeno zbog imuniteta i da ce muz pricekati jos neko vrijeme taj sex koji vrca od strasti Znam da mu nije lako, ali prioriteti su prioriteti. A EnOlee potpuno si upravu sto se tice mace. I ona ce sacekati... :O

  5. #5
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Moj savjet vam je da malo poradite na libidu
    Iz visestrukog postporodnog iskustva tvrdim - sto se vise seksate, vise cete volje imati
    Dojim i ja, evo ukupno vise od 47 mjeseci, ne treba to biti prepreks

  6. #6
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Moj savjet vam je da malo poradite na libidu
    Iz visestrukog postporodnog iskustva tvrdim - sto se vise seksate, vise cete volje imati
    Dojim i ja, evo ukupno vise od 47 mjeseci, ne treba to biti prepreks
    X
    Ja doduše dojim tek 7 mjeseci, ali čim sam se oporavila od poroda počela sam radit na vraćanju sexualnog života u normalnu.
    Stvarno mi se u početku nije dalo - umorna od male bebe, strgana na večer kad legnem i znam da ću se za 2 sata budit dojit, pa beba spava pokraj nas pa mi je to film, pa me boli dolje još uvijek kod sexa i još tisuću razloga zašto ne.. al hej, ako se ne sexam, ja se ne osjećam dovoljno blisko sa svojim partnerom.

    Naravno da mi se libido vratio nakon što sam 5 puta popustila i vidjela da to uopće nije tako strašno kak sam mislila .. Ti miša, strgana, umorna, ne da mi se i onda se poseksam i zaspim sa osmijehom.. ko je tu lud? Pa ja ako ne dam!

  7. #7
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da mi se libido vratio nakon što sam 5 puta popustila i vidjela da to uopće nije tako strašno kak sam mislila .. Ti miša, strgana, umorna, ne da mi se i onda se poseksam i zaspim sa osmijehom.. ko je tu lud? Pa ja ako ne dam!
    hahaha pridružujem se

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    7

    Početno

    Poslusah ja tebe na moru i mogu ti reci, bas smo se nauzivali Lijepo kazem sebi, neces u krevet, nisi sad umorna i bice ti lijepo i upalilo je. Aleluuujaaaa



    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    X
    Ja doduše dojim tek 7 mjeseci, ali čim sam se oporavila od poroda počela sam radit na vraćanju sexualnog života u normalnu.
    Stvarno mi se u početku nije dalo - umorna od male bebe, strgana na večer kad legnem i znam da ću se za 2 sata budit dojit, pa beba spava pokraj nas pa mi je to film, pa me boli dolje još uvijek kod sexa i još tisuću razloga zašto ne.. al hej, ako se ne sexam, ja se ne osjećam dovoljno blisko sa svojim partnerom.

    Naravno da mi se libido vratio nakon što sam 5 puta popustila i vidjela da to uopće nije tako strašno kak sam mislila .. Ti miša, strgana, umorna, ne da mi se i onda se poseksam i zaspim sa osmijehom.. ko je tu lud? Pa ja ako ne dam!

  9. #9
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Meni je jedini problem s dojenjem taj što bi dragi čapao ciceke a ja ne dam jer su rezervirane

  10. #10
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Mislim da je najveci problem kad dodje beba u tome sto mi i dalje ocekujemo da sex dodje spontano, sto je pomalo nerealno ocekivanje. Mislim da nije dojenje krivo za pomanjkanje libida koliko konstantni umor. MM i ja smo problem rijesili tako da smo si odredili jedan dan u tjednu za sex. U pocetku smo ga samo jednom i prakticirali, onda, cim smo uhvatili vremena bi puno cesce se posexali. Mislim da je bilo bitno u nasem slucaju odvojiti vrijeme za sex, jer da nismo, vjerojatno bi sroz zaboravili na njega i skroz se prestali sexati

    Slazem se nanimira sa tobom u vezi cika. Dokle god sam dojila, muz im nije smio prismrditi

  11. #11
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je jedini problem s dojenjem taj što bi dragi čapao ciceke a ja ne dam jer su rezervirane
    Jep
    Tj., dam samo povremeno
    Posljednje uređivanje od Ginger : 04.09.2014. at 14:32

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •