Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 223

Tema: Zabrinuta trudnica

  1. #51
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Jako mi je drago zbog tebe Slomljeno srce

  2. #52
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    super!!

  3. #53
    mamaD&I avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    24

    Početno

    Slomljeno srce, svaka ti čast na tvojoj odluci. Nisu svi hrabri ko ti, ali hvala Bogu da ima i takvih ljudi. Tvoja ljubav je ogromna a tvoje malo sunašce sretno da ima ovakvu mamu koja ga već sada štiti i neizmjerno voli.Draga od srca ti želim svu sreću jer hrabrosti ti ne nedostaje

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    da sve bude u najboljem redu

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Trudnocu smo postigli ivf- om nakon skoro 5 godina neplodnosti, testiranja smo odbili jer sve je u Bozjim rukama...osim toga, odgojiteljica sam u djecjem vrticu te u skupinama cesto imam djecu s posebnim potrebama...da samo znas koliko puta sam se sazalila nad pojedinom djecom koja su potpuno zdrava ali zakinuta za ono najvaznije i najvrednije u zivotu- ljubav i brigu roditelja.
    Sretno ti na tvom putu, cijeli svemir si promijenila svojom hrabrom odlukom, a tvom bebacu sigurna sam nece nikad nista nedostajati, jer ima prekrasnu obitelj punu ljubavi.
    Neka vas sve cuva i utjesi Gospa Sinjska, puno pozdrava!

  6. #56
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Draga slomljeno srce, eto, upravo sam procitala tvoju pricu...tuznu, lijepu, duboku, dirljivu...zelim ti cestitati na trudnoci i nadam se da ce sve proci dobro...Mojoj su prijateljici dijagnosticirali da joj sin ima down sindrom, a na kraju je rodila sina sa uobicajenim brojem kromosoma. Kad vec govorimo o downu, moja prva susjeda ima predivnog i veselog necaka sa down sindromom. Moja kcer ga naprosto obozava radi njegovog vedrog duha kao i svi ostali. Ima nesto posebno u downu, u jednu ruku ih ljudi cesto smatraju ogranicenima,a u drugu nas upravo oni uce kako da ostanemo vjecna djeca i sa divljenjem gledamo svijet oko sebe.
    Jednom davno sam gledala emisiju u kojoj je gostovao down djecak, inace je bio vrlo uspijesan u zivotu, glumio u nekom filmu, organizirao utrku za osobe sa down sindromom. Rekao je nesto vrlo zanimljivo a istinito, da on zapravo ima up sindrom, kromosom viska je up
    Duboko sam uvjerena da upravo ta velika ljubav koju osjecas prema tom malom bicu ce biti kljuc i njegovog zivotnog uspijeha.
    Zelim puno srece i blagoslova tebi i tvojoj obitelji!

  7. #57
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Puno mislim na vas dvoje ovih dana, javi novosti kako idu daljnji pregledi i kako napreduje tvoj mali-veliki blagoslović.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svim curkama, a pogotovo hrabroj mamici
    Ja sam mama curice koja ima down, i dosla sam ti pruziti podrsku. Inace nisam nikad pisala po forumima.
    Ja npr.nisam radila niakakve pretrage u trudnoci jer u obitelji nemamo nikoga sa t21,a i imala sam samo 22 godine pa je moj doktor ocito mislio da je to nepotrebno. Uglavnom, saznali smo pred kraj trudnoce da nesto nije ok s bebicom. Kraća bedrena kost, zastoj u rastu a onda smo saznali da ima laksu srcanu greskicu(koju smo na kraju ipak operirali i sad imamo zdravo srceko :D). NItko mi nije mogao sa sigurnoscu reci da beba ima down, ali mi smo znali. Mislim povezes,ali i osjecas. Porod je prosao bez problema, ali opet iscekivanje jer bebica nije imala tipicne karakteristike za down pa opet nisu sigurni. Napravljen joj je kariotip i utvrđeno je da ima t21.
    Danas ima 20 mjeseci, hoda, prica, ne kasni za svojim vršnjacima bar ne jos, uglavnom jako je pametna duša mamina :D.
    Smatram da si donjela ispravnu odluku, ali sve zavisi o tome kako to sve prihvatite. Mi smo to prihvatili kao dar,a ne kao nekakvu kaznu. Nikad nisam pomislila da bi se meni ovako nesto moglo dogoditi,ali kad se vec dogodilo izvlacim iz toga sve nabolje. Kolicina ljubavi koju ona trazi i daje je beskonacna i nikada nisam pomislila niti pozelila da je drugacija nego bas takva kakva je, posebna :D
    Draga mamica, ako imas kakvih pitanja ili strahova slobodno pitaj, tu sam

  9. #59
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Pozdrav lipe moje...nije me bilo tu neko vrijeme,ali ste me jako obradovale sa prekrasnim riječima,toliko da sam pustila koju suzicu,malo od hormona,malo jer sam jako osjećajna osoba pa to sve kad se izmixa ispadne puno mokrih maramica hehe.Hvala Vam svima od reda,puno,puno...e pa evo mi smo jučer obavili pregled,beban narastao,u 23tt sam,a on ima skoro 600gr,sve je hvala Bogu I dalje ok,nikakvih tegoba nema,a niti vidljivih fizičkih pokazatelja,a dr.kaže da po UZV in kad nebi rekao da dijete ima Down,ali mi smo spremni na dolazak malog ljepotana kakav god bio,ljubavi svi imamo,a ja sam spremna pružiti mu sve što bude potrebno...jako je živahan i nekako prati moj ritam,spavanja,budjenja,sav se stopio sa svojom mamicom,tako da imam osjećaj da ću "puknuti" od puste ljubavi haha. Dragon mi je da mi se javila mamica male Downice sa tako lipim riječima...odmah je dan lipši.Pronalazim u svemu nešto lipo i to je receptura za osmjeh na licu.
    Posljednje uređivanje od Slomljeno srce : 02.10.2014. at 09:11

  10. #60
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    A gle malog ljepotana u avataru
    Slomljeno srce trebala bi promjeniti nick u predivno srce.

  11. #61
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Ja ti se nekako potajno nadam da će se tvoj sin roditi bez t21, i da su oni negdje fulali, poslali krivi nalaz i sl.

    Ali znam obitelj s malim četverogodišnjim dječakom s DS, mali je toliko umiljat i sladak... nakon njega imaju drugog dječaka bez DS i njih dvojica se tako vole i maze...

    Blagoslov, kako god okreneš...

    Čekam tvoje daljnje vijesti, često tu navratim...

  12. #62
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hvala Sani...sklopio rukice moj mišić

  13. #63
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Mariachi nada uvijek postoji <3

  14. #64
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Kak napredujete vas dvoje?

  15. #65
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Nadam se da je sve ok.

  16. #66
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hej ljepojkice,evo obavili još jedan pregled srca-kuca junački bili smo na pregledu I sve je I dalje ok,maleni je jako aktivan u stomaku što je dobar znak...vidili smo lice I poslao nam je par slatkih pusica pa smo se rastopili...pomolite se za moje zlato jer kakav god bio toliko ga volimo i želimo . Ljubim vas sve !

  17. #67

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno


  18. #68
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Ovo je predivno procitati.uzivajte

  19. #69
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Slomljeno srce šaljem vam puse i zagrljaje..taj mali miš će biti najvoljenija beba .
    Svaki put kad vidim tvoj avatar se raznježim.

  20. #70
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je predivno procitati.uzivajte
    topim se! Bogu hvala! samo nek sve ostane ok dok mali miš ne bude u vašim rukama!

  21. #71
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Sretna vam Nova! Kako ste vas dvoje? Jeste narasli, jel vam tijesno skupa?

  22. #72
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hvala ti Mariachi,sretna Nova i tebi,neka bude uspješna Evo nas dvoje odbrojavamo dane do susreta oči u oči Sad smo često na kontrolama,beban lipo raste,mali medo je...baš si divna što si me se sjetila...Ovih dana sam sva osjetljiva za zaplakati,valjda od hormona I svega...dogadjaju mi se čudne stvari u životu,neki ljudi kojima sam godinama bila dobra,kad su bili u situacijama da su trebali utjehu i razgovor su mi se prestali javljati bez ikakvog povoda...okrenuli mi ledja kao da sam zarazna,da ne pričam kako sam vesela I nasmiješena osoba i ničim ne odajem da se brinem,riješim to sama sa sobom...Ne mogu vjerovati da postojne takvi ljudi, takva zloba...oprosti što ti to pišem ali tako mi je došlo sad da me to koja me praktički ne poznaješ pitaš kako sam,a ona koja me znala godinama mi je napisala da ja tražim sažaljenje I samilost jer sam je pitala razlog ne javljanja,a prije moje trudnoće i svega mi slala poruke da je zovem skoro svaki dan...Zato hvala ti što si me se sjetila,jedna lipa riječ vrijedi više od ičega na svitu

  23. #73
    lisica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    384

    Početno

    Citiraj Slomljeno srce prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti Mariachi,sretna Nova i tebi,neka bude uspješna ������ Evo nas dvoje odbrojavamo dane do susreta oči u oči������ Sad smo često na kontrolama,beban lipo raste,mali medo je...baš si divna što si me se sjetila...Ovih dana sam sva osjetljiva za zaplakati,valjda od hormona I svega...dogadjaju mi se čudne stvari u životu,neki ljudi kojima sam godinama bila dobra,kad su bili u situacijama da su trebali utjehu i razgovor su mi se prestali javljati bez ikakvog povoda...okrenuli mi ledja kao da sam zarazna,da ne pričam kako sam vesela I nasmiješena osoba i ničim ne odajem da se brinem,riješim to sama sa sobom...Ne mogu vjerovati da postojne takvi ljudi, takva zloba...oprosti što ti to pišem ali tako mi je došlo sad da me to koja me praktički ne poznaješ pitaš kako sam,a ona koja me znala godinama mi je napisala da ja tražim sažaljenje I samilost jer sam je pitala razlog ne javljanja,a prije moje trudnoće i svega mi slala poruke da je zovem skoro svaki dan...Zato hvala ti što si me se sjetila,jedna lipa riječ vrijedi više od ičega na svitu������
    <3 ti si jedna hrabra mamica i od srca ti želim da i dalje ostaneš takva. Nažalost ljudi su prevrtljivi i često tek kad zagusti vidiš tko ti čuva leđa. To tako treba biti. Ne sekiraj se, bolje da si ih se riješila.

  24. #74
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Tako i ja kažem,ali da boli-boli,vrijeme liječi rane pa će i ovu,uskoro ću primiti svoje zlato u ruke I onda pustiti po toke suza radosnica u zagrljaju sa svojim voljenim sinovima i mužem...u pravu si lisice,bolje sad znati tko je vrijedan naše pažnje

  25. #75
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Neka vam ova godina bude najsretnija...ispunjena ljubavlju,zdravljem,stpljenjem...ma sve.zasluzili ste.

  26. #76
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hvala!Svima puno zdravlja i sriće!

  27. #77
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nemam dileme oko toga uopće. S istim rezultatima, otišla bih na pobačaj, i da budem potpuno iskrena, ne bih se grizla.

  28. #78
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Dobro jutro zutaminuta! Ne znam pratiš li moju priču ili si možda slučajno uletila tu ko grom iz vedra neba u žutoj minuti jer evo mene pred kraj trudnoće uz vrlo čestu pojavu-nesanicu...I tako ja pročitam tvoju "izjavu-provalu noći" i pitam se jesam li budna?I da ti pravo kažem,onako iskreno od srca,ostala sam bez texta...svi imamo pravo na mišljenje,ali ponekad treba malo i pripaziti kad je što primjereno reći.Meni je ovo tvoje izazvalo nagon na povraćanje svog sadržaja kojeg sam prethodno konzumirala,a koji se nije probavio.Vjerojatno si takva,hladna osoba pa je tebii to kao pod normalno nekom uletiti sa takvim izjavama,ali meni vjeruj nije,a pretpostavljam niti majkama koje imaju svoja prekrasna zlata,djecu sa DS...Ne znam imaš li ti djece,pretpostavljam da nemaš,ali evo za ubuduće da znaš da izjave ovoj tipa sačuvaš za sebe,svoje"cijenjeno" mišljenje zadrži u svojoj glavici jer nekom to reći tko je u visokom stupnju trudnoće nikako nije lipo niti ugodno.Toliko od mene,laku noć ti želim,lipo spavaj!

  29. #79
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Slomljeno srce, zao mi je sto si se uzujala. Sad tek vidim post iznad. Forumasica je dobila opomenu, ne znam da li je taj post bila nepaznja jer nije pratila temu , ili nesto drugo....
    Svako dobro tebi i tvojoj obitelji u Novoj godini, neka vas prati mir i veselje.

  30. #80
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Ja kad vidim kakve upite zna imati zutaminuta i na drugim temama pomislim da je moj trogodisnjak zreliji.

    Slomljeno srce ti si hrabra zena koja je jako utjecala na mene kao osobu i skidam kapu.

  31. #81
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Slomljeno srce, toliko se divim tvojoj pozitivnoj energiji. Ti si moj primjer, jer unatoč svemu ne odustaješ, već se hrabro boriš kad većina drugih ne bi imala hrabrosti. Pusa tebi i tom malenom zlatu u trbuščiću ne dajte se!

    Žuta minuta, ne vjerujem da si mislila išta loše, osim da ti nemaš hrabrosti prolaziti kroz to. Treba skinuti kapu ovoj hrabroj mamici, a ne upadat neprimjerenim komentarima.

  32. #82
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Slomljeno srce ja sam tako uzbuđena što ćeš uskoro vidjeti svojeg ljepotana!
    Sretna Nova cijeloj tvojoj obitelji! Želim vam puno zdravlja jer ljubavi vam ne fali

  33. #83
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    u potpunosti te podrzavam, zao mi je sto ovu temu nisam vidjela ranije. ja sam odbila sve testove jer mi rezultati nisu vazni, to je nasa beba, koju nosim ispod svog srca i kakva god bude bit ce voljena ♥
    sretno do poroda

  34. #84
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    pratim tvoju pricu i jedva cekam da primis svoje zlato u ruke
    kada ti je termin? mislim da smo tu negdje s terminima
    i ja sam imala los nalaz kombiniranog, odbila sam amnio i na kraju su svi ostali nalazi pokazali sve ok
    ni ja ne mogu docekati dan kada cu ugledati svoje zlato

  35. #85
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Oprosti srce, pročitala sam sinoć samo prvi post. Nisam pratila razvoj priče.

  36. #86
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Slomljeno srce, želim ti sve najbolje u Novoj god. i puno zdravlja, ljubavi i sreće tvojoj obitelji. Tvoja odluka je najispravnija koju si mogla donijeti i jako si hrabra, divna i emotivna žena što se vidi iz tvojih postova.
    Ja sam također odbila ranu amnio iili Nifty test što mi je dr. predložio, želim tu bebu, to je moje dijete, pa kako je Bog odredio tako će bit, a naravno da se svi nadamo najboljem!

  37. #87
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Inače, imati nalaze i svjesno odlučiti zadržati dijete koje će vrlo vjerojatno provesti život u bolnici i na terapijama, kako bi samoj sebi i okolini dokazivala hrabrost i požrtvovnost, ...
    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nema straha. Ima nade i vjere.
    nasa kcer je sad skoro sestogodisnjakinja , sretna , vesela , vrticarka.
    Imala je tri operacije u ranoj dobi, ali sada je sve normalno , kao da imamo " obicnu" predškolku u kuci.
    To mi je nehumano.

    Možeš me sada blokirati jer pišem ono što drugi misle, a ne smiju reći.

  38. #88
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, imati nalaze i svjesno odlučiti zadržati dijete koje će vrlo vjerojatno provesti život u bolnici i na terapijama, kako bi samoj sebi i okolini dokazivala hrabrost i požrtvovnost, ...

    To mi je nehumano.

    Možeš me sada blokirati jer pišem ono što drugi misle, a ne smiju reći.
    Znas sto?
    I hocu.
    odakle ti pravo pricati o necemu o cemu pojma nemas.
    tvoje pravo je misliti i odluciti sto god zelis, ali na ovoj temi mozes slobodno sutjeti i ne pisati jer zaista nemas nista pametno za reci.

  39. #89
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, imati nalaze i svjesno odlučiti zadržati dijete koje će vrlo vjerojatno provesti život u bolnici i na terapijama, kako bi samoj sebi i okolini dokazivala hrabrost i požrtvovnost, ...

    To mi je nehumano.

    Možeš me sada blokirati jer pišem ono što drugi misle, a ne smiju reći.
    Zašto misliš da drugi isto misle?
    Nehumano je imati sretnu , veselu , vrticarku? I nadasve hrabru,koja je prošla ono što večina nije?
    Vidiš,meni je nehumano tek napraviti obratno. I itekako sebično. Ne osuđujem one koje postupe tako kako bi ti...ali ne razumijem i nikad neću.

  40. #90
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    U biti sam došla poslati veeliki zagrljaj Slomljenom srcu !

  41. #91
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto misliš da drugi isto misle?
    Nehumano je imati sretnu , veselu , vrticarku? I nadasve hrabru,koja je prošla ono što večina nije?
    Vidiš,meni je nehumano tek napraviti obratno. I itekako sebično. Ne osuđujem one koje postupe tako kako bi ti...ali ne razumijem i nikad neću.
    Pusti. Nije vazno.
    Zutaminuta izrazava svoje misljenje, ali se nikad nije nasla u slicnoj situaciji.
    Nema potrebe da se bilo tko na temi zamara njezinim misljenjem.

  42. #92
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, imati nalaze i svjesno odlučiti zadržati dijete koje će vrlo vjerojatno provesti život u bolnici i na terapijama, kako bi samoj sebi i okolini dokazivala hrabrost i požrtvovnost, ...

    To mi je nehumano.

    Možeš me sada blokirati jer pišem ono što drugi misle, a ne smiju reći.
    Ovaj komentar ti nije trebao. Jako ružno.
    Svi se mi možemo naći u toj situaciji i možeš komentirati za sebe da ne bi zadržala dijete ukoliko postoji rizik, ali nemaš nikakvo pravo osuđivati nekoga tko se odlučio voditi tu bitku. Svatko zna svoje granice.

    Mnoge bebice prolaze različite operacije, što zbog raznih bolesti, što zbog prijevremenog poroda, bakterija, upala i sl. Da si se našla u takvoj situaciji, ne bi lupetala gluposti i optuživala hrabre mamice zbog njihove odluke.

  43. #93
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Nemojte se sekirati cure, svatko ima pravo na svoje misljenje, a mi nismo tu da osudjujemo. Nitko od nas ne moze reci cija je odluka ispravna, osim osobe koja to prozivljava za sebe... ako zutaminuta ne bi zadrzala bebicu u ovakvom slucaju, ne bi... petra peric mozda uopce ne zeli djecu, mara maric uzima heroin u trudnoci, a dinka dinkic ce svoje dijete ostavit u kutiji ispred doma zdravlja.. zbilja nas ima raznih, a ako sam nesto naucila i ako se necemu divim na cijelokupnoj rodi je ne-osudjivanju, ne-zamjeranju i ne-napadanju drugih...



    Slomljeno srce ja ti skidam kapu, divim se hrabrosti, kako tvojoj, tako i drugih koji kroz to prolaze. Zelim ti puno srece i bez obzira sta bilo i kako bilo, ne sumnjam da ce bebuska imati divnu obitelj, najbolju skrb i puuuuno ljubavi... drzte se

  44. #94

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    7

    Početno

    Draga Slomljeno srce, želim ti od srca čestitati na hrabrosti, požrtvovnosti, ljubavi, vjeri i ustrajnosti! svojom si me pričom rasplakala ali i naučila mnogo čemu. Hvala ti na tome! Iz tvojih postova se iščitava toliko vjere, toliko Božje milosti i ljubavi. Tvoj muž također zaslužuje svaku pohvalu! Vjerujem da će vam vaš mali anđelčić uzvratiti ljubavlju, veseljem i posebnom povezanošću s vama i starijim bracekima. Neka vas sve blagoslovi dobri Bog i neka vam da snage za sve teške trenutke s kojima ćete se suočavati ali i umnoži stostruko svu radost i ljubav koju imate međusobno!

  45. #95
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Pusti. Nije vazno.
    Zutaminuta izrazava svoje misljenje, ali se nikad nije nasla u slicnoj situaciji.
    Nema potrebe da se bilo tko na temi zamara njezinim misljenjem.
    Oprosti, ali ja mislim da je važno. Nitko ne smije biti tako bešćutan. Tome ni glupost nije isprika.

    Slomljeno srce, drži se, ne obaziri se na takve.

    Pišem i brišem, rekla bih ja svašta zutojminuti...

    sirius, hug

  46. #96
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Sirius jel mozes mozda izbrisati zadnjih par postova.od zute minute i ove gore od drugih cura koje su sokirane komentarom.
    Nema potrebe da slomljeno srce to cita.bolje da nevidi post od zute minute.

  47. #97
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Sirius jel mozes mozda izbrisati zadnjih par postova.od zute minute i ove gore od drugih cura koje su sokirane komentarom.
    Nema potrebe da slomljeno srce to cita.bolje da nevidi post od zute minute.
    Nema potrebe. Neka se vidi zasto je dobivena opomena .
    Nazalost , misljenje je kao guzica. Svako ga ima.
    samo se ne bi trebalo pokazivati bas na svakom mjestu.
    Majke djece sa PP moraju se naviknuti na glupe komentare, jos malo gluplje nego sto dozivljavaju majke djece bez teskoca u razvoju. Ali sve to ide u rok sluzbe. Kad je covjek u miru sa samim sobom i svojim odlukama , frustracija na ljudsku glupost kratko traje .

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Jučer sam se od srca nasmijala jednoj izjavi legendarnog Bore Đorđevića:
    "Za razliku od mozga, stomak javlja kad je prazan!"

  49. #99
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Slomljeno srce, kad je termin? Jedva čekamo nastavak i dolazak tvog mirisljavog ljepotankovica. Inace, zdr radnik sam i radila sam između ostaloi sa dječicom sa DS. Koliko smo se samo izgrlili i izljubili. Ma to su posebna slatka bića. Čeka te jako puno "posla", treba svaki dan pripremiti more poljubaca i zagrljaja

  50. #100
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Slomljeno srce neka vam slatkiš uljepša ovu godinu do maksimuma! Neka je živahan a bit će i jako sretan uz takvu mamu i ostatak obitelji!

    zutaminuta jao, ženo, gdje si ti glavom zalutala! Toliko nehumanosti u samo 2-3 posta! U tvom životu očigledno cvate samo cvijeće Ma blago tebi! Pitam se jesi li stvarna...

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •