Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 223

Tema: Zabrinuta trudnica

  1. #101
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Evo mene lipe moje...bila sam u gužvici danas pa sam tek sad uspjela dogegati se da pročitam sve temeljito...Prije svega rekla bi da je voljeti jedan široki pojam o kojem bi se dalo raspravljati na široko...Ljubav je nešto što je prekrasno i onaj tko u sebi nema ljubavi je isprazna osoba...Kao što sam već u ranijem postu rekla, svi imamo pravo na svoje mišljenje samo se treba znati kad,gdje i na koji način ga iznosimo...zutaminuta opraštam ti na izjavi koja me stvarno zgrozila jer smatram da joj nije bilo mjesto tu,ali kad sam kasnije pročitala da netko tko sazna da nosi dijete sa PP i odluči zadržati to isto dijete(što je po mom mišljenju sasvim moralna i ispravna odluka jedna majke koja voli plod u sebi),da takva osoba po tebi muči to dijete po bolnicama i nekom nešto dokazuje , nekakvu hrabrost ili što već.Ne mogu doći sebi da si zaista takva pa da tu pišeš takve gadosti , ne dao ti Bog nikad da osjetiš na svojoj koži...mene tvoje riječi više zgrožavaju jer nisam navikla na takve osobe u svojoj blizini...Mislim da ti imaš problem sama sa sobom I to jedan duboki i psihičke vrste jer ne poznaješ granice u kojima ti je jezik duži od pameti.Pošto sam med. struke upućena sam u neke stvari malo dublje,a ono što kao jedna normalna odrasla osoba znam je da nikada ne možemo biti 100% sigurni u to što nas u životu čeka,možemo se samo nadati i moliti za zdravu trudnoću,normalan porod i prvenstveno za zdravlje djeteta koje nosimo i kasnije podižemo...Pitanje koje ti upućujem je da mi objasniš razliku izmedju saznanja da znaš da nosiš dijete u ovom slučaju sa PP ili da to saznaš kad se rodi ili kasnije tijekom odrastanja da oboli od neke bolesti.Što bi to napravila?U ranoj trudnoći bi pobacila to znamo,a kad se rodi dali bi ga ostavila negdje u nekakavom domu i nastavila ravnodušno uživati u životu bez imali grižnje savjesti...Jadan onaj tko savjesti nema,tko bi mirno spavao nakon što pobaci plod u sebi,plod koji je živo biće,samo zato što nije savršeno...Eto kad ti izražavaš svoje mišljenje sad si čula i moje...jaka sam ja osoba i ovo ću vjerojatno doživljavati puno puta u životu,ali ne želim se uopće zamarati s tim,moj život je samo moj,a tko se u moje dijete dirne u negativnom smislu tek onda će vidjeti "lavicu koja brani svoje mlado".

  2. #102
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Za ostale cure,majke jedno veliko HVALA na podršci,ljubavi koja iz vas izvire,razumjevanju za druge i svemu ostalom što sam pročitala...ostanite uvijek takve,to se može samo dobrim vratiti <3

  3. #103
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Termin mi je 28.01. Još maloooooo i eto nam ljubavi naše Tu ima i trudnica koje imaju skoro termin?

  4. #104
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Slomljeno srce, kao osoblje foruma nemam nista protiv da se raspravlja o ovakvom ili onakvom misljenju.
    Ali za sve postojim mjesto. Zutaminuta moze otvoriti svoju novu temu na filozofskom kutu , i raspravljati o cemu god zeli.
    Jasno, kada joj istekne zabrana pristupa forumu.
    Ova tema je tvoja tema. I na njoj nema mjesta raspravi jer to nisi niti trazila. Trudnica pred porod treba svu podrsku koju moze dobiti.
    <3
    Posljednje uređivanje od sirius : 02.01.2015. at 21:16

  5. #105
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hvala Sirius,ispričavam se ako sam nešto pogriješila,ali htjela sam samo stavoti točku na raspravlu,a dalje pišem sve vezano za mog bebana s ciljem da u pozitivnom smislu svojim primjerom utječem na nečiju odluku.

  6. #106
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Ej kako tvoji decki doma.jesu spremni

  7. #107
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Slomljeno srce prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Sirius,ispričavam se ako sam nešto pogriješila,ali htjela sam samo stavoti točku na raspravlu,a dalje pišem sve vezano za mog bebana s ciljem da u pozitivnom smislu svojim primjerom utječem na nečiju odluku.
    Kuzim. Imas pravo. Ali nema potrebe da se bilo kome opravdavas za svoje odluke.
    Sto se tice tvoje teme i tvoje odluke...
    ja nikad , niti u jednoj jedinoj sekundi svog zivota , niti u najtezim trenutcima teskih ocekivanja nisam pozalila sto sam sam majka svojoj djeci, a posebno svojoj kceri za koju sam znala da ce biti posebna i prije rodenja.

    Mozda sam vec nekoliko puta pisala to na forumu ( sigurno jesam ) , ali ja sam u sebi imala taj jedan nevjerojatan mir .
    i kad sam ju dovela kuci nakon prve operacije, bez obzira na sve, odmah sam se prema njoj ponasala kao da je obicno zdravo dijete.
    Bez ikakvog truda i napora, ona je to za mene bila . I danas je. Ja vidim i osjecam , nju kao osobu . Nikad nisam vidjela prvo njezino stanje ili bolest, nego nju -kao osobu.
    To je vjerojatno dar koji sam dobila zajedno sa njom.

  8. #108
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Bravo Sirius i ja se tako osijećam,mirno i spokojno sa svojom odlukom
    Zadarmamice i ja sam ti iz Zadra inače,trenutno sam u Zadru,Alo još malo,dva dana i odoh u metropolu
    Dečki su samnom pripremali robicu za bracu,rastapaju se,ljube stomak i gledaju kako se miče braco kojeg željno iščekuju...moja duša od ljubavi leti samo kad osjetim tu njihovu povezanost,nešto najbolje u mom životu<3

  9. #109
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    ti si jedna predivna osoba sa ogromnim srcem punim ljubavi
    sigurna sam da će ti se to višestruko vratiti i da će to bmalo biće uskoro promijeniti vaš svijet i to samo na bolje i bit ćeš još sretnija što si donijela takvu odluku
    ja osobno je podržavam i postupila bih isto i to je jrazlog što sam odbila detaljnija testiranja sada sa 38g. i uzdam se i vjerujem da je ono što mi dragi Bog da najbolje za mene i moju obitelj i to malo biće koje nam tek treba doći


  10. #110
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Srce pa ti si vec pred termin :O
    Kako vrijeme leti
    Želim ti svu srecu i snagu ovog svijeta
    Predivni ste

  11. #111
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno


  12. #112
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Slomljeno srce
    Sad svi čekamo tvoj porod

  13. #113
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hvalaaaaaa baš ste divne

  14. #114
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Draga slomljeno srce, eto, procitala sam posljednje postove. Mogu reci da me uznemirio i sokirao post doticnog trola. Nemoj se obazirati na takve komentare. Uvijek ce biti slabica koje ce ugrozavati tvoja snaga. Jedva cekam da se tvoja bebica rodi i da cujem nastavak te dirljive price koja me od samog pocetka takla, rasplakala, nasmijala, razveselila. Nadam se da ce porod proci brzo i bezbolno i da ces sto prije moci uzivati u svome malome andjelu

  15. #115
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    U pravu si,nije vrijedna živaca,niti vremena...ja sam se opustila,nekako sam mirna I uopće se ne bojim poroda...samo ga čekam use ti u ruke i zagrliti...već vidim sliku ispred sebe i suze teku...jaoooo baš sam osjetljiva za poluditi na sve sam plačko

  16. #116

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno


  17. #117
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno


  18. #118

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Ja uvijek kazem dan za dan..ne treba brinuti puno unaprijed..dan za dan i sve ce se srediti i posloziti..uz ljubav se sve moze
    Posljednje uređivanje od bubica27 : 05.01.2015. at 01:23

  19. #119
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    O, što se ovdje sve izdogađalo u par dana! Meni klinci bolesni pa nisam ni otvarala topic.
    Draga moja, nek te ništa ne uznemiruje. Nije vrijedno tvog mira. Ni otvoreni otrovni komentari, ni oni koji se ti okrenuli leđa a ti si im bila uvijek tu. Znam kako je to... ne daj im Bože teškog perioda u životu, opet će oni doć k tebi. To samo govori kako si ti snažna osoba!
    Bog nam daje onoliko koliko možemo nositi. A pogledaj tebe, ti sve nosiš s puno ljubavi i svim srcem!
    Sigurna sam da će ovo tvoje dijete biti i tebi, i tvojima, i svima koji ga susretnu, veliki blagoslov.
    Želim ti dobar porod, nek sve prođe ok s oboje. I naravno, čekamo radosnu vijest ovdje!
    Jedva čekam da vidim tvog čudesnog dječaka

  20. #120

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Sretan ti i brz porod zelim, i da sto prije u zagrljaj uzmes najveci Bozji dar!!!!

  21. #121
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Cure moje lipe,bila sam na pregledu danas,moj medo ima 3,100gr,bedrice malo zaostaju za 2 tt,ali sve je to još u normalnim okvirima.Ovih dana se gegam ko patka Danas mi je baš lijep dan bio pa sam sretna ko malo dite

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Srce super! Bitno da si ti ok i da imaš mir. Koliko još odbrojavate?

  23. #123
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    20 dana još ma treba biti što više pozitivan u svemu,inače se brzo potone,a to nije dobro za psihu,moram biti jaka I hrabra za svoju djecu i to me vodi u životu,sama svoj

  24. #124
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    20 dana? Hm, to znaci da ako danas rodis, jos si uvijek rodila u terminu....pocinje ono zadnje odbrojavanje... ajme, kad se sjetim toga. Najgori mi je bio dan samog termina kad sam cekala kad ce se moja dijevojka roditi. Na taj se pothvat odlucila 10 dana kasnije

  25. #125
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Ja se nadam da neću prenijeti,jer sam drugog sina prenijela dva tjedna,mislila sam da ću puknuti Ovaj maleni mora vani na vrijeme,a može i prije,recimo 20.01.zvuči super datum

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Hahaha i ti razmišljaš o datumima... Ja si uvijek nekako mislim kaj ak' rodim između 29. i 31. u mjesecu, onda neću moći npr u veljači reći točno koliko mi dijete ima mjeseci
    Posljednje uređivanje od stork : 08.01.2015. at 23:46

  27. #127
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    E kad bi mi birale bilo bi to super

  28. #128
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Kako se osicas?ima li kakvih naznaka da ce beba brzo van

  29. #129
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hej zadarmamice iz mog rodnog kraja Evo držim se,cupkam po cili dan dok ne osjetim da me doli zaboli pa onda prisilno sidnem s nogama u povišeni Non stop glanjcam po kući u strahu da mi moji muškići neće znati di su im gaćice dok me ne bude...navikla sam biti control freak natrpala sam torbu za bolnicu nebi da idem na put oko svita Kako tvoja trudnoća napreduje?

  30. #130
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Hehe tako i ja vec brinem kako ce se moji decki snaci dok budem u bolnici.a imam vremena do termina u 6.mj
    Sad sam 17+1tt i super se osicam.jos neznam sto nosim.

  31. #131
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Hehe tako i ja vec brinem kako ce se moji decki snaci dok budem u bolnici.a imam vremena do termina u 6.mj
    Sad sam 17+1tt i super se osicam.jos neznam sto nosim.
    nosiš curicu

    sl.srce sretnoooooo
    Posljednje uređivanje od tetagogolina : 09.01.2015. at 21:10

  32. #132
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Slomljeno srce, svaka čast! Tebi i tvojoj obitelji želim svu sreću svijeta

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Slomljeno srce pratim vas od početka samo što nikad ne
    pišem,navratih da vam poželim najljepši susret i lagani porod želim vam svu sreću svijeta.
    I ja sam rodila prije 17 dana ,moj sin je ćekana i željena bebica skoro 15 godina,nisam napravila niti jednu pretragu jer sam se zaljubila u tu točkicu još na samom transferu.
    Sretno draga.

  34. #134
    tina29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Slomljeno srce zelim ti najljepsi i najbrzi moguci porod.
    Tvoj mali medo ima najdivniju mamu na svijetu <3
    Saljem vam puno zagrljaja i pusa i naravno izvjestavaj nas i dalje. Nestrpljivo cekamo dan "D"

  35. #135
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Došla sam vidit jel stigao maji medonja. Još uživa u maminom bazenčiću...

  36. #136
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hvala što mislite na mog medu i mene ...za sad sam još u komadu,sad smo već spremni za porod Muž je u teškoj panici kako će me odvesti da ne rodim putem do bolnice;najbolje bi bilo da ja preuzmem volan

  37. #137
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Srce želim vam sreću i da brzo poljubiš svoju srećicu!Živi
    Nek pporod bude ekspresan, a muž sabran

  38. #138

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Virkam i čekam objavu, Srce čekamo ,za što laganiji porod.

  39. #139
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Evo prošlo je već tjedan dana....

  40. #140

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Znam da se kasno javljam ali nisam ni prije stigla (zbog poroda i svega). I moja prica je jaaako slicna. Trece dijete u 33. godini, nuhalni nabor 5mm, 1:90 za down. Odbijam amnio zbog rizicnosti (i jos nekih dodatnih komblokacija u mom slucaju). Svi mi savjetuju prekid (doktori me doslovce pojeli), srecom eho kardio ok. Ipak do zadnjeg dana svi doktori me pruzaju nadu...
    I evo prije tjedan dana rodila zdravog decka!
    Slomljeno nadam se i tebi istoj prici. Samo imaj vjere. Nas je spasila

  41. #141
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Srce kako si nam?jel tvoj slatkis stobom?

  42. #142
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Nista ne pisem u posljednje vrijeme, prevelika mi je neizvjesnost, ali, svako malo provirim da vidim je li se slatkis rodio. Slomljeno srce, sve zeljno iscekujemo dolazak tvoje ljubavi na svijet. Svakako nam javi!

  43. #143
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Žene moje,pucam od stomaka,doslovno...još se medonja drži unutra,ali se umirio danas...ujutro mi pregled pa ćemo vidit kakvo je stanje...a što je najgore mlađi sin mi u gripi pa sam i ja pokupila od njega,jooooj poludit ću
    Osijećam lažnjake pomalo i dole na ušću me probada...hvala Vam što mislite na mene i molim one koji vjeruju u Boga da mole za nas,a ostali nek nam drže fige...ja čvrsto vjerujem u dobro pa kako god bilo bit će...samo da porod protekne bez komplikacija,stisnut ću zube za svog ljubljenog,toga se ne bojim,da znam da ću 3 dana rađati u jakim bolovima,sve bi izdržala za njega...

  44. #144
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Sln baš mi je drago da si samnom podijelila svoju priču i sretna sam zbog tebe i malenog,neka ga Bog čuva i blagoslovi...

  45. #145

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Molim za vas, bit ce sve dobro!
    Samo hrabro!

  46. #146
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    držimo vam fige i navijamo za vas oboje! )))))

  47. #147
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Citiraj Slomljeno srce prvotno napisa Vidi poruku
    Žene moje,pucam od stomaka,doslovno...još se medonja drži unutra,ali se umirio danas...ujutro mi pregled pa ćemo vidit kakvo je stanje...a što je najgore mlađi sin mi u gripi pa sam i ja pokupila od njega,jooooj poludit ću
    Osijećam lažnjake pomalo i dole na ušću me probada...hvala Vam što mislite na mene i molim one koji vjeruju u Boga da mole za nas,a ostali nek nam drže fige...ja čvrsto vjerujem u dobro pa kako god bilo bit će...samo da porod protekne bez komplikacija,stisnut ću zube za svog ljubljenog,toga se ne bojim,da znam da ću 3 dana rađati u jakim bolovima,sve bi izdržala za njega...
    Eto, muz i ja cemo veceras moliti za tebe da te prvo gripa pusti, da ne radjas bolesna i nakon toga jedan tvrd san, da spavas ko zaklana i onda, ujutro lipo kad si pod tusem da pukne vodenjak, ne prije, da ne bude nereda po kuci i da imas nakon toga tek dovoljno vremena da stignes u bolnicu i odes na stol za radjanje. Da ne popucas i da apgar bude 10-ka
    Sve te drzimo u mislima i molitvama. Budi nam blagoslovljena i sretno!

  48. #148
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    I u mojim ste mislima

  49. #149

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    I ja se molim

  50. #150

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Srce sve znaš
    Posljednje uređivanje od stork : 20.01.2015. at 13:56

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •