Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 223

Tema: Zabrinuta trudnica

  1. #1
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno Zabrinuta trudnica

    Drage ženice,već poduže čitam vaše postove ali nikako da započnem svoju stranu priče...
    Naime ponosna sam majka dvaju sinova i trudna po treći puta(16+4tt)...Sve je to divno i krasno...kad sam saznala da sam trudna svi smo doslovno skakali od sreće...sve dok nismo otišli na redoviti gin.pregled gdje mi je rečeno da sa svojih tek napunjenih 36.god.spadam pod moguću rizičnu trudnicu te da bi trebala raditi testove da uklone sumnju na rizik za trisomiju...Nekako sam to shvatila kao pod "što se mora,nije teško"...I tako započinje moja noćna mora,nalaz UZV besprijekoran,nuhalni nabor u granicama normale 1,9,a test kombiniranog probira javljaju telefonski:162...sva u suzama dogovaram termin za sutradan...predlažu mi amniocentezu,koju odbijam pošto znam da postupak snosi rizik od spontanog pobačaja...gin.mi predlaže Nifty test koji smo prihvatili bez razmišljanja...izvadili mi krv,poslali i javit će nam...Nekako smo otišli smušeni u nadi da nam nitko in sa moje,niti sa muževe strane nema nikakvog rizika...nije prošlo puno...bili smo taj dan na plaži,mobitel zvoni,javljam se,gin.sva službena govori kako mi je stigao nalaz trisomije 21...predajem mobitel mužu I plačem,svijet mi se ruši,sve nade,snovi koje smo kao obitelj snivali...muž dogovara pregled i opet hitno idemo za Zg na dogovor...UZV opet uredan...ja prestrašena odlučujem se ipak uraditi amniocentezu jer me znam kako bi mogla izdržati trudnoću do kraja u sumnji kako je moj maleni,jeli zdrav ili nijedogovorili smo i napravili AC...predlažu nam brzi nalaz jer sam taj dan isplakala more suza...prošlo je dva dana I opet zovu...i ovaj nalaz pokazao isto,a kao je taj brzi test pokazao to,onda će najvjerojatnije i onaj konačni biti takav...od tog dana hodam kao zombi...depresivna...na apaurinima...stomačić se lijepo zaoblio...saživila sam se sa mojim malim sinčićem...a onda ovaj strah i riječi gin.kao na UZV vam je sve uredno ali nalazi ne lažu...čekajmo još zadnji nalaz I onda odlučite da se očistite jer takva djeca mogu biti jako oštećena,kod vas možda fizički manje,a mentalno potpuno...odlazimo pokisli,grlim mog divnog i osjećajnog muža,skupa odlazimo natrag na more gdje smo ostavili sinove,kod bake i dida...oboje pokisli,bezvoljni,pokušavamo biti normalni zbog djece...muž se vraća za Zg raditi,a ja ostajem sa djecom,psihički slomljena...dogovaram za 7 dana drugo mišljenje,4D UZV ...odvezem se sama...nakon toga kao da sam u noćnoj mori,nuhalni nabor 5,6;srčana greška,bedrena kost nešto kraća...plačem ko luda,onako sama odlazim u bunilu,zovem muža,opet
    Još čekamo nalaz AC...ali sad se uzdamo u Boga da nam se smiluje...Pa zar je moguće da za tjedan dana na UZV nastanu takve promjene??!Ima li tko od vas takvog iskustva?Molim Vas pišite mi...grozno se osijećam...raspadam...što učiniti ako je moje zlato toliko bolesno?Odluka je teška Molim vas koje ste prošle ovo ili prolazite...napišite mi svoja iskustva...trebaju mi riječi utjehe I unaprijed vam hvalaoprostite na dugong postu...

  2. #2
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Jako mi je zao sto prolazis kroz takvu muku. Nemam iskustva, ali zelim ti samo poslati zagrljaj. Radi se o teskoj odluci koju donosite ti i muz zajedno. Nema ispravnog odgovora, ispravno je sto vi odlucite obzirom na vase stavove, uvjete zivota, mogucnosti, drugo dvoje djece...drz se, javit ce ti se cure koje su to prosle.

  3. #3
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Jako mi je zao.Istu stvar smo mi prolazili 8 tjedana,8 tjedana nadanja i brige s time da je nas sin bio kromosomski zdrav.Nitko ti ne moze reci sto da odlucic,ja ti jedino mogu reci da ima zivota nakon svega i ako odlucis prekinuti trudnocu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    žao mi je što prolaziš ovako nešto, drži se

  5. #5
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    I ja ti zelim pruziti rijeci podrske i suosjecanja. Razgovarajte ti i TM i donijet cete sigurno ispravnu odluku, onu s kojom cete vi moci zivjeti. Svatko od nas tu ima svoje misljenje i ne bismo svi postupili jednako ali je sve potpuno ispravno...onako kako cete VI moci dalje...
    Jednostavno se dogodi...nema tu zasto niti kako...dogodi se a nitko nije kriv i ne trebate razmisljati na taj nacin. Saljem zagrljaj

  6. #6
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hvala na lipim ričima...nadam se da će se javit netko tko je nažalost prošao slično...promo lite se za mog sinčića...ljubim vas I hvala adminima što su mi omogućili da postavim svoju tužnu priču...Bog Nekako vas sve blagoslovi I da vam sve najlipše,ljubim vas

  7. #7
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Upravo ti govorim, prosli smo isto,u 18tt sam imala inducirani.Nitko ti ne moze reci sto da ucinis.

  8. #8
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Žao mi je što is prošla sve to Kris...nedaj Bože nikome

  9. #9
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Slomljeno srce prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je što is prošla sve to Kris...nedaj Bože nikome
    Bilo je sto je bilo, ja ti mogu pomoci eto u slucaju da se odlucis na prekid, sto te ceka i kako. Nakon svega toga postoji bolje sutra, koliko god se daleko cinilo. Razgovaraj sa sm o svemu, sigurna sam da cete donijeti odluku sa kojom mozete zivjeti. Ne znam gdje se kontroliras, na Sv. Duhu preporucujem dr. Hafnera.

  10. #10
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    neznam kako ti je,i nedaj bože da znam.
    ali samo želim dati podršku.drži se

  11. #11
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Kontroliram se kod Dr.Podobnik,sutra idem na UZV,nadam se čudu ...

  12. #12
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    I ja sam samo došla dati podršku.. Držite se

  13. #13
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Citiraj Slomljeno srce prvotno napisa Vidi poruku
    Kontroliram se kod Dr.Podobnik,sutra idem na UZV,nadam se čudu ...
    Jasno ti je da je u vasem slucaju dobro potraziti i drugo misljenje?
    kod nekoga tko je strucan u problematici u trudnoci.
    sretno.

  14. #14
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Slomljeno srce prvotno napisa Vidi poruku
    Kontroliram se kod Dr.Podobnik,sutra idem na UZV,nadam se čudu ...
    Ne znam kako da te utjesim, bila sam u tvojim cipelama dugih 8 tjedana, nas sin nije imao kromosomsku bolest, znaci uredan nalaz. Ali opet nije islo, bio je prebolestan. I trebalo je 8 tjedana da dodem do zida i da se suocim. Trebala bi otici doktorima specijaliziranima za rizicne trudnoce, oni u odnosu na pvt ipak imaju vise iskustva.

  15. #15
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Znam da je potrebno drugo mišljenje,dogovorila sam I pregled kod dr.Kosa jer sam čula da je jako dobar dijagnostičar.Jedva sam dobila termin,da nisam bila bih na rubu ludila,ovako ću bar dati sve što mogu.Molim se za čudo,skupa sa MM i djecom...Javim vam što je bilo I još jednom hvala vam na utjehi,savjetima...divine ste,pusa svima I ugodan dan želim!

  16. #16
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    ahhh, zao mi je jako. mi smo prosli isto prije 2 godine, t21, inducirani u 19 tt, tako negdje..... strava, nakon IVF-a i sve muke potpomognute oplodnje, konacno trudnoca, sreca, sve ok, i onda nuhalni 2.5mm, UZV los, srce defektno, nema nosne kosti, nismo mogli odmah na amnio jer mi neke dvije membrane nisu srasle, pa tako cekala jos 10 dana, i to na sluzbenom putu, ma .....
    ono sto ti ja mogu reci je da ti testovi i iz krvi (nifty, prena, prendia, harmony) daju >99% pouzdan rezultat. A ako ti je brzi rezultat od amnio isto t21 (to je nama bilo nakon 3 dana cini mi se), onda to znaci beba ima t21. E sad, s obzirom na srcanu manu takve bebe rijetko prezive...oko mene se sjatila hrpa doktora i ja sam u nekom transu otisla na taj inducirani, sve je bilo kao da se nekom drugom dogadja...... zivot je ponekad jako okrutan. drzi se!!! Ako zelis mozes razgovarat s geneticarem koji ti radi amnio analizu, to je mozda i najbolje.

  17. #17
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    S obzirom na nalaz nifty testa, brze ac, zadnjeg uzv i loseg kombiniranog ne vidim sto bi se tu moglo promijeniti - dijagnoza je ta koja je, dalje je bolje da se informiras sto vise o tome i odlucite dok jos imate vremena za odluke.

    To sto jedan doktor je nesto vidio na uzv a drugi nije moze biti da ili jedan nije dobro gledao ili je bilo prerano da se vidi. Ili to sto nitko u vasim obiteljima nema takvog slucaja opet nema veze jer koliko znam to nije faktor. Umjesto da vrijeme prolazi dok cekas nesto sto prakticno nema sanse da ce se desiti (promjenu nalaza) i radis uzv za uzv (a nisu svi doktori ni jednako strucni niti imaju jednako dobre aparate) trebas poceti misliti sto ces dalje. Jer vrijeme leti i ne mozes ga vratiti.

    Znam da ti je tesko, da si u soku, nevjerici - ali na zalost tako je kako je.

  18. #18
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Evo da se javim nakon jučerašnje kontrole...stigao mi nalaz AC koji je potvrdio t21...pošto smo I ja I muž med.struke I hvala Bogu ima dobrih ljudi koje poznajemo,došli smo do jedne žene koja nije odavde,inače je genetičar I kako ona navodi,čudo je to što se kod nas kariotipizacija radi na samo 20 stanica...a I to što svojoj ženi kojoj šalju uzorak AC pored osobnih podataka,napišu da je taj Nifty test pozitivan na neku od trisomija...smatram da to nije ispravno I da se time upućuje na dijagnozu,a pošto svi dobro znamo kako se ti testovi rade samo u par priv.poliklinika,a u bolnicama ne i da oni od toga masno zaradjuju,te da živimo u takvog državi gdje je lova na prvom mjestu,nebi se čudila da pritom ima eventualnih nevinih žrtava...moje dijete je jučer temeljito pogledano,nema ništa suspektno,čak je za 5-6 dana veći,sve je besprijekorno...nemojte me pogrešno shvatiti,ali meni nešto u srcu govori da ne odustajem,onaj unutarnji instinkt koji se ispostavi da je ispravan...greške se dogadjaju,a i čuda,a jučer se odigrao čudan dan,situacija...hvala Bogu da imam uvjete ići dalje I još vremena I napravit ću sve da se kasnije ne kajem za svoje postupke.Idemo po drugo mišljenje,ustvari treće,a onda ima još opcija što i kako uraditi...život me nije mazio i ono što sam is njega naučila je da se borim do kraja...uzdam se u Božju milost i vjerujem u uspjeh...ima još suza za isplakati,olakšati dušu...u medicini se dogadjaju greške,bila sam svjedok nekih od njih...puse svima

  19. #19
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Ipak nema nade...moj predivni sin kojeg sam danas gledala na uzv je savršen,divan,ali niti one zna što bi mu se do kraja trudnoće sve zakompliciralo...gledala gta dok mi se duša cijepala na bezbroj komadića...muž nije hitno gledati,ali ja želim zapamtiti svaki njegov maleni,krhki dio i urezati ga u sebe... duša pati,a odluka je tako teška...da znam da ću životi sto godina sigurno bih ga zadržala,ovako ne mogu osuditi djecu da nakon što me ne bude preuzmu brigu o njemu...I to je jedna od opcija...u svakom slučaju život je okrutan...one koje lako zatrudne,pobace x puta,a mi koje bi dušu dale patimo...hvala svima na utjehi...trenutno sam u teškom raspadu pa se tipkamo nekom drugom zgodom,nadam se sa sretnijom temom...ljubim vas sve I svima želim radost i sreću,zdravlje i puno lipih i zdravih beba...

  20. #20
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    strasno. uzasno mi je zao.

    kad smo ove godine dobili rezultate prena testa da je sve ok, plakala sam ko nikad u zivotu. dogodit ce se i dobre stvari, al nazalost desavaju se i lose. drzite se!!!!

  21. #21
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Evo mene opet...nakon nekom vremena,puno suza,pitanja poput zašto baš meni,shvatila sam da tu nema odgovora kojeg bi mi netko dao,koliko god bio netko profesionalan i stručan po tom pitanju...odgovor leži u meni,a to je da se ne mogu odreći moje male srećice ispod moga srca...toliko ga volim da kakav god ishod bio,kakav god se rodi,moja ljubav je ono što ću mu pružiti,jednako kao i ostaloj djeci koje sam rodila...Nakon ove odluke ja sam smirena...nastojat ću se pripremiti na dolazak mog posebnog,predivnog sina...samo nek ga Bog čuva,ostalo će mo mu mi kao obitelj pružiti na najbolji način,a to je sa puuno,puno ljubavi i pažnje...eto ako ikako mogu pomoći nekome da done se ispravnu odluku,to je dati priliku svome djetetu koje je živo biće...nemojmo biti sebični jer bi nas savjest zasigurno proganjala cijeli život ako bi uradili suprotno...a Eto ljepotice moje,puno pusa od nas dvoje,za sad jedna cjelina,a kasnije dvije duše ljubavlju spojene...

  22. #22
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Sretno i sa mirom

  23. #23
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Bravo mama

  24. #24
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Već sad si predivna majka svome sinu

  25. #25
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Posve podržavam tvoju odluku. Moja je curica prije puno godina umrla na porodu na termin, ali ja nikad ne bih dala one mjesece koje je živjela u meni i onaj pogled na nju kad se rodila. (Nisam unaprijed znala da nas to čeka. ) Teško je, užasno teško, ali svako za sebe zna što i koliko može.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Zeno draga, hrabra, sretno

  27. #27
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Svaka cast, ne moze to svatko!

  28. #28
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Samo da pružim podršku mami. Rodila sam treće dijete u sličnoj dobi, nisam željela raditi AC jer sam znala da ću iovako ionako roditi to dijete, nalaz mi nije bio bitan. Mi smo imali sreće. U svakom slučaju svu sreću želim mami Slomljeno srce, a bebici veselje i zdravlje.

  29. #29
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Sretno mama

  30. #30
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    slomljeno srce pokušala sam ti poslati pp ali ne mogu
    javi mi se ti na pp pliz ako možeš/želiš

  31. #31
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Citiraj nevenera prvotno napisa Vidi poruku
    slomljeno srce pokušala sam ti poslati pp ali ne mogu
    javi mi se ti na pp pliz ako možeš/želiš
    Ne moze jos primati pp, ima premalo postova.
    mora jos malo pisati pa ce moci.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Slomlenosrce,rasplakala si me !!Mislim da je to najispravnija odluka koju jedna majka moze donjeti i zato vam od srca zelim da vam Bog dadne svu snagu i blagoslov svijeta da strpljivo i ustrajno nosite svoj kriz!!!!

  33. #33
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    onda da stavim, ako mogu (ako nije ok nek moderatori brišu), podatke za Hrvatsku zajednicu za Down sindrom (http://www.zajednica-down.hr), mob. +385 91 153 9698 i mail adresu ds-hr@vip.hr vjerujem da mogu biti od velike pomoći i podrške
    slomljeno srce, šaljem ti veliki zagrljaj, bit ćeš i već jesi predivna majka

  34. #34
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Citiraj nevenera prvotno napisa Vidi poruku
    onda da stavim, ako mogu (ako nije ok nek moderatori brišu), podatke za Hrvatsku zajednicu za Down sindrom (http://www.zajednica-down.hr), mob. +385 91 153 9698 i mail adresu ds-hr@vip.hr vjerujem da mogu biti od velike pomoći i podrške
    slomljeno srce, šaljem ti veliki zagrljaj, bit ćeš i već jesi predivna majka
    Naravno da ovakve informacije mogu na forum. I drugima bi mogle pomoci.

  35. #35
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Jako mi je drago da si tako odlučila. Odlučilo je tvoje srce koje voli svoje dijete. Vidjet ćeš da će ti ono uzvratiti na način na koji ne bi mogla ni sanjati. Takva su djeca posebna radost za obitelj.
    Nosila sam takvo dijete, i moja je odluka bila ići dalje pa kako bude... međutim, srčana anomalija je bila preteška i moj sin nije preživio trudnoću. Porodila sam ga u 18tt, na uzv srce više nije kucalo.
    Moja je savjest mirna.

    Tebi želim svu sreću i blagoslov! Hrabra već jesi... i puna ljubavi...

  36. #36
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Oooo dobre moje ženice,kako ste me samo iznenadile lipo sa prekrasnim riječima,susjećanjem,podrškom...neizmjerno sam vam zahvalna na tome...uskoro idem na kontrolni anomaly scan,a zatim na detaljan kardiološki pregled mog zlato...Molim se Bogu da ga čuva i da što se toga tiče bude sve u redu...puno sam mirnija,povremeno me obuzme ne kakav tjeskoba,strah pa se pitam,boli li ga?Jeli sve u redu?Ljubav pobjedjuje sve prepreke pa će tako I ovako naša koju osjetimo biti blagoslovljena našim prekrasnim zlatom,kakav god bio...ljubim vas

  37. #37
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Žao mi je draga,eto ponekad nas život neugodno iznenadi...tvoj mali andjeo I ti ponovno ćete se sresti i zagrliti na puno ljepšem mjestu,sigurna sam...

  38. #38
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Citiraj Slomljeno srce prvotno napisa Vidi poruku
    Oooo dobre moje ženice,kako ste me samo iznenadile lipo sa prekrasnim riječima,susjećanjem,podrškom...neizmjerno sam vam zahvalna na tome...uskoro idem na kontrolni anomaly scan,a zatim na detaljan kardiološki pregled mog zlato...Molim se Bogu da ga čuva i da što se toga tiče bude sve u redu...puno sam mirnija,povremeno me obuzme ne kakav tjeskoba,strah pa se pitam,boli li ga?Jeli sve u redu?Ljubav pobjedjuje sve prepreke pa će tako I ovako naša koju osjetimo biti blagoslovljena našim prekrasnim zlatom,kakav god bio...ljubim vas
    Javi se nakon fetalne ehokardiografije , ako ti bude trebalo. Ali nadam se da ce srceko biti ok.
    ( nasoj kceri je ustanovljena kompleksna srcana greska u 21 tj., pa znamo kako je cekati kad te zivot malo iznenadi.)

  39. #39
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    nevenera hvala na info...ne mogu izgleda još pisati na pp ali budem uskoro...moral se još uhodati u sve ovo,još jednom vam veliko hvala na tome što postojite take kakve jeste...Bog vas blagoslovio

  40. #40
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Sirius,jako mi je žao zbog toga što ti se desilo...eto toga se bojim,noćas sam se budila sto puta u strahu ako još što vide kad odemo na ehokardiografiju...uhhhh kako se toga bojim...do sad je bilo sve ok ali znam da se još svašta može izdogadjati nedaj Bože lošega...javim se kad obavim preglede,pomolite se za moje malo zlato <3

  41. #41
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Citiraj Slomljeno srce prvotno napisa Vidi poruku
    Sirius,jako mi je žao zbog toga što ti se desilo...eto toga se bojim,noćas sam se budila sto puta u strahu ako još što vide kad odemo na ehokardiografiju...uhhhh kako se toga bojim...do sad je bilo sve ok ali znam da se još svašta može izdogadjati nedaj Bože lošega...javim se kad obavim preglede,pomolite se za moje malo zlato <3
    Nema straha. Ima nade i vjere.
    nasa kcer je sad skoro sestogodisnjakinja , sretna , vesela , vrticarka.
    Imala je tri operacije u ranoj dobi , ali sada je sve normalno , kao da imamo " obicnu" predškolku u kuci.

  42. #42
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Citiraj Slomljeno srce prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je draga,eto ponekad nas život neugodno iznenadi...tvoj mali andjeo I ti ponovno ćete se sresti i zagrliti na puno ljepšem mjestu,sigurna sam...
    Sigurna sam u to.
    Mislim da on posebno čuva našu obitelj. Ne bih rekla da se "slučajno" njegov braco rodio točno na datum kad je njemu bio termin poroda, 3 godine kasnije.

    Nego, sretno s pregledima! Molit ćemo.

  43. #43
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Drage moje evo kao što sam obećala da javim kako su prošlo pregledi...Anomaly scan i ehokardiografija su b.o;sve uredno...beban je jako aktivan I svako malo me šutne kao da želi reći da je tu I da ne brinem...što reći nego hvala Bogu <3

  44. #44
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno


  45. #45
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Jako jako lijepa vijest!

    Držite se... Jako si hrabra žena
    Mislim na vas i čekamo vijesti

  46. #46
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Odlicno.

  47. #47
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Bravo za malenog miša

  48. #48
    Slomljeno srce avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Hvala što postojite

  49. #49
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    slomljeno srce pratim tvoju priču i tako mi je drago za dobar pregled!!!!

  50. #50
    Lola13 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    198

    Početno

    Jupi pi pi piiiiii ❤️

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •