Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Viđanje djeteta s ocem!!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    1

    Početno Viđanje djeteta s ocem!!

    vecer svima

    trebaam savjet molim vas!! tri mjeseca smo muz i ja odvojeni. ja sam otisla natrag u svoj rodni grad...100 km udaljeno od mjesta gdje smo zivjeli. imamo dijete 2 godine stara curica. ova tri mjeseca je dijete bilo 10 dana kod mene 10 kod njega....ok je on otac . ali mene brine ?!?

    to je previse da je malena odvojena toliko od mame ...znam mora biti i s ocem ali mislim da je ipak previse....zasad nema nikakvih posljedica nisam primjetila nista...ali strah me za kasnije....a i drugu jesen ce ona u vrtic i kako cemo onda...a i strah me da mi ne bi zamjerila kasnije da sam ju tako malu ostavljala po 10 dana.....nisam pametna...savjet plizzz!!!!


    kako vi imate vidjanje djeteta s ocem?? koliko dana u mjesecu ? hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    neznam zašto bi ti zamjerila išta, pa s tatom je?

  3. #3
    Ivac avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    44

    Početno

    Jako je dobro ukoliko vas dvoje imate dobar odnos i dobru komunikaciju. To je bitnije od svega. Međutim kada krene u vrtić morat ćete dogovoriti drugačiji raspored viđanja. Obično je prijedlog CZSS jednom ili dva puta tjedno po 2 sata i svaki drugi vikend, ali ako ste vas dvoje ok to dogovorite sami. Djete vam neće ništa zamjerati ukoliko će vaši odnosi biti što normalniji i zdravi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •