Stranica 1 od 73 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 3636

Tema: Odbrojavanje 3/2014

  1. #1
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno Odbrojavanje 3/2014

    ...iiiii dobrodošle na treći dio ovogodišnjeg odbrojavanja!

    Plodnu i rodnu jesen žele vam vaše moderatorice

    (link na prošli nastavak)

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ici ce uskoro friska lista, samo da se docepam kucnog kompa

  3. #3
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    pozdrav svima evo i ja se pridruzujem.... za pocetak cestitam svima sa +
    mi cekamo 10.mj i nasu prvu inseminaciju, uz moju terapiju metforminom i klomifenom

  4. #4
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    LaraLana
    Znam kako ti je. I ja imam kronični gastritis i još pojačanu želučanu kiselinu (naravno da imam herniju). Zadnja 2 tjedna trudnoće bavim se samo želucem. Gastritis mi divlja kad sam gladna, što god da pojedem izazove mi užasnu žgaravicu, a navečer koketiram s mučninom. Baš sam u bolovima ili želuca ili jednjaka. Al nekak mi se sad to polako smiruje. Svi oni savjeti za žgaravicu u trudnoći su za početnike, meni sve smeta.
    Na samom početku mi je divljala alergija na hranu (a na dosta toga sam alergična) - osipala bih se od bilo kakve hrane, al to se sad unormalilo. Nadam se da će i ovo.
    Isto sam umorna. Na poslu sam frfljala od umora. Sad sam na čuvanju (iz drugih razloga) pa spavam cijelu noć i obavezno preko dana. Mačak i ja se dobro razumijemo.
    Sad sam 7+2.
    Posljednje uređivanje od Sadie : 02.09.2014. at 15:54

  5. #5
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Bubek stavi i mene na listu za FET 9. mj

  6. #6
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Cure svima puno srece! ~~~~~~~~ za puno plusica!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Sadie.....
    hvala ti na podrsci....tako je i meni nekako pocelo sa 5 tjedana i koji dan...a dr mi nije dopustio da uzimam zipantola 40 jer mi to jedino pomaze....vec mi je rekao nek rupurut uzimam a i nije mi bas od neke koristi....joj meni....a bit ce bolje. Sta si ti inace uzimala kad tako podivlja gastritis? I ja sam nekakav osip dobila a nemam pojma od cega...inace nisam na nikakvu hranu alergicna bila....bar do sad
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 02.09.2014. at 20:06

  8. #8
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Uuuu bas lijepo citati vas....nek ste trudne pa i sa tim mucninama i alergijama....slatke muke ))

    Kod mene bas odbrojavanje.....koiiko ste se vi pridrzavale datuma za raditi prvu betu, koji su vam napisali na klinici? Jeste vadili bas taj datum ili koji dan ranije...???

  9. #9
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ja uvijek ranije, 11dpt ako je trodnevni

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Ja sam radila 12 dpt (2dvodn.) a rekli su mi da radim betu 14 dpt. Nisam ih slusala i kad sam javila betu mislili su da su dvojceki....ja sam odmah rekla ma neeeee. Jer kad sam vidjela kolike bete budu moja je i mala al valjda imaju oni svoju nekakvu statistiku pa su mi tako rekli. I vise nisam ponavljala betu. Sretno

  11. #11
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Sadie.....
    hvala ti na podrsci....tako je i meni nekako pocelo sa 5 tjedana i koji dan...a dr mi nije dopustio da uzimam zipantola 40 jer mi to jedino pomaze....vec mi je rekao nek rupurut uzimam a i nije mi bas od neke koristi....joj meni....a bit ce bolje. Sta si ti inace uzimala kad tako podivlja gastritis? I ja sam nekakav osip dobila a nemam pojma od cega...inace nisam na nikakvu hranu alergicna bila....bar do sad
    Koristila sam zipantolu, ali samo nakon gastroskopije kad sam lijecila upalu jednjaka. Povremeno rupurut. Za gastritis mi je pasao normabel 2 jer mi je divljao od zivceka. Meni je najgora ta kiselina. Al smiruje se. Al opet, to nam je od bebe i slatke su to muke.

    Ja sam uvijek radila test tocno 14 dn aspiracije. Nikad ni dana ranije. Bilo me je strah.

  12. #12
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    LaraLana super!

    Ja evo jutros, 15dnt uradila testic....i nista pa sad ne mogu ni zaspati od tuge ((

    A eto rekli su betu da radim tek sutra, pa cu i to otici......

  13. #13
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    PinaColada draga baš mi je žao, drži se

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Pina zao mi je glavu gore

    gdje si ti radila ivf i kakvi embriji su ti vraceni?

  15. #15
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Svima pozdrav i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ do neba!

    PinaColada,žao mi je..

  16. #16
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    LanaLara, radila sam u PFC u Pragu....vraceni smrzlici, stari 96 sati....uz embryiogen....po treci put u 9 mjeseci (((((

  17. #17
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    LanaLara, radila sam u PFC u Pragu....vraceni smrzlici, stari 96 sati....uz embryiogen....po treci put u 9 mjeseci (((((

    Cure hvala na podrsci....iako jos tracak nade ima u meni do tog rezultata bete....javim se sutra.....

  18. #18
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    na ovom novom jesenskom odbrojavanju želim nek svima nama bude plodno i rodno!!!!!!!!!
    pinacolada-žao mi je zbog -
    sutra prve jesenjske konzultacije i fm

  19. #19
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    bubice,sretno!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Da da.. Ja nam zelim plodnu i rodnu jesen!!!
    Mi idemo na kontrolni sgram drugi petak nakon 3 mj. Proferila, frka me je uzasno... A ko bude koliko toliko ok nalaz,nadam se postupku u 10 mj..

    Sretno svima!!!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    25

    Početno

    ponovo vam se pridružujem. Od danas čuvam jednu trodnevnu osmostaničnu mrvu. Sretno nam svima!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Cure,zelim vam najplodniju jesen,da se do kraja godine sve prebacite na trudnicke teme ~~~~~~~~~~~~~~~!!!!

  23. #23
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    taman danas 1.d.c., eto popila navecer prvi metformin... ne znam tko je imao iskustva nekakva s njim... zasad samo krce crijeva staaaalno i podrigujem uzasno...

  24. #24
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Vatra, Klivija, Bubicazubica, Zdravka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    da vam sve bude baš onako kako priželjkujete!

    Pina Colada - tebi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se pokaže da je test bio neispravan!

    Ja sam na konzultacijama u srijedu... Nadam se da ne bum dugo morala čekati za postupak. Zna li tko za kad se upisuju postupci u Petrovoj?

  25. #25
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    žužy-hvala i ovdje...također i tebi sretno od
    vatrice-držim za sgram i 10 mj!!!!!!!
    klivija-pozitivne vibre za mrvu!!!!!!!!!!!!
    mury-hvala...potrudit ćemo se ..nema negativnih misli,samo pozitiva...puno dobre kombinacije i pravog trenutka uz malo sreće i bit će sve ok!!!!
    nestrpljiva-sretno i tebi ...i nek bude plodno i rodno!!!!

  26. #26
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Nek nam je svima plodna jesen! Cure sretno! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~
    pinacolada

  27. #27
    mona22 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    bjelovarsko-bilogorska
    Postovi
    480

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Nek nam je svima plodna jesen! Cure sretno! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~
    pinacolada
    X

  28. #28
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    drage moje....test je pokazao istinu...beta isto negativna

    huh....teska situacija...

    hvala vam svima, i svakoj ponaosob zelim da ne doceka nikad ovaj glupi scenarij malecne bete

    klivija, sretnoooo!
    takodjer ostalim cekalicama drzim fige!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    pinacolada drži se draga,,,

  30. #30
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    PinaColada

  31. #31
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Drage moje nepoznate i poznate ženice, želim Vam svima ispunjenje majčinskih snova uz što manje jada na putu, znam koliko je teško ali mora se gurati
    držite se, visoko glave i naprijed a sve mi koje imamo bebice neka vam budemo podstrek i podrška
    a posebno da osjetite veliku količinu pozitivne energije koju vam šaljemo jer ne možemo izbrisati neplodnost iz nas, tu je zauvijek
    a ja m, hmm voljela bih biti ponovo trudna, osjetiti bebu, iznjeti ju na svijet i poljubiti

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Linalena tako mi je drago za vas sad je sve napokon ok uživajte a možeš i ponoviti sve to ,ljepo je biti u tom blaženom stanju.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    25

    Početno

    PinaColada, baš mi je žao

  34. #34
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Prijavljujem obavljeni 1. utz, trudna sam 8 tjedana (danas 8+5) iimamo jednu bebicu

  35. #35
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    dani predivno!!!

  36. #36
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    cestitam

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    dani cestitam od srca, bila i ja na pregledu 11+6 beba je dobro, velika je 64mm, kontrola za 4 tjedna, sve sam vidjela, glavu rukice, nogice, sakice predivan osjecaj ))

  38. #38
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    bas divno

    imam jedno mozda pomalo glupo pitanje na koje odgovor vec znam al ajde: jel postoji neki zakon ili nesto da zene kad idu na potpomognutu mogu dobiti bolovanje?

  39. #39
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Drage moje podpisujem sve sto je linalena rekla, osjecaj je neopisivim zelim da vas bude sto vise sa pozitivnim betama i skolskim trudnocama i prekrasnim mirisnim smotuljcima, pusu vam saljemo ja i moje 6- mjesecno deriste! :D

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    bas divno

    imam jedno mozda pomalo glupo pitanje na koje odgovor vec znam al ajde: jel postoji neki zakon ili nesto da zene kad idu na potpomognutu mogu dobiti bolovanje?
    Postoji vise sifra vezano za mpo postupke na osnovu kojih se otvara bolovanje, u trajanju do max 21 dan.
    Na mobu sam pa ti ne stignem sad linkati sifrarnik, ali proguglaj malo "sifre bolovanja".

  41. #41

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Kakva su izkusta sa fet I embrio je bb grade a drugi je bc. Kakve su sanse za trudnocu?

  42. #42
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    bubekica nasla, hvala! iako ima samo za komplikacije povezane s potpomognutom....

    ali recimo nisam znala da za neplodnost (do 14 dana) i neplodnost povezano s anovulacijom (do 7 dana) imas pravo na bolovanje??

    nije mi to bas nesto pretjerano jasno al dobro

  43. #43
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    a evo pise postupci u vezi s oplodnjom do 7 dana

  44. #44
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Vjerojatno ovisi o fazi mpo-a i eventualnoj komplikaciji.
    Ja sam dobivala bolovanje poslije ET-a nekoliko dana (do kraja tjedna). Jednom sam dobila 2 dana zbog nezgodne aspiracije.

    Trudnice, cestitam na lijepim novostima, cekalicama saljem ~~~~~, tuznicama drzim figice za drugi put.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    92

    Početno

    astenozoospermia

  46. #46
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Pozdrav curke! Cestitke trufnicama a tuznicama zelim sto prije da predu u trudnice...
    Imam pitanje ne znam da li spada u ovu temu...mm i ja vec dugo pokusavamo...imamo andela u 27 tt..od onda nista...jednom lagano poz test a drugi dan crtice nigdje. Dr kaze mozda biokem. Sada bih ja krenula lagano pripremat papire nalaze i sve te silne preglede jer su se neke stvari malo lijepse poslozile od nedavno. Ali problem je sto mm nije bas za mpo...ne znam kako ga uvjeriti da nismo mi jedini sa andelom i mpo pokusajima... vec smo se s tim susreli ali sam ja onda spontano ostala t kad sam trebala krenut na pretrage..

  47. #47
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja bih na vašem mjestu za početak napravila pretrage da vidim je li sve u redu. Ako nešto ne štima, krenula bih od tuda. Iako, i uz najbolje nalaze može ne doći do trudnoće.

    Probaj mu objasniti koliko ti to znači i zašto. Vidi što ga muči. Ako on to ne želi nećete ići dalje jer je on tako odlučio, a ne oboje (na to se svodi). Nemoj to pustiti da ne žališ i zamjeraš mu kasnije, ali nek to bude nešto što i on želi. Priče poput "prije 2 godine smo uspjeli, ne vidim sada problem" nisu uvjerljive.
    MM je super što se tiče mpo-a i zato sada čekamo bebu, ali isto tako bila sam i u vezi gdje je dotični bio strašno protiv toga i godine nagovaranja nisu upalile, dok nije bilo prekasno. Zato sam svjesna da koliko god se mi tu mučimo s betama i sličnim, ima žena koje bi bile sretne da su u našoj situaciji.

  48. #48
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ja svoju dijagnozu vise manje imam...zato je i bilo cudo kad sam ostala t....a muci ga to da se ne ponovi isto sto i u prvoj t...a ja zelim probat opet...zelim svoje djete vise nego ista...vi me razumijete u kolikoj mjeri to zelim

  49. #49

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    lexus sretno

  50. #50

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    73

    Početno

    Hvala tin punooo <3

Stranica 1 od 73 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •