Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 169

Tema: KRIZMA što odjenuti i obuti?

  1. #101
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    A nista lakse nije ni obuci decka.
    Tj. lakse je smisliti kombinaciju, ali to pronaci u ducanima je nocna mora.

  2. #102
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    mm nije skoro ni vidio crkvu do vjencanja, a vjencali se bez problema.

  3. #103
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Gledam malo i razmišljam o sakou za sina za krizmu... Jeste li kad kupovale tako nešto preko interneta? Jel veličina bila ok? Ja proučavam jednu stranicu, i muče me te veličine, naravno kineska roba, ali poslužilo bi za tih sat-dva. Ima duge ruke i trebala bi uzeti njihovu najveću veličinu zbog rukava, ostale mjere ( prsa, ramena, duljina ) su mu dosta i dva broja manje... Ima li gdje po dućanima jeftino, bbaš jeftino?!

  4. #104
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    sakoa se zna naći u c&a i h&m-u

  5. #105
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ima sada na Njuškalu par povoljnih oglasa baš za dečke 14-15 godina.

  6. #106
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Stiglo nas i to. Gdje u zg obuci decka za krizmu? Odjelo nece, znaci nekakve hlace i kosulja. Tamne traperice i neki sportivo sako? Gdje? On ima 180+, siroka ramena i jaka bedra ( posljedice rukometa) i oblaci se na muskom odjelu, ne djecjem jer mu je najvece djecje usko.
    Dodatni problem je obuca - treba nam nesto pristojno i nededasto- broj 45-46.

    A osnovni uvjet je da me sve ne kosta milijun kuna jer imamo i pricest ove godine

  7. #107
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Stiglo nas i to. Gdje u zg obuci decka za krizmu? Odjelo nece, znaci nekakve hlace i kosulja. Tamne traperice i neki sportivo sako? Gdje? On ima 180+, siroka ramena i jaka bedra ( posljedice rukometa) i oblaci se na muskom odjelu, ne djecjem jer mu je najvece djecje usko.
    Dodatni problem je obuca - treba nam nesto pristojno i nededasto- broj 45-46.

    A osnovni uvjet je da me sve ne kosta milijun kuna jer imamo i pricest ove godine
    Imaju u H&Mu lijepe košulje, onaj muški dio u Areni mi se čini najbolji. I Tom tailor ima lijepe košulje.
    Kod nas su dečki prošle godine dolazili i u crnim tenisicama onim malo elegantnijima.
    Kaj budete za pričest?
    Posljednje uređivanje od Cathy : 21.01.2016. at 08:09

  8. #108
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Stiglo nas i to. Gdje u zg obuci decka za krizmu? Odjelo nece, znaci nekakve hlace i kosulja. Tamne traperice i neki sportivo sako? Gdje? On ima 180+, siroka ramena i jaka bedra ( posljedice rukometa) i oblaci se na muskom odjelu, ne djecjem jer mu je najvece djecje usko.
    Dodatni problem je obuca - treba nam nesto pristojno i nededasto- broj 45-46.

    A osnovni uvjet je da me sve ne kosta milijun kuna jer imamo i pricest ove godine
    Mi smo lani kupili starijem (isto 180+) nekakav tamnoplavi sportski sako s dva lica u Modiani u cc1 (bar mislim da je bila Modiana, neki slovenski dućan) i sako je bio na nekakvom masnom sniženju jer nisu imali sve veličine. Hlače - njegove standardne tamnoplave, od tankog samta - korištene u glazbenoj školi. Košulja - bež, neka boja koja može biti i za svečane prilike i za svaki dan. Imao je tatinu kravatu iste boje kao i sako, plavu s bijelim točkicama. Najskuplje smo platili cipele - oko 500 kn, neke bež u Timberland stilu, jedva smo našli veličinu (46).

    Ove godine mlađi sin ima pričest. On je kicoš, ali imali smo više sreće nego pameti. Naslijedio je od mog brata smoking (crni, s reverima od nekakvog svilenkastog materijala) koji je u savršenom stanju jer se koristio samo za nastupe s glazbenom školom. Postoji i odgovarajuća leptir mašna. Za košulju nije problem - moja djeca isto imaju hrpu te odjeće iz glazbene škole.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.01.2016. at 08:32

  9. #109
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,413

    Početno

    bas su mi fora decki koji biraju leptir masnu umjesto kravate

    moj se brusi da ce tako na maturalnoj veceri, vidjet cemo

  10. #110
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    prvo morate biti sigurni kada je krizma, mo u ovo doba još nismo znali, ispalo je da je sredinom lipnja i da je taj dan temp bila valjda 35. Nikakav sako nije dolazio u obzir.

    Mi smo kupili plave hlače i lijepu košulju sportskog kroja u Reservedu, crne tenesice na nogama. Nikakva prevelika šminka, posebno stoga što naši imaju haljine i plašteve na misi

  11. #111
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    prvo morate biti sigurni kada je krizma, mo u ovo doba još nismo znali, ispalo je da je sredinom lipnja i da je taj dan temp bila valjda 35. Nikakav sako nije dolazio u obzir.

    Mi smo kupili plave hlače i lijepu košulju sportskog kroja u Reservedu, crne tenesice na nogama. Nikakva prevelika šminka, posebno stoga što naši imaju haljine i plašteve na misi
    Kod nas su haljine na pričesti ali na krizmi nažalost ne.
    Mene to čeka opet sljedeće godine, i pričest i krizma.

  12. #112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo lani kupili starijem (isto 180+) nekakav tamnoplavi sportski sako s dva lica u Modiani u cc1 (bar mislim da je bila Modiana, neki slovenski dućan) i sako je bio na nekakvom masnom sniženju jer nisu imali sve veličine. Hlače - njegove standardne tamnoplave, od tankog samta - korištene u glazbenoj školi. Košulja - bež, neka boja koja može biti i za svečane prilike i za svaki dan. Imao je tatinu kravatu iste boje kao i sako, plavu s bijelim točkicama. Najskuplje smo platili cipele - oko 500 kn, neke bež u Timberland stilu, jedva smo našli veličinu (46).

    Ove godine mlađi sin ima pričest. On je kicoš, ali imali smo više sreće nego pameti. Naslijedio je od mog brata smoking (crni, s reverima od nekakvog svilenkastog materijala) koji je u savršenom stanju jer se koristio samo za nastupe s glazbenom školom. Postoji i odgovarajuća leptir mašna. Za košulju nije problem - moja djeca isto imaju hrpu te odjeće iz glazbene škole.
    tvoj mlađi ima krizmu ove godine ko imoj najstariji, kaj ne?

    za obuć još nisam ziher, ali vjerujem da će bit nekaj kaj i sad može nositi a i kasnije, znači nekaj u sportskom tonu, vjerovatno košulja + nešto na traperice ( uglavnom nekaj kaj neću morat baš peglati ), moram videt jel ima gdi kaj za njega ( on je 175+), firma datum se zna od početka školske godine, i sad u nedelju je i datum potvrđen, 24.4. ( to je najranije do sad, uvijek je bilo u cca koji dan od proslave župe, početkom-sredinom svibnja),bit će u dvorani, mada je do pred dvije godine bilo na otvorenom.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 21.01.2016. at 10:14

  13. #113
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Bubica ima li taj tvoj Reservedo i kakve popuste prek godine?????
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 21.01.2016. at 10:16

  14. #114
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Možda je pomicanje krizme prema zimi jedini način da ljudi dođu obučeni odnosno ne goli
    Najbolje da je zima i da je vani, valjda bi se stvarno obukli.
    Posljednje uređivanje od pikula : 21.01.2016. at 10:22

  15. #115
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    tvoj mlađi ima krizmu ove godine ko imoj najstariji, kaj ne?

    za obuć još nisam ziher, ali vjerujem da će bit nekaj kaj i sad može nositi a i kasnije, znači nekaj u sportskom tonu, vjerovatno košulja + nešto na traperice ( uglavnom nekaj kaj neću morat baš peglati ), moram videt jel ima gdi kaj za njega ( on je 175+), firma datum se zna od početka školske godine, i sad u nedelju je i datum potvrđen, 24.4. ( to je najranije do sad, uvijek je bilo u cca koji dan od proslave župe, početkom-sredinom svibnja),bit će u dvorani, mada je do pred dvije godine bilo na otvorenom.
    Da, moj mlađi i tvoj najstariji su ista generacija.

    Kod nas je krizma zadnji vikend u svibnju, pa će konačni odabir odjeće ovisiti o tome. Možda ne sako, ali neki prsluk bi došao u obzir (da ima džepove za mobitel, he he he...) Vidjet ćemo.

  16. #116
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Možda je pomicanje krizme prema zimi jedini način da ljudi dođu obučeni odnosno ne goli
    Najbolje da je zima i da je vani, valjda bi se stvarno obukli.
    nema to veze s zimom, nego kak pada Uskrs, pa se prema tome određuje, a pošto je ove godine jaaako rano ( skoro u zimu). neki imaju svoje kontinuirane proslave godinama, recimo onima kad pada na 1. Maj i slične zgodne datume.

  17. #117
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Stiglo nas i to. Gdje u zg obuci decka za krizmu? Odjelo nece, znaci nekakve hlace i kosulja. Tamne traperice i neki sportivo sako? Gdje? On ima 180+, siroka ramena i jaka bedra ( posljedice rukometa) i oblaci se na muskom odjelu, ne djecjem jer mu je najvece djecje usko.
    Dodatni problem je obuca - treba nam nesto pristojno i nededasto- broj 45-46.

    A osnovni uvjet je da me sve ne kosta milijun kuna jer imamo i pricest ove godine
    Peek&Cloppenburg.
    Imaju svega.
    i smo imali krizmu prosle godine i 90% deckiju je bilo u trapericama ili nekim finijim hlacama i kosulji. U odjelu mozda dva-tri.
    Klascne cipele isto nisam bas vidjela, uglavnom sportske cipele.

  18. #118
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Bubica ima li taj tvoj Reservedo i kakve popuste prek godine?????
    ima, naravno, ovih sezonskih sniženja kao i drugdje, imaš u Areni taj dućan, mi smo kupovali na odjelu za odrasle

  19. #119
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    ok bum pogledala, nego do kad su sniženja?

  20. #120
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ok bum pogledala, nego do kad su sniženja?
    Pazi da se ne nasadiš kao ja - cipele sam kupovala dvaput jer one kupljene u veljači u svibnju više nisu bile dobre, noga je još narasla.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.01.2016. at 11:17

  21. #121
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Ja sam prošle godine ipak kupila sako za krizmu preko neta, I tu sam se raspitivala... Došlo je na vrijeme, veličina je bila ok, a cijena vise nego prihvatljiva, nešto malo vise od 100

    kn, odlično, obukao samo na svojoj krizmi, I sat-dva na krizmi cure kojoj smo krsni kumovi.

  22. #122
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    joj, pojma moram pogledati imam li još sako od svog koji ga je tražio za tko zna što.
    Ak ga nađem, i ak netko ima sitnijeg dečka, rado bih ga udomila (mislim sako)

  23. #123
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pazi da se ne nasadiš kao ja - cipele sam kupovala dvaput jer one kupljene u veljači u svibnju više nisu bile dobre, noga je još narasla.
    nemoj mi o cipelama, molim te.

  24. #124
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    joj, pojma moram pogledati imam li još sako od svog koji ga je tražio za tko zna što.
    Ak ga nađem, i ak netko ima sitnijeg dečka, rado bih ga udomila (mislim sako)
    to je marta tražila za maškare, kaj ne?

  25. #125
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Hvala vam.

    U subotu idemo do rosesa i wg. Tamo im reserved, jelda?
    Krizma je 9.4. Mi smo ove godine valjda prvi u Zg.
    On bi u trenirci isao da ga pustim. Vec vidim da ce me ihludit.
    A ne dao bog da mu noga naraste, po sezoni kupubemo 4 para obuce, bankrotirat cu.

    Mladji je kicos, ali za pricest imaju halje, a i to je 21.5. Pa racunam sve rijesit nasljedjenom kosuljom od velikog i novim trapericama.

    Bitno da sam sebe opremila :D

    Idem iskopat temu o restoranima

  26. #126
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Joj kad se ja sjetim moje firme, kak sam nagnjavila svoje, a mamina ideja nije loše prošla, ali ja nikak da to o u ubućem

  27. #127
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Možda je pomicanje krizme prema zimi jedini način da ljudi dođu obučeni odnosno ne goli

    Najbolje da je zima i da je vani, valjda bi se stvarno obukli.

    Termini se određuju prema raspoloživosti biskupa.
    A kaj se tiče obleke, slažem se.
    Toliko neukusa dugo na hrpi nisam vidjela.
    Lani, kad se moja kći firmala, jedina je bila u balerinkama.
    Sve druge cure u cajka štiklama od 15 cm i hodale su u tome ko u gipsu.
    Užas.
    Inače, djeca su imala halje i to mi se čini super.
    Moja je ispod imala haljinicu i sakoić iz H&M-a te balerinke iz CCC.
    Ukupni trošak s frizuricom 350 kn.
    Ja zadovoljna. Ona zadovoljna.
    A nek davno kad sam se ja firmala, obukla sam originalnu šestinsku narodnu nošnju i to je bio pun pogodak.

  28. #128
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Termini se određuju prema raspoloživosti biskupa.
    A kaj se tiče obleke, slažem se.
    Toliko neukusa dugo na hrpi nisam vidjela.
    Lani, kad se moja kći firmala, jedina je bila u balerinkama.
    Sve druge cure u cajka štiklama od 15 cm i hodale su u tome ko u gipsu.
    Užas.
    Inače, djeca su imala halje i to mi se čini super.
    Moja je ispod imala haljinicu i sakoić iz H&M-a te balerinke iz CCC.
    Ukupni trošak s frizuricom 350 kn.
    Ja zadovoljna. Ona zadovoljna.
    A nek davno kad sam se ja firmala, obukla sam originalnu šestinsku narodnu nošnju i to je bio pun pogodak.
    Kod nas prošle godine sve cure u balerinkama,primjereno odjevene.Valjda prva generacija u par godina koja je bila obučena primjereno događaju.

  29. #129
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    tanci kaj je to CCC?

  30. #130
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    CCC je ducan cipela, znam da ga ima u WG i AM

  31. #131
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    CCC je ducan cipela, znam da ga ima u WG i AM
    moram reći da sam ugodno iznenađena udobnošću lasocki cipela, meni su otkriće. mislim na visoku petu.

  32. #132
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,413

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    moram reći da sam ugodno iznenađena udobnošću lasocki cipela, meni su otkriće. mislim na visoku petu.
    i meni su odlicne (nisu visokopetne)

    inace, u CCC redovito kupujem,ljetnu, zimsku obucu, i torbe (ima ducan i u Garden Mallu, osim ovih spomenutih)
    imaju zaista veliki izbor cipela, po razlicitim cijenama
    cesto imaju snizenja
    ako imas njihovu karticu, dodatni popust ti javljaju sms.om (ak im das broj :D)

  33. #133
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    i meni su odlicne (nisu visokopetne)

    inace, u CCC redovito kupujem,ljetnu, zimsku obucu, i torbe (ima ducan i u Garden Mallu, osim ovih spomenutih)
    imaju zaista veliki izbor cipela, po razlicitim cijenama
    cesto imaju snizenja
    ako imas njihovu karticu, dodatni popust ti javljaju sms.om (ak im das broj :D)
    Ja ih bojkotiram jer smo imali pred godinu dana glupu situaciju. Onda bar nisu rezervirali cipele ako je bilo broja u drugom dućanu.
    Ono kaže ti ima u Avenue mallu a ti si u Garden mallu, ali neće ti rezervirati nego dok ti dođeš u drugi dućan možda cipela bude a možda se i prodaju.
    Rekla je da im je takva politika.
    Jesu promijenili to?

  34. #134
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Pa kao, nije im to praksa, ali meni su učinili nekoliko puta.
    I ne samo to, nego su mi riješili i jednu malenu reklamaciju (pomaknula se naljepnica na tabanici od sandala) tako da su mi sami ponudili povrat novca ili zamjenu.
    Profesionalni su i ljubazni.
    Po meni im je jedina mana što nemaju obročno plaćanje nego ko u C&A ili H&M - odjednom.

  35. #135
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,413

    Početno

    ja nisam trazila da mi rezerviraju u drugom ducanu, pa ne znam jel se to promijenilo ili ne

    jednom nisu imali moj broj, pa je zena sama ponudila nazvati druge ducane da vidi jel imaju (nisu imali)

  36. #136
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    taj ccc je samo za ženske? Imaju li i sportske cipele, za kišu i slično?

  37. #137
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Jelena, imaju svega. Ja sam tamo lani kupila sandale ( ravne), zimske cipele najmanjem i najvecem. Jako sam zadovoljna

  38. #138
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Kolki je sad popust?

  39. #139
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    koje si cipele uzela najvećem, i jel su bile ok za kišu/ snijeg

    gledam ove http://ccc.eu/hr/man/catalog/cat-6731/352651 to su mi super čak bi bio i broj za mene su uopće takvi tip nepropusne ( mada je jezik vidim dost visok)

  40. #140
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ove su mi super. Samo to kod nas nema tog dućana
    http://ccc.eu/hr/woman/catalog/cat-6606/349198

  41. #141
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Pa dobro, nije ti Šibenik taaako daleko.

  42. #142
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Ali nema broja.

  43. #143
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Aha, nisam pratila na satu, ccccc

  44. #144
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Aha, nisam pratila na satu, ccccc
    nije ccccc nego ccc

  45. #145
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Da ne otvaram novu temu
    Cipele za dečka za pričest? Ne bi klasične cipele nego nešto bliže tenisici i da ne košta puno previše.
    Gdje da gledam.

  46. #146
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Da ne otvaram novu temu
    Cipele za dečka za pričest? Ne bi klasične cipele nego nešto bliže tenisici i da ne košta puno previše.
    Gdje da gledam.
    Na placu Volovčica, Borongajcu i Hreliću, na kojem znaju biti i jeftinije, a ima i bolji izbor boja. Krasne cipele od brušene kože, prave kože, za 150 kn. Skroz ko tenisica izgleda, ali jednobojna i s tamnim đonom. Savršeno nosivo i inače. Jedino ne traju dulje od jedne sezone. Moj stariji je imao sive, mlađi tamnoplave, a za Božič sam i bratu jedne kupila. Ček malo, pogledat ću kaj na njima piše...

  47. #147
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Piše Azzuro.

  48. #148
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Peterlin, htjela sam nešto ovakvo: https://www.google.hr/url?sa=i&rct=j...87363318682330 ali jeftinije

  49. #149

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Ja sam svom kupila duboke tamnoplave starke (broj veće). Nosio ih je skoro dvije godine.
    Kupila na sniženju.
    To je za tu dob baš fora. Nosio ih je i u školi, i na vjenčanja, s košuljom, kravatom, trapericama...

  50. #150
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam svom kupila duboke tamnoplave starke (broj veće). Nosio ih je skoro dvije godine.
    Kupila na sniženju.
    To je za tu dob baš fora. Nosio ih je i u školi, i na vjenčanja, s košuljom, kravatom, trapericama...
    Sviđa mi se ideja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •