Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 169 od 169

Tema: KRIZMA što odjenuti i obuti?

  1. #151

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Probaj naći negdje na sniženju.
    Mi smo kupovali broj 36. Bio je broj veći od njegove noge. Duboke se mogu dobro stegnuti uz zglob, pa ne ispadaju, i tako ih je mogao duže nositi.

  2. #152
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Probaj naći negdje na sniženju.
    Mi smo kupovali broj 36. Bio je broj veći od njegove noge. Duboke se mogu dobro stegnuti uz zglob, pa ne ispadaju, i tako ih je mogao duže nositi.
    Budem pogledala u Areni.

  3. #153

  4. #154
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Furamo se na Kardashians.
    Imamo tamnoplave keperice, bijelu košulju i tamnoplavu leptir mašnu.
    Boja cipela???????????????????

  5. #155

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Tamnoplave ili bijele?
    I ja cu svom uzeti starke

  6. #156
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Moj je lani imao crvene visoke starke,smedje hlace i tamnoplavu kosulju. I bas je bio simpa .

  7. #157
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Kod nas u crkvi već godinama krizmanici (i dečki i cure) nose traperice i bijelu košulju. Naravno, uredno i pristojno. Cure mogu malo "dignut" kombinaciju cipelema i frizurom, dečki kravatom ili leptir-mašnom. Tako da na kraju troška nema posebnog, jer se to ili ima u ormaru, ili ako se kupi nova košulja, kasnije se nosi. Meni je to skroz ok.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas u crkvi već godinama krizmanici (i dečki i cure) nose traperice i bijelu košulju. Naravno, uredno i pristojno. Cure mogu malo "dignut" kombinaciju cipelema i frizurom, dečki kravatom ili leptir-mašnom. Tako da na kraju troška nema posebnog, jer se to ili ima u ormaru, ili ako se kupi nova košulja, kasnije se nosi. Meni je to skroz ok.
    Fora zvuči! A opet krizma je prigoda da se svečanije obuku, ne mora to biti ne znam kako skupo.

  9. #159

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Meni je nova linija Borova - BIG BLUE fenomenalna za dečke. Taman su nešto između tenisica i cipela. Nisu preuštogljene a opet lijepo izgledaju.

    http://www.journal.hr/borovo-the-big-blue/

    Gledam ih svako jutro u izlogu kad idem na posao, cca 300kn, ne znam bi li ih kupila sebi ili sinu (postoje muški i ženski modeli) . Sad ih još ima na sniženju (jesenska linija).

  10. #160
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je nova linija Borova - BIG BLUE fenomenalna za dečke. Taman su nešto između tenisica i cipela. Nisu preuštogljene a opet lijepo izgledaju.

    http://www.journal.hr/borovo-the-big-blue/

    Gledam ih svako jutro u izlogu kad idem na posao, cca 300kn, ne znam bi li ih kupila sebi ili sinu (postoje muški i ženski modeli) . Sad ih još ima na sniženju (jesenska linija).
    To nikako nije za moju kuću. Ovaj bijeli obrub je taman za jednokratnu upotrebu. A meni baš to nije ni lijepo za ovu prigodu. Da je ta guma u boji tkanine, moglo bi proći. Moj E. ima crne s crnom gumom i to je koristio za ljetni glazbeni kamp, da mu ta bijela guma ne "vrišti" uz formalnu odjeću za nastup.

  11. #161
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    To nikako nije za moju kuću. Ovaj bijeli obrub je taman za jednokratnu upotrebu. A meni baš to nije ni lijepo za ovu prigodu. Da je ta guma u boji tkanine, moglo bi proći. Moj E. ima crne s crnom gumom i to je koristio za ljetni glazbeni kamp, da mu ta bijela guma ne "vrišti" uz formalnu odjeću za nastup.
    Našla sam Nike crne tenisice sa crnim đonom ali su oko 260 kuna. To mi je malo preskupo.... a neće drugu vrstu cipela.
    Neće, mokasine, starke, klasične cipele....aaaaaaaaaaaaaaaaa

  12. #162
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Našla sam Nike crne tenisice sa crnim đonom ali su oko 260 kuna. To mi je malo preskupo.... a neće drugu vrstu cipela.
    Neće, mokasine, starke, klasične cipele....aaaaaaaaaaaaaaaaa
    Pa za krizmu fakat možeš za max 100 kn kupiti te platnene tenisice, crne s crnim đonom, ovakve https://www.deichmann.com/HR/hr/shop...sitionInList=5. Ja sam svom sinu kupovala svake godine u Deichmannu i dvoje sam naslijedila. Sad više ne mogu, dorastao je do 43. Na borongajskom placu se isto zna naći tih platnenih, čak i za manje para ali to je tu negdje...

    Fakat ću ti poslikati one cipele koje moji dečki nose, mislim da postoje i crne. Za max 150 kn.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.02.2017. at 11:09

  13. #163
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Evo, ima i za 79 kn, čak su i ljepše jer imaju debelu crnu gumu okolo: https://www.deichmann.com/HR/hr/shop...itionInList=13

    Teško ćeš naći nešto jeftinije.

    Moj E. je isto govorio da to neće nositi ali kad je došlo ljeto, uredno ih je raubal svaki dan.

  14. #164
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, ima i za 79 kn, čak su i ljepše jer imaju debelu crnu gumu okolo: https://www.deichmann.com/HR/hr/shop...itionInList=13

    Teško ćeš naći nešto jeftinije.

    Moj E. je isto govorio da to neće nositi ali kad je došlo ljeto, uredno ih je raubal svaki dan.
    Je super su, ali mi smo još ispod 36.
    https://www.deichmann.com/HR/hr/shop...=1487680180818
    Posljednje uređivanje od Cathy : 21.02.2017. at 14:30

  15. #165

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Kupi nešto što će poslije nositi, bilo tenisice, bilo cipele...
    ako želi nike tenisice, i misliš da će ih kasnije iskoristiti, onda uštedi na nečem drugom ...

  16. #166
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi nešto što će poslije nositi, bilo tenisice, bilo cipele...
    ako želi nike tenisice, i misliš da će ih kasnije iskoristiti, onda uštedi na nečem drugom ...
    Problem je kaj tenisice sa nogometom unutar mjesec dana imaju rupu do prsta tako da mi je žao dati puno za njih.
    Normalno do 150 kuna na sniženju mogu naći kvalitetne tenisice za nošenje i onda kada podere bacim ili ostavim za Maksimir(blato).
    A ovo mora biti ok, pristojno, lijepo i ne preskupo. Imam Sketchersice u koje nije urastao ali su crvene, imam i Reebok ali su prebijele....
    Ma budem nešto našla, sada su počeli dobivati robu, u krajnjoj liniji budem prefarbala.

  17. #167
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Je super su, ali mi smo još ispod 36.
    https://www.deichmann.com/HR/hr/shop...=1487680180818
    takvih tenka zna biti u planet obući

  18. #168
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    takvih tenka zna biti u planet obući
    Bili jučer, ali još nema ništa.

  19. #169
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Je super su, ali mi smo još ispod 36.
    https://www.deichmann.com/HR/hr/shop...=1487680180818
    Onda ti ne vrijedi preporuka za one cipele/tenisice od brušene kože jer nema malih brojeva. Ma naći ćeš nešto...

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •