Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: kućne kante za razvrstavanje otpada

  1. #101
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    mislim da rosu nekaj drugo mući
    a to je da će oni naplatiti odvoz bez da nekaj uzmu

    sitne papire možete staviti u kutiju ( recimo ja satvim u kutiju od riže ili slično) i skupa stavim u kontejner

  2. #102
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    a ne znam, iz njenog posta citam da nju muci sto ce ona placati odvoz nekome ko ce na njoj zaraditi, pa bi ona radje da zaradi razred njene djece. pa zato kazem da ionako ima papirnatog otpada kojeg je tesko slati u skolu. no mozda je i to rjesenje sto ti predlazes jelena. No meni je u svakom slucaju lakse to ubaciti u kontejner za papir koji mi je na par koraka.

    sto se tice odvoza smeca, mi imamo neke cipirane kante, koje ne znam kako ocitavaju, jer nije bas da ocitavaju barkod na njima. ali ljeti kad nas nema nam je niza cijena odvoza smeca.
    kako je kod nas rijesena naplata odvoza papira i plastike zbilja ne znam, jer ionako ide jednom mjesecno.

  3. #103
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    To i mene muči.

  4. #104
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    kod nas slicno kao kod spajalice i Nere

    mijesani otpad se odvozi jednom tjedno, odvoze samo ono sto je u vrecama koje dobijemo u cijeni odvoza otpada. 4 vrece za mijesani otpad mjesecno.
    vrecu drzim na balkonu, ljeti je problematicno sto se usmrdi, i tada vrecu odnesem u kantu. kante smo morali kupiti, imamo 3 na 6 stanova u zgradi) - ali to znaci da cu morati kopati po kanti i vaditi svoju vrecu kada ju zelim "dopuniti"
    dodatne vrece mozemo dokupiti, ali su prilicno skupe, pa to nitko ne radi
    kolicina mijesanog otpada se drasticno smanji kad pocnes odvajati plastiku i papir

    papir i plastika se odvoze jednom mjesecno (u cijeni su po jedna vreca za papir i jedna za plastiku).

    papir mi se ne da skupljati u kuci, pa nosim sama u kontejner, kad skupim malo. imam hrpu neiskoristenih vreca za papir doma.
    plastiku isto drzim na balkonu (imam jedan manji spremnik u kuhinji, da ne moram bas za svaku casicu od jogurta ici na balkon), to je prestrasno koliko toga se nakupi u mjesec dana. iz tog razloga i perem sve sto odvajam u plastiku, to bi bili predivni miomirisi da se safta 4 tjedna vani u vreci

    komposter su nam nudili za kupiti po nekoj povoljnijoj cijeni
    biootpad se moze odlagati, odvozi se skupa s mijesanim jednom tjedno, ali vreca nije ukljucena u cijenu odvoza, znaci treba se posebno kupiti

  5. #105
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ja mislila da je emily u zg, očito nije?

  6. #106
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislila da je emily u zg, očito nije?
    ne

    zagrebacka zupanija

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,413

    Početno

    i jučer bilo Otvoreno posvećeno tome... nisam gledala
    je l bilo što pametno?

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •