Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Necijepljena djeca i vrtić

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    24

    Početno Necijepljena djeca i vrtić

    Drage mame, da li ima netko necijepljeno dijete koje je u vrtiću, koje je necijepljeno iz vaših osobnih uvjerenja, a ne iz medicinskih razloga? Molim Vas vaša iskustva. Mališa nam ima 13. mjeseci i trebao bi uskoro krenuti u jaslice. Necijepljeno je dijete, do sada niti dana bolestan. Zanima me procedura kako ste prošli u vrtiću sa upisom (mi smo se odlučili za verziju privatnog vrtića za sada, jer se nadam da nećemo imati toliko problema oko upisa).

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    neznam za privatni, znam da u gradskom moras donjeti od liječnika potvrdu da je zdrav i kopiranu knjižicu da je cijepljen inaće te neće primiti u vrtić. Druga stvar je ako se ne cijepiš iz medicinskih razloga.

    To što do sda nije bio bolestan neznači ništa, jer kad krene u jaslice počinu bolesti. Moj je bio max 2 tjedna u jaslicama pa 1 tj doma i tako cijelu godinu.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    mi idemo u privatni i isto tako smo morali donijeti liječničku potvrdu da je zdrav i kopiranu knjižicu cijepljanja, i svaki put kad je redovno cijepljenje, moramo opet kopirati knjižicu i donijeti u vrtić kopiju

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala na Vašim odgovorima, ali moje pitanje je bilo da li ima roditelja koji ne cijepe djecu, a djeca su im uoisana u kolektiv vrtića ili jaslica. Proceduru cijepljene djece jako dobro znam, ali mene zanimaju iskustva roditelja koji svoju djecu ne cijepe.

  5. #5
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    moja ide u gradski vrtić, nije cijepljena, ali iz medicinskih razloga...
    ali znam da nema šanse da bi je upisali da nema te potvrde od doktora
    znam samo za jedan privatni vrtić koji prima djecu koja nisu cijepljena jer tamo ide od frendova curka

  6. #6
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    M., jeste upisali dijete u vrtić?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •