Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Igraonica u centru Zagreba

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno Igraonica u centru Zagreba

    Tražim igraonicu u strogom centru Zagreba (pod centar mislim 10 min. pješačenja maks. od Trga Bana Jelačića) u kojoj bih mogla ostaviti trogodišnjaka na dva sata 1-2x mjesečno.
    Čula sam za Koko igraonicu u Masarykovoj, ali čini mi se da oni rade samo do 17 (a meni bi trebalo do 18). Čula sam i za igraonicu Yoyo u Novoj Vesi, ali čini mi se da je to nešto prilično novo, ne znam da li netko ima iskustva s njima? U Kaptol centru Educarena koliko sam razumjela ima samo radionice, ne i igraonicu u koju se može uletit po potrebi.

    Tražila sam na Internetu, ali čini mi se da velika večina igraonica su samo rođendaonice.

    Molim vas za bilo kakve ideje, dojmove, iskustva...

  2. #2
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Educaena je do sada imala igraonicu - mi smo bili prošle godine, normalno je radila.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Citiraj Joss prvotno napisa Vidi poruku
    Educaena je do sada imala igraonicu - mi smo bili prošle godine, normalno je radila.
    Hvala na info! Kako vam se svidjelo tamo?

    Inače ako još nekog zanima, ja sam u međuvremenu zvala Koko igraonicu i ipak rade do 19, osim petkom.

  4. #4
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj peg8020000 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na info! Kako vam se svidjelo tamo?

    Inače ako još nekog zanima, ja sam u međuvremenu zvala Koko igraonicu i ipak rade do 19, osim petkom.
    Joj sorry ja tek sad ovo vidim.Pa bilo je ok ali ništa posebno, rekla bih za malene dovoljno, a veća djeca (bar moja 4-godišnjakinja) od igraonice očekuje više-tobogani, skaklice i slično čega u educareni nema, a i više raznovrsnijih igračaka.
    Sad dugo nismo bili pa nemam neke svježe informacije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •