Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 70 od 70

Tema: Biopsija testisa na Rebru

  1. #51

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Rađena je biopsija pod lokalnom anestezijom. 1.dan ga primili u bolnicu, 2.dan je bio zahvat i 3.dan ga pustili kuci. Bio je nakon toga 2tjedna na bolovanju,ali se dobro osjecao.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    22

    Početno

    Hvala ti puno! A vama zelim punoooo srece za dalje. Nadam se da ce i nama naci spermije...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Hvala !

    Zelim vam od svega srca da se nadju spermiji!! Znam kako vam je i kako se osjecate, ta neisvjesnost je najteza! Drzite se zajedno i nedajte se! Glavu gore i osmjeh na lice! Pitaj sto god treba!! Sretno
    Posljednje uređivanje od Bananka : 26.04.2015. at 19:03

  4. #54
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Malo podižem temu.

    Spremamo se na pregled kod dr. Hauptmana i dogovor o ev. biopsiji testisa.

    Da li je tko prenosio smrznuto tkivo u drugu bolnicu ili kliniku, a da nije Petrova? Navodno se sad može bilo gdje, bitno da klinika ima ugovor s HZZO-om, pa molim ako tko ima 100% saznanja o tom da se javi.

    Hvala.

  5. #55
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Frixie prvotno napisa Vidi poruku
    Malo podižem temu.

    Spremamo se na pregled kod dr. Hauptmana i dogovor o ev. biopsiji testisa.

    Da li je tko prenosio smrznuto tkivo u drugu bolnicu ili kliniku, a da nije Petrova? Navodno se sad može bilo gdje, bitno da klinika ima ugovor s HZZO-om, pa molim ako tko ima 100% saznanja o tom da se javi.

    Hvala.
    Mislim da nije bitno ni da ima ugovor sa HZZO, poslala sam poruku curi koja sigurno zna pa se nadam da ce ti se javiti. Nadam se da cete imati vise sreće drugdje

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    182

    Početno

    Biopsija se moze napraviti i u kb merkur kod dr Jureneca. Mm bio, zahvat uspio. Bio je na pregledu i kod dr hauptmana i odusevljen je njime al smo se svejedno odlucili za merkur jer ja nisam htjela mijenjati svoju dr na vuk vrhovcu a nije mi se dalo prolaziti svu zavrzlamu oko prenosenja bioloskog materijala.

  7. #57
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Argente aww, hvala ti na pomoći!

    Mi ostajemo kod dr. Š ako možemo tamo prenijeti tkivo.

    Jednostavno biolozi nemaju materijal za raditi ICSI (u ejakulatu se nađe manje od 10 spermija, a svi su teške patologije) i vjerujem da zbog loših spermija priča završava nedugo nakon impl. (ulovila sam dvije biokem.)

    sandy kak ide s bolovanjem nakon biospije? I oporavkom naravno...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    182

    Početno

    Mm nije nista bolilo. Vise ga bolio zub. Za 3 dana isao raditi. Ugl nije to neka velika frka. Barem on tako kaze

  9. #59
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Super, hvala. Termin za pregled imamo, pa sad slijedi čekanje do tad...

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Pozz curee.. Ima koja da ste bili poslani na biopsiju testisa i naruceni i kad smo dosli su nas odbili uz odgovor da svakak nebudu nista nasli da nebhdemo ni z biopsijom nista dobili

    Dg azzospermija ...

  11. #61
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ima nas Andy. Kad je dr pregledala sve nalaze, mm pozvala je i mene i rekla nam da mu biopsija moze napraviti vise stete. Iz nalaza je vidljivo da se nece nista naci. A kako smo odlucili bez HZZO-a i njihovog sufinanciranja ici za Cesku, nismo htjeli raditi biopsiju. Jesu vam obrazlozili zasto misle da nece nista naci?

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Obrazloženje je bilo kao jako niski inhibin., punkcijom nije nista bilo nađeno pa ni biopsijom nečete nista dobiti je bio njihov odgovor. Nažalost. Sad planiramo privat otici napraviti biopsiju u Cito u Split da se ipak uvjerimo da je tolko loše a onda za Prag ako nista drugo nam preostane ...
    Kam idete u Prag koja klinika ? Koja je cijena sa donorom pretopostavljam da idete na mpo ?

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Ahaa sad vidim da ste napisali i klinikee gdje ste bili i mi budemo se odlucilu na Pronatal ako tu nebude nista...

  14. #64
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    andy a to su vas na rebru odbili za biopsiju?kod kojeg doktora ste bili? imaš tu na forumu temu potpomognuta u češkoj gdje ćeš naći malo više info o pragu..mm dijagnoza je isto azoo i nama su biopsijom nađeni spermiji, ali njemu su svi nalazi bili ok. sretno!!

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Ne odbili na Sv Duhu uz objašnjenje koje sam napisala., sad sam se ukljucila i tam na mpo u Ceskoj da cujem malo vise info jer najvjerojatnije nam bude to jedina opcija ali isli budemo privat na biopsiju u Cito u Split pa da onda vidimo kam i kak dalje ... Nadamo se da budu ipak nesto našli...

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    19

    Početno

    Andy 5, jesi jos na forumu?
    Voljela bi cuti iskustvo vase:
    -jel ima suprug opstruktivnu ili neopstruktivnu azospermiju? Pitam iz kojeg razloga/ nalaza su vas odbili i rekli da nema sanse da se ista nade?
    -jeste radili u CITO u Splitu i sto tocno?
    Pise na njihivij stranici da rade micro Tese pa ako se molim te mozes javiti (i privatnom porukom ako ti tako lakse) ..
    Mi bi isli kod dr.Hauptmana na Rebro no citajuci druge teme, navodno ne rade jos uvijek micro Tese (
    Suprug ima neopstr.azospermiju (((

  17. #67

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    MR85, mi smo prije godinu i pol bili na biopsiji kod dr Hauptmana na Rebru. Ne rade Micro TESE. Nigdje u Hrvatskoj ne rade. Mm je jako zadovoljan doktorom ali mi smo imali sreću da nam je nađeno dovoljno materijala za icsi. Ja sam u drugom postupku u Petrovoj.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    MR85, mi smo prije godinu i pol bili na biopsiji kod dr Hauptmana na Rebru. Ne rade Micro TESE. Nigdje u Hrvatskoj ne rade. Mm je jako zadovoljan doktorom ali mi smo imali sreću da nam je nađeno dovoljno materijala za icsi. Ja sam u drugom postupku u Petrovoj.
    Hvala na odgovoru! Ici cemo kod dr. na konzultacije pa vidjeti sta kaze..
    Super da se vama tako poslozilo!!!!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Pozdrav..
    Evo mi nakon 3 stimulirana i 1 prirodnog idemo na pregled/konzultacije kod urologa Hauptmana s obzirom na losi spermiogram..

    Kako izgleda taj prvi pregled?
    Molim vas info jer ce me muz izluuuudit

  20. #70

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav svima
    Dali je netko ove ili prošle godine išao kod Dr.Hauptmana zbog Mtese ili teške neplodnosti i kakva je šansa da se pronađe spermiji zbog Klinefeltera?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •