Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 158

Tema: Obiteljski tjedan na Plitvicama

  1. #51
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, da i sad se vraćamo na ono moje da je više Japanaca vidjelo Plitvice nego Hrvata...
    Zapravo je to grozno.
    I slična je situacija s Brionima, Kornatima, Krkom pa čak i Postojnom iako nije u RH.
    Kaj je preostalo da možemo pokazati djeci, a pritom ne bankrotirati?!?


    Ajde pa ih barem omrazena skola vodi po NP
    Nekoj djeci je to stvarno jedina prilika vidjeti NP.

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ima li netko volje da mi ovdje ili na pp malo pobliže opiše te menije od 40 kn?

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

  4. #54
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Npr. Bijele i Samarske stijene - nema naplate ulaza, a strogi prirodni rezervat.
    Prekrasno nešto.
    Zapravo, cijeli Gorski kotar.
    Samo to zahtijeva sasvim drugačiju pripremu i opremu.

    Ima još dosta toga. Npr. Postojnska jama je skupa, ali u Istri i po Sloveniji ima puno sličnih jama sa znatno jeftinijim ulaznicama (prvo mi pada na pamet jama Baredine).
    Za NP Sjeverni Velebit se plaća ulaznica, ali ni blizu ovakvoj cifri kao što su Plitvice. Bitno je jeftinije, a ostavlja bez daha.
    Srednji, a pogotovo južni Velebit su divljina samo takva, bez turista i bez naplate ulaza. A predivno nešto.

    Mi smo s djetetom obišli dosad 5 od 8 nacionalnih parkova po Hrvatskoj. Nismo bili na Plitvicama, ali tu nas od cijene više odbija gužva. Ni na Brijunima, ali oni mi zaista nisu nešto posebno, to ćemo ako nam bude usput jednog dana. Ali kad smo u Istri, radije biramo Učku - koja je besplatna, a više nas oduševljava prirodom i pogledima.
    Kornati su nam nedostupni iz logističkih razloga

    Ma otići ćemo mi i na te Plitvice, kad-tad, možda ove godine, možda iduće...
    tanja, ovo što ti pišeš je divno
    ali ipak i zahtjevnije
    fizički
    čar plitvica je što ih mogu obići svi
    ja sam jučer išla sa dvije štake
    i jedino što nisam mogla obići je špilja šupljara
    ostalo sve... gotovo bez poteškoća

    potpuno prihvatljivo i za djecu i za starce...
    na velebit teško

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Naravno da je zahtjevnije. Ali početna rasprava razvila se iz komentara na cijenu, ne na fizičku zahtjevnost (pitanje je bilo, što pokazati djeci, a ne bankrotirati).

    Svatko treba vidjeti što mu je dostupno fizički, financijski i vremenski. Na žalost, mislim da je nemoguće pronaći puno ciljeva koji će biti i lako dostupni i jeftini

  6. #56
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    postojna je skupa, više od 20 EUR.
    al, ne može to biti besplatno.
    zato su stvarno hvale vrijedne ovakve akcije.

    na brijunima sam ja bila 2 tjedna na nekom seminaru. i prošvercala mm-a i maloga j u sobu. dva vikenda a soba u hotelu je bila takva da bi nas deset moglo stati unutra. sve staro, nepreuređeno, al odiše luksuzom, imala sam stalno osjećaj da ću na hodniku sresti elizabeth taylor i sofiu loren. i, naravno, starog.

    a onaj mir na brijunima, ujutro uzmeš biciklu i među srne i jelene, a nema nikoga, sve prazno. ajme kako nam je lijepo bilo, uh, sad ste me sjetile.

  7. #57
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Plitvice su dostupne jer su ih takvima napravili. Mogao bi i po Velebitu voziti vlakić (puj, puj).

  8. #58
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ajoj, cvijeta - znam o čemu pričaš - kada sam diplomirala, svake godine smo imali tam kongres - nauživala sam se tih soba i Brijuna - no otada je dosta prošlo, tako da obiteljski nismo bili.
    Još, kako sam ja ipak dosta stara - tada je vlasništvo Brijuna još bilo neriješeno, tako da smo ulazili na mjesta na koja sada vjerojatno ne bi mogli ući - no frendioca je usto komentiarala - ako smo u rezervatu i osuđeni smo družiti se jedni s drugima. pa navečer nisu niti staze bile osvijetljene - ne znam kako je sada. nije bilo ni restorana, ma ono - totalni mir.

  9. #59
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Mi smo bili prosle godine u sklopu te iste akcije. Uzeli smo i nocenje u nekom obliznjem hotelu preko neke od ponuda dana ili sto vec.
    Nije nam se dopalo. Guzva je bila prestrasna.

    Najnevjerovatniji dozivlja Plitvica smo imali prije dvije zime . Isli smo ( da znam da smo ludaci) onaj dan kad je Zagreb doslovce zatrpao snijeg) . Mislim da je bio prvi mjesec. E to je dozivljaj bio! bili smo sami u cijelom parku. Nigdje nikoga. Snijeg do iznad koljena, par staza ocisceno. Nismo vidjeli sve- ali ono sto smo vidjeli je bilo fenomenalno.

    Zato mislim da nam se sve poslije tog snijega cini bezveze

  10. #60
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    meni su brijuni jako lijepi. i cijela prica oko njih.

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    hvala tanja, moram ekipi s kojom idemo objasniti da neće umrijeti od gladi ako na povratku ne odemo na janjetinu.

  12. #62
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    hvala tanja, moram ekipi s kojom idemo objasniti da neće umrijeti od gladi ako na povratku ne odemo na janjetinu.
    ma daj - nema menija koji se može usporediti s janjetinom

  13. #63
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj - nema menija koji se može usporediti s janjetinom
    X

  14. #64
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    iako, ja ne volim ovu ličku. zadnji put kad smo bili na plitvicama, na povratku smo i stali na janjetinu. al meni ne ide pa ne ide. a obožavam inače janjetinu.

  15. #65
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    a jesi ti neka izoštrenoukusna

  16. #66
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    iako, ja ne volim ovu ličku. zadnji put kad smo bili na plitvicama, na povratku smo i stali na janjetinu. al meni ne ide pa ne ide. a obožavam inače janjetinu.
    Do ovog ljeta složila bih se s tobom, ali našli smo u kolovozu ličku janjetinu koja nas se dojmila.

    Bili s djecom u Teslinoj rodnoj kući i muzeju (na povratku s ljetovanja) i svratili ovamo: http://gastro-brand.hr/index.php?opt...otkova&lang=hr

    Janjetina prvoklasna i ne preskupa, a moj mlađi sin se najeo špageta s mljevenim mesom za nekih 15 kn (regularni gablec).

    Nas preostalih troje nije moglo pojesti tri porcije, nego smo još nosili doggybag doma.

    No, da ne širim priču, da se vratim na Plitvice: prošle godine pokušali smo s djecom isto sredinom kolovoza ući u NP Plitvička jezera - nije bilo ŠANSE, tolike hrpe ljudi da mi je bilo zlo... Zaprepastilo me kako su kod ulaza opustošili šumu i napravili parkiralište u kojem sam se doslovce izgubila. Odustali smo nakon sat i pol čekanja u redu, okrenuli guzicu i zapalili za Zagreb. Djeca su nam na Plitvicama bila prije par godina (mislim da je tada stariji tek krenuo u školu, a mlađi još ne), a prošle škg su bili sa školom.

    Voljela bih da si organiziramo neki izlet, ali svaki put me ta ludnica obeshrabri. Morat ćemo fakat odabrati neko doba godine kad brodići još voze, a nije gužva, pa pratim temu.

    Offt. mislim da nam ne bi škodilo odvesti djecu u Slavoniju jer to nisu vidjeli (recimo Kopački rit) a Plitvice - kad tad ćemo valjda uvrebati neki trenutak da odemo zajedno.

  17. #67
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mi smo bili prošle godine u hrvatskom obiteljskom tjednu. Bilo je puno hladnije nego ove godine, sjećam se da smo nosili zimske jakne i gojzerice. Blago je padala kišica cijeli dan pa smo nosili jednokratne kabanice. Svejedno nam je bilo predivno.
    Prošle je godine bilo mrvicu jeftinije, bilo je 100 kn za obitelj (nas je 6).
    Baš kao što je Tanči napisala, svi su bili jako ljubazni i to me oduševilo.
    Žao mi je što ne možemo ove godine, nadam se da ćemo opet slijedeće. Jer prije toga, ja sam na Plitvicama bila u osnovnoj školi, prije 25 godina valjda.

  18. #68
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Morat ćemo fakat odabrati neko doba godine kad brodići još voze, a nije gužva, pa pratim temu.
    ja sam na Plitvicama čekala 2000. godinu
    brodići su vozili, nije bilo gužve
    jedino što ti ne znam reći je li to bilo samo zbog tih novogodišnjih grupa

  19. #69
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mi smo imali jedan kongres dole - bilo mi je čudno što i kao gosti hotela (prilično skupog) moramo platiti ulaznicu. Tada sam jedini put bila na gornjim jezerima

  20. #70
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam na Plitvicama čekala 2000. godinu
    Hoćemo se šamarati - a ja u Rimu
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 06.10.2014. at 13:26

  21. #71
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    briuni na mir
    uzmes cej oko 15 sati i salica stoji do sutra ujurto jer birc radi do 15. nautilus ili kako vec.
    a hotel Karmen me odusevljavao, ja se furam da je Koch tamo sapavao, pa da nema bas strasnih bestija

  22. #72

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj - nema menija koji se može usporediti s janjetinom
    mogu se ja složiti s tobom. ali, idemo svi s djecom, djeca u pravilu nisu baš ljubitelji janjetine i meni je neprihvatljivo držati djecu cijeli dan na sendvičima, a i sebe sve do navečer kad bi se na povratku išlo na tu janjetinu. ne znam, jedino ako budu htjeli i jedno i drugo (meni plus večera janjetina), ali čisto sumnjam, jer se onda troškovi izleta zaista penju visoko.
    Posljednje uređivanje od Riječanka : 06.10.2014. at 13:26

  23. #73
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    moji vole janjetinu

  24. #74
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Moji ne vole janjetinu a ni ja. No jedan dan jesti neku hranu ponešenu od kuće ne smatram strašnom tragedijom. Mi smo konkretno ispekli pleh sirnice i pleh zeljanice i ponijeli. Uz to i neke slatkiše za desert i svi su bili sretni.
    Znali smo da će biti gužva pa nam se nije dalo planirati klopu u restoranu, a pojesti npr. pohanac i pomfrit nije mi sretnija opcija od ponešene hrane.

  25. #75
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    bome smo se mi najeli kobasa i pomfrija, na livadi između gornjih i donjih jezera
    kad je bal - nek je bal
    i u povratku ošli u degeniju na kolače, jako su im fini

  26. #76
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    kaj nije degenija neko vrijeme bila zatvorena?

  27. #77
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    e pa ne da nije zatvorena nego su krcati
    kosookih i tamo - more!

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Bili s djecom u Teslinoj rodnoj kući i muzeju (na povratku s ljetovanja) i svratili ovamo: http://gastro-brand.hr/index.php?opt...otkova&lang=hr

    Janjetina prvoklasna i ne preskupa
    i mi bili proljetos i u Teslinom muzeju i na janjetini u istom restoranu. Oboje je bili odlično

  29. #79
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    koliko nam treba do tamo?
    2,5 sata?

  30. #80
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    koliko nam treba do tamo?
    2,5 sata?
    Viamichelin kaže do Gospića 2 sata i 17 minuta. Udaljenost cca 200 km, od toga 185 km brzom cestom.

  31. #81
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    da, i ja sam tamo gledala
    ali oni pojma nemaju kako se kod nas vozi

  32. #82
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    da, i ja sam tamo gledala
    ali oni pojma nemaju kako se kod nas vozi
    Mi smo se vraćali s mora, pa nemam neki osjećaj.... Računajući čak i gužvu na naplatnim kućicama, mislim da nam nije trebalo više od 2 sata i još malo od Zlatne potkove do Zagreba... Možda će se netko od cura iz Like javiti s točnijim informacijama.

    Inače, od autoputa do Smiljana ima nekih 15 km (kroz Gospić pa još malo) i brzo se stigne.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 06.10.2014. at 15:20

  33. #83

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Mi smo Teslin muzej obišli prošle godine, u povratku s mora. Zgodno je i interesantno, ali sigurno ne bih potezala iz Zagreba do onamo samo zbog muzeja.

  34. #84
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    to apri traži izgovor za janjetinu

  35. #85
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo Teslin muzej obišli prošle godine, u povratku s mora. Zgodno je i interesantno, ali sigurno ne bih potezala iz Zagreba do onamo samo zbog muzeja.
    Slažem se, ali tu je već u igri i janjetina, he he he....

    A sad ozbiljno - mi ćemo sigurno još koji put onamo, jer nismo pogledali Muzej Like: http://www.muzejlike.hr/ i druge muzejske prostore.

    Treba to upariti s drugim kulturnim događanjima kojih ima - upravo je završilo ovo: http://www.lika-online.com/raspored-...-jesen-u-lici/

    Sigurno ima toga još....

  36. #86
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    sudeći po statusima na FB, danas je barem pola foruma bilo na Plitvicama

  37. #87
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    A kakvo je danas bilo vrijeme?
    Nadam se bolje nego u nedjelju.
    Mi smo danas bili u Čatežu i bilo je prekrasno, toplo, ugodno...baš lijepo proveden dan.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    sudeći po statusima na FB, danas je barem pola foruma bilo na Plitvicama
    Sudeći po kratkom prilogu u TV-dnevniku, danas je pola Hrvatske bilo na Plitvicama
    Nekako sam izgubila volju da idemo, jesu karte vrlo povoljne, priznajem, ali gužva na tv je djelovala impresivno.

  39. #89
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    sudeći po fotkama koje objavljuju, jako lijepo i sunčano
    Tanči, nas dvije loše prošle
    iako, nije mi žao... ono s maglom mi je baš bio doživljaj

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Sudeći po kratkom prilogu u TV-dnevniku, danas je pola Hrvatske bilo na Plitvicama
    Nekako sam izgubila volju da idemo, jesu karte vrlo povoljne, priznajem, ali gužva na tv je djelovala impresivno.
    a pola Zagreba na Sljemenu , jedva uhvatili nešto za jelo

  41. #91

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    čar plitvica je što ih mogu obići svi
    aha, da bar ja se nadam da će djeca ići sa školom jednog dana, jer ja više ne mogu

    hvala bogu kaj smo MM ija već bili jer sad dok vidim one stazice prek vode to mi je čisti horor

  42. #92

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    bilo je prekrasno vrijeme, za kratke rukave, ali užasna gužva. meni je prisjela. na ulazu smo čekali sigurno sat i pol, ako ne i više. nastajali su strašni čepovi po donjim jezerima, krkljanac doslovno. nije bilo šanse za nešto pojesti (bez beskrajnog čekanja), na ukrcaj u brodić neki su čekali po dva-dva i pol sata. stvarno nisam očekivala baš takvu gužvu. a na kraju još i prometna kod slunja i zatvorena cesta - mi smo krenuli preko karlovca, kad ono - stani i čekaj, nakon dosta vremena odlučili smo se vratiti i preko plaškog - u koloni sa pola zagreba. bačenih preko sat vremena.

  43. #93
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    sudeći po fotkama koje objavljuju, jako lijepo i sunčano
    Tanči, nas dvije loše prošle
    iako, nije mi žao... ono s maglom mi je baš bio doživljaj

    Ma nije ni meni žao.
    Lijepo nam je bilo i nismo se gužvali.

  44. #94
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Danas je guzva bila valjda u svim izletistima.
    Mi smo bili na Divljim vodama,cekali hranu skoro 2 sata i na kraju odustali.Sva sreca da sam imala voce i kekse u ruksaku

  45. #95
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ha ha, stvarno, mi smo bili u Maksimiru, jedva našli parking, a u Duksi nije bilo stola.

  46. #96
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    mam mi je lakse da sam odlucila prozore dovesti u gledljivo stanje. ja bas sam cijelo vrijeme s tugom gledala i mislila koji mi vrag ovo treba.

  47. #97
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi smo ujutro krenuli na Plitvice aki kad smo dosli tamo i skuzili guzvi smo samo produzili do Baracevih spilja ( prekrasno), isto imaju obiteljski tjedan i ulaznica.za odrasle i djecu iznad 7g je 20kn, nakon toga smo otisli do Slunja i u Ogulin. Nismo mi za guzve, vise bi se iznervirala nego ustedila novaca. A vrijeme je bilo prekrasno, ako bude jos koji ovakav dan cemo se zaletit do Plitvica iduci tjedan, pregrmit cemo cijenu karata

  48. #98
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Sad me In Love podsjetila - Rastoke su isto super. Imaju mali muzej s mlinom-vodenicom. Isto se plaćaju neke ulaznice, čini mi se ne pretjerano skupe. Mi na takva mjesta rijetko idemo na samostalne izlete, to su nam uobičajene štacije na povratku s mora.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    mam mi je lakse da sam odlucila prozore dovesti u gledljivo stanje. ja bas sam cijelo vrijeme s tugom gledala i mislila koji mi vrag ovo treba.
    Sad ni meni nije krivo što mi je sin u praznični dan imao nastavu u glazbenoj ako ništa drugo, bar nismo imali strku sa stizanjem na odredište kao u radne dane.

    Ali me kopka... je li to jučer bila takva gužva na Plitvicama jer je bio praznik usred tjedna, ili tako nešto možemo očekivati i sljedeći vikend?

  50. #100
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    isto to očekuj, pogotovo ako bude lijepo vrijeme
    mamac su jeftine ulaznice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •