Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: OBAVIJEST vlasnicima Jane RACING autosjedalica

  1. #1
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno OBAVIJEST vlasnicima Jane RACING autosjedalica

    Zamoljeni smo od strane proizvodaca autosjedalica Jane da obavijestimo vlasnike autosjedalica modela Racing o pogreski u uputama za koristenje.

    Autosjedalica Racing je sjedalica koja je dizajnirana za grupe 0 (0-10 kg) i I (9-18 kg).

    Sjedalica se postavlja suprotno smjeru voznje ili u smjeru voznje, ovisno o razvoju djeteta.

    Postavljanje suprotno smjeru voznje je za djecu od rodenja do 10 kg, a u smjeru voznje za djecu od 9 do 18 kg.

    Znaci, dijete koje tezi manje od 9 kg MORA se voziti suprotno smjeru voznje, a dijete koje tezi vise od 10 kg u ovoj sjedalici MORA se vezati u smjeru voznje. Dijete koje tezi izmedu 9 i 10 kg moze se voziti i u jednom i u drugom smjeru.

    U uputama koje su prilozene sjedalici netocno pise da se sjedalica moze koristiti suprotno smjeru voznje samo do 9 kg, a da se nakon 9 kg ona mora okrenuti u smjer voznje.

  2. #2
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Ima li netko iskustvo s ovom sjedalicom? Ja sam pokušavala naći njene ocjene na crash-testvima, ali nisam uspjela.

    Moja Ana se sad vozi u staroj bratovoj sjedalici Graco 0-13 kg, koja je već prešla 6 god, pa bih željela kupiti novu. E sad, budući da je Ana 8 mjeseci i oko 7-8 kg, čini mi se da je kombinirana sjedalica bolja investicija nego sjedalica 0-13. Da li sigurnost takve kombinirane sjedalice odgovara "običnoj" autosjedalici?

  3. #3
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Podizem s pitanjem. Jel ima netko tko ima ovu autosjedalicu da je relativno friska?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    7

    Početno

    imam ja

  5. #5
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Jel ti pise u uputama da se sjedalica mora koristiti u smjeru voznje od djetetovih 9 kg tezine, a do 9 kg suprotno smjeru voznje?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    7

    Početno

    baš čitam. naš prijevod se razlikuje od originalnih uputa u kojima piše da je suprotno od smjera vožnje za bebe do 10 kg dok u prijevodu stoji da je do 9 kg.
    a u smjeru vožnje za bebe između 9 i 18 kg.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •